Opinie o WYSPA Towarzystwo praw i godności dziecka CHORZÓW w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy WYSPA Towarzystwo praw i godności dziecka CHORZÓW. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w WYSPA Towarzystwo praw i godności dziecka CHORZÓW o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WYSPA Towarzystwo praw i godności dziecka CHORZÓW w Chorzów

Michał Nowy wpis

Hej, podacie do nich adres ?

GalAnonim Nowy wpis

Wyspa najwspanialsze miejsce na ziemi!!

Vanesska Nowy wpis

Wyspa to wspaniałe miejsce. Chodzi tam dużo miłych,fajnych i wspaniałych ludzi. Spędzenie tam miłych dni to naprawde frajda.

Wolontariusz Nowy wpis

Na "Wyspie" jestem juz 5 lat i nie chce kończyć mojego stażu, bo jest to miejsce magiczne, jest tutaj mnóstwo super ludzi którzy chcą pomóc i to jest piękne . Razem tworzymy coś dużego fajnego i rozwijamy się coraz to bardziej . "Z niczego zrobiliśmy coś wielkiego ".

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie WYSPA Towarzystwo praw i godności dziecka CHORZÓW? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy spawacz ALU-minium MIG / MAG
Optima Weld Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Zakupów
Chorzów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Klejuszka

TOWARZYSTWO OCHRONY PRAW I GODNOŚCI DZIECKA Jest bardzo przyjaznym środowiskiem dla dzieci jak i zarówno dla osób starszych. Wiem to, ponieważ nie raz tam sie pojawilam i bylam bardzo zaskoczona miłą atmosferą miedzy wolontariuszami,a dziećmi

Wolontariusz

Wspaniałe miejsce i wspaniali ludzie! Cieszę się, że mogłem spędzić tam kawałek swojego życia. Bardzo mi pomogli, samą swoją obecnością. Mogę dziękować milion razy a to tak czy tak nie wystarczy!

gosciu

z tą firmą nie można się skontaktować! nie odbierają telefonów, bo na dyżurach siedzą osoby zadłużone po uszy i się boją odbierać telefonów!!!! Ponadto nie odpisują na maila!! Zatrudniają osoby mające długi i nie biorą za to odpowiedzialności

Zostaw merytoryczną opinię o WYSPA Towarzystwo praw i godności dziecka CHORZÓW - Chorzów

WYSPA Towarzystwo praw i godności dziecka CHORZÓW
4.1/5 Na podstawie 7 ocen.

WYSPA Towarzystwo praw i godności dziecka CHORZÓW