Opinie o Zoetis Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zoetis Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zoetis Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zoetis Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Pracusia

Pracownicy zatrudnieni przez agencje zewnętrzne mają znacznie mniej benefitow. Jeśli decydujecie się na pracę w Zoetisie, to tylko bezpośrednio przez nich.

Employee

Dalsza kariera a rodzaj umowy to dwie różne rzeczy. Jeśli chodzi o zmianę umowy, to dowiedziałam się, że na ten moment nie mogą mi nic obiecać- albo przedłużą już przez Zoetis albo jeszcze przez agencję. Nikt nie określił ile to dokładnie będzie trwało. A karierę z tego co rozumiem można rozwijać bez względu na rodzaj umowy.

Xxx

Warunki zatrudnienia oraz dodatkowe benefity są całkiem satysfakcjonujące. Kadrze managerskiej nie można odmówić dużych ambicji i idących za nią kompetencji. Nie można im niestety również odmówić prowadzenia zespołu w oparciu o lekturę Cialdiniego. Ludzie zarządzani są jak banda idiotów bez własnego zdania. Każde próba posiadania odmiennego zdania jest karana. Ludzie biegający szeptać na ucho newsy z zespołu przełożonemu są traktowani wyjątkowo oraz nagradzani za takie postawy. W efekcie pracownicy niższego szczebla skaczą sobie do gardeł i napędzają sztuczną konkurencję o błahe i idiotyczne sprawy. Zachowania negatywne zarówno z ludzkiego jak i prawnego punktu widzenia są przez przełożonych 'niezauważane'.

Jadzia Nowy wpis

Witam, niedawno pojawiła się oferta dla AP Associate. Zastanawiam się jak trudno byłoby się teraz dostać zwłaszcza jak ktoś ma ledwo rok doświadczenia a wymaga się go w przedziale 1-2 lat. byłby sens się zgłosić? Był ktoś na rozmowie i mi ją opisze?

Pracusia

@Pracusia

A dużo jest osób z agencji zewnętrznych, że właśnie to podkreślasz? I czy zatem trudno jest się dostać tak po prostu bezpośrednio, że są one do tego wykorzystywane? Ja widzę na necie normalnie oferty z oznaczeniem umowy o prace, na przykład Junior Veterinary Manager. W tym przypadku czego można spodziewać się na samej rozmowie?

Zaczynałem od zatrudnienia przez agencję ze względu na zastępstwo za osobę na urlopie macierzyńskim. PO roku pracy zaproponowano mi etat. Ja nie narzekam jest ok.

Worker
@Pracusia

Prawda, gdy zaczynałem pracę zapewniano mnie że jedyna różnicą pomiędzy zatrudnieniem przez pośrednika a przez zoetis jest forma zgłaszania urlopu. Oczywiście jest to nieprawda, umowa z pośrednikiem oznacza brak wynagrodzenia za polecenie pracownika (o czym poinformowano mnie po fakcie), brak możliwości refundowania karty multisport i różnych wyjazdów oraz tegoroczny hit - brak świątecznych kart podarunkowych mimo tego że w poprzednich latach były one wydawane WSZYSTKIM pracownikom.

@Worker

To niestety prawda, ale oczywiście nikt nie jest temu winny! Rozmowy z przełożonymi skończyły się tylko tym, że jest im przykro i że to nie była to ich decyzja. Niestety jest to bardzo duża dyskryminacja, szczególnie że nikt wcześniej nie powiedział. Idziesz odebrać kartę bo wszyscy idą a tu nie ma Cie na liście...

Clerk

Karty dla pracowników są finansowane z ZFŚS, więc tutaj globalna polityka Korpo nie może wkroczyć, bo to polskie przepisy. Dotychczas nie robiono różnicy dla osób zatrudnionych przez agencję, która nie ma swojego funduszu socjalnego. Niestety niespodziewanie w tym roku wkroczyla centralna procedura firmy, która zakazuje wręczania kart. Przykre uroki bycia trybikiem w wielkiej Korpo machinie …

@Clerk

Ja rozumiem, że prawo itp. Bardziej oburzające jest to, że ludzie byli oszukiwani cały czas, że nie ma różnicy czy agencja czy nie. Tydzień wcześniej zapewniali, że będzie to dla wszystkich, a teraz szok.

Clerk

Decyzja centrali była nieprzyjemnym zaskoczeniem dla wszystkich …tydzień wcześniej nikt się nie spodziewał takiego obrotu spraw, stąd trudno tu mówić o świadomym (usunięte przez administratora)kogokolwiek.

@Clerk

Na rozmowie rekrutacyjnej HR informował, że nie ma żadnych różnic pomiędzy zatrudnieniem przez agencję, a bezpośrednio przez Zoetis. W praktyce pracownicy zewnętrzni mają znacznie mniej benefitow, takich jak wczasy pod gruszą czy dofinansowanie do studiów. Myślę więc, że pracownicy zostali trochę (usunięte przez administratora) przez HR.

Zoetis coraz częściej zatrudnia przez agencje zewnętrzne, gdyż jest duża rotacja (z powodu niskich pensji) i nie chcą, żeby ciągłe odejścia źle wyglądały przed HQ (pracownik agencji nie jest przecież pracownikiem Zoetisu).

A czy wystąpiło przy tym jasne podkreślenie w jakim kontekście to mówią? Te benefity wynikają z typu umowy, bo jest na o prace? co natomiast z zakresem obowiązków i tym podobnych? Jaki występuje? Tutaj człowiek już by nie rozróżnił kto na jakiej się zatrudnia?

Worker

Nie ma żadnych różnic w zakresie obowiązków pomiędzy umową zoetis a umową z agencją. Różnice polegają tylko na ilości benefitów (multisport, karty podarunkowe, wczasy pod gruszą). Jest to strasznie niesprawiedliwe, w firmie zawsze jest mowa że pracownicy na umowie z pośrednikiem traktowani są tak samo jak reszta pracowników. Na rozmowach o pracę również informują że żadnych różnic nie ma a z czasem okazuje się że jest to nieprawda :(

@Worker

@worker, wszystkie benefity, które wymieniasz są finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Zgodnie z przepisami ten fundusz może finansować tylko świadczenia dla pracowników danej firmy …większość osób, które znam a były zatrudnione przez agencję i sprawdziły się, dostawały umowy o pracę z zoetisem jak tylko zwalniał się etat. Niestety trudno przewidzieć kiedy to nastąpi. Myślę, że jest więcej plusów pracy tutaj nawet za pośrednictwem agencji niż minusów związanych z brakiem niektórych benefitów (o tych które są nikt nie wspomina:)

Employee Nowy wpis
@Pracusia

Faktycznie benefitów przy zatrudnieniu przez agencję jest mniej, ale mnie akurat rekrutetka o tym poinformowała na rozmowie i to dosyć szczegółowo. Wiedziałam, na co się piszę i sama zdecydowałam, że taką umowę przyjmę. Owszem - z kartami świątecznymi to bardzo słabe wydarzenie i pewnie mocno dotknęło wszystkich pracowników agencyjnych, ale podobno to pierwsza taka sytuacja w firmie od lat. Ciekawa tylko jestem, czy to już ostatnia tego typu niespodzianka...

@Employee

Ale jak miałaś to omawiane już w dłuższej perspektywie? Bo skoro szczegółowo start miałaś omówiony to co później z dalsza kariera? Po jakim czasie przejście na inną umowę i tak dalej?

Employee Nowy wpis

Czy w Zoetis Polska Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Yoker

Tak. Zależy od działu

Dusia
@Yoker

Możesz rozszerzyć te wypowiedz? W którym dziale można się spodziewać największego rozwoju i dlaczego? dodatkowo interesuje mnie sytuacja osoby, która zgłosi się na stanowisko speca od klientów – zwierzęta towarzyszące. Widnieje tam podkreślenie ze to zastępstwo czasowe. Czy będzie możliwa jakaś dalsza współpraca?

@Yoker

Widzę, że ta oferta o której ktoś pisał na zastępstwo czasowe dalej widnieje, czy ktoś z was już rekrutował? Pokazuje ze 2 dni zostały do końca a mnie ciekawi właśnie jaki będzie układ warunków współpracy w tym przypadku. opiszecie je? na tym dziale ile osób tak w ogóle potrzeba? I czy to stabilna praca skoro zastępstwa szukają?

Xxx

logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Mońka

Pięcioletni staż? Taki u siebie ktoś wskazywał, a wiadomo przy tym ile wynosi taki średni? Jak pracuje się przy Masterdata? Zauważyłam, że poszukiwany jest TL do zespołu. Zastanawia mnie czemu nikt z niego samego nie chce nim dowodzić? Druga sprawa to widełki, jakie docelowo wychodzą za taka pracę? nie zostały wskazane

Czy w Zoetis Polska Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Wczesiej byla ogromna rotacja w GLu, obecnie jest wszedzie, z O2C czy AP odeszli juz prawie wszyscy. Firma nie ma atrakcyjnych wynagrodzen w porownaniu do konkurencji, przy zlozeniu wypowiedzenia sa w stanie zaproponowac 3-5 % podwyzki :D w 2022 byla rozniez podwyzka inflacyjna 5%.. wszystkim ktorzy przepracowali caly 2021 rok, a odeszli 2022 bonus roczny zotal obciety o 50% (bez zadnej informacji dlaczego, dezercja ozacza -50% bonusa). Atmosfera zrobila sie bardzo slaba, firma wpadla na genialny pomysl zatrudnienia stazystow.. kiedys bylo fajnie, a teraz trzeba juz zawijac manatki...

Edyta
@pracownik

A co w sumie takiego złego jest według Ciebie w zatrudnianiu tych wszystkich stażystów?

Zoe
@Edyta

„Tych wszystkich stażystów” czyli po jednym na zespół. Całkiem zwykly program praktyk dla studentów, nie wiem co w tym niepokojącego czy dziwnego. Śmieszy mnie, ze ktoś odchodząc spodziewa się dostać wielkiego bonusa, który o ile wiem jest uznaniowy, wiec firma w ogóle nie musi go wypłacać. Teraz ludzie odchodzą i przychodzą w każdej znanej mi firmie, dużo się dzieje na rynku pracy po pandemicznym uśpieniu.

Pracownik 2
@pracownik

Ja tam lubie pracować w Zoetis, jestem tu już 5 lat. Jasne rotacja, rosnące pensje na rynku, inflacja, to dziś normalna sprawa. Mam nadzieję, że w nowej pracy czujesz się dobrze, i wreszcie znalazłeś/łaś swoje miejsce ;)

Koronawirus, nudy.. Odezwaly sie wspomnienia i przez przypadek wchodze na ta strone.. Kiedys pracowałam w tej fimie w RTR. Rotacja była masakryczna jak ktoś zauważył. Zwolniłam się i nie żałowałam tej decyzji. Niby było ok, ale jakoś tak sztucznie, plastikowo.. Niby każdy zadowolony ale za plecami same intrygi i obgadywania.. Niby wysoki poziom ale większość doświadczonych pracowników szybko uciekło do innych firm. Obiektywnie, to zadowoleni byli juniorzy,.. Ale im wsio się podoba oby robota była.. Pójdą do innej firmy też będą się cieszyć.. Korporacje nie są dobrym miejscem na rozwój talentów, to jest fabryka, manufaktura.. O wiele lepsze wyspecjalizowane kancelarie z żywym kontaktem z klientem, wyspecjalizowane doradztwo, wyzwania, a nie siedzenie przed kompem non stop i zawijanie papierków jak swistak..

Klaudi
@ja

Na jakie zarobki można obecnie liczyć w RTR?

Zuzanna
@Klaudi

Czemu pytasz? Czyżby wystawili gdzieś jakąś ofertę pracy? :)

Jaka atmosfera jest między działami w Zoetis Polska Sp. z o.o.?

Moim zdaniem atmosfera jest świetna, duża chęć współpracy, z większością można się bezproblemowo dogadać.

Bardzo dobrze wspominam pracę w firmie Zoetis: przyjazna atmosfera pracy, mili i "ludzcy" menadżerowie, pomocni współpracownicy. Bardzo ceniłam work-life balance i zdrowe podejście do korporacyjności. Zadania, jak to w shared service, typowe i dość przewidywalne. Rzeczywiście nie jest to firma dla osób, które chcą w błyskawicznym tempie piąć się po szczeblach kariery i mieć ciągle nowe wyzwania. Ci, którzy cenią jednak zdrową atmosferę i work-life balance będą zadowoleni.

ona

Firma ma nieprofesjonalne podejście do kandydatów. Najpierw było dużo zamieszania z samą organizacją rozmowy, a gdy już się wreszcie odbyła, to pomimo że minął już od niej miesiąc, to do teraz nikt nie pofatygowal się, aby zadzwonić z informacją zwrotną. Myślałam, że takie rzeczy już się nie zdarzają w poważnych firmach, a jednak.

Rumcajs
@ona

W Polsce nie ma poważnych firm, nawet jeśli są to amerykańskie korpo. Siedzą tam w wiekszości polskie chamy więc o jakiejkolwiek kulturze i przyzwoitości można sobie pomarzyć.

ciekawy

Młodszy technik serwisu urządzeń medycznych, na jakie zarobki można liczyć?

Arianne
@ciekawy

3000 brutto. Wasiaski stadard

Jarek

Trudno dowiedzieć się coś więcej o samej pracy w firmie bo jesteście dość oszczędni w dzieleniu się opinią? Tak dobrze się pracuje?

Zoetiska
@Jarek

Pracuje się bardzo dobrze. Wiadomo, że wiele zależy od zespołu do jakiego się trafi. Mam to szczęście, że mam super zespół, wsparcie przełożonych, miłą atmosferę i wyzwania zawodowe. To najlepszy pracodawca na jakiego trafiłam dotychczas.

Pracownik Zoetis
@Zoetiska

Potwierdzam!

Słaba firma, nie polecam. Aczkolwiek w różnych działch jest różnie. Managerowie skrzywdzenie przez życie. Korpoatmosfera

Nifka

Pracuje w tej firmie kilka lat i mam bardzo pozytywne doświadczenia. Zoetis wyróżnia miła atomsfera pracy, dostępny bezpośredni przełożony, dużo rzeczy można załatwić telefonicznie z innymi działami. W sytuacji koronawirusa zarząd szybko zadziałał i pozwolił od razu pracować z domu dbając o bezpieczeństwo pracowników. Później wszyscy dostaliśmy czekoladki z podziękowaniem od Zarządu że dajemy radę ???? byłam tym bardzo pozytywnie zaskoczona. Firma oferuje dobre benefity i jest stabilna. Polecam Zoetis jako fajne miejsce pracy.

Peppa

Firma złożyła ofertę, zostawiła załatwienie formalności na ostatni dzwonek, po czy się okazało, że z powodu (moim subiektywnym zdaniem) absurdalnych i niezgodnych z prawem „wewnętrznych zasad” nie doszło do zatrudnienia ( okres wypowiedzenia w firmie dotychczasowego pracodawcy już upłynął). Firma strzela sobie w kolano mając tak nieprofesjonalna kadrę, która zna się na prawie gorzej od kandydata. Dodam też, że nie przemawiała do nich nawet opinia (usunięte przez administratora)-u, który popierał kandydata. Ciężko powiedzieć coś pozytywnego, więc radzę po prostu uważać przy zmianie pracy.

Zoetis Polska
@Peppa

Zoetis jest firmą otwartą, stawiającą na pracownika i dbającą o równowagę, ale jednocześnie działającą w zgodzie i w oparciu o wymogi Prawa – w tym także i Prawa Pracy. Jest nam przykro, że nie doszło do podpisania umowy, ale odnieśliśmy wrażnie, że w tym przypadku zabrakło pełnego zrozumienia i determinacji kandydata do dopełnienia wymogów formalnych niezbędnych do finalizacji procesu rekrutacyjnego. Tym niemniej życzymy powodzenia w dalszym rozwoju zawodowym. Innych kandydatów zachęcamy do udziału w naszych otwartych rekrutacjach – to najlepszy sposób poznania i ocenienia Firmy, jej kadr i reprezentowanych wartości.

Peppa
@Zoetis Polska

Chyba firma Zoetis korzysta z jakiegoś innego Prawa Pracy niż inspekcja pracy :) Dodam tylko, że kandydat podpisał umowę z inną firmą ( duuuużą korporacją miedzynarodową) tydzień póżniej po tym incydencie na podstawie tego samego pakietu dokumentów, który Zoetis uważał za niewystarczający, No more comments.

Czarek

Świetny pracodawca, z przyjemnością idzie sie do pracy, polecam!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Zoetis Polska Sp. z o.o.?

Pracownik Zoetis

Tak

Verona

Firma bardzo fajna, super że organizuja dni z pieskiem. Mozna czworonoga przyprowadzić do pracy. Ogólnie fajna atmosfera, nie za duzo pracy w Shared Servisie, bardzo dobry work-life balance. Firma dba o pracowników i daje bardzo dobre benefity. Ogólnie polecam!

nowy

Praca w bardzo miłej atmosferze, firma ma swoje plusy jak i minusy - jak każda. Dla mnie atutem jest to że nie jest to olbrzymi moloch korporacyjny. Ludzie pomocni, sympatyczni, dbają o pracownika i można pracę spokojnie pogodzić z życiem prywatnym, bo po 16 biuro prawie puste. Proces rekrutacji był ok, rekruterka była cały czas w kontakcie.

Nawet bardzo dobrym firmom zdarza się mieć jakieś wpadki!

Zostaw merytoryczną opinię o Zoetis Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Zoetis Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zoetis Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zoetis Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zoetis Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zoetis Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zoetis Polska Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 32 ocen.

Zoetis Polska Sp. z o.o.