Opinie o Stokrotka w Teresin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stokrotka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Teresin

robin hood

A co to za pomysł, żeby zakazać pracy na wózkach tych załadunkowych na warzywach? Każdy tyra tam jak tylko może, w ciągu całego dnia kilka ton przerzuci worków i skrzynek. Zamiast człowieka-pracownika, bardziej szanuje się tu sprzęt?! Nie rozumiem tego. To że siatka wkręca sie w kółka nie oznacza, żeby zakazać pracy na tych wózkach. Chyba można rozwiązać inaczej ten problem. Chyba, że mamy takich `mądrych` kierowników, że nie potrafią pomyśleć. Wystarczy dać jakąś osobę, chociażby kogoś z agencji, która będzie na bieżąco robiła porządek na warzywach z siatkami, taśmami i kątownikami. Rozumiem, że o sprzęt firmowy trzeba dbać, a dla kierownictwa najlepszym i najprostszym rozwiązaniem jest poprostu zakaz. Chyba nie na tym to polega. Paleciaki nadają się na szrot, można je ciągać przez dzień, a nie przez 5 dni z kolei.

gośćććć

Ile zarabia zastepca kierownika sklepu w stokrotce?

omnibus

chyba rubli:)

lit

Bieniek

GUTEK

ALLO !!!!!!!!!!!STOKROTKA KOGO WY ZATRUDNIACIE ? TA CHOŁOTA NIECH KIBLE SPRZATA A NIE PRACA W MAGAZYNIE .........

logo firmy Kierownik Magazynu
Teresin
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka (wysoki skład)
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
derek

A kto od Łukania tak włazi

obserwator

kiedy wreszcie zrobia pożądek z lizsuami ze zmiany łukasza?siedzą tylko w biurze i liza d uupe i ciągle doki?!?!?!

obserwatorka

Masz racje obserwator , same prostaki , czlowiek tam cofa sie w rozwoju ,wiedza jak zrownac czlowieka z ziemia. Domyslam sie zw wczesniejsze komentarze pisali faceci bez jaj. Kobiety nie maja czasu bo poszly tam zarabiac a nie ploty siac.Zal mi was! Chlodniarze z miesa! Nadajecie sie tylko do ciagania coolboxow do niczego wiecej!

obserwatorka

Masz racje obserwator , same prostaki , czlowiek tam cofa sie w rozwoju ,wiedza jak zrownac czlowieka z ziemia. Domyalam sie zw wczesniejsze komentarze pisali faceci bez jaj. Kobuety nie maja czasu bo poszly tam zarabiac a nie ploty siac.Zal mi was! Chlodniarze z miesa!

OBSERWATOR

jak czytam te wasze opinie, to wnioskuje że w stokrotce pracują same pały.....RZENADA! WEŻCIE SIĘ POWYBIJAJCIE NA WZAJEM ...........

sochaczew2

Ja podobno wydupczylo pol Ukrainy jest bohaterka Majdanu tylko cos ostatnio smutna jakas taka

sochaczew

co tam slychac u Analnej Anii? wydupcył ja ktos? to rura wydechowa paskudna

Łowiczanin

Radco a Ty myślisz ze taki sku... Jak agencik Tomuś przestraszy sie jakiegoś chłopka znajac życie to tak sprawę załatwi on albo jego kolesie ze jeszcze tego pracownika upieprzą sadze ze z większymi cwaniakami dawał sobie rade niestety musimy uwarzyć jak kombinujemy. Kubica jakoś tez miał go skarżyć i nic z tego nie wyszło.

Agata
@Łowiczanin

Co porabia kubica?

pit

Wie ktoś kiedy będą rozliczenia pit za 2014?

xxx
@pit

Ty raczej nie opowiadaj tu bajek jak wpie..lasz parówki to nie w kiblu bo nam obciach robisz może to nie tesco stołówka jest od tego. Tak na prawdę to straszysz jak oni ale oni się śmieja a ty chorego udajesz chyba zaszkodziły ci te parówki na szybko zjedzone i ze strachu przed nimi bo się trząsłeś jak galareta.Kurde w domu ci jeść nie dają biedaka zgrywasz.

radca prawny

agent tomek bedzie mial sprawe za bezpodstawne oskarzenia o kradziez jednego z pracownikow. wreszcie mu sie do du.y dobiora za te jego szykanowanie ludzi. a jego poglgowy synus tez

PiKiWiP

Podszywanie się za kogoś, obrażanie, zniesławianie, wyśmiewanie tzw.hejting i używanie nazwiska innych jest karalne.

xxxx

HEJ A O GO CHODZI Z TA (usunięte przez administratora)Z CZYSTEGO? CO Z UCHA STRZELA W STOKROTCE, NO TO TRZEBA BEDZIE UWAZAC NA NIA?........JA BEDE CZUJNY!

oxxx

Wlasnie dlaczego wstawiaja urlop nasz prywatny jak odwoluja. Ja nie chce teraz wykorzystywac urlopu , powinno byc jakies postojowe. To nie nasza wina ze nie ma pracy. I faktycznie po co tyle nowych pracownikow?!!!

saamesby

Handel paletami na duza skale ...

xxx

Przyjmuja nowe osoby do pracy? Po co? Jak jest malo pracy? Wywala wreszcie nierobow? Podobno maja zlikwidowac czas kierownika? I dobrze skonczy sie nie robstwo, co niektorzy po70 h w miesiacu, to co mozna zrobic w 20 minut robia w 2h zeby czas sobie nabic. Mogliby tez wywaluc troche osob z nabialu...

jakim prawem odwołują bez zgody pracownika?

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Teresin

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 0 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka?

Kandydaci do pracy w Stokrotka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka