bud-centrum

Polkowice

Opinie o bud-centrum

bud-złom 2012-09-02 12:16:38
nie poleca a nawet ostrzegam firma nie płaci na czas socjalu nie ma
kartki żywnościowe zalegaja z wydaniem juz 5 miesiecy jednym słowem dno na plus atmosfera u pracowników fizycznych wszyscy zżyci i w jednej niedoli nie słuchajcie obietnic bo ta firma sie w tym specjalizuje obiecać to oni potrafią mam nadzieje ze upadna jak poszedłem do kopexu i powiedziałem ze w bud- złomie robiłem to mi powiedzieli ze lepiej ze bym tego nie mówił bo toświadczy na moja niekożyść ze ja roboty wcale nie widziałem sprzet stary jak świat ponad 20 lat na dole
nic nie działa brak cześci i wysyłanie pracowników na kradzież z innych firm wstyd i hanba
Adam 2014-09-29 18:29:14
Nic więcej tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszuści. Firma nierzetelna, niewypłacalna. Brońcie się ludzie i omijajcie szerokim łukiem
jaszczur49 2015-06-05 22:07:35
od tej firmy to z daleka a jeżeli już kogoś przerobili to niech szybko z stamtąd [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
robol 2015-07-06 18:04:25
Panowie ktoś poleci jakąś dobrą firmę czy cała reszta to też dno? Szukam roboty.
bonzo 2016-05-22 22:56:46
hej @iko odezwali się do ciebie? Chcę wysłać CV i jestem ciekaw jak tobie poszło?
Zostaw swoją opinię o bud-centrum - Polkowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie bud-centrum