Opinie o Automotest w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Automotest. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Automotest o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Automotest w Gdańsk

konRafal Nowy wpis

Uwaga firma Automotest zbankrutowala i aktualnie dziala pod nazwa aTest . Ponizej strony z informacjami (w miejsce myslnikow w adresie wstaw kropki) albo sprawdz sam na jednej z wielu stron m.in.: Companies in the uk co uk. www-companiesintheuk-co-uk/ltd/automotest (Automotest - poprzedni adres 48 Queens Road, Coventry, ponad 300 000 funtów dlugu) www-bizstats-co-uk/ltd/atest-limited-10498836/ (aTest - ten sam adres 48 Queens Road, Coventry , wlascicielem jest teraz malzonka). Strata czasu.

xoxo Nowy wpis

Hej, a jaka aktualnie panuje atmosfera u nich? Dzięki

adrian Nowy wpis

Nie trzeba mieć tego inżyniera żeby w UK zarabiać takie pieniądze...

Robert Nowy wpis

Ja niestety się przejechałem.

Czy po rozmowie w Automotest rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży

Firma z polski w uk- stara prawda: wyjezdzasz za granice, nie pracuj u polaka. Wyjazd na wlasny koszt i ogólnie duzo mogą obiecywać pensji i warunków, ale patrzac na umowe dostaniecie tylko to co na pismie. Czy widzial ktos te osoby, które dostaly prace w duzej firmie w uk lub nawet w pl po tym kursie?

Sylwia

czy jest tu ktos kto po stazu pojechal do uk??

Misia

ale za cos w uk trzeba zyc

Misia

chodzi mi o to czy po bezplatnym 3 miesiecznym stazu, kazdy dostaje propozycje wyjazdu do uk, czy tylko czesc ludzi ktora sie sprawdzila?? czy oni oplacaja ten wyjazd do uk, czy kazdy musi wyjechac na swoj koszt- bilety lotnicze, zakwaterowanie itp.?? Inna sprawa ze zarobki 8000 zlotych, to okolo 1400 funtow, co tak naprawde w Anglii ta kwota, to nie zadna super kasa

engineerc

Wspomnienia mocno przeciętne.

omni

Dostał ktokolwiek propozycje pracy w UK po stażu?

@omni

No własnie Jest po tym praca zagwarantowana w UK, czy tylko jeden na stu dostaje oferte a reszta na koniec zdaje sobie sprawe ze tyrala za darmo

Adrian

Przeciętne kursy, wiedza z początku studiów. Wiadomo w cv im wiecej tym lepiej. Tylko czy płacenie za coś bezbarnwnego czasem lub pieniędzmi się opłaca?

Luke

Nie wiem skąd tu tyle hejtu bez argumentów. Szkolenia są bardzo praktyczne, dostaje się do wykonania konkretne zadania związane z przemysłem samochodowym. Oczywiście na każdym etapie można liczyć na pomoc. Na szkoleniu dają nam wybór czym się chcemy zajmować, można podszkolić się w programowaniu, elektronice i doszlifować język angielski. Ogólnie staż kończy się ofertą wyjazdu do UK, kto sie nie zdecyduje to i tak zyskuje sporo doświadczenia. Atmosfera w biurze jest luźna, z szefem można się dogadać, póki co wszystko dopiero się rozwija i dużo zależy od kursantów. Polecam dla kończących studia bo to dobry start dla inżyniera.

asan
@Luke

Dużo zależy od kursantów? Ciekawa opinia... Tonący brzytwy się chwyta jak to mówią. Dla zainteresowanych polecam, przeszukać fora i inne strony informacyjne w języku angielskim.

kate

Oferowane przez nich kursy są nic nie warte na rynku pracy, na rynku międzynarodowym wręcz szkodzą.

asan

Nie polecam.