Opinie o Stokrotka w Teresin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stokrotka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Teresin

lolo

polecam tą firmę dla bardziej puszystych lub troszkę okrągłych dla których wspomagacze farmaceutyczne słabo działają lub mają wolnom przemianę materii na dział kompletacja towaru to daje gwarancje ze to upływie okresu próbnego czyli 2 do 3 miechuw dobre 10 do 15 kg leci w dół :)

zainteresowany

Witam! Panowie i Panie nie wiem na ile jesteście poinformowani w CD ale w naszej firmie działają Związki Zawodowe. Poniżej link do forum Stokrotka: http://www.stokrotka2012.fora.pl/biezace-sprawy,1/zwiazki-zawodowe,48.html Nasza firma robi wszystko, żeby jak najmniej ludzi wiedziało o tej organizacji, dlatego zachęcam wszystkich do zapoznania się z informacjami podanymi na forum bądź u Przewodniczącej Związków Zawodowych. Pozdrawiam

opi

No i nie mają kiedy się pobzykac.

xzxzxz
@opi

kto?

xxx

Na zmianie Rafała B jest problem z grafikiem.A układa go Adrian. Rozdzielone są grupy dojazdowe, problem jest ,żeby 4 osoby z samochodu miały jeden grafik. Ludzie dojeżdżają po 80km , niektórzy nie mają prawa jazdy i problem bo każdy z samochodu ma inaczej dni wolne. nie wspomnę właśnie o rodzinach czy małżeństwach nie mogą mieć razem dni wolnych.

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
NOwy

prawda że " majcer ksysio " tu pracował ? I za co wylali tego grubego platfusa ze skoliozą i krzywymi powykręcanymi kulosami co chodzi jak jakiś poczwar ?

thenorthremembers

Witam, polecam ciekawa stronę z interesującymi ogłoszeniami :) Każdy znajdzie coś dla siebie. rekrutacyjna rewolucja.pl

Naucz sie poprawnie pisac

Z KĄD Czy skąd Chyba same rakiety z ortografii. A taka kolej rzeczy w firmie ponieważ się nie douczyłaś. Norweskie.

xxx

Mam pytanie do innych zmian?? Czy u was też jest problemem to ,żeby 4 osoby z jednego samochodu miały jednakowy grafik?? Noż kur... u nas każdy ma inaczej, mało tego osoby jeżdżące z jednego domu mają różny grafik.

yyy
@xxx

I BARDZO DOBRZE, BO PRACUJA TUTAJ CALE RODZINY JUZ, MALZENSTWA RODZENSTWA OJCIEC I SYN MATKA I CÓRKA ITP. GDY ZAMKNA SKOTROTKE TO CALA RODZINA SPOTKA SIE W POSREDNIAKU. W NORMALNEJ PRACY FIRMIE, NIE BYLO BY ZEBY RODZINA PRACOWALA ZE SOBA W TEJ SAMEJ FIRMIE A CO NAJLEPSZE NA TEJ SAMEJ ZMIANIE

szczęśliwy polak
@yyy

Ja wiem skąd bierze się ta frustracja że jakaś rodzina pracuje razem w jednej firmie. Są dwie opcje - albo baba siedzi w domu i tylko łapę po kasę wystawia "dawaj kasę albo spisz na dworze" albo zazdrość że małżeństwo jest na tyle zgodne i ułożone że wytrzymuje ze sobą w domu, w pracy i mogą ze sobą przebywać i widzieć się 24h i nikt nikogo nie ma dość. Zapewne małżeństwo frustratki/frustrata któremu to przeszkadza powstało na skutek "wpadka to szybko przed ołtarz bo co ludzie powiedzą" ewentualnie "trzeba szybko się hajtać bo będą gadać że stary kawaler/stara panna i nie umie sobie nikogo znaleźć". W takich małżeństwach ludzie nie mogą na siebie patrzeć już po tygodniu małżeństwa więc jedno ucieka od drugiego i nie może taka frustratka/frustrat pojąć że można się widzieć na okrągło i szanować i wspierać.

yyy
@szczęśliwy polak

Gosciu co ty chrzanisz? Jaka kobieta pracuje fizycznie na magazynie? Tylko taka która jest po zawódowce albo po gimnzjum. Fakt wiecej zarobi niz siedzac na kasie w miejskim sklepiku supermarkecie. Ale co to za przyszłosc? Ile popracuje fizycznie? I osobiscie sie smieje z tych damulek które chodza wymalowane wypatepowane paznokietki usta czerwone tipsy itp i ona przewala piwa albo mleko. Gratuluje twojego wpisu. Jestes tak zalosny jak te gamonie z biura

kizior
@yyy

Pierdolnij się w łeb młotkiem to zrobisz przysługę społeczeństwu.

