Opinie o Hatz w Żelistrzewo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Hatz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hatz o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hatz w Żelistrzewo

Piotr Nowy wpis

Jest to firma jak widać co ma dużo negatywnych opini

andrzej Nowy wpis

Wiesz jak ktoś szuka pracy i widzi takie forum @Byly pracownik no to zakłada, że firma zatrudnia bezpośrednio - sam tak pomyślałem przyznam. Ale skoro tak nie jest to mógłbyś napisać przez jakie agencje można się tutaj dostać i czy w ogóle często są takie rekrutacje?

Były pracownik Nowy wpis

Witam Wszystkich. Tak się zastanawiam skąd te różne informacje. Firma Hatz GmbH jest reprezentowana przez niezależne firmy, a co za tym idzie, nie ma nigdzie firmy która nazywa się Hatz, tak więc sam Hatz nie ma możliwości zatrudniania kogoś bezpośrednio. Jak już działamy opiniotwórczo, to może na czymś potwierdzonym?

piotr Nowy wpis

same negatywy ta firma zbiera to coś musi być na rzeczy

Aplikowałeś do firmy Hatz? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

nie dokońca masz racje że na boczny tor naprawa silników jest wykonywana po jak najniższych cenach jest to wymuszane przez pracodawcę dodam przykład silnika zatartego jak się okazało wał miał już -0.5 czyli pierwszy i ostatni szlif hatz nie robi panewek na wiecej niz 0.5 kazano nam przeszlifować na 0,75 i włożyć panewki od perkinsa po 6 miesiącach silnik znów nie chodził dopiero wtedy założyliśmy nominalny wał za co znów klient zapłacił

gumiś

moim zdaniem silniki hatza te dziś co są robione spełniają świetnie wymogi uni i euro spalanie ale nie są żywotne jak te z 2000roku i starsze Taki serwis się cieszy bo ulegają one czestej awarii no cóż przyszło nam żyć w czasach co jedynie na początku sprawdza się produkt pod względem spalania a że za dwa lata taki silnik już spala olej kopci wtryski leją to już nikogo nie obchodzi. Serwisy tez ogólnie się popsuły teraz liczy sie pieniądz niż solidność ,ale ten serwiś Hatza to robią jak za komuny niestety jeszcze na Polskim rynku są monopolistami przynajmniej pod względem części

kornelia

kiedyś już serwisowałam silniki w maszynach budowlanych ale jednak teraz muszę znaleźć w tym temacie nowego pracodawcę którry zapewni mi godną stawkę godzinową netto, bezpieczne warunki pracy i przede wszystkim który da mi normalną umowę o pracę - mam nadzieję że Hatz będzie właśnie takim pracodawcą.

aminio

no dobra, a nie możecie nic z tym zrobić? moze warto zaproponowac inny system pracy dla szefostwa w celu osiagniecia lepszych efektow?Przecież Firma HATZ jest najbardziej cenionym producentem silników do maszyn budowlanych i może się pochwalić wieloma innowacyjnymi i opatentowanymi pomysłami w dziedzinie budowy i działania silników diesela.

Ja robiłem remont silnika 1B30V a po 6miesiącach silnik znów słaby i brak mu kompresji w dodatku mieli zrobić elektronikę to owszem zrobili na starych kostkach tak że znów kable się wypinają i potrafi silnik nie zapalić gdyż nie widzi poziomu oleju lub brak ladawania to też się wylączy Moim zdaniem szkoda każdej złotówki na takie remonty firma robi pośpiesznie pobieżnie bardziej idzie w ilość niż w jakość -nie polecam

nie wiem jak zarobki ale jak chcesz mieć problemy z silnikiem Hatza to daj na ich serwis Jedną rzecz wymienią a wypiszą że pół silnika zrobili gwarancje niby dają na naprawę ale jak się znów to sama zepsuje to piszą że wina paliwa nie polecam

Jarek

Faktycznie nie polecam firma w której miejsca długo nie zagrzejecie ,zgadzam sie w całośći z opiniami poprzedników, nie dziwie sie ze w ogólnej ocenie wypada tak blado

Piotruś

Nie polecam tej firmy zarobki skromne w dodatku nie na czas same opóźnienia Praca po godzinach w dodatku liczona jak normalna ,pozatym wystarczy popatrzec na opinie same nagartywne o tej firmie

To nie firma(usunięte przez administratora)Mieli sprzęt przygotować do sezonu(usunięte przez administratora)

Coś się złego dzieje z tą firmą chyba szef chce za dużo zarabiać a za mało pracy wkładać Ja za dwa miesiące znów mam silnik popsuty w serwisie powiedzieli że to z powodu złego paliwa silnik się popsuł umowę na paliwko mam z Orlenem podpisaną w dodatku wszystkie są tankowane a mam ich 8 i tylko z tym jednym są problemy Nie polecam serwisu

Darek

z tego co kiedyś było to z dostaniem nie ma problemów dużo odchodzi po 2,3 miesiacach lub jest wyzucanych tam na ogól na umowę zlecenie się pracuje jedynie szef i rodzina mają coś lepiej

Podaj dokładnie numery z silnika nalezy zrobić przedplatę a my sciągniemy czas sciągniecia części to 3 dni całego silnika do 2 tygodni Oczywiście części tylko u nas HATZ Żelistrzewo

misiek
@Piotr

elkar bełchatów jest dystrybutorem części hatz

Pitrek

Dziadostwo w tej firmie jakiego do tej pory nie znałem (usunięte przez administratora)Do klienta nie mają nawet samochody własnego żeby dojechać ,a kombinują strasznie długo taką fuszerką nie pociągną

Piotr nie polecaj sam wiesz co się tam dzieje i ile już osób przez tą firmę kukuryku się przewineło . Jak by to dobra była firma to by dbali o pracowników i nie wciągle nowych zatrudniali

Liczy c zawsze możesz a nóż spodobasz się szefowej :) tylko nie wiem czy firma która składa silniki na starych częściach jest warta pracy. Doradzam tak znasz się na silnikach to składaj sam i dbaj o swoich klientów

a ja bym odradzał serwisowanie w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Hatz - Żelistrzewo

Hatz