Opinie o SymPhar w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SymPhar. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SymPhar o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SymPhar w Poznań

Karol Nowy wpis

A jakie są obowiązki na przedstawicielu medycznym?

xyz Nowy wpis

Rozmowa typu: co by pani zrobiła gdyby ktoś z lekarzy złożył pani niemoralną propozycje...

fd Nowy wpis

hej widze ze od dawna tutaj nikt nic nie napisal..a teraz sa oferty prayc od nich na stanowisko przedstawiecila medycznego w Kielcach fajnie ze oferuja podstawowe narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy)

kcin Nowy wpis

uważam, że rekrutacja w Warszawie jest na poziomy żenującym, na samym początku odniosłam wrażenie, że ta rozmowa do niczego nie doprowadzi i z góry skazana jest na niepowodzenie. Krótko mówiąc pozostał niesmak, strata czasu i pieniędzy.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SymPhar. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
wilk

kierownik [usunięte przez moderatora]?? to naprawdę miałaś szczęście.....

Witam , Jeśli chodzi o proces rekrutacyjny w firmie Symphar to przedstawia sie on następująco : 1szy etap z kierownikiem regionalnym , całkiem sympatyczny, rozmowa około 30min . Jak wcześniej niektórzy wspominali w hotelu i rzeczywiscie spotkałam sie z kilkoma osobami ktore również ubiegały sie o prace . Ogólnie rozmowy opóżniły sie o około 30 min . 2gi etap - Warszawa .... heh i tu ogromne rozczarowanie .... nikt nie uszanował tego że trzeba było przejechac 300km w jedną strone ... Firma mała , w domku jednorodzinnym . Cała moja wizyta w firmie trwała około 10 min ( nie zdązyłam wypic nawet połowy herbaty która została mi zaproponowana na wstępie ) . Przyszedl do mnie pan kierownik zadał kilka banalnych i prostych pytań , mniej szczegółowych niż na 1szym etapie i stwierdził że to juz wszystko co chciałby wiedziec . Chciałabym zaznaczyć że po 1 szym etapie , kiedy zapraszano mnie na drugi kazano mi sie przygotowac dokładnie ze znajomości struktur firmy , wszystkich produktów , a nie zostało zadane żadne pytanie na ten temat . Moja opinia nie wynika z kwestii nie zatrudnienia , ale z kwestii braku szacunku dla mojego czasu jak i pieniędzy które poświecam firmie . Po 2 dniach od pobytu w Warszawie dostałam telefon z decyzja iz zatrudnili inna osobe, lecz nie potrafiono mi juz powiedziec dlaczego nie zostalam zatrudniona , jak to okreslił mój rozmówca ponieważ nie rozmawiał jeszcze z panem z Warszawy (pyt skąd wiedział że nie zostane zatrudniona , oraz że zatrudnili kogos innego nie rozmawiając z Warszawą?!) Powiem tak , całą rozmowe pan kierownik mógł przeprowadzic przez skype'a albo telefon . A nie marnować moj i swój czas .

Zostaw merytoryczną opinię o SymPhar - Poznań

SymPhar