Bowi-Styl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Opinie o Bowi-Styl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Witam
Z przyjemnością chcemy poinformować wszystkich o naszej aktywności w wspieraniu młodych i zdolnych mieszkańców Łodzi. Program stypendialny Fundacji  Politechniki Łódzkiej ma na celu promowanie młodych , wybitnych, ludzi z potencjałem. Przyznawane stypendia są nagrodą za trud włożony w naukę i maja stanowić motywacje do dalszego rozwoju .
 Zarząd spółki BOWI- STYL  chętnie wspiera ludzi chcących rozwijać swoje umiejętności i pomagać w osiąganiu celów.
W tym roku firma BOWI-STYL była jednym z fundatorów stypendiów finansowych.
Na gali rozdania stypendiów przez Wiceprezydenta Adama Pustelnika zostało wręczone stypendium dla jednego  z 45 stypendystów- Pani Weronika Dolewa  dla której firma BOWI- STYL przeznaczyła stypendium
Na zdjęciu Weronika w towarzystwie członka zarządu Macieja Sitarza
Adieep

Moja opinia Dotyczy firmy przy ul kaczencowej 16A. Witam pracowałem na dziale kontroli jakości w bowi i na temat tego działu się wypowiadam, jeżeli chodzi o atomosfere w pracy i ludzi tam pracujących jest naprawdę fajnie nie ma żadnych spięć bynajmniej ja tak owych nie doświadczyłem @pracodawca jest człowiekiem który traktuję pracowników z szacunkiem każdego na równi, wynagrodzenie jest OK jeżeli chodzi o social tutaj jest już trochę gorzej brak automatu z kawa czy przekąskami stołówka mała toalety tez swoję lata świetności mają juz za soba, w zakładzie jest dostępna woda "do brania" więc nawet jak ktoś zapomni zabrać napoju to nie ma sie o co martwić na stołówce dostepna jest również mikrofalówka więc z daniami na ciepło nie bedziecie mieli problemu, firma się ciągle rozwija co widać gołym okiem ciągle sa jakieś nowości mam nadzieję że zabiorą sie za te toalety napewno poprawi to komfort w firmie nie pracuje już ponieważ worcilem do pracy wyjazdowej natomiast jeśli podejmę kiedyś decyzję o pracy na "osiedlu" to z chęcią wrócę do tej firmy tym razem spróbował bym sie na dziewiarni gdzie podbno praca jest bardzo ciekawa. z moje strony to tyle dzieki pozdro

@Jerry
@Bowi-Styl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Witam. Czas pokazał że moja wypowiedź tu okazała się zwyczajnie zbyt pochopną. Wszystko sobie wyjaśniliśmy w bardzo sympatyczny i pełen zrozumienia sposób z Panią Kierownik. Zwyczajnie ostatnie 20 lat pracy w mniejszych firmach przyzwyczaiło mnie że takie sprawy załatwia się szybciej i bardziej bezpośrednio. Większe firmy rządzą się widać swoimi prawami. Mój pierwotny wpis nie miał w żadnym stopniu mieć negatywnego zabarwienia. Pozdrawiam

Nela

W Bowi-stylu jestem od kilku miesięcy i porównując do moich poprzednich Pracodawców to tu nie ma na co narzekać. Oczywiście, jeśli chcesz się do czegoś przyczepić i rozdmuchać - to zawsze coś znajdziesz. Pracować trzeba - bo po to się tu przychodzi - ale wynagrodzenie zawsze jest na czas i w umówionej kwocie. Zakres obowiązków też nie zaskakuje negatywnie. To co zostało przedstawione na rozmowie o pracę to zastaje się na miejscu. Czy atmosfera jest przyjazna ?? W moim dziale zdecydowanie tak. Pamiętajmy, że to my, głównie Pracownicy ją tworzymy. Koleżanki i koledzy pomagali we wdrożeniu i do dziś służą radą . Nie odczułam negatywnego nastawienia. Firma ma duże plany, widać chęci rozwoju i idące za tym decyzje inwestycyjne. Właściciele są mocno zaangażowani, co również odbieram na plus. Są miejsca, gdzie można by było zrobić coś lepiej - ale tak chyba jest wszędzie. Nigdzie nie jest idealnie. Ogólnie jestem zadowolona że tu trafiłam i planuję zostać na dłużej.

@Ewelina

@Ewelina, Z tego co wiem to w dziale handlowym jest premia kwartalna za wykonanie planu ale pensji w wysokości najniższej krajowej to z pewnością tam nie ma ;) raczej stawiałabym na wyższe kwoty. Czy można dobrze zarobić - nie wiem co dla Ciebie znaczy "dobrze zarobić". Ja nie narzekam. Jeśli masz jakieś wątpliwości czy uczestniczyć w rekrutacji - uważam, że najlepiej umówić się na rozmowę i na niej zadać wszystkie nurtujące Cię pytania - rozmowa do niczego Cię nie zobowiązuje, a lepiej bazować na faktach, które sama ustalisz niż opiniach innych osób ( nawet tych z GoWorka ;) ) .

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Bowi-Styl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Witam Warunki to chęć do pracy i nauki . Zapraszam do kontaktu 669-233-400

Brys

Niestety zero premii dodatkowych praca w soboty, czasy PRL na zakładzie kaczeńcowej. Nastawienie pracodawcy na zyski jak najmniejszym kosztem przy tym najniższa krajowa nawet po kilku latach pracy plus premia uznaniowa.

@Brys

Dzień dobry, Dziękujemy za pozostawienie komentarza. Wszystkie opinie pracowników są dla nas bardzo ważne. Warunki pracy, w tym m.in. oczywiście wynagrodzenie i zasady premiowania są przedstawiane przed zatrudnieniem pracownika. Jeśli ma pan ochotę na rozmowę to proszę o kontakt na adres rekrutacja@bowistyl.pl Pozdrawiam

@Brys

Uznaniowa ile wynosi? W każdym miesiącu się ją dostaje czy trzeba mieć wyniki i zasłużyć? Za nieobecność tzn. L4 mogą zabrać premie?

Adieep

Jędrek
@Adieep

Wspomniałeś o stołówce. To tylko miejsce żeby samemu sobie coś odgrzać co się przyniosło z domu czy serwują jakieś obiady firmowe i jest dofinansowanie? Nic innego z socjalu nie ma? Np. "gruszy" na wakacje?

kaczorek
@Adieep

Że co? Szacunek pracownika przez pracodawcę? Gdzieś Ty się człowieku uchował? Pracodawca ma w (usunięte przez administratora) pracowników!! Zero szacunku. Lekceważenie! Co innego mówi, co innego robi!!! Mówiąc krótko.. same NEGATYWY!!!

@kaczorek

Dzień dobry Kaczorek bardzo dziękujemy za Twoją opinie. Jesteśmy otwarci na konstruktywna krytykę i merytoryczny dialog zarówno z obecnymi jak i byłymi pracownikami. Odpowiedź zwrotna jest dla nas zawsze cennym doświadczeniem, z którego możemy wyciągnąć wnioski. Niestety Twoja opinia jest zbyt ogólna , abyśmy mogli się do niej odnieść. Z drugiej strony krzywdząca i niepokojąca. Jeśli chciałbyś opisać sprawy, które mogły Cię niepokoić to możesz to zrobić pod adresem: rekrutacja@bowistyl.pl

Zwykle najpierw takie rozmowy przeprowadza się z kierownikiem i to on decyduje o przyszłości to znaczy ewentualnej umowie czy podwyżce. Jaki jest tu system hierarchii jeśli chodzi o decyzyjność pracowników? Rozmawiałeś z bezpośrednim przełożonym i cię zbył? Inni pracownicy jak to rozwiązywali? Wiesz może?

Dzień dobry Dzień dobry Jerry, aby móc odnieś się do sytuacji oraz postarać się rozwiązać ten problem potrzebuje wszystkich informacji. Dlatego proszę o przedstawienie problemu w mailu , który proszę wysłać na adres rekrutacja@bowistyl.pl. Wówczas odniesiemy się do tego i postaramy się pomóc

Nowy wpis

W razie jakichkolwiek pytań proszę o napisanie maila na adres rekrutacja@bowistyl.pl

Nowy wpis

Dzień dobry Nie otrzymaliśmy żadnego maila na adres wskazany w odpowiedzi: rekrutacja@bowistyl.pl , chcemy zgłębić temat ale bez próby rozmowy odbiera pan szansę sobie i nam na rozwiązanie problemu.

@Jerry Nowy wpis

Witam
W tym roku firma BOWI-STYL była jednym z fundatorów stypendiów finansowych.
Na zdjęciu Weronika w towarzystwie członka zarządu Macieja Sitarza

Aktualność
Witam wszystkich odwiedzających naszą stronę
Chcielibyśmy zachęcić wszystkich miłośników zwierząt i nie tylko do dołączenia do prowadzonej przez nas akcji "DOBRY UCZYNEK" .  przez nasz sklep internetowy
Kup jedno - drugie dla ANIMAL SOS
Celem naszej akcji jest pomoc zwierzakom , które nie maja swojego ciepłego domu .

Pozdrawiamy
Specjalista Ds. Sprzedaży

Rozmowa w przyjaznej atmosferze, bezpośrednia i otwarta. Bez odgrywania scenek czy testów na inteligencje, jakby człowiek na stanowisko Prezesa się zatrudniał. Dokładnie omówione zadania jakie są wymagane na stanowisku, opis działu . Pani rekrutująca sympatyczna i bardzo konkretna.

Można było zadać tyle pytań ile się chciało, na każde otrzymałam odpowiedź. Rekruterka również zadawała pytania rzeczowe o doświadczenie, wykształcenie, to co dla mnie jest ważne w pracy ( duży plus za to pytanie!). Na niektóre pytania trzeba było się nagimnastykować i być czujnym, bo niektóre były podchwytliwe. Sprawdziła też mój angielski ( obym na tym nie poległa) Czekam jeszcze na odpowiedź, bo wiem, ze rekrutacja trwa do końca marca.

winko

" Mamy wewnętrzne procedury, przy pomocy których pracownicy mogą anonimowo zgłosić problem. Właściciele wykorzystują te uwagi do poprawy funkcjonowania firmy " - co to za bzdury ? Nic takiego nie istnieje. Firma ma tak złą sławę na rynku pracy że nawet ukraińcy nie chcą tu pracować. Właściciele nic sobie z tego nie robią, nie widzą albo nie chcą dostrzegać tego problemu. Ogólnie odradzam, nędzne pensje , brak perspektyw, ciągła gonitwa, ludzie odchodzą za lepszą pensję do innych firm.

Julia
@winko

To co jest głównym powodem tego , że pracownicy nie chcą tutaj pracowac ?

@winko

Jeżeli ktoś chce pracować, rozwijać się, jest zaangażowany, to znajduje tutaj stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia. Dla osób lekceważących obowiązki faktycznie nie ma perspektyw.

@Julia

Chcą. Jeżeli ktoś chce pracować i rozwijać się to znajduje tutaj stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Patryk
@Bowi-Styl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

W firmie wciąż jest kilka osób zaangażowanych, systematycznych i mających szerokie spektrum znajomości swojej pracy, jednak nie mają one zbyt wielu powodów do większego zaangażowania, widząc obok siebie osoby, dla których cechy charakteryzujące dobrego pracownika są tematem tabu, zaś zakres obowiązków, jest tylko nic nie znaczącym świstkiem papieru.

@Julia

Niskie pensje i brak szacunku do drugiego człowieka.

@Bowi-Styl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Z firmy odeszło wiele wartościowych osób które które pracowały długo, były bardzo zaangażowane, miały nadzieję na rozwinięcie siebie, firmy i z pomysłami. Niestety przez klikę kilku decyzyjnych osób starej daty zostały one stłamszone i zwolnione lub zmuszone do odejścia. Każdy kto się wychylił został sprowadzony do parteru. Tak właśnie wygląda rozwój oraz stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia wg Bowi.

Patryk
@winko

Nie masz chyba siebie na myśli?

@winko

te procedury są tak wewnętrzne że je nikt nie widział...

@Bowi-Styl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

nie macie pojęcia co to rozwój. Każdy kto przychodzi z pomysłem jest tłamszony , mściwość i pamiętliwość jest najważniejszą cechą u " kierowników' .. spychologia i szukanie winnego podstawowym zadaniem , zero schematu organizacyjnego .. zero decyzyjności .. osoby nie zatrudnione rządzą pracownikami ... wstydźcie się!

Teresa
@winko

Byłeś pracownikiem i przedstawiasz to tak "od podszewki"? Czyli rotacja jest zależna od zarobków? Ile można tam netto wyciągnąć, że stało się to problemem?

J23
@noname

Dokładnie tak jest. Jak coś umiesz i chcesz zrobić, to najpierw to wykorzystają a potem cię za to zgnoją, przypisując sobie zasługi.

Kazimierz
@J23

Nawet jak pomysł jest dobry i przyniesie zyski firmie? Za coś takiego powinna być premia a nie gorsze traktowanie. Każdy kto się wychyli jest tak tłamszony?

Jeżeli ktoś chce pracować, rozwijać się, jest zaangażowany, to znajduje tutaj stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia. Zachęcamy pracowników do wyrażania swoich opinii, badamy i wprowadzamy zmiany w celu ulepszenia miejsc w których coś szwankuje. W naszej firmie ludzie pracują przez wiele lat . Dla osób lekceważących obowiązki faktycznie nie ma perspektyw.

Larysa

Hej, znalazłam info, że szukają kogoś na stanowisko Specjalisty ds. Handlowych. Napisali w ogłoszeniu, że jest możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, czyli oferują pracownikom jakieś szkolenia? Jako specjalista ds. handlowych jest szansa u nich uzyskać samochód służbowy?

Benny
@Larysa

dział handlowy teraz kest spoko. nowe rzady, nowe czasy. jest tam lepiej niż kiedyś . szkolenia pewnie maja nieodplatne. co do samochodu to zapomnij, tylko kilka osob w firmie ma sluzbowki i to nie takie z gornej polki

Kacha
@Benny

A czy w takim razie na tym stanowisku wymagają prawa jazdy i swojego auta, aby dojeżdżać do klientów? :) Czy nie jest to konieczne?

Dzień dobry, Poproszę informacje na temat działu księgowości

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Bowi-Styl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Ewelina
@Nela

A na jakim dziale pracujesz, że taka atmosfera dobra? Kasa na czas ok - ale czy można dobrze zarobić? Były tu głosy o najniższej krajowej :/ Mnie interesowało stanowisko specjalisty ds. handlowych, ale w necie nie widzę czy i jakie prowizje oferują. Ktoś wie coś więcej jak to wygląda?

@Ewelina

jestem

Dodaję pozytywną opinię. Bowi-Styl to na pewno nie korporacja, wśród pracowników tzw. biurowych nie ma wyścigu szczurów i panuje miła atmosfera. Jak z każdego miejsca tak i tutaj ludzie przychodzą, a po jakimś czasie szukają zmian i odchodzą do nowego pracodawcy. Jest to zdecydowanie rodzinna firma, która z małego biznesu urosła do firmy o bardzo mocnej pozycji na rynku. Jest dużo pracy i są dni, gdzie nie wiadomo w co ręce włożyć, ale pokażcie gdzie tak nie jest? Tej firmie trzeba dać po prostu szansę, samemu sprawdzić, umówić się na rozmowę o pracę, zadać pytania i rozwiać swoje wszelkie wątpliwości. Bowi oferuje przede wszystkim stabilność, ta firma z pewnością nie zniknie prędko z mapy biznesowej Łodzi. W związku z nowymi projektami i rozwojem parku maszynowego poszukiwani są pracownicy działu produkcji, ale także są oferty pracy do działu jakości, księgowości i działu sprzedaży.

Elżbieta

A co się wyprawia? Bez jasnego przedstawienia sytuacji to mało wiarygodne. Czemu wróżysz koniec firmy? Działa tyle lat na rynku, nie wiem, czemu miałaby nagle zniknąć Pracodawca szuka teraz osoby na stanowisko export specialist, więc przedsiębiorstwo raczej się rozwija :) Wyczytałam, że jest możliwość poszerzania wiedzy we współpracy z uczelniami z Łodzi, wiesz, jak to w praktyce wygląda, każdy pracownik może skorzystać?

noname

firma - skansen. Zero szacunku do pracowników. Poniżanie publiczne , traktowanie zatrudnionych jak dzieci ułomnych. brak procedur, brak porządku. brak podstawowych zasad. " geniusze" biznesu rodem z lat 80ch i tam że żyjących. Odradzam każdemu , kto szanuje swój czas i siebie.

@noname

fakt, firma zatrzymała się w czasach głębokiego komunizmu i(usunięte przez administratora) Całkowity brak szacunku do ludzi. Praca za minimu.

Natalia

Minimum w kontekście płacy minimalnej? Jako sama goła wypłata? A opiszesz konkrety odnośnie swojej pracy tutaj? Za jakie obowiązki mieliby tyle płacić?

Cześć, pytanie mam odnośnie jednego ogłoszenia, które znalazłam. Kandydat na stanowisko Operator maszyn dziewiarskich ma szansę na przyuczenie czy szukają tylko z doświadczeniem ludzi?

Pracuje w tej firmie już parę lat i nigdy nie narzekałem ale to co dzieje się ostatnio niestety wpływa negatywnie na atmosferę i warunki pracy. Od kiedy w firmie zatrudniony został nowy dyrektor Adam K. to mam wrażenie że pracujemy w totalnym chaosie. Jego decyzje powodują niesamowity bałagan na wszystkich działach w których wprowadza swoje rozwiązania. Na dodatek po tym jak zaczął zatwierdzać premie pensje zaczęły spadać. 3 tysiące pensji za pełny miesiąc pracy przy dzisiejszych cenach to jakis nieśmieszny żart.

Tymek

Firma nie sprzyja integracji w środowisku pracowniczym, niskim poziom logistyki, promowanie ludzi bez kwalifikacji lub doświadczenia na kluczowe stanowiska. Brak benefitów (grusza, pakiet medyczny)

Pan X
@Tymek

Zgadzam się w 100%

Kazimierz
@Tymek

Jak to bez kwalifikacji? To przy rekrutacji nie są sprawdzane czy chodzi ci o awanse po znajomości? Brak benefitów to faktycznie słabo. Powiesz czy chociaż dają premie żeby zmotywować ludzi?

Helena

Uwaga negatywne opinie są na bieżąco usuwane ! Duża rotacja, brak szacunku, unikać!

@Helena

Dzień dobry. Nie usuwamy opinii. Jesteśmy otwarcie na wszelkie konstruktywne wskazówki, które pomagają nam w usprawnianiu pracy. Mamy wewnętrzne procedury, przy pomocy których pracownicy mogą anonimowo zgłosić problem. Właściciele wykorzystują te uwagi do poprawy funkcjonowania firmy. Trudno natomiast odnieść się do wpisu, który tak naprawdę nie wiadomo czego dotyczy. Nie mamy możliwości powiązania go z konkretnie występującą sytuacją, przeanalizować, celem takiego wpisu nie jest ocena.

Zofia

A czemu jest taka duża rotacja? Tylko przez ten brak szacunku czy cos jeszcze?

Barbara

z jakiego powodu własnie w tym dziale jest tak duża rotacja , czy w innych tego nie ma lub jest mniejsza?

Magda

Macie rekrutacje zdalne teraz ?

@Magda

Dzień dobry. Prowadzimy rekrutację na stanowiska produkcyjne - operatora maszyn dziewiarskich. W przypadku zainteresowania bardzo proszę o kontakt 661355900 lub przesłanie cv na rekrutacja@bowistyl.pl. Skontaktujemy się i ustalimy dogodną formę rozmowy kwalifikacyjnej. Pozdrawiam. Dział Rekrutacji Bowi -Styl

Smutny
@Bowi-Styl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Szkoda że nie szukacie dziewiarzy,nie zamierzam obniżać swoich kwalifikacji do operatora maszyn. Powodzenia w dalszych poszukiwaniach

@Smutny

Dzień dobry. Bowi Styl dynamicznie się rozwija i chętnie zatrudniamy osoby, które mają kwalifikacje. Zapraszam do złożenia aplikacji.

Były Kandydat
@Bowi-Styl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Czyli ma posiadać wszystkie kończyny

@Były Kandydat

Dzień dobry. O wyborze kandydata w procesie rekrutacji decydują różne kwestie, m.in. doświadczenie, umiejętności, a także kompetencje. Zatrudniamy na różne stanowiska, w oparciu o różne kryteria kluczowe.

Łysy.
@Bowi-Styl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Maszyny bez czujników poodłanczane niema co się angażować i zawracać sobie głowy.

@Łysy.

Bardzo byśmy chcieli odpowiedzieć na Pana komentarz, ale nie mamy wystarczających informacji. Maszyny spełniają wszelkie normy, systematycznie inwestujemy w park maszynowy. Utrzymujemy wysoką jakość produkowanych wyrobów, dzięki przestrzeganiu surowych norm jakościowych.

Łysy.
@Bowi-Styl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Wystarczy zerknąć na park maszynowy na ul,Wersalskiej oprócz 3 paji co tam stoją (są nowe w miare utrzymane) to CMO wiekowe maszyny bez aktywnych czujników, zrywy otwierane powietrzem przez psełdo dziewiarzy z ulicy którzy niewiedzą co to jest MPF.

@Łysy.

Szanowny Panie. Jak Pan sam zauważył, Bowi Styl inwestuje w nowoczesne maszyny modernizując istniejący park maszynowy. Oprócz wykwalifikowanych pracowników zatrudniamy osoby do przyuczenia, którym oferujemy możliwość szkoleń i stałego doskonalenia wiedzy w dziewiarstwie. Przykro nam, że z taką pogardą odnosi się Pan do osób, które dopiero rozpoczynają pracę w dziewiarstwie.

Miły
@Bowi-Styl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Może to wynika z tego gdyż bardziej szanuje się ludzi z tak zwanej łapanki i 2 tygodniowego przeszkolenia niż wykwalifikowany personel. Umiejętności dziewiarskie zdobywa się latami. Po 2 tygodniach żaden ze świeżych pracowników nie potrafi powiązać dobrze przędzy,nie wspomnę już o obsłudze maszyn. Właśnie stąd biorą się 2 gatunki dzianiny.

Śnięty Mikołaj

Jak zwykle co roku szefostwo firmy zabłysnęło dając świąteczną premię. Jeszcze nie mam pojęcia na co ją przeznaczyć, na waciki dla żony raczej nie starczy. Może uda się kupić z 2 karpie,o ile będą w promocji. Nie dość że w tej firmie nie istnieje coś takiego jak wczasy pod gruszą,to świąteczne premie są poniżej godności. Wstyd i hańba. Wesołych Świąt.

@Śnięty Mikołaj

Szanowny Panie! Przykro nam, że premia świąteczna nie spełnia Pana oczekiwań. Zapewniamy jednak, że nie ma ona nic wspólnego z godnym traktowaniem przez nas pracowników. Wesołych Świąt.

Herkules
@Bowi-Styl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Skoro premia świąteczna nie miała nic wspólnego z godnym traktowaniem pracowników, to należy rozumieć, że tej firmie przyświeca taka idea - traktujemy pracowników niegodnie.

@Herkules

Szanowny Panie. Wiele firm nie decyduje się w ogóle na premie świąteczne, inne zamieniają je na drobne upominki. Premia świąteczna jest dodatkową wypłatą, nie obowiązkiem pracodawcy, zależy od tego jakie zasady i możliwości panują w danej organizacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Bowi-Styl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Łódź

• Jak się pracuje w Bowi-Styl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Bowi-Styl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bowi-Styl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bowi-Styl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Kandydaci do pracy w Bowi-Styl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bowi-Styl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością