Opinie o Stokrotka w Teresin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stokrotka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Teresin

lala

ale nagonka na gostynia haha ale dla mnie i tak najwiekszymi lazjazmi z tej zmiany to elf ,krzysio z wydan i liderek suchego

jarek
@lala

Dlaczego nazywacie go elf?

lipa
@lala

fakt masz racje ale liderek z suchego to taka (usunięte przez administratora) wsza kapo (usunięte przez administratora) przeciez on nawet na pikingu nie potrafi pokazaz jak się pikuje odrazu się spocił chyba koleś kierownika razem jezdzom jednym autem do sochaczewa renaut megan . ZNAJOMOŚCI NIE PRZESKOCZY.

wacek

tak mariusz g to ten lysy zalosny typ, "koko" pan kierownik chyba sie lekko wkurwil bo myslal ze kierownikem zmiany zostanie za elfa(przynajmniej takie ploty chodzily)a okazalo sie ze elf zostal i on tez zostal ,i dobrze mu ,jak dla mnie to zamiast awansowac go to powinni zdegradowac typa na myjke do ekipy sprzatajacej

lowelas chłodnia

niedługo choc nie wiadomo kiedy co roku nowe pokolenie szuka pracy po szkołach ,siła robocza się wyczerpie okoliczni ludzie temat juz przerobili słynna stokrotka ma na sporą okolice super renome ,teraz łowicz i okolice dojezdza potem może łodzkie kutno w pięciu jeszcze można dojezdzac z daleka albo niech hotel robotniczy obok magazynu postawiom haha .koniec tematu to żałosne.

NYGUS

czy mariusz g ,to ten żałosny łysy co culboxy woizi trąbi i i morde drze? i nic nie robi tylko jezdzi w kóło i zostawia mięcho raczej normy to o nie czy ze w (usunięte przez administratora) albo się myle sorki

logo firmy Kierownik Magazynu
Teresin
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka (wysoki skład)
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
BYŁY TERAZ DHL

HAHA NIEKTÓRZY WYTRAWNI KIEROWNICY I LIDERZY NAWET PO NAZWISKACH TO JUŻ SĄ SŁYNNI I ZNANI NA CAŁY PARK TERESIN NP:w FIRMIE KTÓRA SOBIE NIE MOŻE POZWOLIC NA TAKIE WPISY ALE MAJĄ TUPET NO TUTAJ PRACY BY CHYBA NIE ZNALEŻLI TERAZ.

koleś

przecież oni na zacharują nowy młody kierownik który czy ma doświadczenie i staż kierowaniem duzymi magazynami ? idzie po trupach aby cel był spełniony a dyrekcja zadowolona to jest młode pokolenie aby mieć zapewniony portfel plus benefity swóje, a ludzi wykorzystac na maxa zatyrac, ciekawe jeszcze ile ludzi tu przeleci przemieli się ? czy starczy na jeszcze długi okres? czy zmiana magazynu na kresy wchodnie. i w czym mam ci pomoć taka to rozmowa farsa z kierownictwem

Pustka

Teresin ładny magazyn!. a pan Kierownik przemawiając do pracowników. Na pożegnanie trzyma rece w kieszeni masakra jego zastępca pan Rafał to samo zwykli prostacy jak i reszta kadry zarządzających ludzi przykład idzie od góry. Nigdy nie bedzie dobrze na tym magazynie

prosektorium
@Pustka

może było mu w rączki zimno albo jądrami się bawił

Nowy regionalny w Siedlcach masakra!!!!!!Skąd bierzecie takich ludzi????Od personelu wymaga się kultury osobistej a Ci wyżej???????????????????NIC SOBĄ NIE reprezentują.chamstwo!!!!żałosne.A to dzięki pracownikom mają takie zarobki jakie mają.A wymagań.Jeden pracownik-6 etatów-jedna pensja.Żałosne!!!!!

koko

bo z tego to tu czytam to nie tylko ja go nie lubie,wszyscy z kierownikow na tej zmianie sa dobrzy

koko

co slychac u kieronika chlodni Mariusza G ? wezma sie wkonuc za tego ancymonka?

obserwator były .

Czyżby nadal kierownictwo i liderze ci sami nadal jest ? oni byli wcześniej w Tesco obok BO ODCHODZILI ,dostali lepsze umowy ,a jak teraz szanują ludzi czy powiekszają swój potencjał POMYSŁÓW W wykorzystywania jednostki lub grupy aby zwiększac wskaznik pracy roboczej do maximum ?

70 % pracownikow to banda prostakow,wiesniakow i d2iwek na czele z kierownictwem

as
@ja

nie ceń innych swoją miarą

@as

patrzac jak skleciles to zdanie,to ty sie do nich zaliczasz

jedrek

Prawda to ze Długa pała ma zostać dilerem

neutralny

dokładnie... Niech każdy pierze swoje brudy u siebie.

Stokrotka

To jest forum Magazynu Stokrotki w TERESINIE (MAZOWIECKI).nie interesuje nas to co się dzieję na sklepach.

annia

W Międdzyrzecu można kupić wszytko od pracowników za połowe ceny, ciekawe skąd to mają :)

gggg

Heh! Pracuje pracuje! I ma się dobrze.... :?////:::: dobrze ,że jej facet juz nie pracuje

Hej. Pilosia jeszcze pracuje ? Bardzo miło ją wspominam

ancymon

chyba okres probny musisz przepacowac ale nie jestem pewien ,a co do "nowego" to powodzenia na zmianie u (usunięte przez administratora)

praciwnik

Czy ktos orientuje się ile trzeba przepracowac alby dostac talon na swieta bozego narodzenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Teresin

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 0 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka?

Kandydaci do pracy w Stokrotka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka