Opinie o KERIM w Radom

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie KERIM. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w KERIM o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KERIM w Radom

Co mogę powiedzieć firma jak firma nic nadzwyczajnego pracowałem w firmie 9 miesięcy jestem zadowolony z firmy. Wypłaty na czas z tym nie było problemów. Obiekt stały bez zmian co miesiąc praca dobra na obiekcie w Pionkach. Do czego mogę się doczepić: Częste patrole - sprawdzające obiekt (tak to prawda często były patrole które monitorowały czy jest w porządku wszystko na obiekcie). Brak ludzi do pracy (w okolicach Pionek) dwie osoby na obiekcie i to był koszmar zaś 3 za dużo i taka mała rotacja.Ale dawaliśmy radę. Z czystym sumieniem polecam Firmę.

Heniek
@Michał

Osoba z grupą inwalidzką dosraje zawsze umowę gdyż pracodawca ma duże zwroty z PEFRONu .Osoba bez grupy ma umowe zlecenie .Nie polecam tej firmy osobom chorym , bo stracą resztę zdrowia tak jaj ja To była ostatnia praca w moim życiu Teraz nie nadaję suę do żadnej pracy .W tej firmie mnie wykończyli .

Daro Nowy wpis

Jestem odobą z orzeczeniem o niepełnosprawności . Szukam pracy ale czytając te opinie jestem przerażony. Zastanawiam się bo nienawidzę być poniżany!

Czym w KERIM zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Katarzyna Nowy wpis

Mam pytanie czy Kobiety też zatrudniaja

Każdy Nowy wpis
@Katarzyna

Tak, kobiety też są zatrudniane.

Grzech
@Michał

Taka dobra firma to dlaczego już w niej nie pracujesz?

@Grzech

Obiekt został a firma się zmienia choćby dla tego.

Grzech
@Michał

Obiekt został , firma dobrze prosperuje , a dla ciebie miejsca zabrakło .Coś z twoim rozumem jest nie tak .

@Grzech

NIe nie nie oto chodzi że obiekt na którym pracowałem przestał podpisywać umowę z kerimem a ja przeniosłem się bo nie chciałem dojeżdżać do pracy 30 km to raz dwa praca normalna nikt z nikim na obiekcie nie mam ale problemów trafiłem na obiekt który naprawdę jest solidny a nie taki jak budka (blaszak) 4x4 więc naprawdę jestem/byłem zadowolony. Z płaceniem także nie było problemów zawsze na czas płacili miałem umowę o pracę a nie zlecenie.

Jolanta
@Michał

Czyli wcześniej przez 9 miesięcy dojeżdżałeś i nie miałeś z tym problemu i dopiero potem uznałeś, że 30 km to przesada? A tak ogólnie to zlecenie ludziom oferują tak?

Tadik
@Michał

Bo to nie prawda i pisze ktoś ze wew. z firmy Kerim i w ten sposób podnosi reputację agencji ochrony. Pracowałem tam i jest znacznie inaczej.

@Tadik

Chcesz się spotkać i porozmawiać o tym ? Z milom chęcią na Radom się przejadę i możemy się spotkać pogadać

@Jolanta

Wcześniej nie dojeżdżałem i przez rok czasu pracowałem na obiekcie w Pionkach i normalna umowa o pracę zleceń tego nie słyszałem. Nigdy nie miałem umowy zlecenia. To była pierwsza praca moja i przez 9 miesięcy jeździłem tylko do pracy w Pionkach bo tam mieszkam.

Kazimierz
@Tadik

Więc jak to Twoim zdaniem wygląda? Opisz to ze swojej perspektywy, bo na razie dałeś same ogólniki :)

Heniek
@Michał

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KERIM? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w KERIM?

Michał Mazur

Jako ochroniarz mogę stwierdzić że firma żeruje na nas i (usunięte przez administratora) Z pieniędzy. Nie liczą się z tym że jesteśmy chorymi ludźmi z orzeczeniem o niepełnosprawnosc . kierownictwo firmy to imbecyle bez poszanowania ludzi.kaza nam pracować ponad normę. . Najpierw powinni wyrzucić tego. Chama i nieudacznika. Grubasa co upas się na ludziach. Schorowanych. Ciągły mobilny i dziwne kontrolę. Patrolu. Interwencyjnego. . oraz nagrywanie filmów czy masz mundur. Żenada (usunięte przez administratora) mać. Powinni te firmę ochroniarska zlikwidować. . dobrze że zgłosiłem nieprawidłowości. Do PFROnu inspekcji pracy i urzędu skarbowego o okradanie ludzi .

Michał Mazur

Te firmę ochroniarska powinni. Zamknąć gdyż właściciel firmy to. Skorumpowany cham żerujący na ludziach chorych i niepełnosprawnych. Pracuje w tym dziadostwie. Obiekty do (usunięte przez administratora) ciągłe kontrole. A te umundurowania (usunięte przez administratora) po innych ludziach. Tragedia. Nawet nie zapewnia ekwiwalentu za buty itp . Wody do picia też nie. I ściąganie. Po ślubie na kolejną Ludzie omijajcie te firmę szerokim łukiem jak chcecie żyć.

Mirek Wrob.

Firma Kerim to najgorsza firma. W Radomiu .pracownicy orzeczeniem o umiarkowanym stopniu niepełnosprawnosci są poniżani na obiektach oraz karani za byle co za brak munduru czy za kłótnie między współpracownikami odradzam pracę w tej firmie .na budowach stoi się w budkach które się sypią. Szef ma gdzieś nawet nie chce wymieniać budek. W upalne dni pracownik fizyczny ochrony musi sam sobie zapewnić wodę do picia . A mundury tej firmy ochroniarskiej KERIM to skandal brudne sprane polary koszulki polo i spodnie garniturowe z lampasem po innym pracowniku . Ekwiwalentu za buty brak służby w godzinach 17-7 7-7 czyli 14 24h . stawka umowy o pracę 12.70. Umowa zlecenie 9.90zl. Ta firma krzak powinna być rozwiązana bo tylko żeruje na młodych ludziach chorych

Piotr nowotnik
@Mirek Wrob.

Jako były pracownik fizyczny ochrony osób i mienia Kerim mogę powiedzieć że firma ta żeruje na ludziach z grupami by mieć pieniądze . jeżeli pracownik fizyczny się postawi do koordynatora czy szefów to jest zwalniany nawet na zwolnieniu lekarskim nie można iść bo straszą zwolnieniem. Tak się nie robi.pracownik niepełnosprawny musi pracować według szefów jak zdrowy człowiek .obiekty tej firmy sa do (usunięte przez administratora) budowy i te budki walące się gdzie nie można się ruszyć .toalety brak. Wody do picia w upalne dni nie zapewniają tylko samemu trzeba kupić bo inaczej o suchym pysku się chodzi . Mundury tej firmy krzak. Okropne śmierdzące po innych pracownikach .ekwiwalentu za urlop i buty nie płacą. .chore czyste kartki urlopowe Do podpisu dają . I te kary za brak munduru czy za kłótnie między innymi pracownikami. Wyssane z palca by ci zabrać kasę . notoryczne ściąganie na służbę w dzień wolny od pracy jeżeli zszedles z pracy o 7.00. Ludzie omijajcie te firmę szerokim łukiem jeżeli chcecie żyć. . inspekcjo pracy zamknij te firmę bo to co się tam dzieje to skandal.

Łysy
@Mirek Wrob.

To PRAWDA.

Baran

W Ożarowie niczym w raju koło Dubaju .W tej firmie to dają ale stare telefony bez środków na koncie , stare zepsute guary , chińskie śmierdzące czajniki na wodę , chińskie zepsute lampki na wagę i 1 długopis na rok .Zero urlopu i orka na okrągło .Wykańczalnia inwalidów .

Michal

Szczerze nie polecam, nikomu pracy w tej firmie, wyzysk na porządku dziennym, w magazynie (usunięte przez administratora) na kulkach jak nie możesz czegoś znaleźć to tylko twoja wina bo na pewno gdzieś jest. Samochody to trumny na kółkach ledwo jeżdżą. Odżywki typu jak się szefowi nie spodobasz to cię zniszczy

Chudy

Nie bede sie rozpisywal wymienie kilka aspektow na szybkosci.Pracowalem w tej beznadziejnej firmie i powiem wam masakra byla Mobbing na porzadku dziennym pokazywanie jaki jestes malutki a Szef jaki jest Wielki i fajny masakra mowa o szefie tym napakowanym co wazy 55 kg Inwigalcja dodam na maxxx robisz prace ktore do ciebie nie naleza a jak sie postawisz odezwiesz to wypad.Jesli chcesz wymagac od pracodawcy odrobine szacunku to nie idz tam Chamstwo i Wykorzystywanie czlowieka wiecej nie bede pisal bo szkoda zdrowia pozdro

sympatyczny5811
@Chudy

Czytając zamieszczone tutaj komentarze muszę stwierdzić że opinie niniejsze pisane są przez oszołomów i ludzi nie mających zupełnie pojęcia o ochronie..musimy pamiętać że praca ochroniarza polega na odpowiedzialności i sumienności wykonywania swoich obowiązków., ponieważ nikt inny jak ochroniarz w trakcie wykonywania swoich obowiązków odpowiada za majątek danego obiektu i bezpieczeństwo pracowników strzeżonego obiektu i trzeba te aspekty zrozumieć a nie olewać. Ja w firmie Kerim pracuję rok i jestem zadowolony z szefostwa. Mam szacunek ze strony szefostwa a także systematyczną w wyznaczonym terminie wypłatę za przepracowane godziny i nadgodziny.

Dodek
@sympatyczny5811

Bzdury wierutne bzdury piszesz .Chuba sam jesteś oszolomem

@sympatyczny5811

Mogłbym sie dowiedziec ile sie zarabia w Firmie Kerim na patrolu interwencyjnyn ?

Zyga
@sympatyczny5811

Chyba jesteś psychiczny i masz grupę na głowę ,Pleciesz trzy po trzy .

Xxx

Powiem tak firma jak każda inna jest w porządku jeśli jesteś pracowity i w porządku tto i oni są w porządku. Z urlopami to się trzeba dogadać z nimi a nie krytykować od razu firmę która nie jest zła. Pracowałam tam to wiem jak jest i to nie jest wyssane z palca tylko na realu to widzialam a co do mundurów to po prostu kasy mają mało i widocznie ich nie stać na zakup nowych. Płacą dobrze jeśli jesteś pracowity jak ja byłam i w porządku wobec Pana grubszego.

Jak wygląda sprawa grafiku w KERIM. Czy pracodawca idzie na rękę?

Popracujesz to się dowiesz .

Cztery grafiki w miesiącu może i więcej

sympatyczny5811

Pracuję rok czasu w tej firmie i nic złego nie mogę powiedzieć o pracodawcach. Wypłata na czas nadgodziny także . Polecam firmę z czystym sumieniem .

@sympatyczny5811

Dobry pracownik to i firma dobra a jeśli chodzi o traktowanie ludzi to jest spoko

@sympatyczny5811

Jakaś kpina, nadgodziny nigdy nie były płacone

monika

Czy opinie poniżej sa prawdziwe?

@monika

Tak najprawdziwsze , wykańczają psychicznie

Mario

Jaka jest stawka za godzine w firmie Kerim ?

Bartosz

A ja uważam, że trzeba być dobrym pracownikiem a firma będzie dobra!!

Hudy
@Bartosz

Nie rozsmieszaj mnie.Jak będziesz dobrym pracownikiem to tam Cię zaorza. Aż padniesz na ryj i żadnego zrozumienie . O współczucia nie ma mowy .przydał by się tamPiP????

Cygan
@Bartosz

Człowieku to jesteś czliwiwikiem szefa i masz specjalne przywileje skoro tak Chwalisz ta firmę. Ja pracowałem prawie rok tam i wiem co się tam wyprawia. Nie dość że za 4 zł stawkę na godz to ze służby 48 godz jechałem na drugie 48 bo ten który miał jechać był dupolizem szefa i na siłę mnie kazali jechać w przeciwnym wypadku byłbym zwolniony dyscyplinarne!

Mario

Witam wszystkich chcialbym sie dowiedziec ile sie zarabia miesiecznie w tej firmie na patrolu interwencyjnym ?

Czy mogę prosić o nowe opinie. Chciałabym podjąć pracę w tej firmie. Interesuje mnie czy wynagrodzenie jest na czas i w jakiej wysokości. Ile godzin trzeba pracować miesięcznie, dodatki. Oraz jaką atmosfera panuje.

Batorek

Firma lipa a ten chudy dyrektorek nie udał się powinien warzywa sprzedawać jak jego tatuś

Zostaw merytoryczną opinię o KERIM - Radom

• Jak się pracuje w KERIM?

Zobacz opinie na temat firmy KERIM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KERIM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KERIM