Opinie o Stokrotka w Teresin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stokrotka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Teresin

xxxx

Można odliczyć koszty związane z dojazdami do pracy. Każdy może odliczyć kto ma zatrudnienie w innej gminie lub mieście niż ta w której mieszka. Ja odliczyłam mieszkam w Sochaczewie.

pitu pitu
@xxxx

A potrzebne jakieś zaświadczenie z pracy? Co trzeba zrobić, napisz prosze

pitu pitu

jak można odliczyć koszty związane z dojazdami do pracy przy rozliczaniu pitu? Ktoś mi pomoże w tym temacie?

KAZIK
@pitu pitu

(usunięte przez administratora)JAKIE ZWROTY Z PITU MASZ ETAT TO SAMA ZAPEWNIASZ SOBIE DOJAZD . NIE DOSC ZE PIJAKI TO I NIE UDACZNIKI PRACUJA W TEJ STOKROTCE. A TAK NA MARGINESIE ,CZY TO NIE KAROLINA Z CZYSTEGO ZAPYTUJE O TE KOSZTA. PODPOWIEM KOSZTA PONOSISZ TY . I BARDZO DOBRZE

wioka

kto pije i sie boji ,,,,, ja jestem za badaniem bo nie raz widzialam pijacego .....

Mika 89

Firma nie jest zła , tylko ludzie jak np pani kier.. w Olkuszu która zleciła zamontowanie ukrytych kamer bez zgody pracowników. To już jest chore jakby ona była święta

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
nie znam sie

Mnie się wydaje, że nie macie racji. Pracownicy ochrony nie działaliby wbrew prawu. Jeżeli kontrolują alkomatem na wyjściu to widocznie należy to do zakresu ich obowiązków, które ktoś im to z góry narzucił. Nie przesadzajmy już i nie popadajmy w paranoję. Badanie alkomatem trwa z 10sekund :) Pamiętajmy, że to jest Polska. Dziwny kraj, dziwni rządzący nim ludzie, dziwne prawo. Tyle.

Ustawa

Wiesz co ja sie kolegi pytałem i niestety oni maja prawo kontrolować każdego na terenie prologis gdyż te huj... Maja licencje i działają na podstawie art 36 ust o ochronie osób i mienia i nawet Cię moga skuć kajdankami i nic im nie zrobisz bo takie mają prawo od Tuska pluska

endriu
@Ustawa

Ty kierownik...od lapowek?chlopa zatrzymali na pauzie wypil...a ochrona?lapowke 10000tys od niego chciala,to jest ochrona?????fakt ze ich zakoczyl i nagral to, moze byc niedlogo zmiana ochrony

benia
@endriu

Wiesz i tu jest problem ze (usunięte przez administratora) słyszy ktoś coś a potem puszcza plotki ja ochronie zgłosiłam że wjechał pijany kierowca jak odbierałam dostawe i wcale nie był na pałzie laska co z nim była w kabinie powiedziała policji że wjechał ledwo sie trzymał na nogach a też sama słyszałam jak on błagał i ze da im kase żeby go puścili ale dobrze mu tak bo może uratowałam życie komuś i z tego jestem dumna.

pindol
@benia

JESTES DUMNA ZE PODJEBALAS TYPA? JESTES KONFITURA I TYLE, RUDA PANIUSIO

XxXxX
@pindol

Ciekawe czemu się podszywasz pod inne osoby i piszesz "fakty" których nie znasz lub usłyszałeś/aś z plotek? Skąd wiem że to nie ty? Bo ruda to moja koleżanka której już powiedziałam że ktoś się podszywa pod nią!

adi88
@pindol

"JESTES DUMNA ZE PODJEBALAS TYPA? JESTES KONFITURA I TYLE, RUDA PANIUSIO" a jakby ten kierowca rozjechal ci matke, zone albo dziecko to bys pewnie krzyczal ze ludzie go widzieli i nic nie zrobili. wkurzaja mnie takie cwaniaczki. wielkie hwdp i jp99%. bronia zlodzieji, pijakow i patosow...

xxx

Alkomat a powiedz mi skąd miał byś to piwo przecież by go Ci nie okleili czyli kradzione, zapoznaj sie z ustawa o wychowaniu w trzeźwości bo do zakladu pracy alkoholu wnieść nie mozesz.

alkomat

dzis agent-"Tumek" kolejny raz sprawdzał nas wszystkich alkomatem przy wyjsciu z pracy pytam jakim prawem ? gdybym miał piwo to bym je wczesniej wypil i pedal by mi mogl skoczyc....po drugi browar. rozumiem przy wejsciu ale przy wyjsciu to mi moze najwyzej zyczyc milego popoludnia bo jestem juz po pracy

alkomat 2
@alkomat

Zróbmy z tym porządek ta ochrona panoszy się jak rolnik po swoim polu. Co mogą to mogą. Ale na wyjściu nie mogą sprawdzać osób które skończyły pracę. Ale wiadomo że nikt nic z tym nie zrobi. A kierownictwo dało im wolną rękę na "łapankę'.

kierownik1
@alkomat 2

Ale ćwoku jestes na terenie zakładu i gdzie sobie kupiłeś skoro nie wolno nawet wnosić piwa i dla takich tekstów wszyscy maja nas za debili stokrotkowych a jako kierownik sam daje przykład i nie mam obaw dmuchac a ty tylko hańbę mojej zmianie przynosisz ze taki tępy jestes z reszta zgrywacie chojrakow wez sie za robote mało inteligentny to za małe stwierdzenie Porazka

Obserwator

Do zobaczenia na ulicy.

xxx

Pieprz...e tal co wam ślina na język przyniesie. Ktos coś usłyszal pewnie źle i powtarza dalej..Nikt nigdzie nie odchodzi. Zdaje sie ,że punktacje na suchym podnieśli. I premie jakieś większe??? Co Wy na to?

kaczka

Kto bedzie nowym liderem u Łukasza wiadomo juz cos Podobno na suchy jest casting. Pewniek ten co najlepiej wchodzi.

betka

Czy ktoś słyszał ze będzie nowy kierownik bo Mariolka puszcza ploty ze dni naszego głównego są policzone bo zabiera premie kierownikom a sobie przyznaje pewnie na ile to prawda ze Daniel ma być głównym bo jak tak to ta nie douczona Mariolka co podobno (usunięte przez administratora) daje byle sie wspiąć wyżej jak gwiazda holywod po zawodowce będzie sie trzeba ewakuować a nie być pod rządami dauna mającego sie za gwiazdę.Gdyby coś bo podobno namawia do buntu żeby było dla niej lepiej dajcie znac ludzie z jej zmiany bo z reszta u Bieli też prze...ne .Plis

kaczor
@betka

Dlaczego główny odchodzi?

klitchko

Jeszcze jedno pytanie.. Czy nie uważacie, że dobrym rozwiązaniem byłyby dla osób pickujących skanery takie na pasku zakładane na rękę jakie są w tesco?? One są dużo mniejsze i lżejsze, a przy tym mamy dwie wolne ręce, a co za tym idzie można byłoby pickować dużo sprawniej i szybciej.

jaśnie oświecony
@klitchko

Takie skanery kosztują a koszty nie wchodzą w rachubę. Oszukują was przy wypłatach a wy chcecie żeby jeszcze dodatkowe pieniądze wydawali? Lepiej uciąć pracownikowi za to że "się nie stara i jest mało wydajny" niż usprawniać mu pracę i ułatwić poprawienie wydajności. Towar wyjedzie i tak bez względu czy ktoś zrobi paletę szybciej czy wolniej, wygodniej czy z nadludzkim wysiłkiem. Rynek pracy jest do kitu i zawsze chętni się znajdą - taki jest tok myślenia dyrekcji w każdym magazynie w Polsce. Nie liczcie na korzystne zmiany chyba że staniecie wszyscy murem. Po prostu cała zmiana musi stanąć i powiedzieć - nie zaczniemy pracy bez niezbędnych zmian. Państwo prezesostwo narobi w majty ze strachu przed zmianami i zaczną was słuchać ale jest jeden problem - zawsze znajdzie się grupa lizusów i cykorów którzy się wyłamią.

klitchko

Czy w kibelku na chłodni zostaną zamontowane drzwi??

xxx

Wrócił! Hurra hurra hurra!

x

Sam sie zwolnil. Znalazl cos lepszego jako lider zarabiał 2300. Żenada

goscc

dowiem sie ile zarabia zastepca kierownika sklepu ???

bimbo

Zwolniono lidera podobno był normalny

GUTEK
@bimbo

to jakaś pomyłka , KTO TAM W STOKROTCE JEST NORMALNY?.............; ZBIERANINA ISTNY DOM ;WARIATÓW; RACZEJ MAGAZYN.

Stihl
@bimbo

kogo? Z czyjej zmiany?

guzik
@Stihl

Właśnie dlatego, że był normalny to go zwolniono :)

kleo
@GUTEK

2000 brutto

Mike

Gutek ty jestes kutek

ktoś ???

Byłem świadkiem jak na warzywach przyjęto człowieka z krótszą nogą (o ile nie wiem).Szkoda mi go było.Widać że sięgają już po inwalidów .Do tego obozu sprawdzili by się psichiczni bo zobaczcie jaki koń silny a nie myśli.

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Teresin

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 0 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka?

Kandydaci do pracy w Stokrotka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka