Opinie o Stokrotka w Teresin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stokrotka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Teresin

Aldona

Może ktoś by się zainteresował panem Januszem W,który bardzo wulgarnie odzywa się do ludzi z Ukrainy,ma ich za (usunięte przez administratora) nie musimy za nimi przepadać,ale jakas kultura się należy.Pan Janusz nie ma jej wcale tragedia,jak można traktować ludzi

Ala
@Aldona

Z tego co wiem Pan Janusz to spokojny i kulturalny człowiek i zdziwiona jestem co napisalas A wiem że ludzie z Ukrainy naprawdę mogą człowieka wytrącić z równowagi i uważają że wszystko nim wolno

S.T.O
@Aldona

Powiem tak Ukraina i tak ma na tym magazynie lepiej niż Polacy i może nie każdy kierownik przepada za ludźmi ze wschodu ? Ogólnie ktoś z Lublina powinien zabrać się za zmiany bo w biurze siedzą rodziny oraz o to jakie podejście maja kierownicy i liderzy do pracowników stokrotki. (usunięte przez administratora)

Mila
@S.T.O

Kierownicy źli?Wystarczy posłuchać pana menadżera,który ma zanic pracowników,jego tekst,jak ci się nie podoba to się zwolnij Pan Plichta

Czy w Stokrotka panuje luźna atmosfera?

kierownik

tak Panuje jak zrobisz 250% normy i minie 8 godzin :)

@kierownik

250% normy to też jest mało dla nie których kierowników ... Musisz robić więcej i więcej żeby zrobić mega dużo kartonów żeby kierownicy mieli dobre premie... My robimy na nich przykładowo robisz 25000 tys punktów a kartonów masz 3200tys to jest normalne i kto to jest do przodu z kasą KIEROWNICY!!!!

Maja
@Leon Zawodowiec

@Leon Zawodowiec, a "zwykli" pracownicy nie mają żadnych premii? Tylko podstawę?

Future

Witam. Jakie są widełki finansowe na stanowisku kierownika zmiany w magazynie w teresinie ?

Pytający

Dlaczego na zmianie M nie wszyscy mają zaznaczone pracującego 31 Grudnia? 1 wózkowy ma wolne a 4 wstawione od 6 do 16 tego dnia? Czy to jakaś nagroda za wcześniejsze poinformowanie o UŻ?

@Pytający

Tutaj tylko są nagrody...widać jak są ludzie traktowani są równi i równiejsi. Polak nie ma prawa głosu w stokrotce w terenie Najlepiej mają Ukraińcy którzy nie robią nic jeżdżą tylko wózkami i mają od razu czas kierownika bez żadnego gadania a Polak idąc do biura musi się prosić żeby wpisali mu cokolwiek z dużym oporem takie jest kierownictwo...

@Leon Zawodowiec

opis podałeś a jesteś w stanie jakoś to wyjaśnić? Z jakiego powodu miałoby dochodzić do takich nierówności w traktowaniu? atmosfera pewnie słaba między nimi?

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
max

Witajcie czy pracuje u was były kierownik zmiany z TESCO A teraz jest kierownikiem zmiany w Stokrotce ?

Katarzyna
@max

Hej ktoś tu pisał ze są do wyrobienia normy, ale da się je wyrobić ? Jakiej wysokości premie od tego

@Katarzyna

Normy... Żebyś zarabiała cokolwiek musisz dobrze się sprężać a i tak co chwilę ucinają normę i co podwyżka to mniej zarabiasz a musisz robić więcej punktów

Jak wygląda ścieżka kariery w Stokrotka? Czy trudno jest zdobyć awans?

Leon Zawodowiec

Prawda w biurze tylko siedzą matki z córkami i małżeństwa taka to jest rekrutacja

mała

a co sadzicie o ochronie z stokrotki???

qwer
@mała

ochrona jak ochrona ,S.W.A.T to nie jest ale nawet tam niema takiego podrywacza i człowieka który tak rzetelnie wykonuje swoja prace jak jeden ze stokrotkowych ochroniarzy (kazdy wie o kogo chodzi),

Magazynier

Mobbing jest tam nie od dziś ze strony kierownictwa jak i ze strony współpracowników. Tu trzeba zmienić kierowników zmian , k s , liderów. Zatrudnić kierownictwo z jajami. Pokazac ze tu rzadzi kierownik nie ludzie nim jak to jest do tej pory. Wszystkich ludzi traktować na jednym poziomie A nie mieć swoich pupili. Wlazodupow.

Crazy1984
@Magazynier

Proszę o kontakt

Tom
@qwer

Wiadomo że chodzi o Emila

Aldona

Pań (usunięte przez administratora)mydli że jest bardzo miły i kulturalny musi jeszcze dużo popracować nad tym(usunięte przez administratora) swoja zmianę i myśli że teraz zrobi to z innym,bardzo przykra sprawa

ave

Ile płacą jako magazynier brutto na załadunkach rozładunkach ?

Ciekawy

Czy ktoś wie coś o kierowniku (usunięte przez administratora)

Pomocny
@Ciekawy

O jakim kierowniku mówisz? Podaj chociaż imię

@Pomocny

A tak z ciekawości to ilu ich aktualnie tutaj jest? Stabilni czy rotują?

Jakie są mocne strony pracodawcy Stokrotka?

Nie ma mocnych stron. (usunięte przez administratora)

sebo

żadne, masz tyrać jak wół i nie gadac.

Roman

Najmocniejszą stroną jest brak mocnych stron

Zawiedziony wieloletni pracown

Nie ma takich. Wszystkie, które mieli i które powodowały, że można było uważać Stokrotkę za konkurencyjnego pracodawcę magicznie wyparowywały, jedną po drugiej. Została żenada, wyzysk, mobbing. Są równi i równiejsi. Koledzy trzymają się razem. Reszta tyra jak woły .

Johny

Nie ma żadnych

Mirosław
@Johny

To nie zabrzmiało zbyt optymistycznie. A dają chociaż jakieś benefity żeby zmotywować ludzi? Mam na myśli bony na święta na przykład?

Here

Koniec Stokrotka Teresin jest bliski, wpuszczają już ukrainców na retraki chociaż jest pełna obsada na naszej zmianie, znając życie Pan Adrian przyjął grubą kopertę od agencji pracy jak to zazwyczaj bywa, czas uciekać :D

@Here

A powiedz tak szczerze z serducha, dosłownie żadna z nich nie nadaje się do pracy? Czy może jednak zbyt ostro to jest ocenione? :(

oli

Jestem byłą pracownicą firmy Stokrotka teraz w tych czasach szukają ukraińców a nie polaków to jest banda złodzieji. Dzisiaj skończyła mi się umowa i nie przedłużyli mi. Przed końcem 20 minut przed 14 zawołali mnie i podziękowali to jest firma oszustów i złodzieji tylko szukają z Ukrainy a nie Polaków. Ostrzegam was nie idźcie do tej firmy

Lidia
@oli

Powiedz, a ile miałaś jako kasjerka? Bo nigdy nie wiem, czy w S. się opłaci pracować. Np. z innych sieci to w gazetach piszą ile się zarabia, a nawet jak mają podwyżki dawać. a S. to taka sieć, że o nich ani słowa. Może znajdziesz pracę z lepszymi pieniędzmi, trzymam kciuki! :)

Sasha

Samą prawdę )ani powiedziała. Lepiej omijać to miejsce z daleka

Barbara
@Sasha

Nie chce mi się wierzyć ze tak z dnia na dzień nie przedłużają umowy. Serio nie uprzedzają wcześniej?

Pomocny
@Barbara

Oczywiście jeśli nie wyrabiasz normy nie masz co liczyć na przedłużenie

Mieczysław
@Pomocny

A o tych zarobkach coś powiesz? Ile tam jest w porównaniu do innych sieci?

Tom
@oli

Zgadzam się tak właśnie tam jest ludzi mają za nic dopóki jest komu pracować.Rotacja pracowników bardzo dużą,ogólnie nie polecam tej firmy 5 lat tam pracowalem

Barbara
@Tom

To ile osób przewinęło się przez ten czas?

Jestem pracownikiem jednego z centrów regionalnych i współczuje każdemu kto odbiera towar z teresina. Samochody z towarem wiecznie spóźnione ( kierowcy którzy przyjeżdzają wiecznie narzekają ze czekają po kilka godzin na załadunek), cud Boży musi się chyba stać żeby coś na czas przyjechało. Towar na tych samochodach to tez dramat. Palety ładowane byle jak, chyba tylko żeby jak najszybciej się ich pozbyć, a ty człowieku się potem martw jak to wyciągniesz z naczepy. Towar na paletach układany dramatycznie. Czasem 10 sklepów na jednej palecie rozdzielone byle jak i rozkładający musi się martwić żeby dojść do ładu i składu z tym. Kartony z chipsami na dole a ciężkie wody na gorze, potem paleta raz folia owinięta i tak jedzie na centrum regionalne. Nie wiem czy to wina złego zarządzania czy tez brak ludzi ale zrzucanie towaru z auta które przyjechało z teresina to dramat.

Anon

Ta firma potrzebuje restrukturyzacji od samej góry, nie wińmy tylko pracowników wykonawczych, skoro góra nie przykłada wagi do jakości, i kierownik regionalny też ma w poważaniu jakość, to nie ma co się dziwić, że sytuacja tak wygląda. Menadżer firmy również powinien zostać powołany do odpowiedzialności, bo w dużym stopniu również od odpowiada za bieżący stan magazynu, i jakości wykonywanych usług. Firma miała potencjał ale skończyło się na harówce byle dla pieniędzy. Bez konkretnych ludzi w zarządzie i kierownictwie, pracownicy wykonawczy również nie będą przykładać wagi do swojej pracy.

Magazyn
@Anon

Jak tam ma być dobrze jak osoby na wyższym stanowisku są wciskane po znajomości z zerową wiedzą i zamiast wziąć się za pracę to ploteczki. A Ukraina (usunięte przez administratora) oni też mają swoje granice. Mądrzy ci co się uwolnili z tego (usunięte przez administratora). Tam nie masz własnego życia tylko karton się liczy. Szanujcie się ludzie

Anon
@Magazyn

No to akurat racja, ten magazyn żądzi się swoimi zasadami, ręka rękę myje, kolesiostwo, obgadywanie, opinia kierownictwa o pracowniku wydostaje się poza kierownictwo.

Yaha

Oczywiście, że wina złego zarządzania, osoby bez żadnych kompetencji trafiają na stołki kierownicze. Osoby, które nie potrafią zarządzać ludźmi!!! Osoby, które każą pracować niezależnie czy się źle czujesz, czy właśnie masz zawał czy udar. Osoby, które w tym momencie zarządzają teresinska stokrotka nie mają empatii i nie mają pojęcia o swoich stanowiskach. Stokrotka zamiast zatrudnić jakąś mądrą głowę wpycha przypadkowych ludzi i tak się wszystko rozpada. Czekamy jak zaraz wszyscy zaczną odchodzić, bo takie traktowanie ludzi jest niedopuszczalne.

Emilia

Mnie to zastanawia jak często ten towar trafia do sklepów w nienaruszonym stanie. A na magazynie co się dzieje w takim razie?

Johny

Wszystko się zgadza. Wysyłki strugane na sztukę, tak aby tylko weszły na auto. Tak samo jest z towarem na samym magazynie. Wszystko robione na sztukę tak samo jak nowy oddział w Teresinie. Załapałem się na zwolnienia z powodu zadrapań na odbojach przy regałach. Odradzam pracę w tym miejscu.

Retrak

Nowy magazyn Stokrotka Teresin to jest jakiś dramat, dobrze ze palety można z góry ściągnąć bo jeszcze trochę i ciężko było by się ratrakiem złamać XD

Podwyżek niema i niebedzie, na magazynie w teresinie to już skandal, wiecznie opóźnienia, tyrasz po 15 godzin, oczywiście za free, niepolecam nikomu. Jest o wiele innych lepszych pracodawców.

Mieczysław

To ile wytrzymałeś w tej firmie jeśli było tak źle? Może jednak wpadną jakieś podwyżki, przecież jak ludzie będą odchodzić to w końcu nikt nie zostanie w firmie...

Zdegustowany
@Mieczysław

Te zabawne podwyżki to była wisienka na torcie. To, że zarabiamy śmieszne pieniądze (głupio się po wypłacie w domu pokazać) to jedno. To, czym i jak nam każą pracować to drugie. Kierowcom ladują tak towar na paletach, że nie zdążysz z placu wyjechać A już część leży na pace (butle z napojami na kartonikach z ciastkami luźno owinięte folią) Auta - chyba nie ma jednego sprawnego, A jak zglaszasz, że Ci się choinka awarii świeci to jest tekst od pianistów " nie ma mowy, nie zgłaszajcie, bo nie będzie czym jeździć" Sklepy- dostawę możesz zrobić albo stojąc na zakazie lub przejściu dla pieszych, albo możesz ciągnąć paletę po chodniku pół kilometra wózkiem, który nie działa. Wózki w sumie niedługo nie będą problemem, bo zabierają elektryczne - teraz będziesz paletę na rękach przenosił. Do tego nierówne traktowanie na każdym kroku - rzygać się chce. Ja się wpisałem z tego cyrku. Jak pół ekipy z tego co słyszę. I zamierzam jeszcze długo tu zaglądać i każdego ostrzegac przed pracą w Stokrotce.

Czy w firmie Stokrotka są regularne szkolenia pracownicze?

Hubert

Nie ma. A z tych, co prawem wymagane to dadzą Ci kartkę do podpisu, że masz szkolenie. I tyle

Jakie godziny pracy obowiązują w Stokrotka?

Od 17 do 1 w nocy Albo od 20 do 4 Albo od 5 rano do 13 Albo od 8 do 16

Wiadomo coś nt podwyżek od stycznia??

Mirosław
@Nowy

Skąd masz informację o rzekomych podwyżkach, które mają niby nastąpić w firmie Stokrotka? Informacja, którą tutaj zamieściłeś pochodzi z rzetelnego źródła? Zdradź mi to proszę? Z góry serdeczne dzięki.

Xxx
@Mirosław

Podwyżki mają być tylko dlatego, że ma najniższa krajowa wzrosnąć więc i tu muszą podwyższyć :)

nowy

Ale szkoda brak słów Stokrotka to jakiś dramat społeczny ..hmm .

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Teresin

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 0 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka?

Kandydaci do pracy w Stokrotka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka