Deutsche Werkslogistik

Opinie o Deutsche Werkslogistik

Joanna

Najlepsza praca w DWL jak bym mogła to bym pracowała od rana do rana .Polacy jedyny kraj co najbardziej lubią komentować , a tak naprawdę nie znają przepisów w Niemczech.Opinie lubią wystawiać a komentować -w cudzysłowiu -gęba się nie zamyka -.Tylko narzekać umieją non stop jeden coś powie drugi usłyszy a trzeci doda i przekręci.Gratulacje dla DWL -jesteście super firmą oby tak dalej trzymam za was kciuki.Jaka praca taka płaca .

j
@Nie ważne

Jakoś pracuję i nie narzekam na zdrowie i brak pieniędzy i nie ty jesteś od oceniania jak nic nie wiesz

Polecam dobra firma nie słuchać głupot jeszcze nikt nie pracując nie zarobił dobrej kasy :)

Piotrowski lub Aga lub Ebru
@Michał

Piszecie takie dyrdymaly że szok. A zapomniałem jest jeszcze du po wlot adaś ledwo potrafiący się podpisać.

Nikioś

Fajna firma fajni ludzie Polecam

aaa Nowy wpis

Niźej czytam, że praca w Niemczech polega na sortowaniu towarów, to chyba nie jest jakoś trudne? Ale wciąż mam nadzieję, że przeszkolą własciwie. Zwłaszcza, że nie znam dobrze języka i nie wiem, czy będę miała jak zapytać o pomoc. Chyba że takich osób nie chcą?

Cześć, nadal są wyjazdy do pracy do Niemiec? Słyszałam o firmie, ale widzę tutaj, że jak się wypowiadają osoby, to starsi pracownicy, przynajmniej ostatnio tak było. A newsów o świeżych ofertach brak. Nawet nie da się poczytać nic zbytnio w starych ogłoszeniach z 2021, bo treść już zginęła. Ogólnie to na czym ta praca polega?

Pracodawca Nowy wpis

Witam serdecznie, firma posiada kilkanaście projektów na terenie Niemiec i praca wszędzie polega na sortowaniu towaru pod kątem smaku. Firma oferuje niemiecką umowę o pracę, wraz z zakwaterowaniem , zameldowaneiem, ubezpieczeniem oraz opieką ze strony koordynatora. Praca na wszystkich naszych projektach jest wykonywana od poniedziałku do piątku - 1 lub 2 zmiany. Wynagrodzenie godzinowe w zależności od projektu 12,41- 16,00€/ h z możliwością wyrobienia wysokich premii. Firma zapewnia dojazd do pracy. Więcej informacji pod numerem telefonu 0049 159 04686730 Pozdrawiam serdecznie

Natalia

Mąż chce wyjechać do pracy z firmą na magazyn. Może ktoś napisać coś o pracy w firmie? Jak pracuje wam się w tym roku? Może jakieś zmiany co do wynagrodzenia, umowy? Obawiamy się, ze wpisy mogą nie być aktualne, skoro są z 2021 i 2022 roku. Pozdrawiam :)

Blondi
@Natalia

Jestem stara pracownica. Jedyne co mogę powiedzieć ze na pewno nie zginie, dostanie urlop i nie zostanie (usunięte przez administratora) Nie wiem jak wyglada teraz wynagrodzenie. Ale o tym powinni poinformować :) pozdrawiam.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Deutsche Werkslogistik? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w DLW?

ble

wcale

Byla

W Dwl nigdy umowy nie dostaję się na stale niestety

@Byla

Witam serdecznie, niestety nie wiem skąd takie informacje, ale są błędne. Umowy na czas określony sporządzane są standardowo maksymalnie na okres dwóch lat. Po upływie tego czasu (bądź wcześniej) Firma Deutsche Werkslogistik wystawia umowę na czas nieokreślony...

Ja to wiem
@Deutsche Werkslogistik

A to ciekawe. Osobiście znam ludzi pracujących w DWL grubo ponad dwa lata i umowy przedłużane są z roku na rok. Piszę tu o starzu 3,4,5 lat. Nigdy nie dostali nawet propozycji umowy na stałe.

Urszula

jaką umowę dostaje sie tutaj ? pełen etat z ubezpieczeniem ?

@Urszula

Witam serdecznie, tak, umowa jest na pełen etat, pierwsza na rok czasu z ubezpieczeniem, pozdrawiam serdecznie Agnieszka Deutsche Werkslogistik

Czy urlop w Deutsche Werkslogistik jest płatny 100%?

Robert

Tak

Czy w DWL zatrudniani są obcokrajowcy?

Tak, muszą natomiast posiadać zezwolenienie na pracę w Niemczech (Arbeitserlaubnis).

lukas

Dziwna sytuacja, spokój na wątku, czyżby nikt nie pracował z powodu pandemii. Może macie jakąś wiedzę?

Luidzi

Interesuje mnie praca w firmie ale zastanawiam się czy teraz są w ogóle organizowane wyjazdy do pracy w Hamburgu, co z pandemią?

Patryk

Witam informacja skierowana jest do osób które pracowały lub pracują dla Deutsche werkslogistik GmbH Hamburg (Dwl) więcej informacji udzielę wyłącznie w wiadomośći prywatnej nie bede sie rozpisywał o co chodzi, Ps. W sumie juz co mi szkodzi napisać, osoby najlepiej ktore były dotknięte, posadzane, zwalnianie bez przyczyny, ktore sie sądzily I wygrały, w ktore były stosowany mobbing, zastraszanie itp podam numer telefonu jeśli będzie trzeba do kontaktu nadzieja jest w was aby nooo ,pewna instytucja zainteresowała się firma Dwl to co robią proszę pisać na adres e-mail raficzek08-93@wp.pl

Raficzek
@Patryk

Zacznę od tego że napiszę Rafał opamietaj się bo wypisujesz głupoty a może inaczej (usunięte przez administratora) szukasz teraz jakiś haków ludzi oszukanych też przyjechałem od ciebie do pracy to ty mnie do tej firmy sciagnołeś obiecałeś nie wiadomo co gdy przyjechałem na miejsce dowiedziałem się jaka jest prawda jakie są zarobki w Memmungen ale postanowiłem zostać i opracować swoje i teraz nue narzekam mam premie pracuje mu się dobrze ale nue chodzi tu teraz o pracę tylko twoje zachowanie koleś bo słyszałem opowieści o tobie jak ty kantujesz ludzi przez telefon Pani Agnieszka nie ma nic z tym wspólnego ty jako pierwszy rozmawiałeś z ludźmi ty mi wysłałeś adres gdzie mam jechać. Teraz zostałeś zwolniony znaczy jakiś we wrześniu i nagle od września posypały się negatywne komentarze i nagle ktoś szuka ludzi do zbiorowego pozwu... Śmieszny jests nawet podajesz swój adres email. Teraz wypisujesz na Fb głupoty na Panią Hrabie robisz z siebie klauna, na Polacy w Memmingen Fb też próbowałeś coś udowodnić to pojechali z tobą równo nie wygodne komentarze usuwasz nie umiesz przyjąć krytyki a teraz robisz i tu cyrk szkoda że tu ludzie wyrażają swoje myśli bez logowania się że są anonimowi bo najłatwiej jest wpisać przykładowe imię i komuś pocisnąć. Myślę że normalni ludzie tu nie wyrażają swojego zdania bo każdy normalny człowiek umie się dogadać z każdym normalnym człowiekiem. Drodzy czytelnicy zobaczcie sami że od czasu kiedy Pan Nikonowicz nie pracuje lecą same negatywne komentarze a z tego co słyszałem to był miesiąc wrzesień. Więc Panie Rafale życzę szczęścia w pozwie zbiorowym i Pamięta Pan KARMA ZAWSZE WRACA tak na przyszłość od ludzi których Pan sam (usunięte przez administratora)

Sella
@Raficzek

Ja widzę,że gdzie się Rafał N. nie pojawi to wszędzie nawywija. Werbowal ciągle łudzi do roboty za 9.19 plus wirtualne premie. Bo tak się tu zarabia. Polaczki buraczki obiecuję wam eldorado bez znajomości języka. A teraz sam szukasz pracy,za dobre pieniądze? Dlaczego nie chcesz (usunięte przez administratora) za kasę, którą innym proponowales? Pamiętaj karma wraca.

nie ważne kto, ważne co.

A ja powiem tak, nikt w internecie nie jest bezkarny :) wiec pomyślcie zanim zaczniecie rzucać nazwiskami i oszczerstwami, żebyście to czasem wy potem nie płakali. Pracowałam w DWL 1,5 roku, nie powiem złego słowa, jeśli ktoś jest człowiekiem, będzie traktowany jak człowiek. Co niektórzy jadą i myślą, że za leserstwo, pijaństwo, prace w kratkę będą im płacić, to ja się zapytam dlaczego nie pracujecie w Polsce? Czego szukacie za granicą, z tego co wiadomo płace w Polsce się polepszyły, niestety każdy wie,że złote czasy pracy w DE się skończyły. Normy są jakie są ktoś musiał pokazać, że się da, ale coraz ciężej o pracownika, który robi bo o takiego co stoi to nie problem. Zasada jest prosta jesteś człowiekiem będziesz traktowany jak człowiek:) ja jak i inni których znam nie narzekali, wypłata się zgadzała, urlop bez problemu, pomoc też można było otrzymać.. ja tam polecam, jednak na pewno nie polece kogoś kto wiem, ze z pracą do czynienia nigdy nie miał zeby później nikt nie narzekał i żeby się nie wstydzić. Każdy normalny człowiek, który wie co z czym się je, dobrze wie, że nawet normalny niemiec żeby zarobic nieraz musi na dwie riboty robić, i wierzcie czy nie, dużo ich jest i nie płaczą. A za 900e po odjęciu chaty da się żyć i odłożyć. Skoro uważacie ze 300e za chate to dużo to wynajmijcie swoje, nikt was nie zmusza do mieszkania na firmowych warunkach. NIKT, lecz na swoim to juz nie będzie 300, a 300+prad+grzanie i inne wygody. Także przestańcie pierd..olic. chcecie być panami nikt wam nie broni uczcie się języka i do dzieł, ale nie jest łatw, łatwojest tylko gadać... nie jeden niemiec z jezykiemy zapier..dala za 1100/1200e, a wy byście chcieli od razu 2000, żeby coś osiągnąć trzeba coś dac od siebie.. uwierzcie, że przez prace przez DWL jeśli ktoś ma ambicje może osiągnąć więcej;) (usunięte przez administratora)

@nie ważne kto, ważne co.

Zgadzam się w 100%. Nic dodać, nic ująć

Trader
@nie ważne kto, ważne co.

Wiele z tego co piszesz jest prawdą ale to że Niemcy pracują za 1200 ojro to mnie rozbawiło???? a za 900 czyli jakieś 3800zł to chyba tylko desperaci z Polski chcą tam pracować bo tyle to się w Polsce zarabia i tyle w temacie,pozdrawiam

Normalny stary pracownik.

(usunięte przez administratora) Weź się lepiej panie Rafale za robotę bo raczej na oszczerstwach się nie dorobisz, jedynie pokazujesz ta zawiść i zazdrość, która z Ciebie wychodzi. Tak to właśnie tacy jak Ty tzw. Cebulaki myślą, że świat zwojują na cudzej krzywdzie. Może i się ludzie sądzili ale z firmą, a nie z tymi co ciężko pracują i mają wszystko na głowie i również wlasnie takich jak Ty. Żeby czasem się to nie obróciło przeciwko Tobie, bo póki co to Ty publicznie oczerniasz i rzucasz nazwiskami. Akord istnieje, ale trzeba się trochę interesować tym co się podpisuje i dostaje. A każdy pracownik otrzymuje opis towaru i stawkę, która na niego przypada. Niestety nikt za ładne oczy dobrze nie zarobi, a większość wlasnie z takim nastawieniem jak Ty, że akordu nie ma zarabiają marnie i często są sami sobie winni. Bo albo się prscuje albo obibokuje.. Owszem zgodzę się, są premie, różne dodatki itd itp. Tylko w której Zeitfirmie bądź leihfirmie ludzie je otrzymują? Praktycznie w żadnej, jedynie co to przez pierwsze 3msc oferują transport bezpłatny, albo i płatny. Ale kto kogo zmusza do mieszkania na firmowym mieszkaniu i korzystanie z transportu firmy? Nikt. Taka polityka. Sami Niemcy nie raz pracuja przez Zeit firmy czy leih firmy choćby ze względu na dojazd do pracy i tak, pracuja za 1100-1200€. Ktoś kto dłużej ma do czynienia z realiami niemieckimi dobrze wie jak jest, a Ty przestań pierd*lic glupoty bo nie masz pojęcia.. Nikt nie zmusza ludzi do pracy za takie pieniądze, ludzie mają świadomość ze jada do prscy na akord. Mając takiego koordynatora z taką motywacja i pojęciem na temat danej pracy i wyrobienie akordu zeby zarobić. To nic dziwnego, że potem są rozczarowani. Żal Ci(usunięte przez administratora) ściska, że musisz normalnie pracować jak zwykły szaraczek z Polski, a nie siedzisz jak Pan na włościach i zarabiasz. Żal mi Cie. Aż zrobiło się to nudne. Po co Ci ludzie do zbiorowego pozwu, masz jakieś ale chcesz coś wywalczyć to walcz w pojedynkę a nie wciągasz w to innych ludzi, bo sam byś się nie odważył.. ????????

@Trader

Tak pracuja za 1200"ojro" tylko, że mają tu rodziny i prywatne mieszkania i koszty życia są zupełnie inne. ????????‍♀️ I uwierz ze za 1200€ da się żyć, a nawet i za to 900€ da się żyć i jeszcze odłożyć. Po to nie którzy wyjeżdżają zeby odłożyć, ale nie umieją i wiecznie im mało no niestety. Wyjedź, osiedl się, podszkol język i pokaż te miliony, które uda Ci się zarobić. ????????

@Trader

A jeszcze jedno, jaką praca taka płaca :) no i nie musisz szprechac, pilnować opłat,nie obchodzi Cie nic. Tylko pracujesz odkładasz wracasz. Tyle.

Joanna

Nie ważne
@Joanna

W takim razie pracuj i dźwigaj do końca życia w DWL. Kręgosłup się odezwie na pewno za jakiś czas i pożałujesz tego dźwigania dziewczynko

boss

jak ty możesz oceniać a (usunięte przez administratora) wiesz , jak mi wiadomo to jest dobrze i co niektórzy chwalą prace popieram ich ,ponieważ to są ludzie którzy chca pracować a nie duzo mówić i (usunięte przez administratora) robić polaczki

Dobra rada
@boss

Ja nie będę oceniać i też chciałam pracować, a nawet pracuję, ale pewne rzeczy to kpina. Nie oceniam, ale jak nazwać człowieka, który wysyła ludziom pracującym w akordzie, gdzie każdy każdego zarobionego centa pokrywa wykonaną paletą, naganę za wcześniejsze wyjście z pracy(dla jasności,cała zlecona praca została wykonana) w której grozi niewypłaceniem przez szefa pieniędzy za godziny, o które wcześniej wyszli? Śmiech przez łzy. Przecież nikt nam za godziny nie płaci. Kolejna kwestia. PANDEMIA. Sezon na duże zamówienia minął. Robimy duuużo mniej palet. Zlecona praca skończona po około czterech godzinach, a my siedzimy. Dwie osoby w prowizorycznej budzie(bo przecież ograniczenie kontaktów) reszta osób przed budą w dwumetrowych odstępach. Jeszcze raz pytam , jak nazwać tych ludzi, którzy rządzą, skoro w dobie PANDEMII, gdzie wprowadzane są ograniczenia kontaktów, spotkań, trzymają ludzi w zimnym magazynie tylko dla swojego "widzimisię". Podkreślam -zlecona praca została wykonana, a ludziom płaci się za palety, nie godziny. I tak od trzech tygodni siedzimy bez celu. Jedyne co przychodzi mi do głowy, to zgłosić odpowiednim służbom, że firma zmusza nas do bezzasadnego tworzenia zgromadzeń. W końcu mamy PANDEMIĘ....a w DWLu to nawet głupoty.

j
@Nie ważne

Czy w DLW występują paczki/bony świąteczne?

...

Taaa paczki haha bony swiateczne po 2000 € netto haha dwl nigdy nie dba o pracowników i nigdy nic za darmo nie daje

Krzychu

cześć, czy macie jakiś adres mailowy do Agnieszki Kaczmarek? potrzebuje się skontaktować w sprawie świadectwa pracy. pozdrawiam

Krzychu

@bartek, ale ja nie chce się z nikim sądzić, potrzebuje tylko świadectwa za pracę sprzed kilku lat.

Janina
@Krzychu

Mam numery telefonów do niej jeżeli to pomoże...

Oszukana
@Janina

Dzień dobry, poproszę numer telefonu do tej pani

Nieważne

Co Ty opowiadasz za glupoty.. Świadectwo pracy mam i nie tylko ja. Wszystko uzyskałam na zakończenie pracy.

Nie polecam!!!!!

Jestem bardzo niezadowolona z tego pośrednika pracy. Pośrednik nie wymaga CV więc mogą tam pracować nawet kryminaliści. Koordynatorzy nie pokazali się z dobrej strony więc zasłużony negatyw. Szereg zaniedbań, szkoda czasu na wyliczanie. Mówię kategoryczne Nie nie i jeszcze raz nie.

Nie ważne

Miałam to nieszczęście że trafiłam do tej firmy. Jedna wielka tragedia jednym słowem. Część ludzi mieszka pod innym adresem niż jest zameldowana,czyli jawne bezprawie. Umowa podpisana dopiero po 2 tygodniach od podjęcia pracy i tak samo zameldowanie. Część ludzi to patologia niestety. Mialam współlokatorkę Jolantę W. która powinna udać się po poradę do psychiatry bo ma problemy emocjonalne i na dodatek jest łatwą kobietą, współlokator pił codziennie butelkę wódki alkoholik jakiś i tyle . Dużo by opowiadać..Koordynatorka A. z początku bardzo miła a później zwrot o 180 stopni, (usunięte przez administratora) i prostactwo z niej wyszło. Koordynator Pan W. też nie lepszy. Nie polecam

SZALONA

Super praca najlepsza z najlepszych jak praca taka płaca ,kto che pracować to zarobi a Polacy w wystawianiu opini to zawsze mieli najwiecej do powiedzenia a (usunięte przez administratora) wiedzieli .Tyle w temacie pozdrawiam serdecznie DWL.

Mniejwieszwiecejspisz

Aż tak źle? Ja mam właśnie jechać do bottrop do pracy przy kawie bądź Coca coli z tym że na akord. I można ponac zarobić ponad 2000 tysiące euro. Robił ktoś już na Coca coli?

Nieinteresujsiekto
@Mniejwieszwiecejspisz

osobiście polecam Dwl, jak jesteś człowiekiem to jestes tez tak traktowany. Na coca coli nie pracowałam, ale znam ludzi którzy tam byli. Ciężko ale można dobrze zarobic

,,,,,,
@Mniejwieszwiecejspisz

tam jest ciężko i nigdy w dwl nie zarobi sie powyzej 1000 € netto chyba ze jesteś łosiem i dymasz jak jełop to moze 1200 € ale to może, na coca coli to cyrki sa jak i ta forma cala

@,,,,,,

A skąd takie wnioski? Byłes tam pracowałeś? Jakie warunki mieszkaniowe? W ilu się mieszka? Czy oni też tam dawaj swoje auto do dyspozycji?nadgodziny można robić? Bo widzę że opinie są różne i podzielone więc nie wiem czym się sugerować?

....
@Mniejwieszwiecejspisz

mieszkaja po dwie osoby, tam maja prywatne auta jesli ktos Cie wezmie to tylko jego decyzja i trzeba płacić za dojazd komus nikogo nie mozna zmusić aby Cie bral bo to prywatne, tam moze zarabiaja po 800 € nie wyrobisz akordu lecisz a jeszcze sa tacy co Cie obgadaja i masz robic jak inni

@....

A skąd to wiesz? Pracowałeś tam? Byłeś na Coca coli? Bo gościu który mówił i załatwia mi tam prace twierdzi że ponad 2000€ idzie wyciągnąć . Twierdzi że będe mieszkał sam więc nie mam pojęcia ile w tym prawdy ponadto po przez prace na akord idzie sobie podwyższyć stawkę. Masz może adres e-mail? To bym się tam to Ciebie odezwał I byś mi opowiedział co nie co.

.....
@Mniejwieszwiecejspisz

tak pracowaliśmy i nie polecamy jakie dwa tysiące? Człowieku, bez języka niemieckiego chcesz zarabiac po 2.000 € ???? Ehhhh oni ciagle szukaja ludzi mieli dobrych ludzi to potracili sami jednym słowem nie polecamy pracy a ludzie tam to tragedia jakas hotel 300 € zart

Dobra rada
@Mniejwieszwiecejspisz

Ja byłem . 2000? Interesujące. Chociaż brutto to się zgadza. No i ta atmosfea....bezcenna. Później już tylko psychiatryk . Osobny pokój? No, no. Jak trafisz na dwuosobowy to sukces, że nie wspomnę o prywatności. Krążące filmiki w pracy z wyglądu Twojego pokoju, wyliczanie ile,kiedy i z kim wypiłeś ,do kogo dzwoniłeś i ile czasu ,to normalka. Sama praca lekka i przyjemna, przerzucanie towaru po 10 do 15 ton dziennie. No, ale przecież te 2000 brutto....

Haha
@Dobra rada

tylko to polacy potrafia niestety Dwl ma najgorsza opinie sami sobie wyrobili niestety, garba dorobic idzie sie , i przerzucanie tony dziennie a o kg juz nie wspomne masakra za tak śmieszne pieniądze robia ludzie a Niemcy z was sie smieja ze tak zapierrrr za grosze

PierwszyRaz

Witam. Wybieram się do fabryki Coca coli w Bottrop. Czy był ktoś może tam? Jak wygląda praca czy jest ciężka czy można tam zarobić? Jakie warunki mieszkaniowe? Proszę o pomoc ponieważ pierwszy raz jadę za granice mam nadzieję że znajdzie się tu ktoś kto wyrazi swoją opinię I się z nią podzieli.

nie ważne kto, ważne co.

Ja się tak zapytam, te pjjanstwa i spełnienia to kto urzadza? Bo mi się wydaje,że nikt inny jak ludzie przyjezdzajacy do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Deutsche Werkslogistik - Hamburg

• Jak się pracuje w Deutsche Werkslogistik?

Zobacz opinie na temat firmy Deutsche Werkslogistik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deutsche Werkslogistik?

Deutsche Werkslogistik