Opinie o Rainer.dk s.m.b.a Dania w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Rainer.dk s.m.b.a Dania. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rainer.dk s.m.b.a Dania o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rainer.dk s.m.b.a Dania w Szczecin

Onaaa Nowy wpis

Witam czy ktoś rekrutował teraz do Dani-Borkop okolice Vejle do pracy orchidea-storczyki?czy jest tam faktycznie praca?jakieś szklarnie?ktoś był już?

Poszkodowany Nowy wpis

W związku ze toczącą sie sprawą przed sądem pracy w Polsce , zwracam się do poszkodowanych w przeszłości przez tą agencję Rainer.dk o przesłanie na ręce mojej adwokat zaświadczeń i dowodów o niewypłacaniu wynagrodzeń polskich pracownikom . A także uzasadnień co do niewypłacania wynagrodzeń. Oraz ewentualnych działań przez poszkodowanych przed duńskim systemem sprawiedliwości. Adres mailowy do agencji adwokackiej. urszula.kuc@wp.pl

Poszkodowany Nowy wpis
@Poszkodowany

Dodam jeszcze że zbieram dowody na udowodnienie że świadomie popełnił przestęstwo na podstawie z art. 286 § 1 kodeksu karnego.Dotyczy ono sytuacji gdy sprawca podejmując swoje działanie (lub zaniechanie) chce wprowadzić w błąd lub wyzyskać błąd lub nieudolność pokrzywdzonego (a nie tylko dopuszcza taką możliwość) oraz motywem mu przyświecającym jest osiągnięcie korzyści majątkowej. za co grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Ada Nowy wpis

Czy firma teraz rekrutuje?

Daniel

Nawet najlepszy pracodawca zawsze będzie miał maruderów!!

logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.

Pracuje w firmie od stycznia Wypłata jest zawsze na czas Odbierają telefon o każdej porze Wcześniej pracowałem w innych agencjach i nigdy nie można było się dodzwonić Polecam

Ponawiam swoje pytanie na temat aktualnej sytuacji w Rainer.dk s.m.b.a Dania w Szczecinie - czy możecie coś powiedzieć na ten temat? Czy firma aktywnie poszukuje pracowników w tym momencie? W Internecie nie znalazłam informacji na temat prowadzonych aktualnie rekrutacji, ale może wiecie coś na ten temat?

Wiking

Mam w końcu opinię prawną z którą można iść do Sądu Pracy - ktoś idzie ze mną ? O ile nie wyrzucił umowy z Rainerem. P.S. Dziś w kościele zacytowano z Biblii ( nasz Starotestamentowiec powinien to znać ) "Kto bowiem wyrządza krzywdę, otrzyma odpłatę za krzywdę bez względu na osobę." Kol. 3,25

Eryk
@Wiking

No i co polaczki ? nic nie zrobicie, umicie tylko potrząsać szabelką, nic nam nie zrobicie

@More, rozumiem, jeśli miałeś jakieś nieprzyjemne sytuacje związane z tym pracodawcą, jednak wypowiadając się na forum GoWork.pl przestrzegaj proszę zasad regulaminu (https://www.gowork.pl/regulamin ). Jak aktualnie wygląda sytuacja w Rainer.dk s.m.b.a Dania? W poprzednich komentarzach pisaliście niepokojące informacje o tym, że firma jest niewypłacalna. Czy coś się zmieniło?

Pracowałem u tego oszusta pol roku na początku było dobrze chociaż zawsze zabierał część wypłaty z jakiś wymyślonych powodów,później wogule nie płacił pracuje u niego tylko Pan Mirek ze Szczecina jego przydupas który też mnie oszukał

marian
@More

Mój tato też został oszukany przez te firme. Proponuje pozew zbiorowy.

Zenek

Może zapomnieliście o czymś nieprawidłowym i stąd problemy?

szogun

Chętnie podłączę się do pozwu zbiorowego, mam też znajomego, który ze mną pracował w tej firmie i obydwoje jesteśmy poszkodowani przez rainera. Nie dość, że nie dostaliśmy wynagrodzenia, to zostaliśmy zwolnieni z dnia na dzień b podania przyczyny. Proszę o kontakt jeśli mamy coś zdziałać i odzyskać pieniądze. mariuszkaczmarek122@gmail.com. Czekam na odzew.

Pracuje dla tej firmy w Nikobing juz 4 miesice wyplata jest nA czas I wyrobili mi CPRA maja wysokie stawki najlepsze w agencjach

Pracuje nadal

Zarobki i wypłata na czas, niestety biuro to jedna wielka porażka. Trzeba liczyć tylko na siebie. Żadnej pomocy w uzyskaniu żółtej karty i konta w banku. Zero informacji na ten temat. Powtarzam pieniądze są dobre i na czas! Ale kontakt z biurem to jakaś tragedia!

chrum

No dobra, ale czy są teraz jakieś oferty pracy? Dzięki

Emigrantka

Ostatnie dwie opinie dały mi do myślenia.Wyplaty na czas?Ile osob pracujących dla tej firmy czekało na wypłaty dostarczone dopiero przez kierowcę tej firmy.Czy 90 koron brutto ,minus opłata za samochód ,minus opłata za mieszkanie minus 37 procent podatku to kilkukrotnie większą wypłata jak w Polsce?Zamiast wypisywać głupoty mniemam że napisane przez szefowa firmy niech wypowiedzą się osoby które naprawdę dla nich pracowały.Moze niech wypowiedzą się kierowcy którzy zmieniają się jak rękawiczki.Jesli ktoś decyduje sie na wyjazd przez tą agencje poda mi maila a napiszę mu poza forum jak pracuje się dla tych państwa (celowo napisane mała litera)

Dziewczyna z Poznania

Moim zdaniem bardzo dobra agencja pracy! Wszystkie informacje rzetelnie dostarczone, praca była również świetna. Niesamowita atmosfera, która tylko zachęcała do pracy. Nie mówiąc o tym, że pieniądze dostałam na czas, a nawet wcześniej niż było to założone. Gorąco polecam! Razem ze znajomymi jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ dodatkowo poznaliśmy mnóstwo wspaniałych osób oraz zwiedziliśmy trochę Danii :) Zarabia się 4 razy więcej niż w Polsce i to dużo niższym wysiłkiem! Jeszcze raz bardzo polecam! Szefostwo niesamowicie kochane i opiekuńcze!

emigrantka

Już ci wyjaśniam podstawową sprawę a resztę sama zweryfikuj czytając opinie innych za i przeciw.Firma biuro rekrutacyjne posiada w Szczecinie tu też na stałe mieszka szefostwo firmy.Adres firmy i rejestracja w Dani notabene to dom na wsi nie żadne biuro.W momencie kiedy będziesz miała problemy a napewno będziesz miała szefostwo odeśle cię z twoimi pretensjami do sądu w Dani w polsce PIP nawet z tobą o tej firmie nie będzie chciało rozmawiać.Dalej firma nie opłaca składek na tzw dni świąteczne w Dani,płacą tylko za godziny przerobione podpisane przez właściciela firmy gdzie będziesz skierowana do pracy.Więc gdy Duńczyk będzie wylegiwał się na wolnym ty będziesz charowała.

emigrantka

Dwa przedostatnie posty na 100% procent pisane przez szefostwo firmy.Niekompetencja ,olewanie pracowników,brak kontaktu,Jetem ciekawa na jakim projekcie te dwie ostatnie osoby pracowały?Może się pochwalicie aby ci którzy przerabiali opcje Rainer mogli wasze ochy achy zweryfikować.

Czarny

Nie polecam kłamią i oszukują na kasę i mają głęboko to w D....

seba

Siemanko Przyszly pracowniku niedawno wrocilem z Dani za ich posrednictwem Wszystko bylo tak jak mi ta szefowa obiecywala, wiec mozesz spoko jechac czekam teraz od nich na nowa oferte cala wyplata wyplacona, nawet dzwonili I pytali czy doszła na konto

Zostaw merytoryczną opinię o Rainer.dk s.m.b.a Dania - Szczecin

• Jak się pracuje w Rainer.dk s.m.b.a Dania?

Zobacz opinie na temat firmy Rainer.dk s.m.b.a Dania tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rainer.dk s.m.b.a Dania?

Kandydaci do pracy w Rainer.dk s.m.b.a Dania napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rainer.dk s.m.b.a Dania