marko
@xxx

Idź w tej sprawie do Kierownika Magazynu to Ci pomoże. To co piszesz to jakiś absurd. Który KZ ustawia tak grafiki ?

cvgdfhjg
@kizior

Ty kur... imbecy...u podaje do Twojej informacji ,że na tym magazynie pracują też Panie po studiach,nawet z magistrem. I pracują dlatego, bo mają ambicję troch więcej zarobić niż 1500zl na kasie w markecie ,albo 1600 zł w biurze(tylko dlatego ,że praca biurowa).A małżeństwa pracują dlatego ,bo mają jeden samochód w rodzinie za gotówkę a nie na kredyt jak co poniektórzy i łatwiej im dojeżdżać do pracy tym jednym samochodem, i chyba to nie problem,żeby osoby dojeżdżające z jednego domu miały taki sam grafik!!!!!

oxy
@marko

Zmiana Rafała, jak zwykle najciekawsze historie tylko na ich zmianie hehe

@yyy

Wiele kobiet po studiach pracuje na magazynie, ponieważ bez znajomości lub puszczania sie ciężko o inna pracę. A to, że kobieta O siebie dba to chyba dobrze,a nie jak niektore, przetłuszczone włosy i tylko wejdą do pracy a już śmierdzą!

UALA

MAM TYLKO PYTANIE SAMI MŁODZI SĄ KIEROWNICY ALE ZKĄD MAJĄ TAKIE DOŚWIADZCZNIE ABY BYC KIEROWNIKAMI Z KĄD ICH WZIELI ABY KIEROWNICZYLI DZIAŁAMI ALBO ZMIANAMI Z KĄD NABRALI DOŚWIADCZENIA HMM .FABRYCE TÓOREK PRACOWAŁEM KIEROWNIK MUSIAŁ MIEC OKOŁO 14 STAŻU ABY KIEROWAC ZMIANOM I USTAWICZAMI MASZYN MUSIAŁ WSZYSTO UMIEC.

lolo

TO JEST NOWO CZESNY OBOŻ PRACY STEROWANY OD GÓRNIE I KIEROWNICY MUSZĄ SIE TEGO TRZYMAC BO JAK NIE TO BRAMA SAMI WYLECĄ I TAK TRAKTUJĄ LUDZI I PREMIĘ UZNANIOWE NA PUNKTY A MY WÓŁ ROBOCZY ALA Z AMAZON ZASUWAc W NIEMCZECH TO NIEWYPALIŁO ,TO WYPALA U NAS, DLATEGO BO JEST MAŁO PRACY TYLKO ZE TAM 10 euro i nie niechcieli pracowac , a u nas 10zeta samic sobie pomyślćie.

ale fajnie macie roby na prezesa

omijać szerokim łukiem tą firmę zresztom nie tylko tom tesco i eurocash piorunow wysyzk na maxa zapierdalasz tylko aby norme zrobic nawet nie ma wytchnienia za grosze soboty i niedziele pracujące dadzom w tygodniu dzień wolny za to hmm porażka .:

szczęśliwy polak

No i co ? Dalej stękacie kredytobiorcy na pokaz ?

marbbb

mam pytanie ile zarabia sie w stokrotce w warszawie jako sprzedawca?

ok
@marbbb

miliony

Komar

Tak, 1 była, ale w okrojonym składzie

Lilipup

1 i 2 zmiana pracuje pracowała dzisiaj normalnie? Czy mieliscie odwołane? Dajcie znać.

wóozek wysoki NA suchym

dajcie mi nr tel do kierownka bo chce urlopa na żądanie przeciez nie przyjde nawalony odrazu mnie czarnuchy zwąchają a mam impreze szlak by to hmm jak byłem w armi PRL JESZCZE to móiwili na ze jeden moze spac ale drugi ma go bronic .a my bronimy pepsi cole zywiec winiary sokołów itp ulala

heh

Niedługo będziemy pracować jak agencja na telefon.

A DZIŚ SPORO LUDZI PUŚCILI NA URLOPY Z PIERWSZEJ ZMIANY

lolo

wiem ze pracuje nocna zmiana łukasza

Lilipup

Piszcie ludzie ze wszystkich zmian czy pracujecie 2giego maja czy macie odwołane zmiany. Wiem że dużo ludzi to czyta. W kupie siła :)

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Teresin

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 0 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka?

Kandydaci do pracy w Stokrotka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka