Opinie o Grupa Powen - Wafapomp S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Grupa Powen - Wafapomp S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grupa Powen - Wafapomp S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja pomp i sprężarek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Powen - Wafapomp S.A. w Warszawa

Weronika

Zastanawialiście się jak Grupa Powen - Wafapomp S.A. dobiera pracowników do swojego zespołu? Koniecznie zapoznajcie się z informacjami zawartymi na stronie firmy http://www.powen.pl/rekrutacja - przydatne, prawda?

si

Piotruś Pan to jakaś żałosna pomyłka. Osoba, która kompletnie nie zna się na zarządzaniu i kierowaniu ludźmi. Gdyby nie Pan Tatuś to nie miałby najmniejszych szans na rynku pracy na kierowniczym stanowisku. Brak podstawowej wiedzy o zarządzaniu, ekonomii, kontrolingu, prawie pracy ... można by wymieniać dalej. A przede wszystkim brak kultury osobistej i szacunku do drugiego człowieka. Piotrusiu najwyższy czas się zmienić i dorosnąć do roli, którą otrzymał Pan w spadku, bo nic nie trwa wiecznie. Douczyć się też trzeba, bo wstyd się ciągnie z tych głupot które Pan pleciesz.

kycie
@si

ten pan jest ekonomem, nie liderem

Weronika

Hej! Widzieliście, że firma ostatnio dodała kilka ofert pracy m.in. poszukuje kandydatów na stanowisko INŻYNIER DS. OFERTOWANIA? Będziecie aplikować?

Kryształowy

Pracuję tu od dawna, firma jest spoko i nie mogę zrozumieć tych wpisów. Wszędzie jest raz lepiej raz gorzej ale nie powinno się tak oskarżać firmy w której pracujemy.

stalowy
@Kryształowy

To niech firma zacznie w końcu coś robić dla pracowników a nie tylko ich poniżać, gnębić, tępić i straszyć zwolnieniami. Niech się zaczną podwyżki z prawdziwego zdarzenia, premie motywacyjne, LEPSZA ORGANIZACJA PRACY ( BO TEGO WOGÓLE NIE MA !!!! ) i lepsze traktowanie pracownika w tedy się wszystko zmieni ( będą pozytywne komentarze, ludzie się nie będą zwalniać, LEPIEJ BĘDZIE WYKONYWANA PRACA I SZYBCIEJ ). PRAWDZIWĄ MOTYWACJĄ DLA PRACOWNIKA JEST JEGO STAWKA !!!!

W$
@stalowy

Na przykładzie kryształowego widzisz na co idzie Twoja potencjalna premia. Niby skąd te czołowe miejsca w rankingach innowacyjności (Google, IBM i Apple nie umywają się do Powenu). Lwia część kasy idzie na przeludnione działy sprzedaży oraz opłacanie takich podstawionych reklam-rankingów i podstawionych użytkowników forum i płatne usuwanie wpisów. Przecież gazety i internertowe serwisy pracy muszą z czegoś żyć.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Grupa Powen - Wafapomp S.A.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Magazynier wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Krzysztof

Czy oferta dla mechanika maszyn i urządzeń jest aktualna? Słyszałem dobre opinie i postanowiłem złożyć cv. Jakie pobory zasadnicze mogę dostać na starcie? Czy na rozmowie są jakieś trudne pytania? Proszę o info.

kreda
@Krzysztof

no 2200 brutto moze dostaniesz :

traser

ha ha tak to twierdzi chyba Piotrek :} nie błaznuj stary

traser

ha ha tak to twierdzi chyba Piotrek :} nie błaznuj stary

Krysiaczek

Mało ofert pracy czyli ludzie , którzy pracują doceniają firmę i nie odchodzą. Widocznie słabeusze nie dają rady i zrobił się zbiorowy lament. Za obijanie się nikt nie będzie płacił, tym bardziej, że opinie są skrajnie różnę.

Legenda

Firma dużo ma problemu z tym co jest na papierze a co Realem premier to tylko fikcja lub dla wybranych.. Parking 15zł co to ma być.... Niespodzianka że jak chesz parkować to musisz pisać pismo i jeszcze 15zł na miech..... Kierownicą są spoko cała ekipa pracownicza jest luz pomagaj sobie..... Lecz jak się pali dupa kierownikowi wydziału i dekero to nagle hajs jest i premie.... Co to ma być.... brak ciepłe wody w WC... Ubikacji niema zamka w dzwiach.... to już.... Wcale wymagaj wienciej niż można brak odpowiednich narzędzi które potrzebujesz do pracy niema .... Firma oferuje tylko możesz być tak na przechowywanie i szukać czegoś innego....

pozdrawiam

totalne dno , straciłem w niej 6 lat pracy , nie polecam a wiec co mówię bo zaliczyłem kilka stanowisk i znam te badziewie od podszewki aż po samą górę - sugeruję trzymać się z daleka - taka dobra rada

Zula
@pozdrawiam

Każdą firmę można opluć ale Grupa Powen nie zasługuje na to.

Miszak

Super firma i nie jestem od koryta ale normalny człowiek.

Henry

Witam, mam pytanie może ktoś ma informacje na temat nowych rekrutacji na stanowisko koordynatora zakupów.? Nigdzie nie mogę ich namierzyć a bardzo bym chciał pracować. Ciekawi mnie jakie mogę wyciągnąć zarobki?

alibaba
@Henry

6-8 tyś, duża rotacja.

doswiadczony
@Henry

odradzam, najsłabszy dział w firmie.

Ti

Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną, oczywiście pójdę ale czy warto się angażować w tą firmę?

Krys

Ja słyszałem od znajomego że pracuje mu się dobrze i ludzie są fajni. Ta krytyka nie pomaga tylko szkodzi.

No peace
@Krys

.....a ty byś pisał na korzyść firmie która cię wykorzystała a potem kopnęła w tyłek ?

No peace

Dziadostwo sztucznie napędzane opiniami ludzi od koryta :) Pracowałem tam, traciłem nerwy i zdrowie ku chwale głupoli którzy w podzięce kopią cię w tyłek. Porażka firma kierownictwo na poziomie podstawówki, z brakiem doświadczenia i kultury osobistej. Dziwię się, że PIP jeszcze nie dobrał się wam do pupy za takie traktowanie pracowników, szantaże i stałe zastraszane !!!

pompiarz

Jeżeli zarząd nie zmieni słabych, miernych pseudo dyrektorków to nic się nie poprawi. Firma ma bardzo duży potencjał ale nieodpowiedni ludzie na stanowiskach hamują rozwój firmy.

OWH

Pracy jest bardzo dużo i to obojętnie gdzie pracujesz- czy na produkcji, czy w 'papierkach'. Powtarzam- bardzo dużo,nie jesteś w stanie się ze wszystkim wyrobić. 8h to za mało. Do tego b.duży stres i odpowiedzialność. Stajesz się robotem i naparzasz. Boli Cię głowa i odechciewa ci się wszystkiego. Ludzie róźni, jak to w życiu bywa. Natomiast Prezes- człowiek, o którym krązy legenda. Bardzo arogancki, wredny, wulgarny i niesprawiedliwy. Kierownicy, dyrektorzy...nie szanują nikogo, nie doceniają. Co za tą firmą przemawia- na pewno dużo się nauczysz, co nie przemawia- zbyt dużo pracy, nie spełniasz się, nie ma wyników twojej pracy, bo jest jej za dużo. Ciągle coś jest nie tak. Firma ma obecnie kiepską sytuacje finansową. Za moich czasów odeszło wiele fajnych, mądrych i kompetentnych ludzi. Nigdy nie wiesz. Jak jest mega afera, to połowa osób do zwolnienia. A afera bierze się z niczego. Warto przemyśleć. Jeżeli ktoś nie mam rodziny i chce spędzić swoje życie w pracy- zapraszam. Jeźeli chcesz mieć zszargane nerwy- równiez. No chyba, że ktos to potraktuje rekreacyjnie, na parę miesięcy. Zdobyć doświadczenie i uciec w siną dal:)

jaro

niemiecka pompa Halberga odstawiła 8 blok w Orlenie dobra zmiana CBA pięknie

Pfff
@jaro

????????

opadają ręce !!!

Firma to jedna wielka porażka, totalny brak organizacji !! pracownika w ogóle nie szanują !!!!!! a na podwyżkę wynagrodzenia można zapomnieć !!!!!!!!!!!!!! wszyscy mili jak na nadgodzinach trzeba zostać, premia motywacyjna jest tylko na papierku ( i zapomnij o niej !! ) , o tej porze roku było tyle roboty że nie wiadomo gdzie ręce można wsadzić teraz jest tyle co kot napłakał, a urlop dostają tylko milusińscy i przydupasy. A tak z plusów: umowa o prace wynagrodzenie ( stypendium ) na czas i zdobyte doświadczenie

Opinia z newag gliwice. Tak jakby przeniesiona do powenu razem z pozyskanymi kierownikami. Były pracownik 2015-10-11 13:25:29 Pracowałem tam jako technolog i wg mojej opinii jest to dobre miejsce pracy dla osób szukających doświadczenia albo bezrobotnych. Jeśli masz zamiar zmienić prace na lepszą to musisz naprawdę pracować w kiepskiej firmie by myśleć o Newagu. W firmie brak atmosfery i ogólnie panujący chaos pomimo stosowania np. tablicówek itp. Praca na "tysiącach" plikach excelowskich jest jedną wielką porażką. Brakuje porządnego systemu MRP. "Młody zespół" oznacza tylko tyle, że są ciągłe rotacje pracowników, i to jest ich największą wadą. Brak poszanowania dla osób z doświadczeniem. Zapominają, że zakład to ludzie. Jeśli przepracujesz tam pół roku to jesteś już pracownikiem o dużym stażu. Zakład od lat zajmuje się remontami starych lokomotyw, a niektóre rzeczy są robione jakby były robione po raz pierwszy. Wynagrodzenie ok. 3000 brutto + premia 2-5%, na święta dodatkowa kasa. Finansowo nie ma biedy. Na stanowiskach kierowniczych i dyrektorskich znajdują się osoby w wieku ok. 30 lat. Taka osoba nie wiem jaka by super była ale doświadczenia w zarządzaniu ludźmi nie ma. Dla nich najważniejsze są tabelki i terminy w excelu. Także o urlopie możesz pomarzyć.

LoL
@ja

Wszystko super tylko Powen zajmuje się pompami a nie lokomotywami :P takie małe sprostowanie panie technologu :)

@LoL

Jakbym u ciebie dyrektorze pracował to bym o pompach napisał.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Powen - Wafapomp S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa Powen - Wafapomp S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Powen - Wafapomp S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Powen - Wafapomp S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Powen - Wafapomp S.A.
2.3/5 Na podstawie 353 ocen.

Grupa Powen - Wafapomp S.A.