Opinie o Stokrotka w Teresin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stokrotka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Teresin

plusznakarte

Taka reguła obowiązuje także na magazynie dystrybucyjnym. Kolesiostwo. Cwaniactwo. Zgrywanie ważniaka.

123 sylwia patrzy

bo ma papiery na pkp i se prowadzi pociag

P i K i W i P
@123 sylwia patrzy

Podszywanie się za kogoś, obrażanie, zniesławianie, wyśmiewanie tzw.hejting i używanie nazwiska innych jest karalne i niedługo ktoś się o tym przekona. sprawa w toku. czekamy na więcej

@P i K i W i P

Grzesia zwolnili ? wie ktoś coś ?

kawa

dlaczego maszynisto?

xxx

Nie wstyd wam wypisywać takich bzdur na tym forum."Wosko,maciak,poterek ,syla.piloska|" przecież to czytają obcy ludzie!!! WSTYDZĘ SIĘ ,ŻE Z TAKIMI DEBILAMI MUSZĘ PRACOWAĆ,JESTEŚCIE ISTNYM DNEM I NIC DO WAS NIE DOCIERA!!! To forum jest po to ,żeby wyrazić opinie o zakładzie pracy!!!! Ale widzę ,że wasze puste łebki tego nie przyswajają !!!

xxxx
@xxx

zebyś się czasami nie zesrał ze wstydu

Sklep

Szkoda że nie ma sklepu blisko Sochaczewa, przyznam że sklepy Stokrotki są całkiem fajne. Niedługo będą bony i znów trzeba będzie jechać do Warszawy. Jestem za sklepem w Sochaczewie jeśli chodzi o mnie na pewno wybrałbym się na zakupy tam a nie do np. Tesco czy Cearfoora,

wosko nie ma na wegiel

obiecuje ze bede zostawal na nadgodzinach nie bede bral l4 ani na ządanie bo nie mam na wegiel

Maciak

huj Cie interesuje kolo ja plichty nie lubie tylko sie zgrywam dla czsu kierownika a plichta przydupas i wpisuje hihihi

Maciak

wosko tobie wypadl odbyt bo z karpiukiem imprezujesz po nockach...

Poterek
@Maciak

a ty z plichta az ci kolo odlecialo ale zostal wam golf wiec szanujcie golfa bo nie bedziecie gdzie sie macac po workach

wosko wypadniety odbyt

a z gula to tylko pijemy wodke nic pozatym w vektrze sie do niego dobieralem ale mowil ze Agnieszka Agnieszak to odpuscilem... szkoda teraz vektry nie ma ;(

wosko wypadniety odbyt

i co jestem pierwszy pocalujcie mnie w dupe albo odbyt

wosko da gamma

najgorsza zmiana jaka może być, widac po wypowiedziach na forum. Totalne dno, żal tych ludzi którzy się wypowiadają.Niski poziom najwidoczniej im odpowiada, problemy psychiczne ich dotykają.Pewnie byli bici w dzieciństwie i zamykani w piwnicy bo tatuś pił wódkę a matka się b...... .

eciepecie
@wosko da gamma

darujcie sobie w końcu tą żenadę, którą odstawiacie od kilku dni. do reszty całkiem normalnych mam prośbę. Nie odpisujecie na głupotę i nie dajcie się prowokować. jak to czytam to mam wrażenie że jakiś ktoś nie całkiem o zdrowych zmysłach prowadzi z sobą monolog....schizofrenia ??

prawda wyżej
@eciepecie

Prawda.

kot

Wypraszam sobie porownania w stosunku do mojej osoby P.s Tadak ma tez grzybice twarzy

xxxxxxx
@kot

jednak pommyłka. Twój poziom inteligencji nie jest na poziomie kota lecz karalucha.

Poterek

Siema lecimy na Maxi-Kingi ?

Pilosia

hahahahahahahahahaha Szczerze jak dla mnie jesteś dobry frajerem który nie potrafi prosto w oczy powiedzieć co myśli ! jednym słowem obsrany ze dostaniesz pocisk hahahaha !!!

wosko

a ja Twoje ponetne piersi i odstajace uszki, jestes moja muza, jak cie widze to widly same sie unosza na wysokosc 4 przesla regalowego, jak do mnie mowisz to mam motylki w brzuchu w ktorym jest swiezo spozyty jogurcik firmy zott, gdybym mial tylko auto to zabral bym sie w daleka podroz i pokazalbym najodleglejsze zakamarki dzungli. Wyjdz za mnie, a nie bedziesz musiala pracowac na magazynie. Wiem że skonczylas tylko kurs szwaczki. Bedzie nam dobrze.

wert

Teraz wiem czemu jestem za aborcją. Was po prostu zapomnieli uśpić. No cóż jacy forumowicze takie forum. ŻENADA - chociaż tu możecie zaistnieć !!!

syla

fasolka bigos a nawet gołabki wiec sama wiesz

syla

ja spadam na obiad a wy bawcie sie tu dalej:). milej pracy, do jutra :*

piloska
@syla

to nie bedzie Cie dzisiaj Kochana?

123 sylwia patrzy

niee pomylilas sie niedlugo wychodzi "Sylanstain" podobno jarek ma przedpremierowo

@123 sylwia patrzy

a widzisz, ktos cie wpuscil w maliny. pudlo! :)

syla

niedlugo ujawni sie nowa, limitowna, edycja kardridza -czy jak to sie zwie- gry "syla&pornos". dam wam znac jak to wyjdzie moi ulubiency :):)

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Teresin

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 0 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka?

Kandydaci do pracy w Stokrotka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka