Opinie o Deko-Bau Sp. z o.o. w Lubin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Deko-Bau Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Deko-Bau Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deko-Bau Sp. z o.o. w Lubin

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Deko-Bau Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

pracownik Nowy wpis

szybka rekrutacja poptrzebni fachowcy w wielu dziedzinach

Robert

Cześć. Nie widzę odpowiedzi na pytanie, które mnie interesuje, więc pozwolę sobie sam z siebie dodać wpis. Interesuje mnie, czy firma Deko-Bau jest firmą godną polecenia dla osób bez żadnego doświadczenia zawodowego? Mam cichą nadzieję, że ktoś będzie na tyle uprzejmy, aby w tym właśnie temacie mi pomóc. Mogę coś właśnie dzięki Wam ustalić? Dzięki z góry.

bez doświadczenia Nowy wpis
@Robert

Pytanie czy coś potrafisz robić czy nic? Tam potrzebni fachowcy, to poważna firma, robią dekoracje do teatrów.

fachowiec Nowy wpis
@bez doświadczenia

Dokładnie, potrzebni fachowcy spawacze stolarze monterzy

Zofia

Jak rozliczane są tutaj weekendy, są jakoś dodatkowo płatne? I jak ustalany jest grafik, między pracownikami, czy z góry jest narzucany przez kierownictwo? Pytania moje dotyczą doradcy klienta w Koninie, bo widzę, że szukają.

Poszukujący Pracy

Oferta Pracy OPERATOR CNC -Firma zatrudni wykwalifikowanego operatora CNC z doświadczeniem. Obsługa plotera frezującego, obsługa plotera termicznego, cięcie wodą, praca przy interesujących i różnorodnych projektach, •średnie zawodowe •znajomość CorelDRAW, znajomość AutoCAD LT lub 3D, mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, dyspozycyjność, mile widziane twórcze myślenie, poczucie estetyki, pomysłowość, wynagrodzenie proponowane brutto: od 2 790 PLN to ok. 1950 zł netto Wysokie Wymagania ale proponowana pensja opłakana.,

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Deko-Bau Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Fachowiec

Umowy na czas nieokreślony nie chronią w tej firmie przed zwolnieniem, jeśli tylko mała rzecz się nie spodoba, to do widzenia. Szybka akcja i już cię nie ma. Te umowy na czas nieokreślony w tej firmie nie są współmierne z oczekiwaniami. Stabilności tam nie ma. Wystarczy dowiedzieć się ile osób przewinęło się przez tę firmę. Stabilność to stabilna kadra.

Firma już rozwinięta , pierwszy miesiąc na próbę na umowę o dzieło później zazwyczaj umowa na czas nieokreślony . dobra płaca , ciekawae projekty, możliwość zwiedzenia polski i kawałka europy. Tylko jedno ale 100% dyspozycyjność . Polecam i pozdrawiam .

Przemo Staszek Marek

Warunki ok szef który potrafi cie docenic super ekipa Jacek Grzes Dominik sprzętu nie brakuje super doświadczenie najlepsza firma w której mogliśmy pracować.pozdrowienia dla Krzyśka Ani i menadżera. Od Gòroli

Przewaga zlecenia

"umowy śmieciowe"

rudi

firma rozwija sie ale nie z pożytkiem dla pracowników , ponad połowa chłopaków pracuje na umowy o dzieło bez zadnego ubezpieczenia , na wypłaty trzeba czekac w kilku ratach nawet po miesiac czasu , żenada aby w tych czasach ludzie musieli prosic sie o wlasne pieniadze.

Podwykonawca
@rudi

Firma nie wypłacalna od kilku miesięcy czekam na zapłatę za wykonaną pracę. Nie polecam. Ostrzegam podwykonawców przed podjęciem współpracy bo nie zapłacą za zlecenie . Właśnie podałam DEKo - BAU do KRD więc można sobie ich sprawdzić.

Zostaw merytoryczną opinię o Deko-Bau Sp. z o.o. - Lubin

Deko-Bau Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Ścinawska 1
    59-300 Lubin