Opinie o CEVA Logistics Poland w Bielsko-Biała Sukiennicza 7

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CEVA Logistics Poland. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w CEVA Logistics Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEVA Logistics Poland w Bielsko-Biała Sukiennicza 7

J.M.

Rozważającym pracę w Ceva polecam kontakt z byłymi pracownikami np na LinkedIn. Firma nie jest z założenia zła, Osobiście nauczyłam się w niej wielu przydatnych rzeczy i procesów, ale poziom frustracji jaki we mnie wzbudziła był dalece wyższy niż w innych miejscach, w których miałam okazję pracować. Na duży minus zasługu dział HR, będący przeciwieństwem tego czego od HR możnaby oczekiwać. Jeśli chodzi o wynagrodzenie oraz to czy jasna jest jego struktura i jak wyglada ścieżka kariery to nie, nic nie jest jasne. Wszystko zależy od managera, aktualnej sytuacji w firmie - a ta od kilku lat zmienia się własciwie z miesiąca na miesiąc. Próby rozszyfrowania jak wygląda proces premii i od czego zależy to jak błądzenie w labiryncie. Wprowadzanie wielu zmian równolegle, brak informacji o kluczowych zmianach w firmie (bywało tak ze dowiadywalismy sie o nich np od konkurencji), tworzenie nieprzemyslanych stanowisk, kilku managerow przypadajacyhc na jednego pracownika szeregowego to niektóre z minusów. Negocjacja podwyżki to czyste kuriozum, oparte na emocjach i widzimisię. Osoby z dużym doświadczeniem i kompetencjami przez wiele lat przebywaja na tym samym stanowisku, podczas gdy managerowie bez kompetencji i właściwosci bywają zatrudniani od tak. W efekcie mamy poirytowanych pracownikow sredniego szczebla robiących najwiecej konkretnej pracy, a nad nimi kilku mng, ktorych glowna kompetencja jest wymienianie sie cotygodniowymi prezentacjami i publikowanie tresci promocyjnych firmy. Efekt takiej sytuacji - olbrzymia rotacja w kluczowych działach - sczególnie w tym roku. Reasumując - firma do nauki, o ile ma się anielską cierpliwość do korpopapki - super. Rozwojowo - na max 2 lata. Tak przynajmniej oceniam sytuację na rok 2023.

Jak często w CEVA Logistics Poland odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 6 czerwca na Pracuj.pl, obiecują bogaty rozwój.

Centek Nowy wpis

Wcale się nie odbywają. Przynajmniej na magazynie. Jedynie możesz się zgłosić na kurs wózków, ale ze zobowiązaniem. Jakoś od dwóch lat tak jest, że musisz po tym ileś przepracować, by nie oddawać pieniędzy za kurs. Bogaty rozwój możesz mieć, gdy otwierają nowe miejsce pracy i wtedy możesz próbować awansu lub gdy ktoś z takiego stanowiska się zwolnił. Płaca jest przeciętna i nie ma co narzekać (choć różni się od danego magazynu, nie jest taka sama w całej Polsce), ale nie dają umów na stałe, kryjąc się kontraktami, przez które nie mogą zapewnić ciągłej pracy. O tym czy ci przedłużą, dowiadujesz się tydzień/dwa tygodnie przed końcem umowy.

J.M. Nowy wpis

NOWY123 Nowy wpis

Cześć dostałem ofertę pracy na operatora wózka widłowego. Ile można zarobić na start i czy warto? Z góry dziękuję za odpowiedz

Czy zdarzają się nadgodziny w CEVA Logistics Poland?

Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Cyrk

Jedna klita, plotki, obgadywanie za plecami i fałsz. Obiecują gruszki na wierzbie. Nie polecam

Jeżeli chodzi o wynagrodzenie w tej firmie - na pewno nie polecam. Potwierdza te słowa również starsi pracownicy których wynagrodzenie bez nadgodzin to zaledwie 2600 na rękę , a o sobotę Pracująca trzeba się prosić chociaż roboty nie ubywa wręcz przeciwnie. Zarządzanie zespołem poprzez kadry kierownicze to tez formalność gdyż wiedza kierownicza jest często niższa od wiedzy magazynierów. Nie polecam.

Jakub

Wypłata faktycznie nie jest zbyt wysoka. A z nadgodzinami to ile tego wyjdzie? Ze 3500 zł na rękę się wyciągnie?

Adriano

I Ty pracujesz za 2600,???? porażka jakimi de bi lami jestescie

Helena
@Adriano

Weź pod uwagę że ktoś to pisał rok temu. Może teraz są wyższe stawki? Ktoś da znac jak to wygląda?

PRACUJĄCA
@Helena

ADMINISTRACJA: 3800-4000 BRYGADZISTA 4500

Sylwia
@PRACUJĄCA

Od czego zależy ten zarobek między 3800-4000? 3800 zarabia osoba bez doświadczenia?

majkelemsi

Nadgodziny, nadgodziny i jeszcze raz nadgodziny. Jeśli myslsz, że pracując uczciwie i rzetelnie ktoś cię doceni, to jesteś w błędzie. Jeśli siedzisz tutaj po 12h i nie robisz nic to będziesz bardziej doceniony niż pracownik który "ma pojęcie" ale pracuje po 8h. Przełożeni cały czas wydzwaniają i wypisują po ludziach żeby przyszli do pracy wcześniej lub zostali w niej dłużej. Wynika to z braku rąk do pracy, ponieważ kochane kierownictwo nie robi NIC żeby pracowało się lepiej.

Helena
@majkelemsi

A te nadgodziny to chociaż płatne macie? Jeśli nic nie robią żeby było lepiej to może warto podsunąć im jakieś pomysły?

Tajgerbonzo
@Helena

Kierownictwo doskonale zdaje sobie sprawę z warunków pracy. Pomysły pracownicze to jak "grochem o ściane". Poprawienie warunków pracy wiąże się negocjacjami z klientem, dla którego Ceva wykonuje usługi. Kierownictwo wyznaje zasadę, że lepiej się nie odzywać niż przypadkowo upomnieć się o swoje i "podpaść" klientowi :)

Magdalena
@Tajgerbonzo

To może związek czas założyć ;-) Śmieje się ale no chyba że macie?

majkelemsi
@Magdalena

Są... a przynajmniej były, jakieś 3 miesiące temu gdy jeszcze tam pracowałem :)

Weronika

Kto z Was pracuje w CEVA Automotive Logistics Poland? Jak oceniacie? ;)

Bbiela
@Weronika

Zalezy w ktorym miejscu. Magazynow Cevy jest kilka w Bielsku

Ceva
@Weronika

Weronika Ty z tymi pytaniami to naprawdę jesteś (usunięte przez administratora) i to zdrowo !!!!. Większość pracowników która się tu wypowiada ma zupełna racje i nie wnikaj zaraz czy ja w cevie pracuje tylko (usunięte przez administratora) się w łep to może przestaniesz pisać głupoty .

@Ceva

Właśnie dlatego strach o cokolwiek zapytać na tej stronce. Ja się chciałam dowiedzieć, ile by mąż zarobił w Cevie i na który magazyn opłaca się iść pracować, ale Jak się odezwie taki agresor jak Ty, to ręce opadną.

Pionek

To już wolałbym harować w Amazonie - też (usunięte przez administratora) ale przynajmniej mają jasne zasady wynagradzania i jakości. A w Cevie króluje kolesiostwo, kombinatorstwo, prowizorka i kompletny brak szacunku dla pracownika. Oby tak dalej a firma niebawem straci kontrakt z Fiatem:)

Justyna
@Pionek

Przeglądałam ostatnio komentarze na bieżącym wątku i muszę powiedzieć, że jestem nimi bardzo zaniepokojona. Większość z nich przedstawia bowiem w niekorzystnym świetle pracodawcę, jakim jest CEVA Automotive Logistics Poland. Do takich wpisów należy również i ten Twój. Wspomniałeś o braku szacunku dla pracownika. Możesz doprecyzować, jak dokładnie się objawia brak szacunku? Podaj nam przykłady jakiś sytuacji.

Zorientowany w problemie
@Pionek

Jaki pan taki kram ,pani jeszcze gorsza :)

Sławomir
@Zorientowany w problemie

Jestem ciekaw, jak dokładnie wygląda wynagrodzenie, które oferuje firma CEVA Automotive Logistics Poland? Wiesz coś na ten temat? Chciałbym zweryfikować, czy jest ono atrakcyjne, czy raczej nie spodziewać się zbyt satysfakcjonujących warunków? Mam nadzieję, że wiesz coś na ten temat.

Karol
@Justyna

magazyn Cevy w Mysłowicach,.. wspaniały kierownik Lisek, który notorycznie dzwonił zaraz po 8 rano do brygadzisty/mistrza po nocnej zmianie o wyjaśnienie jakiejś sytuacji.. to jest szacunek przełożonego ? na szczęście dla Ceva , przy końcu kontraktu z Unilever kierownik Lisek uciekł jak szczur z tonącego okrętu..

@Justyna

W cevie jest jedna zasada. Nie rób nic nie staraj się pogadaj z pracownikami bo są w porządku to będzie git. Szefostwo naobiecuje kokosów ale dopóki nie zaczniesz kablować to nie dadzą Ci nic. W podwyżki nie wierz bo to żart jest. Nawet nie ma.co pytać bo powiedzą że będzie i będzie ale po 3 latach 3 stówki brutto :)

@Adam

Ale chyba koloryzujesz trochę, bo jak na magazynie nic nie robić? Chodzi Ci pewnie o to, żeby się nie przemęczać, bo nie warto za te pieniądze, to okej, rozumiem... Tylko czy tam z góry nie mają podglądu i nie widzą, że sobie pogadasz zamiast zaiwaniać :3

Lukas93

Płaca bardzo niska. Wprowadzając swojego klienta w dziale spedycji otrzymujesz za niego % przez rok, potem zarabia już tylko Twój pracodawca, kto to wymyślił? Szkoda zachodu na współpracę z taka firmą

Jan
@Lukas93

Spory ten procent chociaż? Da się z tego pasywnie zarabiać po czasie?

Zero
@Jan

"Płaca bardzo niska" więc tak średnio

@Zero

Rozumiem, że zarobki niewielkie, ale czy to najniższa krajowa, czy jednak więcej? Pracownicy z dłuższym stażem też tak mało zarabiają?

Jakie zarobki netto? Jeśli chodzi o kobiety.

Atomek
@Anna

Ponizej krytyki

@Atomek

To niedobrze. Kobiety zarabiają mniej na tym samym stanowisku co facet? Trochę pachnie dyskryminacją. Serio tak jest???

Yaro

Czy wiadomo ile się czeka na odpowiedz po rozmowie kwalifikacyjnej. Ile można zarobić na stanowiskach logistycznych? Mam wrażenie ze firma nie płaci zbyt dużo i wykreślili mnie przez wymagania finansowe (nie były wcale wysokie). Czy CEVA narzuca duże tempo pracy czy jest raczej luz. Szukam spokojnej pracy.

Jakie warunki pracy na magazynie CEVY w Czechowicach Dz.Jaka stawka jak ?Jaki system zmianowy?Polecacie czy raczej Nie ? Proszę o wypowiedzi tych którzy tam pracowali lub pozdrawiam Dzięki.

@Nowy

Dowiedziałeś się już czegoś? Fakt, jest trochę nowych ofert pracy w Cevie. Do Bielsko-Białej szukają akurat specjalisty ds. sprzedaży Air or Ocean https://praca.cevalogistics.com.pl/praca/?ad_name=specjalista-ds-sprzedazy-airocean&ad_id=622 Widzę, że chcą min. 2 lat doświadczenia, a obiecują premie kwartalne i służbowe autko. Wiecie coś więcej o jednym i drugim?

Mała Kukiełka
@Beata

Tak. Filmowy "sutener", przynajmniej dba o pracowników i w razie problemu jest pod telefonem (zarabia na pracownikach). Ceva Bielsko-Biała to "tajemniczy alfons",;) Weźmie od klienta 100 euro, a ty dostaniesz 5 zł. W razie problemu kontakt przez email "widmo" haha

@Pionek czyli brak jasności reguł i zasad pracy, premii itp najbardziej Cię razi..?

Pat

Jakie zarobki na stanowisku spedytora ?, jak z atmosferą w bb ? Dzięki

Fox

Jak czytam opinie o skorumpowanym towarzystwie prowizorce itp. ZGADZAM SIĘ Z TYM W 100%. Większej bandy idiotów w żadnej innej firmie nie spotkałem. Brak słów

Cichy

Z tą firmą nie mam dobrych wspomnień. Banda matołów nic więcej tutaj będą z Tobą rozmawiać grzecznie miło a za plecami oczerniać.(usunięte przez administratora) Nie polecam z nimi żadnej współpracy szkoda zdrowia

Ktos

Na dwudziestolecie pracownik w Cevie dostaje koszulkę z napisem 20 i dyplom - po dwudziestu latach pracy. To jest upokorzenie a nie nagroda. Inne firmy oferują premię w różnej wysokosci i to po 15 i 20 latach

ktosiek
@Ktos

Przypuszczam ze to prawda co piszesz. Dyrektor czy kierownik tej (usunięte przez administratora) nej/ firmy to niezły burak należało by go przesadzić do łopaty i dać mu napis awans, no i kurcze szkoda więcej gadać

Julia
@ktosiek

@ktosiek A powiedz, czy premie dla pracowników są realizowane w CEVA? Będę wdzięczna za informację.

Nagrodzony :)
@Ktos

To prawda ,tak było .Zamiast dyplomu medal okolicznościowy . Przypomina mi się stary dowcip ,kiedy zasłużonemu pracownikowi dyrektor wreczał order odrodzenia ,na to pracownik odpowiada mu ,ze od rodzenia to ja mam żonę a Wy dajcie mi pieniądze :) Znajomy niemiec po 25 latach pracy w BMW jako slusarz -spawacz na tłoczni w Monachium otrzymał nagrodę za która mogl kupic podstawowa wersje BMW w std. Ja pamiętam ,ze otrzymałem rownowartosc roweru ...Pozniej już przy pomocy serwilistycznych Zwiazkow Zawodowych zmieniono Uklad zbiorowy na taki ,który pozbawil zalogi nagród z tytułu stazu pracy a inne zostały zamrozone i tym samym poddane obróbce inflacyjnej .Wczesniej w podobny sposób FAP pozbawil załogi tzw 13 tej pensji wliczając 1/12 do miesięcznej pensji a inflacja zrobila swoje. Budzetówka ,mundurówka nadal otrzymują nagode z zysku ,choć przynoszą głównie straty i koszty ,nie tylko te osobowe. Zdrowia życzę ,bo jest najważniejsze !

@Nagrodzony :)

Widzę, że dyskutujecie o wysokości jubileuszowych nagród oraz upominków, które wręcza firma CEVA Automotive Logistics Poland. Moglibyście napisać, czy wraz z rosnącym stażem danego pracownika rośnie również jego wynagrodzenie?

Mariusz
@Julia

jakie premie?nic takiego nie ma,jakieś ochłapy na święta Bożego Narodzenia dostaniesz i tyle...

Szmaciana Kukiełka
@Jakub

2 lata temu ok 65 zł brutto. W tym roku z powodu pandemii "zamrozili" podwyżki po wypłaceniu za 1 kwartał. Różnica stawki dla pracownika z uprawnieniami, a pracownikami "klienta" (tymczasowi, płacą za posiłki, ale mają 100% płatne soboty) - wynosiła 30 miesięcy temu 700 zł brutto. (plus posiłki - na umowach klienta). Teraz dzięki brakowi podwyżek, różnica wynosi 1400 zł. Na dodatek stawka jest to stawka maksymalna dla pracownika "Ceva" - o czym informują na rozmowach o pracę. Natomiast klient oferuję na start taką stawkę oraz zdobywanie uprawnień (darmowe bez względu na ilość egzaminów). Dziś różnica wynosi 40%, a mówimy o doświadczonych pracownikach "Ceva", a podstawową stawką u klienta dla nowo zatrudnianych. (Dane dostępne np. podczas rozmowy o pracę w "Ceva" oraz z ofert klienta z podaną stawką - potwierdzoną.

Stella

Ideałów nie ma i wszędzie można znaleźć coś do poprawy. Ogólnie dobra firma więc wystarczy dobrze robić swoje.

Pietja

Generalnie porażka Pracował dla nich człowiek tyle lat a teraz jeszcze dane osobowe im wykradli Wysłali śmieszne pisma że podjęli działania Ale już trzeba liczyć się że kredytów na człowieka pobrali

@Pietja

Widzę, że komentarze na temat wycieku danych są regularnie usuwane. Firma nie ma chętnych do pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o CEVA Logistics Poland - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w CEVA Logistics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy CEVA Logistics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEVA Logistics Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CEVA Logistics Poland?

Kandydaci do pracy w CEVA Logistics Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CEVA Logistics Poland
1.7/5 Na podstawie 101 ocen.

CEVA Logistics Poland