Opinie o Kiel Polska Sp. z o.o. w Nowy Tomyśl

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kiel Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kiel Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kiel Polska Sp. z o.o. w Nowy Tomyśl

Pytam

Witam jaka stawka na produkcji lub montażu ewentualnie na magazynie? Slysze ze slabo .Z góry dziękuję za informację

Rafał

Nie słabo dzisiaj dyrektor zakomunikował o nowej nagrodzie dla zasłużonych pracowników po 25 latach przepracowanych w firmie pracownik otrzyma 1500 zł netto i co ty na to ?

Montażysta

Witam pracowałem w firmie kiel polska 12lat teraz pracuje sąsiadującej firmie i po 2 latach mogę stwierdzić że kiel to jedno (usunięte przez administratora) jest.

Jasiu

Prawda jest taka że ci co sobie załatwiają soboty i nadgodziny w tygodniu to mają ładne pieniądze .h...że nic nie robią bo łażą i gadają ale kasa się zgadza taki to na kasę narzekać nie będzie

Karolcia Nowy wpis

Szukam pracy na pełen etat, 4 miesiące temu mieli ofertę widzę na pracownika działu handlowego - nadal jest widoczna. Jeśli chodzi o pozyskiwanie klientów to w świetle takiego obowiązku płacą z góry określona stawkę czy prowizja?

Nic nie łapię, 3 miesiące temu był nabór na pracownika Działu Handlowego i były tam standardowe benefity, jak opieka medyczna, dof. do zajęć sportowych i kursów, ubezpieczenie. To kto nie ma socjalu, może produkcja? Na marginesie - czy w tym dziale też zarobki są bliskie minimalnej, czy znowu produkcja pisała w imieniu wszystkich, nie zaznaczając, że chodzi o nich konkretnie?

DX Nowy wpis

A jaki ty socjal wymieniłeś? Od kiedy ubezpieczenie za które płacisz jest socjalem? Dofinansowanie do Luxmedu czy multisport to socjal wg ciebie? Socjal to spotkania integracyjne, wczasy pod gruszą, wycieczki dla pracowników i ich dzieci, paczki świąteczne, pożyczki zakładowe zwrotne i bezzwrotne. Nie wspominając o darmowej kawie, herbacie czy owocach w wybranych dniach. Tu nie ma nic z tych rzeczy.

Szydełko Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Czy to prawda że po zwolnieniu agencyjnych przejdzie czas na pracowników bezpośrednio pod Kielem?

Patataj
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Jakieś wnioski po audycie? Ktoś poleci? Czy wszystko po staremu?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kiel Polska Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Pracownik Działu Handlowego.

Wiadomo coś o tym, czy przyjmują jeszcze na stanowisko Konstruktor, tak jak siedem miesięcy temu? Widzialem ogloszenie. Tam pisali, że dopuszczają średnie i wyższe wykształcenie, jeśli nadal tak jest, to ciekawe czy wynagrodzenia się jakoś różnią w zależności od tego, jakie się ma?

Chetny

Jak tam płacą w tym kielu teraz ? Warto się starać o pracę i najlepiej na jaki dział? Czytam tutaj opinie i różnie piszecie

Sahara

Gdzie jest ta praca niby? Ilość ogłoszeń w ciągu ostatnich miesięcy spadła o ponad 100% więc nie wiesz o czym piszesz człowieku.

Sahara
@Chetny

Nie warto, najniższą krajowa lub jej okolice. Prawie zerowy socjal, zacofana technologia i podejście do ludzi. Zatrzymali się około 20 lat temu.

Yeti
@Sahara

O ponad 100% czyli jest poniżej zera :) . Jakoś nie widzę tego spadku na portalach ogłoszeniowych

Maniek

A co ten Robercik może zaoferować?musi być coś ekstra jeśli wynagrodzi to brak socjalu?Dziś to Panie pewnie mogą liczyć na cos konkretnego haha

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czy ktoś się orientuję jaki system zmianowy tam jest? Interesowała by mnie jedna zmiana.

Firma poszukuje do swojego zespołu pracownika produkcji. Zostało jeszcze kilkanaście godzin do złożenia CV, więc mam nadzieję, że za ten czas mi odpowiecie... Wiecie, czy jest to praca zmianowa? Jeśli tak, to w jakich godzinach się tutaj pracuje? Skoro mają miejsca jakieś szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne, to szansa na awans istnieje? Dajcie znać?

Gruby

Praca jest na jedną zmianę od 6 do 14 raczej nie awansujesz w Kielu na produkcji pensja będzie wzrastała bardzo wolno i nie oczekuj kokosów właśnie dostaliśmy 150zl brutto podwyżki nawet nie pookrylo inflacji .

@Gruby

Dzięki za wyjaśnienie, a czemu droga do awansu jest zamknięta? Faktycznie masz racje, niewiele tej podwyżki. A co roku są? Czy cześciej może, lub co gorsza - rzadziej? Możesz podpowiedzieć mi jak wyglądają zarobki na starcie?

Gruby

Podwyżka w rym roku była ponieważ najniższa poszła do . Na start otrzymujesz 4300 plus 10% premii jeżeli cały dział wyrobi normę i nie będzie reklamacji .

Coś tu nie gra
@Gruby

Jak to jest że agencja Otto daje kilkaset złotych więcej zatrudniając do Kiela niż sam Kiel?

Gryzli

A jak tam nowy lider na Malarnii? Ludzie narzekają prawda to?

Samuraj

To jedna sprawa a druga że jeszcze nie dawno sam był zwykłym pracownikiem a teraz zachowuje się jak by wszystkie rozumy pozjadał. Co to się dzieje z tymi ludźmi zmiana stanowiska i od razu się w główce przewraca dla kasy

Magda

Słuchaj taka jest prawda że osoby które znają Roberta wiedzą jaki jest i tutaj nikt nie musi udowadniać że jest dobrym pracownikiem i angażuje sie w swoja prace bo o tym jest ta strona a nie o tym czy jego żona wie że coś tam robi nie stosownego!!przestańcie wymyślać te brednie bo już się czytać tego nie da a na pewno nic tym nie osiągnięcie.

Vans

Na (usunięte przez administratora) jest ogłoszenie na kontrolera jakości. Ale z treści wynika że to raczej pakowacz wyrobów gotowych. Ktoś się wypowie może?

@Vans

Kontrolerzy zmieniają się tygodniami na liniach produkcyjnych i tylko na jednej linii pakujesz i kontrolujesz na pozostałych wyłącznie kontrola jakości.

Zaciekawiony
@Piotr

A na czym polega ta kontrola jakości?

@Zaciekawiony

Na ładowaniu telefonu

Karolcia

Cześć, jestem świeżo po szkole, kolega podesłał mi ofertę Pracownik produkcji - Dział Montażu, bo tam właśnie nawet CV nie wymagają, z tego co jest napisane. Czyli rozumiem, że brak doświadczenia nie jest problemem, a czy ogółem zarobki osób które je mają różnią się jakoś od tych, które nie?

Princessa
@Karolcia

Kobiet na montaż raczej nie biorą, wynagrodzenie raczej minimalne, brak socjalu, możliwe zatrudnienie przez pośrednika. Wybór należy do ciebie.

Malutka
@Princessa

Kobiety też pracują z tego co kolezanka mi mówiła.Sama również chce aplikować

Inga
@Princessa

A na jakie stanowisko kobiety przyjmują? Przecież pracują na produkcjach, 10 lat już mam przepracowane na różnych stanowiskach, no tylko zależy od firmy gdzie dadzą. A tutaj, na czym w ogóle polega ta praca?

Jaka umowa obowiązuje w Kiel Polska Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Sokisoki

Jak tam na malarni atmosfera jak się pracuje?

Sokisoki

To aż tak źle z zarobkami? A jak atmosfera ?

Bieda
@Sokisoki

Źle z zarobkami? Halo to Kiel, okolice najniższej krajowej!

@Bieda

No ale nie ma szans na podwyżki za staż? Chociażby przy upomnieniu się? Żadnych premii nie macie? Serio wychodzicie z wypłatą najniższą podstawową ?

Niiiki
@Sokisoki

Pracuje się jak wszędzie swoje trzeba zrobić ale liderzy mogliby się wziąść za robotę a nie chodzić i zagadywać Panie

Planuje wysłać CV na pozycje Specjalista ds. planowania produkcji, może kogoś zaprosili już na rozmowę? Ciekawy jestem, jakie mam szanse w sumie. Też by mi pasowało to, że nie wymagają wyższej szkoły, bo nie mam. A wpływa to jakoś na wysokość zarobków? Czy jednak doświadczenie i umiejętności ważniejsze?

TuttiFrutti

Nie ma znaczenia twoja szkoła, doświadczenie czy umiejętności. Będziesz zarabiać mało.

Montażysta

@Montażysta

Witam ale polepszyłeś sobie finansowo czy to samo co w Kielu pytam bo też chcę odejść. U nas cienko zero nadgodzin podwyżki też słabe .

Łukasz
@Marcin

Dołączam się do pytania kolegi, też planuję odejść, może nawet za mniejszą podstawę na początek, ale przynajmniej spokój większy. Kiel to już nie to samo co kiedyś. Wielkie oczekiwania a wynagrodzenie to jakaś kpina.

Mieczysław
@Łukasz

To nie ma spokoju? Ktoś wspomniał o wyzysku. To pracy tak dużo a podwyżki się żadne nie szykują? Dużo osób myśli o odejściu jak ty?

Zadowolony
@Mieczysław

Dzisiaj dawali aneksy 100 brutto dostałem;)

Klara
@Zadowolony

Czyli chyba w tej firmie nie jest tak źle i warto aplikować? Mój chłopak właśnie się waha, bo tym, co tu przeczytał :P Co jaki czas dostajecie te podwyżki? Co innymi benefitami czy premią? :)

Stary pracownik

Tak jak piszesz szkoda się angażować bo i tak za wiele nie osiągniesz w tej firmie doswiadczeni pracownicy są niedoceniani .

Alojzy
@Zadowolony

Po tej mega podwyżce chyba dużo ludzi odeszło . Na olx sporo ogłoszeń o pracę wisi czy tak robota się ruszyła?

@Stary pracownik

To nie ma żadnych szans, aby z czasem awansować i jakąś sensowną pensję brać? Wiesz wolę od razu zapytać niż tracić lata i walczyć i przykładowo nic z tego nie mieć. Ja sam się zastanawiam, czy aplikować. Ogólnie to chociaż rozwinąć się można, aby nabrać doświadczenia, czy też kiepsko?

@Marcin

A dawniej były nadgodziny, na których można było dorobić? Może one wróciły? Troszkę minęło od Twojego komentarza. Poza tym, jak często zdarzają się podwyżki? Co ile miesięcy?Czytałam, że ktoś tutaj dostał w lipcu. Wszyscy dostaliście? Czy wybrane osoby?

Jasiu

Praca w mrozie

Największy absurd to praca na magazynie 10 stopni na hali bramy co chwile są otwierane a o ogrzewaniu nie pamiętają od kilku lat oszczędzają naszym kosztem .

big ben

Ile może zarobić netto Specjalista ds. Jakości ? Komu jest bezpośrednio podległy?

Pracownik kontroli
@big ben

Możesz zarobić bardzo dużo. Więcej niż na montażu, a praktycznie nic nie robisz, stoisz i siedzisz w telefonie, szkoda tylko że nie ma kontaktów przy stanowiskach na ładowarki, ale rekompensuje to dodatkowe przerwy. Na śniadania mamy 30 minut. Polecam

Jacek
@Pracownik kontroli

Sero nic się nie robi? Nie przesadzasz? Nikt nie kontroluje co się wykonało w ciągu dnia? Przerwa jest wliczana w czas pracy i płatna czy trzeba odbrabiać?

Amsterdam
@Pracownik kontroli

Bzdury. Specjalista d/s jakości pracuje w biurze a na produkcji stoi kontroler jakości który zarabia mało.

Ewelina
@Amsterdam

A są jakieś przyjęcia teraz na kontrolę jakości? Lub coś się szykuje? To ciężka praca fizycznie, przyjmują też kobiety? Mało, to znaczy ile? Oferują, chociaż coś więcej niż minimalna wynosi? Czytam, że na magazynie obowiązuje najniższa, ale kiedyś dało się chociaż na nadgodzinach coś dorobić. Ile tu w ogóle macie zmian? Są nadgodziny na lini?

Fajno, forum pracowników produkcji, których bolą zarobki w dziale kontroli :)) Sokole oko, hehe. Czy jest tutaj ktoś z serwisu? Szukają montażysty serwisanta i chciałem się ogólnie dowiedzieć, ile jest relatywnie wyjazdów w miesiącu, ile godzin pracy tak realnie, jakie zarobki i jakie koleżeństwo. Klimat może lepszy niż na produkcji?

Rafaello

Ktoś tu kiedyś pisał o absurdach w tej firmie. No to jest następny, sokole oko za 30zl brutto. To jakiś smutny żart, o jedno zero chyba ktoś się pomylił. No ale czego spodziewać się po firmie która oferuje najniższą krajową wypłatę.

Junior

Czy polecacie stanowisko specjalisty d/s jakości? Na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Niezłe porównanie, aż tak źle jest? :P Chodzi o najniższą, czy coś więcej jednak płacą? Bo to stanowisko specjalisty jednak to zarobki powinny być już dobre. Tak na marginesie, ile pracowałeś tu w firmie? Zwolniłeś się tylko przez wynagrodzenie, czy coś jeszcze jest tu nie tak? Ja zmieniam pracę właśnie i ktoś mi polecił uderzyć tu, że jest ok, więc twój wpis dał mi trochę do myślenia

do Juniora
@Junior

Jak wynika z kontekstu jedna z odpowiedzi na pytanie "Juniora" została usunięta bo była negatywna i jej autor nie polecał tu pracy głownie przez niskie wynagrodzenia. Następna odpowiedź "PB" jest kontynuacją usuniętej odpowiedzi. No słabe to.

Zostaw merytoryczną opinię o Kiel Polska Sp. z o.o. - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Kiel Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kiel Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kiel Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 7 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kiel Polska Sp. z o.o.