KL-SYSTEM Sp. z o. o.

Opinie o KL-SYSTEM Sp. z o. o.

Men Nowy wpis

Witam mam pytanie czy ktoś pracuję koło Szttudgardu na komisjonarza można coś się dowiedzieć

zainteresowany Nowy wpis

chciałbym wyjechać z nimi na komisjonowanie do Essen, ale czytam te opinie i się zastanawiam. Do jakiej agencji w Niemczech oni kierują ludzi?

Grzes

Pracowalem na magazynie odziezowym grossberen kolo berlina firma nazywa sie ingram :) Cos wiecej chce cos wiedziec prosze pytac odpowiem na kazde pytanie ...:)

Asss
@Grzes

Hej wybieram się tam do pracy i jak tam jest?

Bambi
@Grzes

Cześć polecasz tam jechać bo mam ofertę na przyszły tydzień. Pozdro

Kasiula q1

Napiszesz na maila Wtf133@interia.pl? Mam kilka pytań odnośnie tej pracy

@Grzes

napisz mi na maila,bo mam tam jechać od 06.06. annaignatowicz1976@o2.pl. pozdrawiam.

Kacper
@Grzes

Grzesku prosze napisz mi cos wiecej o tej pracy na maila: kkrzeslowsky@gmail.com Dzieki wielkie!

Krzysztof 1993
@Asss

10euro/brutto ,zakwaterowania 120euro dojazd firmowym autobusem 10euro dziennie .praca nie jest ciezka zbieranie rzeczy za pomoca skanera nie potrzebny jezyk bo tam sami polacy praktycznie.kara to 65euro za to ze nie przyjdzie sie do pracy bez zadnego powiadomienia o przyczynie

Krzysztof 1993

Ile dni pracowales?

Opłaca się czy nie??

Też prosiłbym więcej informacji na maila sebpl96@gmail.com

@Grzes

Mam Takie Pytanie Czy Ta Firma co jest koło Berlina na Magazynie jest wypłacalna i jaka ta praca jest ? I jakie są pokoje w Kostrzynie Nad Odrą i jaka kwota wynosi za zakwaterowanie

tennikita
@Grzes

proszę o informację bo wybieram sie tam za tydzień. Jakie sa warunki noclegowe i czy zimno na magazynie

Xxxx
@tennikita

Śpisz w domach jednorodzinnych, na hali nie jest zimno, a nawet jeśli by bylo to w zestawie odzieży roboczej dostaje się bluzę z długim rękawem.

Młoda!
@Grzes

Za dwa dni mam jechać dokładnie do tej samej pracy możesz napisać coś więcej? Czy ciężko i jakie są realne zarobki. Mam jeszcze pytanie odnośnie zakwaterowania w Kostrzynie jakie są tam warunki? Czy pokoje są całkiem okey?

Dymek10 Nowy wpis

Warto jechać

Jarosław Nowy wpis
@Dymek10

Rozumiem, że kwota zakwaterowania 120 Eu to już za miesiąc? Jak wyglądają kwatery i ile osób w pokoju? Powiedz więcej, proszę.

Oloaf

Kto smiga 6.03 do Kostrzyia?

Ksawery
@Oloaf

Najgorsza agencja , najgorszemu wrogowi nie polecił bym

Lidia
@Ksawery

Rozumiem, jednak warto, abyś podał uzasadnienie swojej opinii. dzięki temu osoby, które szukają na forum GoWork informacji, rozważając zatrudnienie w KS Personal Service, będą wiedziały więcej. Czy Twoim zdaniem były jakieś plusy w tej pracy?

Dymek10
@Ksawery

Ale dlaczego daj numer byśmy pogadali 503444287

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w KL-SYSTEM Sp. z o. o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Gdybyktospytal

Co masz na myśli że ściągają po 300 euro?

Help

Dlaczego opinie są usuwane na temat agencji pracy ?

Firma pobiera opłaty za zakwaterowanie nawet w te dni które nie było zakwaterowania. Np jest się zakwaterowanym 15 i od 15 powinni naliczać a naliczają od 1 miesiąca. Pobierają od (usunięte przez administratora)do (usunięte przez administratora)€ za tydzień za zamieszkanie

Jasiek

Niepokojące te wpisy, miałem zamiar skorzystać z ich oferty ale teraz zastanowić się muszę.

kuci23

Witam zostaliśmy z kolegami dwukrotnie wystawieni przez ww agencje. Przyjechaliśmy podpisać umowę do Kostrzyna i w czasie kiedy podpisywaliśmy umowę dostaliśmy esemesa że nici z wyjazdu bo firma rzekomo " nie prowadzi już naboru". Osoba z poznania wiedziała że jesteśmy w biurze ale zamiast zadzwonic do koleżanki z kostrzyna i przerwać podpisywanie umowy wysłała nam esemesa którego odczytaliśmy po wyjściu z biura. Po powrocie i zapytaniu nikt nic nie wie . Parodia Moje sugestie dla KS Personal Service: pomyślcie, komunikacja jest najważniejsza Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: rozmowa

Oloaf
@kuci23

Kto jedzie 6.03 do Kostrzynia.

Byly pracownik samsona
@Oloaf

teraz pracy nie ma .umowa na 3/4.etatu.ludzie przepracowali po kilka dni w marcu,praca ruszy ostro w połowie kwietnia.

Jarek

Spoko, kasa na czas Lubię atmosferę w KS Personal Service za: kasa na czas

Morris
@Jarek

+nie musisz miec mieszkania maja kwatere 2.mieszkasz w Polsce .3 sa zaliczki -mysle ze dluga droga do pracy +duzo odciagane generalnie nie jest zle zaluje ze wyjechalem

Mariusz
@Jarek

To dobrze, że KS Personal Service można uznać za wypłacalną firmę. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak długo i na jakim stanowisku jesteś tam zatrudniony. A co z rodzajem umowy - od samego początku dostaje się jej stabilny rodzaj, czy dopiero po przejściu okresu próbnego?

Kornel

No jak, przecież normalnie dają urlop, 24 dni na rok, potem coś podobno więcej, ale ja jeszcze tyle nie pracuje.

edek

Pracujesz rok i nie masz płatnego urlopu to coś jest nie tak.

Adi
@edek

A gdzie pracujesz i jak zarobki ?

Adi

Czy ktoś pracował w Neuseddin i może cos powiedzieć na temat tej pracy i czy warto jechac ?

ONA

Witam. Kto się wybiera teraz na komisjonowanie do apfelstäd? A może ktoś tam jest i może coś powiedzieć?

Kamil

Jak się współpracuje z firmą? Podpowiedzcie jak organizują warunki pobytu za granicą? Czy pracy mają dużo?

Kamil22556

A jeździ ktoś swoim autem z kostrzynia do grosberen?

Pawel

Witam. Wybiera się ktoś w pracy w Docdata z zakwaterowaniem w Kostrzyniu? Mam tam jechać 5 czerwca

Anioł
@Pawel

Kostrzynie! !

Jaka wychodzi wyplata za przepracowany caly mce w Ingramie?

Bertol
@anonymous

Za 13 dni z dojazdami otrzymalen 500 euro, reszte mozesz sobie sam obliczyc( bez nocek)

Zuzanna

@anonymous Drogi Użytkowniku, więcej informacji na temat ofert pracy firmy KS Personal Service możesz znaleźć w tym linku - http://ksps.com.pl/index.php?strona=pracownik Jeśli zdecydujesz się aplikować, to daj nam, proszę, znać. Powodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o KL-SYSTEM Sp. z o. o. - Poznań

KL-SYSTEM Sp. z o. o.