Metalotechnika

Gdańsk

Opinie o Metalotechnika

anonim 2011-04-27 14:43:57
Najbardziej nierzetelna firma na Pomorzu, oszukuje pracowników, kontrahentów, nie płaci pensji, nie płaci za zlecenia, cwaniactwo, oszustwo i wyrachowanie. Takie firmy powinno się zamykać raz na zawsze, aby nie psuły rynku pracy i płacy. Niech każdy kto chce podjąć współpracę czy pracę w Metalotechnice niech nie da się nabrać słodkimi słówkami i obiecankami pana [usunięte przez moderatora]- to zwykły oszust i kłamca.
Mir 2011-05-26 12:14:57
Nie płaci dostawcom a pracownikom podobno płaci z dwumiesięcznym opóźnieniem.
ja2ras 2011-05-26 22:12:22
mir a jak długo tam pracujesz
anonim 2011-06-19 18:20:42
Metalotechnika,to zakład,którym władze powinny się szczególnie zająć.Firma ta jest nie rzetelna,oszukuję pracowników,w większosci,nie wypłacajac pensji przez okres kilku miesięcy.Od marca do czerwca mam nie wypłacone pieniadze za okres choroby,gdzie ZUS w terminie przekazał pieniądze na Zakład.Jestem załamany,gdyż nie placę alimentów od 4-ch miesiecy.Moja była zona oddaje sprawę do SĄDU przeciwko temu zakladowi.Ostrzegam wszystkich przed tą firmą. [usunięte przez moderatora]
arman 2011-07-24 21:04:39
pensje z w ratach i w dodatku grosze [usunięte przez moderatora] guza sie doigra
pracowity 2011-07-31 21:21:39
Zgadzam sie z poprzednikami. Banda cwaniakow i oszustow, a pensje w ratach i z opoznieniami nawet dwumiesiecznymi. Szkoda ludzi nie wiedza ze zusu za nich nikt nie placi. Ostrzegam!!!
anonim 2011-10-29 13:49:52
Banda [usunięte przez moderatora] kierownik nie majacy pojecia o pracy nastolatek po studiach bez praktyki .
farsa 2011-11-16 19:32:39
FIRMA SCIEMNIA Z WYPLATA A NA 10 TYLKO MOZNA DOSTAC ZALICZKE, KTO ZROBI TAM LAD?!!!! PREZES ANI KIEROWNIK NIE MAJA POJECIA CZYM SIE ZAJMUJE ZAKLAD !!!!!! ZRESZTA PREZESOW JEST DWOCH, JEDEN LEPSZY OD DRUGIEGO!!! PRZYJELI NOWYCH MALARZY, CIEKAWE CZY IM ZAPLACA! CHLOPAKI W PORZADECZKU ALE JESTEM CIEKAWY JAK PRZYJMA BRAK WYPLATY :o)
malarz 2011-12-15 13:32:30
pracowalem w metalotechnice pare tyg.
pieniazki wyplacono mi wszytkie jednorazowo z czterodniwym opuznieniem ale co do zlotowki i po stawce ktora ustalilem z mlodszym prezesem .
Jesli chodzi o kadre kierownicza to o konserwacji metali dowiedzieli sie chyba z dicovery.[usunięte przez moderatora] zajal stanowisko bo ,albo wiedzial komu zrobic loda albo po jakims ukladzie rodzinnym.Obstawiam to pierwsze bo niema jaj jak i pojecia o rzemisle w ktorym pracuje.Dostawalem od niego polecenia ktore byly kompletnie idiotyczne i bezsensowne. Wiekszosc prac kompletnie nie zgodne ze sztuka malarska. Zreszta [usunięte przez moderatora] tez czasem cos palnie debilnego ale przynajmniej nie udaje fachowce w nie swojej branzy.Jesli chodzi o pieniadze to tak jak pisalem .Chlopaki prezesi kase maja tylko trzeba niestety o swoje zawalczyc.Nie dajcie sie pieprzonym kapitalista.A i niech ktos w koncu [usunięte przez moderatora] zerznie to bedzie lepiej myslal ,jak kazda baba zreszta .
POWODZENIA
adi 2012-04-23 22:08:03
haha śmieszni są, myślą że jak zmienia nazwę firmy to nikt się nie kapnie ! dalej będą oszustami! pracowałem tam ponad rok i nie polecam,szkoda czasu i nerwów.Warunki do pracy są nie do pomyślenia,ale najlepiej mają malarze;) fajne było malowanie przy -30 w niby malarni..hehe.pozdrawiam malarzy:)
gość 2012-09-29 10:52:03
witam serdecznie

zgłaszamy pozew zbiorowy, potrzebujemy informacji jakie firmy dostarczały towar do Metalotechniki. Wielu dostawców nie otrzymało zapłaty za faktury. Jeśli otrzymamy informację o firmach skontaktujemy się z z nimi
Monter 2013-06-21 15:27:12
Trafiłem do tej firmy z zatrudniaka. Dostałem umowę zlecenie. Wiem że ludzie czekają na wyrównanie pensji za maj. W narzędziowni nic nie ma, klucz czy śrubka - usłyszymy że nie ma. Bhp - o tym można pomyśleć w domu, w pracy nie ma czasu na takie [usunięte przez moderatora]. Chciałem głupią zaliczkę na bilet miesięczny ale firma nie ma kasy. Zastanawiam sie czy stać mnie na pracę w oczekiwaniu na wypłatę w ratach. Kto będzie płacił odsetki za nieterminowe opłaty za czynsz czy prąd?
bąk 2014-04-11 07:42:00
ciekawe czym to zostało spowodowane? na ich stronie nie ma żadnej informacji http://www.metalotechnika.com.pl/ w KRS też nie, to pewne?
Wandaw 2014-05-07 20:09:22
@bąk, u mnie był to 3 link z google po wpisaniu Metalotechnika, baza krs online czy jakos tak to się nazywa.
upadłość?? 2014-05-20 17:59:37
Czy ktoś może potwierdzić lub zdementować informacje o upadłości tej firmy??? Pytanie kieruje też do czytających ten wątek.
cisz cisza cisze 2014-12-29 16:31:38
no dobra ja chyba lasnie przyjalem ze firmy juz nie ma chyba ze sie myle to wyprowadzcie mnei z lbedu. chcialbym miec pewnosc co do tej informacji ale potrzebuje jakiegos potwierdzenia , nie wiem jak to sie sprawdza ale podobno mozna gdzies w krsie czy czyms takim w internecie sprawdzic czy firma istnieje.
bożo 2015-02-27 22:17:54
Ja w troche innej sprawie chciałem się wypowiedzieć. Czy ktoś zajmuje się ich stroną internetową czy też jakiś gimnzjalista ją robił. Strona sama w sobie pod względem merytorycznym pozostawia wile do życzenia. Pisana w czystym htmlu. No i na jej podstawach. Czy firma nie potrzebuje kogoś z działu IT. Albo ogólnie jakiegoś informatyka ? :)
Sutern 2015-03-17 10:04:48
Takie pytanie powinno zostać chyba bez odpowiedzi, bo niektórym ludziom odpowiedzialnym za te elementy mogłoby być wstyd, że ktoś tak ocenia ich pracę... Nie mniej jednak rzeczywiście przydałoby się odświeżenie, bo Gdańsk jest dosyć chłonnym rynkiem, który mógłby przynieść sporo profitów i warto byłoby to wykorzystać na maxa.
gosiej 2015-03-31 21:18:21
heh, liczyłam że coś z ich stroną może jakoś pójdzie do przodu, że ktoś się zajmie tym, bo o ile konstrukcje stalowe metalotechniki z gdańska są chwalone bardzo to niestety mogą sobie zaburzyć przypływ klientów tak słabo wyglądającą stroną internetową, bo to przecież ich wizytówka w internecie, a internet to teraz podobno czwarta władza
Mi 2016-05-12 15:41:32
Wiesz co no te konsktrukcje są takie se, na prwno nie za łatwe do opanowania, więc wydaje mi się, że trzeba tutaj w robocie mieć chociaż trochę doświadczenia, ale to raczej nie boli
Zostaw swoją opinię o Metalotechnika - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metalotechnika