E-dym.pl

Opinie o E-dym.pl

Ta praca biurowa do której ktoś tu kiedyś nawiązał to raczej z centrali by była? chyba ze cos zdalnie tez porobić można? Teraz to zaciekawiło mnie to na jakich programach tu pracują jeśli o stan magazynowy chodzi? i czy w ten centrali są w ogóle jakieś rotacje? Nie widzę ogłoszeń

Prócz technologów i handlowców czy tez sprzedawców kogo jeszcze tu biorą? widzę po prostu ze ludzie praca się interesują i zastanawiam się czy faktycznie warto? dla mnie jednak sprawdziłoby się coś bardziej biurowego. Są na taką prace teraz jakieś opcje?

Joker Nowy wpis

Wydaje mi się że ciężko dostać jakąś biurową robotę, chyba że się ogarnia księgowości czy coś, albo programy magazynowe. Choć to też nie gwarantuje że byłby popyt na takiego pracownika

kandydat Nowy wpis

Ile zarabia kierownik regionalny brutto? Jakie są zasady premiowania na tym stanowisku?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w E-dym.pl?

Pracuś

Na okres próbny można zlecenie potem umowa o prace

ooo
@Pracuś

Można, ale nie trzeba? a ja w ofercie dla technologa widzę, że b2b oferują. ono bez zlecenia od razu może być normalnie zawarte? Jeśli teraz pracujesz to wiesz może co z tymi paczkami świątecznymi tak z ciekawości? Coś fajnego się dostaje?

Czarny
@ooo

Paczka od lat się nie zmieniła. Wódka, szampan, kawa, herbata, soki, słodycze i owoce. Co do umowy to zależy czy potrafisz badania ogarnąć szybko, jak tak to masz umowę o pracę jak nie to masz zlecenie dopóki badań nie zrobisz.

Czekaj, a skąd taka zmiana? W żadnym roku nie było doładowania na kartę a teraz macie po 450 zł? jakie są przyczyny? Wyniki finansowe firmy podskoczyły? Teraz to zastanawiam się czy nie warto przyjść skoro jakiś obrót może jest

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie E-dym.pl? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Iga

Premie serio są od pięciu lat takie same? Nie ma poprawki na inflacje? To jak przy tym zarobki KAMa się układają? Jest teraz oferta a Dęblińską i właśnie te 4 tys różnicy pomiędzy kwotami mnie interesuje. Pracował ktoś i by się odniósł? Rozmowa teraz w jakich warunkach przebiega? i te premie to każdy ma takie same?

Długoletni Pracownik
@Iga

Zapewne ktoś dobrze znający się w temacie KAM byłby wskazany. Nie sugerowałbym się pensjami sprzedawców/doradców, w porównaniu do pensji pracowników wyższego szczebla. Nie ta sama odpowiedzialność. Co do osoby o której pisał poprzednik, jak widać jego wizja nie była spójna z wizją firmy, chociaż.. uważam, że i tak starał się wdrożyć (udolnie czy nie) wizję osób jeszcze wyższego szczebla... które z założenia zapewne słuszne, wprowadzane były w niespecjalnie atrkacyjny sposób. Zupełnym offtopem, miejmy nadzieję WSZYSCY pracownicy, że to co zamierza nam zafundować Komisja Europejska, nie zostanie docelowo wprowadzone na najbliższym posiedzeniu WHO. W tym wypadku popieram w 100% działania STOPP którego E-DYM jest członkiem.

Uzasadnisz te premie co by człowiek nie miał wątpliwości? Lubię mieć jasność co do kasy, a jak tak patrzę po innych opiniach to ludzie także polecali prace, wiec już nie wiem… średnie zarobki ile wyniosą? I co jest powodem tego, że te premie tak lecą?

MM

Ale pytasz o tego kam czy o sprzedawców bo to różne stanowiska są przecież

młoda
@Długoletni Pracownik

KAM juz działa i ma się całkiem dobrze. a Ludzie w centrali firmy rewelacyjni

Warszawiak

Żal i dramat. Prace na Warszawie spotyka. Ile nowa kierowniczka była miesiąc niecały? Czemu zarząd nie może zatrudnić kogoś normalnego?

Ada
@Warszawiak

Co rozumiecie poprzez określenie „ktoś normalny”, bo w sumie trudno zrozumieć tak bez kontekstu? :D widziałam właśnie ofertę na Pragę dla doradcy. Jakie macie teraz tam plany sprzedażowe? W ilu % daje rade je osiągnąć?

Warszawiak
@Ada

W Edymie nie ma planów sprzedażowych. Premię dostajesz od ilości sprzedanych sztuk

@Warszawiak

Dzięki za info, bo tego jeszcze nie wiedziałem, dopiero o Was czytam. A podasz informacje dotycząca tego ile udaje się tak średnio sprzedać? mam na myśli jakieś rzeczywiste wartości wykonalne dla każdego…

Wszystko zależy od konkretnego punktu i jaki jest na nim ruch, uczciwie i obiektywnie mogę Ci powiedzieć że od kilkadziesiąt do kilkaset złotych, nic konkretniej nie da się powiedzieć w temacie wysokości premii.

Praca ale nie dla każdego

Nigdy nie chciałam ani nawet jeszcze dwa tygodnie temu nie wyobrażałam sobie ze będę musiała coś takiego napisać, ale nikt nie chce mnie wysłuchać. Na prawdę lubiłam ta prace - chce pomagać ludziom, sprawiała mi przyjemność; nawet po pracy jeździłam i załatwiałam rzeczy nonprofit, wierzyłam w ten punkt gdzie pracowałam jak nikt go nie brał na poważnie, nikt nie chciał tam pracować a ludzie *tylko przyjeżdżali grać w gry na zapleczu i jeść maka*. Kontekst jest ważny - mam na tyle *wygodne* życie że nie zależało mi na pieniądzach aż tak bardzo, pracowałam bo chciałam a nie bo musiałam. Wkładałam w prace serce, traktowałam ten sklep jako mój passion project, nie przychodziłam tylko odbębnić swoich obowiązków i iść do domu po jak najniższej lini oporu a przykładałam się do każdej rzeczy jak tylko miałam chwile szukałam sobie roboty - praktycznie cały czas coś robiłam - przemeblowanie, wycieranie i sprzątanie każdej półki i zabrudzenia, you name it i did it. Wszystko było pięknie, sklep rósł, klienci byli zadowoleni, a nagle wszystko sie posypało - 2 tygodnie temu - dowiedziałam się że mam zmienić miejsce pracy z punktu który budowałam od jakiegoś pół roku na rzecz nowo zatrudnionej osoby o niższych kwalifikacjach (nie będę wchodzić w szczegóły ale było pare powodów czemu ja lepiej nadawałam się na tym stanowisku) i iść na gorsze stanowisko, jeździć po paru miejscach w całym mieście. Dlaczego? Bo chciałam zmienić etat na 3/4 z powodu studiów weekendowych bo chciałam mieć więcej czasu na naukę. I zamiast ktokolwiek ze mną porozmawiać że to będzie problem że zmniejszam wysokość etatu, obiecywaniem że na siłę nie zmienia mi punktu pare dni przed ta cała sytuacja, powiedzieli że nie ma dla mnie tam miejsca mimo że pełen etat nigdy nie był dla mnie problem a 3/4 tylko preferencja, wystarczyła jedna rozmowa jak dorośli ludzie i nie byłoby problemu. Nie powiedzieli mi tego w twarz, dowiedziałam się patrząc na grafik który miałby wejść w życie za dwa tygodnie, że zamiast nas (mnie i drugiej osoby) obstawili nowego chłopaka. Nikt nie podał mi powodu, ja sama dzwoniłam i sie pytałam co sie dzieje - dzień w dzień przez tydzień próbowałam walczyć o stanowisko na którym mi zależało w trakcie moich dni wolnych. Jedyne co usłyszałam to były kłamstwa, gaslighting, byłam traktowana jak (usunięte przez administratora)mimo mojego zaangażowania w ta prace, w ten punkt. Próbowałam rozmawiać z kimś ponad kierownikiem regionalnym - bez skutku. Nikt nie da mi odpowiedzi bo wiedza ze nowa pani kierownik dyskryminuje pracowników za zgoda centrali i swoich personalnych preferencji. Także jeżeli szukasz pracy która chcesz sie przejmować, do której chcesz sie przywiązać to nie polecam, przynajmniej takie są standardy największego miasta w Polsce. Jeżeli tylko chcesz odbębnić swoje obowiązki i iść do domu, nie przywiązywać sie i nie przejmować to praca jest fajna, klienci dla mnie byli cudowni, doceniali mnie i dzięki nim, mimo całego cierpienia które spowodowała mi ta firma uważam ze było warto. No i jeżeli lubisz robić nadgodziny (a kierownik się zastanawia czemu nikt nie chce pracować traktując tak ludzi), nie przeszkadza ci że będziesz traktowany bez szacunku i w każdym momencie twoje miejsce pracy może się zmienić to bingo - idealna praca dla ciebie za kiepskie pieniądze . Mam nadzieje że może w końcu ta wiadomość dotrze do kogoś wyżej i ta osoba zastanowi się jakie wartości wyznaje ta firma, pomyśli o tym ze pracownicy to nie tylko bezmyślne pionki ale ludzie z uczuciami którzy zasługują chociaż na odrobine szacunku i zacznie doceniać ludzi którzy wykonują swoje obowiązki i nawet więcej podczas gdy na innych sklepach ludzie potrafią nie robić praktycznie nic. Doceni zaangażowanie.

Kolega z pracy
@Praca ale nie dla każdego

Bardzo wzruszająca historia. Szkoda, że nie napisałaś, że jak część osób była na zwolnieniu chorobowym to cała warszawska załoga dwoiła się i troiła, żeby wszystkie sklepy były otwarte a ty wypielas się na wszystkich i powiedziałaś, że nigdzie na zastępstwo nie pojedziesz

@Praca ale nie dla każdego

O jakich nadgodzinach piszesz bo chyba nie o ten E-dym chodzi. W Warszawie nikt nie pracuje w żadnych nadgodzinach. Jak masz iść na jakiś punkt dodatkowo to odbierasz sobie ten dzień i masz wolne. Pracując w soboty nawet jesteś "do przodu" bo za przepracowane 4 sobotnie godziny, odbierasz sobie 8 godzin w tygodniu nie przychodząc w jeden dzień do pracy.

Duch
@Praca ale nie dla każdego

Ciekawa historia, to są jakieś specjalne kwalifikacje na pracę w Vapeshopie poza doświadczeniem w handlu?

Odpowiedź
@Kolega z pracy

Mhm, widzę że się wypowiada jakaś osoba która myśli ze wszystko wie i pozjadała wszystkie rozumy haha Bo jeden dzień nie mogłam jechać na punkt na zastępstwo do sklepu (na 4h) w sobotę (a spędziłabym 6h w dojazdach), na którym nigdy nie byłam i to dlatego odmówiłam bo kierownik mnie poprosił w piątek po południu a już miałam plany z rodziną na sobotę i oni już byli w drodze do mnie. Szkoda ze nie wspomnisz o wielokrotnym braniu przeze mnie zmian bo nie było kogo obstawić, sama się zgłaszałam ze mogę iść na zastępstwo jak brakuje i mówiłam ze jakby coś się działo to można do mnie dzwonić, pracy 3 tygodnie pod rząd (i tutaj mówię o tych nadgodzinach - musiałam wybłagać żeby mi dali wziąć moje dni *w5* za soboty bo nie było kogo obstawić a ja miałam pracować 3 tygodnie po 56h - chcieli mi za to zapłacić, za nadgodziny ale ja powiedziałam ze fizycznie nie dam rady tak pracować bo mam problemy z kręgosłupem i dopiero wtedy udało mi się to wyprosić) i zgłaszaniu osobie od grafiku dziur które zostawili bo siedziałam i sprawdzałam dodatkowo czy sklepy na które jeżdżę na pewno maja każdego dnia obsadę. Może odrazu wypiełam się też jak rozpakowywałam ponad 5 dostaw jednego dnia na punkcie na którym byłam na zastępstwo bo komuś kto tam stale pracował się nie chciało i nie było rzeczy na półkach, najpierw poznaj sytuacje a później się wypowiadaj ;) Jakie kwalifikacje? Np certyfikaty z języków obcych w miejscu gdzie jest dużo obcokrajowców wynikających z położenia sklepu i inne pare czynników

@Duch

W opisu nie wynika może dodatkowo jakaś sprawność fizyczna, skoro jakieś przemeblowania się robi? a taki technolog produkcji obecnie przy tym jak ciężka ma robotę? widziałam taka ofertę sprzed dwóch miesięcy, w której wskazane były widełki do 9 tys na uop i chciałam warunki przy tym sprawdzić

Kapelusznik

Naprawdę lubię tą pracę, bardzo dobrze pracuje się przy rzeczach które można nazwać swoim hobby. Firma proponuje dość duże pieniądze zwłaszcza dla młodych początkujących osób na rynku pracy. Niestety są też minusy jak bezmyślne zatrudnianie osób które uznają pracowników za sprzedawców w żabce( nie obrażając oczywiście miłych sprzedawców), czy to słynnego już dyrektora D.G czy też ciężka w komunikacji z P.S, polecam dla osób które chcą tylko odbąbnić robotę i iść do domu ale dla ambitnych ludzi jest to całkowicie nie adekwatna praca poprzez P.A która wogóle nie rozumie jak działa taki sklep i branża a tym bardziej myśli że jedyny obowiązek sprzedawcy to natychmiastowa reakcja na każde zawołanie, mimo iż znaczy to porzucenie klienta co sprawi zmniejszenie sprzedaży

przyjaciel niedzwiedzi v2

Praca dobra pieniądze dobra zwłaszcza na śląsku Chyba że pracujecie pod P.S to jedyny minus w tej pracy to gaslighting, wyzywanie pracownika , manipulacje oraz kłamstwa

Firma jest ok, pracuje się dobrze. Polecam

Grześ

Obecnie pracuje się naprawdę przyjemnie, mam dużo więcej chęci do sprzedawania i proponowania dodatkowych pozycji do paragonu. Mam nadzieje ze zarząd nie wróci do korporacyjnych planów, albo przynajmniej zmiany będą wprowadzane w wolniejszym tempie. Na pochwałę zasługuje nowy layout, wreszcie ma to jakiś sens. Osoba odpowiedzialna za to bardzo się przykłada i stara pomóc rozwiązać problemy. Powodzenia Pani Asiu i Panie Łukaszu!

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Zażenowany

05.10.2023 09:10

Zażenowanyikona wywiad

Zostałem zatrudniony w tej firmie 10 lipca i przez większość czasu zmagałem się z wadliwym sprzętem. 4 sierpnia zostałem zwolniony z powodu braku rentowności. Faktycznie pracowałem łącznie 8 dni i na tej podstawie pracodawca stwierdził, że jako pracownik jestem nierentowny.

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

Przedstawiciel handlowy.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

Zażenowanyikona wywiad

Tak, jak wspomniałem, po kilku dniach pracy z wadliwym sprzętem zostałem potraktowany jako nierentowny pracownik i zwolniony.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Zażenowanyikona wywiad

Trudno mi powiedzieć, ile można zarobić, ponieważ nie przepracowałem w tej firmie pełnego miesiąca.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

3 tygodnie.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynikało?

Zażenowanyikona wywiad

Nie mam zdania na temat atmosfery, pracowałem w tej firmie zbyt krótko, żeby się na ten temat wypowiedzieć.

Zażenowanyikona wywiad

Czuję się oszukany, ponieważ pracodawca nie zaoferował mi żadnych szkoleń, za to przez pierwsze dni musiałem zmagać się z wadliwym sprzętem.

Zażenowanyikona wywiad

Zasugerowałbym przede wszystkim podniesienie kompetencji do pracy w branży.

Sebastian

Przychodzi czas, kiedy nie czytasz opinii o pracodawcy, a ją sam wystawiasz. Wiele lat bardzo dobrej współpracy, wspólnego rozwoju i dobrych chwil. Spółka z solidnymi fundamentami, zawsze terminowa i uczciwa w rozliczeniach. Perspektywy są bardzo dobre, więc jeśli ktoś szuka stabilnego zatrudnienia z dobrą atmosferą - polecam. Można zdobyć dobre doświadczenie i wzbogacić swoją wiedzę z branży. Jeśli chodzi o współpracę z centralą - wzorowo. Właściciele i Zarząd wykonują bardzo dużo pracy, która czasami z pozycji przeważającej struktury zatrudnienia (sprzedawcy) jest mało widzialna. Sa to głównie kluczowe i strategiczne działania, które owocują wiele miesięcy. Polecam!

