Opinie o Stokrotka w Teresin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stokrotka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Teresin

mmmmm

a.p nie poleciał. niech wraca guzik!!!!

marekk

Kto wchodzi jako nowy kiero?

grumpy

RB już poleciał, AP też , następny jesteś ty PN a po tobie BP.

nonsens

jeżeli nie czyli pasują mu sposoby traktowania ludzi.

logo firmy Kierownik Magazynu
Teresin
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka (wysoki skład)
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
nonsens

kierownik magazynu powinien interweniować jeżeli ma nieudolnego kierownika zmiany.

abc

dobrze by było jakby stokrotka zrezygnowała ,zwolniła magazyn pod bardziej lepszą firmę

pawlo

U bieli urlop jak sam ci go zaplanuje. Na innych zmianach idzie się dogadać z tym matołem nie idzie i co byś nie robił.

kurka wodna

Man to nie plotki tylko przypuszczenia po publikacji internetowej o długach stokrotki względem urzędu skarbowego i to gruba kasa. poza tym, dziwnym zbiegiem okoliczności stokrotka otworzyła magazyn w Lublinie, dziwnym trafem nowym pracownikom daje umowy o pracę na rok a nie jak do tej pory na 2 lata. i dziwnym trafem umowe o najem magazyny ma do końca 2016 czy 2017 roku. Coś dużo tych zbiegów okoliczności nie sądzisz? a co do rekrutacji to była jest i będzie. Dla nas co niektórych pracowników to ma kształt taki- powoli będą się zwojać z Teresina. Sklepów stokrotkowych w pl nie jest znowu tak dużo i jak poodrzucają sklepy niestokrotkowe, to Lublin spokojnie da rade to ogarnąć.

gość

W Lublinie za mały jest magazyn i nie sądzę żeby go szybko powiększyli. W Teresinie pewnie pozwalniają bo odeszło bardzo dużo towaru który jest kompletowany w Lublinie.

kurka wodna

są zwolnienia na magazynie. Czyżby się przepowiednie potwierdziły co do tego, że przez te długi co ma stokrotka za podatek, stokrotka zwinie się z Teresina i zostawi tylko ten magazyn w lublinie? w Teresinie mają najem magazynu do końca tego roku czy przyszłego. później się zwinie do lublina i zostawią sobie tylko sklepy sieciowe a z reszty zrezygnują.

kurka wodna

Tu są opinie z magazynu stokrotki w Teresinie a nie ze sklepów. weźcie się ludzie ogarnijcie bo chyba nie czytacie dokładnie.

n

to jest forum na którym wypowiadają się pracownicy magazynu w teresinie, a nie sklepów

nowy

ma pytanie bo wysłałem cv do stokrotki ile można na retraku zarabiać ? jedzie bt reflex od 4 lat

Heniek
@nowy

2400 do ręki. I nie wierz ,że więcej. Niektórzy wózkowi zarabiają mniej jak pikerzy.Nie polecam pracy w tej firmie,szczególnie na zmianie Rafała B. Chyba ,że trafisz na inną zmianę.Poczytaj wcześniejsze wpisy 3/4 tego co napisane to prawda!

XXX

HAHA DOBRE NIEDŁUGO TO BĘDĄ LUDZIE Z KUTNA A ZA ROK CHYBA Z LUBLINA

zjeb

a teraz łówicz i okolie wyszogrodu pracują pamiętaj o teresinie tu też ludzie mocni i młodzi szukają pracy

jełop

koleś ma tupet zajebisty mocno zajebisty po zgonach do celu łała niezle

jełop

jak się zwalnia ludzi z dnia na dzien beż szansy na szukania pracy to się nie dziwie ze są mocno żli pozoztawieni beż srodków do życia nikt z dnia na dzien pracy nie znajdzie

FRAN

KIEDYŚ BYŁ ZMIANOWYM A TERAZ MAGAZYNU SŁYSZAŁEM ZE U LUDZI Z TERESINA NIEZLE SOBIE NAGRABIŁ GOŚC DE BEST

magneto

zycze nowemu kierownikowi magazynu aby jego kariera długo TU już nietrwała BO PRZYCZEPI SIĘ DO TERSINA JAJ MOCNY KLEJ.NIGDY GO NIE WIDAC W MIEŚCIE ZAMIESZANIA CHYBA PORUSZA SIĘ MOBILNYM BUNKREM

Adrian

Biela NIEROBIE wez sie do roboty dupa Ci urosła wyjdz na podloge.

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Teresin

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 0 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka?

Kandydaci do pracy w Stokrotka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka