Opinie o NNV sp. z o.o w Bielsko-Biała

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NNV sp. z o.o w Bielsko-Biała

były Nowy wpis

Pochwalcie się jak kilka lat temu wszystkim daliscie wypowiedzenia i nowe umowy do podpisania. Jak nie ma u Was socjalu, który powinien być z racji ilości zatrudnionych osób, jak obchodzicie przepisy, zeby nikt nie dostał umowy na czas nieokreślony. Ta firma to bańka, która pęknie. Jeszcze tylko trochę

Karol Nowy wpis

Miejcie litość nad nowymi, szukając pracy dobrze jest poczytać co piszą o firmie ptacownicy

Joanna Nowy wpis

@sunkdlaczego uważasz, że firma nie zatrudnia właściwych osób? Masz na myśli pracę, w którym z działów? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń z pracy w NNV.

sunk Nowy wpis

tomek, a co to zmienia :) według mnie firma nie zatrudnia właściwych osób

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pracy przy kwiatach doniczkowych - storczyki/orchidee
Noordwijkerhout
READY_STEADY_GO
logo firmy PRACOWNIK SOCJALNY (SPECJALIZACJA OSÓB STARSZYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH) [DS. 130.26.2024]
Katowice
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.

tomek

SEO to pozycjonowanie stron, a po wymaganiach widać sam copywriter

Asia

Nie polecam pod żadnym pozorem tej firmy!!! Jedna wielka masakra. Szkolenia są, ale jak prowadzone i przez kogo... Kierownictwo fałszywe. Generalnie jak nie chcesz się zbytnio denerwować i martwić o swoją posadę dzień w dzień daruj sobie tą firmę. A i informacja, że jako handlowiec można zarobić średnio 2800 zł to ściema. Może było tak 2 lata temu, teraz nie ma opcji.

Zbynio

Czyli oferta pracy zatytułowana "Handlowiec w portalu internetowym" to nic innego jak praca w call center ?

pach
@Zbynio

Dokładnie tak.

nastawiony na prace

witajcie - jestem bardzo nastawiony na prace i jesli chodzi o traktowanie pracownikow to tez jestem przewrazliwiony bo ostatnia moja praca nie byla ta wymarzona gdzie praconikow sie docenialo dlatego w sumie ja zmienilo - jak to tutaj wyglada mozecie zdradzic - ma ktos takei informacje czu nie bardzo ?

rgff

Do kortek - nie byłem handlowcem (nie miałem żadnych szkoleń!), przyjmowałem się do uzupełniania bez danych. Tyle w tym temacie.

Kaziemierz 33

Nie polecam, zarobek niski i kłamanie klientów na uzupełnianiu baz danych.Zresztą rotacja w firmie mówi,sama za siebie.

kortek

Haha, a co chciałeś? Nie pracować i żeby jeszcze Tobie kawę robili i ciastko pod nos podawali? Twoja praca polegała na dzwonieniu i dziwisz się, że miałeś zadzwonić do klienta? Ja tam pracuję ponad rok i dobre pieniądze zarabiam jak na tą branżę.Podkreślam, PRACUJĘ :)Zweryfikuj podejście do pracy. Pozdrawiam.

rgff

A ja odradzam. Przynajmniej stanowiska "uzupełnianie baz danych". Niby praca polega na uzupełnianiu i dzwonieniu, ale tak naprawdę chodzi tylko o to dzwonić i nagadywać. 10zł brutto na początek. Wytrzymałem 2 tygodnie, miałem dość, tego że ludzie nazywali mnie (usunięte przez administratora) .Chodzi oto,że tam umowa dla klientów jest na czas nieokreślony z rocznym okresem rozliczeniowym, ludzie nie czytają umów i potem są problemy.Atmosfera? Handlowiec min 1 tel na 10 minut, inaczej blokada systemu i haja...

zadowolona

heh są osoby, które na telefonie zrobią taki obrót, że z prowizją wychodzą po 4 tyś, ja mówię o przeciętnych zarobkach na starcie, kiedy pewnie Twoja sprzedaż nie będzie zbyt wysoka, jeśli zrobisz określoną kwotę obrotu dostajesz umowę o pracę. Nie dziwie się, że nie dają na starcie umowy o prace, jak pracownicy, którzy są związani z firmą już długo lubią się zwalniać z dnia na dzień, przez takich ludzi niektórzy mają pod górkę. W urzędach chyba ostatnio też jest nie najlepiej, dostajesz umowę zastępstwo bo urzędasy lubią chodzić na długie L4 nie wiedzieć z jakiego powodu...ewentualnie staż dostaniesz. Do Japka - nie rozumiem stwierdzenia, że "Jeśli rotacja jest duża to ciężko utrzymać z kimś dłuższy kontakt" z kim i kto miałby dłuższy kontakt?

kamil

ta firma ma portal (usunięte przez administratora) ? kurcze ale 2000 zl na telefonie to nie zbyt duzo dzieki za informacje zadowolona

zadowolona

Zgadzam się z opinią Tom'a Produkty, które są sprzedawane są bardzo dobrym sposobem na zaprezentowanie swojej firmy w internecie (dobre pozycje pod kluczowymi dla różnych branż frazami) oraz sposobem na naturalne pozycjonowanie swojej strony (wysoki pagerank). Ale wiadomo są firmy, którym się ich produkty nie przydadzą, a zadzwonić i spróbować sprzedać trzeba. Warunki pracy są jasno ustalone na samym początku. Szybko da się zweryfikować, czy ktoś się nadaje, czy nie, więc po tygodniu do miesiąca, jak Ci nie idzie możesz spodziewać się zwolnienia, ale jak później tam nikt nikogo nie zwalnia. Rotacja jest duża, ale ludzie sami się zwalniają, praca na telefonie nie jest po prostu dla każdego. Polecam pracę studentom, jest to dobra alternatywa dla kelnerowania itp. Z drugiej strony rzeczywiście można dostać tam umowę o pracę, co ostatnio jest rzadkością. Nie wierzę jednak, że da się tam pracować dłużej niż 2-3lat, człowiek się wypala. Ale znacznie lepiej to wygląda w CV, poza tym nauczyć się można wielu rzeczy.

tom

Ja uważam że fajna praca dla studentów (miedzy 8 a 16 można pracować) ale nie tylko, zatrudniają tez na umowę o pracę ok 2000 netto ludzie wyciągają. Ja zaczynałem od 10zł na godzinę (ale im więcej sprzedaży tym stawka wyższa). Rotacja jest ale w pierwszym miesiącu, po prostu nie każdy się do tego nadaje. Dużo można się nauczyć, praca ciekawa i wymagająca myślenia. Przenosza owszem ale tych co nie radzą sobie w sprzedaży. Presji na wynik nie ma to po prostu jest PRACA i na swoja wypłatę trzeba niestety zrobić, a nie zarobisz tępo patrząc w monitor czy chodząc po necie. Żaden normalny pracodawca nie będzie tego tolerował chodzenia po facebooku.

małaMI

To dosyć dziwne co piszesz ,wydaje mi się ,że najpierw pracownik przechodzi szkolenie ,które ma na celu przygotowanie nas do pracy ,kiedy zaczynamy dzwonić - wszystko zależy już jedynie od naszej determinacji ,ewentualnie zdolności. Szefostwo z tego co wiem pomaga ,ale są jak widać ludzie ,którzy zamiast szukać winy w sobie (czyt. Brak talentu ,lenistwo ) wolą tworzyć piękne ,wyssane z palca historię i obrażać innych ludzi. Z takim zachowaniem moja droga w żadnej pracy długo nie wytrzymasz. Zmiany zacznij od siebie Kotuś.

mnashs
@małaMI

Dobrze wiem jak było, szkolenia były owszem, ale na kabli nic nie poradzisz, a szkoleniowcy lubią donosicieli czyż nie?

mnashs

Pracowalam w tej firmie, praca calkiem przyjemna jeśli ktoś lubi kontakt z klientem, aczkolwiek wielka rotacja pracowników, non stop nowe rozmowy kwalifikacyjne i bardzo dużo osób zwalniają :/ stała robota to na pewno nie jest bo nie wiesz nigdy czego sie spodziewac, czy cie wyciepia czy dadza na inne stanowisko. Szarżują sobie pracownikami jak chcą niestety :/ Poza tym mają swoich kabli i [usunięte przez moderatora] do sprawdzania pracownikow, praca pod presja wyniku i tak jak w kazdej firmie obowiazuje zasada - jesli lizesz szefom [usunięte przez moderatora] tzn. ze zostaniesz w tej firmie, reszte w zasadzie wyciepuja po miesiacu, dwoch a nawet tygodniu

milo

Ja pracowałem u nich co prawda tylko jakieś dwa tygodnie ale i tak w sumie nie mogę narzekać, owszem kiedy przyszło już pracować na serio okazało się, że nie nadaję się za bardzo do tego typu pracy ale raz, że za każdą godzinę tam dostałem normalnie obiecaną kasę, a dwa - przez dwa tygodnie dowiedziałem dużo ciekawych rzeczy :} (w sumie całe dwa tygodnie to były głównie szkolenia). Biuro maja faje, socjal ok (kawa, herbata itp.), a jak pogadałem na fajce z ludźmi, którzy siedzą tam dłużej to w sumie nikt nie narzekał. Jeśli tylko ktoś nie boi się telefonu albo nie jest skrajnym introwertykiem to moim zdaniem całkiem fajna praca. Sporo się dzwoni ale tylko do firm, które wiedzą o co chodzi - nie jest to jakaś sieka na zasadzie "kup pan garnki za 500zł" :D

NNV Hejter!

Ludzie trzymajcie się z daleka od tej firmy!!! Niby dają pierw okres próbny na 2 miesiące na umowę zlecenie to przyjmują ludzi grupkami, tak żeby połowę wyrzucić po 3 dniach ewentualnie tygodniu! Niby stanowisko nazywają handlowiec ds. sprzedaży usług to tak naprawdę jest to telemarketing. [usunięte przez moderatora] za śmieszne pieniądze pod presją wyniku. Nie polecam i odradzam!!

Zostaw merytoryczną opinię o NNV sp. z o.o - Bielsko-Biała

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NNV sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w NNV sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NNV sp. z o.o