Edymiak

Praca fajna i przyjemna. Wypłata zawsze na czas. Polecam w szczególności młodym osobom, które chcą zdobyć doświadczenie zawodowe w sprzedaży. Natomiast radzę uważać na przemądrzałego i zakompleksionego koleżkę z ZG z wadą wymowy, który donosi na swoich kolegów z pracy oraz podjudza i bije pianę na tym forum. Typ ma takie smutne życie, że robi tego typu rzeczy nawet w niedzielę w nocy. Tylko współczuć.

Robotnik

Brawo dla zarządu że w końcu zdecydowali się pozbyć pana D.G, szkoda że dopiero teraz.

Edymiak

Nie ma Darka i od razu lepsze nastroje w firmie :) Teraz ta praca ma sens :) Pamietajcie ze trzymajac sie razem mozemy wszystko :)

CzaryMary

Mhm, widzę, że Pan D.G ustawił fb na prywatny. Bardzo dobre przyznanie się do wielu rzeczy tutaj z komentarzy. :) Btw. może warto zrobić coś z premiami które stoją od 5 lat takie same ? Inflacja, covid i inne straszności spowodowały wzrost kosztów zycia a my dalej zarabiamy grosze..

El chupa

Ta Pani Anna to taka wybitna, prosi o podanie telefonów prywatnych ale sama ma służbowy. Nie po to mam telefon prywatny by w dzień wolny czy po godzinach pracy musieć ryzykować telefonem z firmy w kwestii mniej lub bardziej kogokolwiek obchodzącej.

Wesoły kapelusznik

Cóż ja mogę napisać. Większość opinii przedstawia prawdę, personalne docinki moim zdaniem są zbędne. Faktem jest że nasze profile społecznościowe mogą być sprawdzane tak i my możemy sprawdzać profile naszych zwierzchników. To kto sobą coś reprezentuje no cóż, to jest personalna sprawa każdego z nas. Ja byłem karcony przez kierownika za próby obrony firmy w internecie, zachowując kulturę i nie obnosząc się że jestem pracownikiem, więc wydaje mi się że zwróceniu Panu Dariuszowi uwagi by unikał opisów typu (usunięte przez administratora)" byłoby stosowne. Do głębszej prawdy przechodząc, Pan Dariusz no cóż jako dyrektor wypada słabo w podejściu i kontakcie z pracownikami głównie unikając podejmowania decyzji które są konieczne. Dla centrali może wnosi jakąś wartość dodatnią, natomiast dla mnie jako pracownika wnosi niesmak spowodowany ciągłą spychologią. Na temat Pana Lesława napiszę tyle że jest uprzejmym człowiekiem, który cierpi negatywne opinie za nieklarowną drogę rozwoju w firmie, odnośnie jego użyteczności w firmie ciężko to ocenić ze względu na działania mało zauważalne w obecnym czasie. Odnośnie całej firmy, masa rotacji kadrowych zaczynając od nas doradców idąc aż po kierowników regionalnych branych z ulicy, którzy wiedzę mają nijaką o ile wgl w temacie EIN, a na temat tego jak wygląda nasza praca, i jak się posługiwać naszymi narzędziami dnia codziennego już nie mówiąc.

Doświadczony

To co się dzieje powoduje demoralizację pracowników, której kolwiek nie było. Raz dyrektor coś wymyśli potem zdanie zmienia zarząd to jest po prostu śmieszne. Zatrudnienie znajomych to nie jest nic nadzwyczajnego szeroko pojęty nepotyzm możemy spotkać wszędzie ale Pan poeta prawnik od siedmiu boleści niczym się nie zajmuje chwilę pobył kierownikiem i tyle.... a kasy dla nas głupich i ciemnych pracowników nie ma, a my jesteśmy ich tak naprawdę pieniędzmi to my na nich zarabiamy, a zaraz większość z nas otrzyma podwyżkę nie z szczodrości z firmy ale z podwyżki minimalnej xD Nowi kierownicy z zewnątrz to bez komentarza najgorszy pracownik świeży wie więcej o firmie i jak co powinno działać niż oni. Demoralizacja pracownika lvl over 9000 xD

Zostaw merytoryczną opinię o E-dym.pl - Sosnowiec

• Jak się pracuje w E-dym.pl?

Zobacz opinie na temat firmy E-dym.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E-dym.pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 28 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

E-dym.pl