Opinie o Nes Pharma w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Nes Pharma. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nes Pharma na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nes Pharma w Tarnów

Juventus

Wygląda na to, że firma znowu traci przedstawicieli (niektórzy tyle co przyszli :D). Przy okazji gratulacje, że nie wystraszyliście się kar umownych za szybkie odejście. Tak, firma każe sobie płacić nawet za przyjazd średnio zdolnego kierownika. Nie musisz nawet prosić o jego przyjazd - sam przyjedzie, a rachunek ci rośnie :P. Taka mała firma, a handlowców przewinęło się więcej chyba niż w Glaxo ;), a oni i tak zawsze będą myśleć, że to tylko wina ludzi (usunięte przez administratora) Właściciel niech ruszy (usunięte przez administratora) na tydzień w teren, sam wykona robotę jaką się oczekuje od przedstawicieli i przekona się, że rynek nie wygląda już jak za jego czasów. Nie zrobi tego, bo woli żyć w przeświadczeniu swojej nieomylności i geniuszu. Płace zrównane ze spożywką, a i prestiż pracy jako REP w farmacji też już ustąpił temu z FMCG. Generalnie gdyby ktoś rozważał karierę repa medycznego, to pociąg pieniędzy, prestiżu i rozwoju już dawno odjechał. Teraz kursują tylko pociągi niczym w Indiach - wypełnione po brzegi, ale bez perspektyw.

@Juventus

Szkoda czasu :) bardzo delikatnie to powiedziane o tej pani kierownik… nauczyła się już wysławiać w języku polskim ?

Polak

Omijać tę firmę z daleka. Szalona rotacja ludzi chyba sama mówi za siebie. Firmą kieruje 2 facetów, co ludzi mają za nic. Są przekonani o swojej zarąbistości, innymi pomiatają. Mówią jedno, robią drugie, później wycofują się z własnych słów. Niesłowni, zakłamani, pospolite ch*my. Szkoda zdrowia i czasu na aplikowanie tam.

Były pracownik Nowy wpis

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem i nie wierzcie w żadne ich słowo. Począwszy od pensji, do wspaniałego limitu 500km, który miał być do użytku prywatnego ale..... i tak cie później obciążą, bo przecież użytkujesz ich auto to fakturę za auto wystawią, a ją sobie odejmij od podstawy. Głupią żarówkę jak chcesz wymienić to musisz mieć pozwolenie prezesa, nie wspomnę o płynach do spryskiwaczy z biedronki tylko jak jest promocja. Premie kwartalne, pięknie brzmią, zapomnij.... Zawsze brakuje 1000 lub 2000, dziwne tym bardziej, że raport otrzymujemy w exelu... Papierologia jak za czasów PRLu. Najgorsza firma, i najgorszy czas w niej spędzony. Zdecydowanie nie polecam!

Jakie są warunki zatrudnienia w Nes Pharma?

Polak Nowy wpis

Kandydat Nowy wpis

Jakie są widełki płac na stanowisko "Pracownik Administracyjny"?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nes Pharma, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Tarnów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Monter Izolacji Termicznej - Blacharz
Izoinstalbud Sp. z o.o.

Czy w Nes Pharma zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

NG

Firma i forma propozycji zatrudnienia to nieporozumienie. Rekrutacja to poziom poniżej przeciętnej. Wręcz żenujący stopień przeprowadzania rozmowy.

Juventus

@Juventus

Natalia

Jakiś czas temu firma poszukiwała Pracownika administracyjno biurowego. W benefitach napisali że dają pakiet medyczny. A czy ktoś ma info czy to tylko dla pracownika, czy tez dla jego rodziny? Pytam dla siostry

@Natalia

Pakiet medyczny owszem - dla "pracownika" jest. Jak chcesz dla bliskiej osoby, to musisz sama opłacić, lub ileś lat popracować (wtedy podobno dopłacają za bliskich. Piszę podobno, bo mnie ten zaszczyt nie spotkał, choć pracowałam parę lat). Wytrzymać tam parę lat jako pracownik administracyjno biurowy... powodzenia :D Jak dla mnie osoby, które muszą być ponadprzeciętnie odporne psychicznie i asertywne (i asertywne - one- jest tu najbardziej na miejscu, bo głownie rozchodzi się o to, z czym muszą się mierzyć panie na tym stanowisku).

@Kasia

dobra teraz to mnie ta asertywność zainteresowała. Ty ją ostatecznie miałaś czy nie? W jakich sytuacjach się przydaje i co tak naprawdę z niej wynika?

Nikola

Cześć, Mam pytanie o warunki pracy jako PM w tej firmie. Jaka podstawa,premia,jakie warunki użytkowania auta? Wolałabym wiedzieć wcześniej niż iść na rozmowę do pracy, gdzie nie chcę finalnie być :) Pozdrawiam

#filigranowa
@Nikola

Podstawa taka, jaką wynegocjujesz. Działalność gospodarcza. Nie mają umów o pracę. Przedział od 2800 zł do 3500 zł "na rękę" na początek. Może więcej... Premie za sprzedaż miesięczną (trochę trudno już sprzedawać. Zależy jeszcze chwilowo od terenu jaki dostajesz i z jaką hurtownią się dogadasz) :). Do tego premie kwartalne na podstawie wyników z IQVIA (tak, raz na trzy miesiące- niestety bez rozbicia chociażby na cegły... ) tzn. dostajesz tabelkę z excela, w której zdarzają są błędy, ale i tak myślę, że warto! 500 kilometrów na użytek prywatny. GPS w samochodzie (w razie gdyby skradziono samochód). GPS w telefonie podczas raportowania wizyt (w razie gdyby skradziono telefon). Kierownicy średnio 3-4 razy w miesiącu (u niektórych 5 razy miesiącu), któremu po każdej wizycie trzeba mailowo odpowiadać na zlecone zadania (np. jak zapytasz o coś, itp.). Bardzo pomocne zwłaszcza, że kierownicy mają ogromną wiedzę na temat terenów i klientów. Trzeba pilnować kwestii administracyjnych. Precyzyjne opisywanie dokumentów do biura na ustalonym wzorcu (żeby ułatwić firmie księgowanie), zestawienie dokumentów wysłanych do biura, to ważne jeśli nie chcesz się narazić na ping pong mailowy z biurem. Jak już to ogarniesz to zostaje tylko kwestia efektywnej sprzedaży, ale to już bułka z masłem. Lekarze uwielbiają "ziołowe" preparaty bez recepty czy preparaty na krwiaki. Musisz ich tylko przekonać, że w składzie są np. olejki eteryczne, które nie są wymienione na opakowaniu produktu, ani ulotce, ani samym produkcie. Ważne jest też przy kolejnych wizytach poszerzać horyzonty zastosowania preparatów przez lekarzy, np. bóle mięśni po przetrenowaniu. Lekarze czekają na tego typu preparaty i chętnie je polecają, rezygnując ze stosowania leków. Masz więc ułatwione zadanie. Kluczem do sukcesu są po prostu chęć, zapał i determinacja. Jeśli wejdziesz do lekarza, to już jesteś w domu, bo u niego musisz tylko precyzyjnie i umiejętnie zastosować model wizyty (nie martw się - firma i kierownik wszystkiego Cię nauczą). Lekarze w ogóle nie zorientują się, że traktujesz ich narzędziem sprzedażowym. Model jest tak nowoczesny, dyskretny i naturalny, że z czasem sama nie zauważysz, że go stosujesz. Na początku sama za nim nie przepadałam, ale z czasem doceniłam jego zalety. Trzeba również pamiętać o notatkach - kierownicy je sprawdzają (moja kierowniczka nawet skrupulatnie), więc przygotuj sobie gruby zeszyt, tak żebyś mogła opisać każdego lekarza. Wszystko jest dość dogłębnie przemyślane, więc nie musisz się martwić, że nie wystarczy Ci czasu na: odwiedzanie lekarzy (min. 7) (neurolog, POZ, chirurg, ortopeda, rehabilitacji, gastrolog, reumatolog), odwiedzenie aptek w celu: zbierania zamówień, przeprowadzania prezentacji (tylko 6 w miesiącu), ustalania konkursów, robienie notatek, raportowanie aktywności, odpowiadanie na maile (czasami nawet od właściciela, który sprawdza czy pamiętam autorów pracy klinicznej i w sumie nie dziwię się - od szkolenia minęło już klika miesięcy) , wysyłanie zamówień, przygotowanie ofert, analizę przed i po wizytach, analizę terenu, weryfikację poleceń lekarskich, odwiedziny fizjoterapeutów, pielęgniarek w gabinetach zabiegowych, odwiedzenie SORów, Izb Przyjęć. Nie musisz przecież robić wszystkiego w terenie ! Niektóre zadania zostaw sobie na popołudnie, czy wieczór, żeby być maksymalnie efektywnym w terenie. Jak sobie dobrze to wszystko zorganizujesz i nie zapomnisz zaplanować kolejnego tygodnia do CRM przed końcem weekendu (masz czas do 23.30 w niedzielę) to sukces gwarantowany, a pula premiowa czeka ! Owszem, możesz mieć czasami pewien niedosyt i poczucie niesprawiedliwości kiedy Twoje polecenia lekarskie trafiają do jakichś aptek, które zaopatruje firma, czy inny przedstawiciel, a może trafią nawet do apteki internetowej na innym terenie. Mi to akurat nie przeszkadza, bo w dorosłym życiu już nieraz usłyszałam, że "nie ma sprawiedliwości", "świat jest niesprawiedliwy". Stad łatwiej mi się z tym pogodzić. Z czasem też znajdziesz czas dla rodziny jak już się wdrożysz. Dobra rada - nie zadręczaj się 24h/dobę, że jeszcze Ci brakuje sprzedaży (wystarczy, że kierownik Ci będzie o tym codziennie przypominał) i co jeszcze Cię czeka w danym tygodniu. Rozmyślanie o tym co musisz zrobić do pracy, ile jeszcze sprzedać nie sprzyja kondycji psychicznej. Gwarantuję Ci też, że rodzina (jeśli masz) zauważy, że jesteś kłębkiem nerwów, a później wrakiem człowieka. Najlepiej gdybyś nie miała rodziny, albo nie planowała jej zakładać - wtedy ta praca byłaby dużo łatwiejsza ! Staraj się nie rozmyślać codziennie o mailach, w których straszy się konsekwencjami za brak realizacji planu kwartalnego, bo to nie ułatwia sprawy. Niestety, ale taka jest sprzedaż. Ja generalnie lubię tę pracę i nie zaglądam na pracuj.pl. Tak więc firma super, preparaty prawie same się sprzedają, kierownicy bardzo pożyteczni. Niestety przedstawiciele przychodzą do tej firmy jacyś beznadziejni. Ewidentnie firma ma pecha do pracowników, gdyż rotacja jest ogromna.

Lol
@#filigranowa

Mówisz że firma ma pecha do pracowników i że ogromna rotacja, a może poprostu słabo płacą i zgłaszają się słabi sprzedawcy, a to chyba nie jest kwestia pecha s skąpstwa. Po za tym pięknie wszystko tu objaśniłaś.

@Lol

A to jakie zarobki przy tych, które opisała uznasz za adekwatne w takiej sytuacji? Tutaj nie jest przypadkiem wszystko zależne jednak od tej premii? Jak ktoś odpowiedni się trafi wyrobi co trzeba i obie strony są zadowolone?

@#filigranowa

Czy to prawda, że skład produktów jest inny na opakowaniu i ulotkach, niż to co przedstawiciele faktycznie muszą mówić na wizytach? Trochę to niepokojące, co napisałaś... :(

Enrico
@Izabela

Żadne zarobki nie są adekwatne do opisanego zakresu obowiązków... sorry, ale to przypomina (usunięte przez administratora).

Lol
@Izabela

adekwatnymi w takiej sytuacji są zarobki atrakcyjne względem konkurencji nie tylko z branży, ponieważ jeśli ktoś jest dobrym sprzedawcą poradzi sobie wszędzie i sprzeda wszystko. Jeśli firma płaci dobrze przyciąga najlepszych, w przeciwnym razie jest zmuszona zatrudniać słabszych, często mniej doświadczonych pracowników. Jeśli od lat powtarza się ciągle ta sama sytuacja z ogromną rotacją pracowników to chyba o tym to świadczy. Ewentualnie w nielicznych przypadkach świadczy to o tym że geniusze prowadzący firmę słabo dobierają sobie pracowników

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Nes Pharma?

mamabee

Jeśli masz siekierę do ściania sekwoi, to spokojnie ją powiesisz. Gęstość atmosfery można porównać do zagęszczenia zawodników Argentyny pod bramką Szczęsnego. Nigdy nic nie odda tego doświadczenia jeśli nie spróbujesz na własnej skórze ;)

Ex

Firma z potencjałem posiadająca naprawdę dobre produkty, niestety kiepsko zarządzana przez dwóch Panów przekonanych o swoim geniuszu i nieomylności, nielojalni i megalomani,(usunięte przez administratora) Warunki płacowe średnie, wymagania wysokie, ciągła kontrola, presją, jeżeli ktoś chce być przedstawicielem musi się liczyć że będzie pracował średnio po 10 godzin dziennie. Jeżeli ktoś odchodzi z pracy od razu okazuje się że jest nieudacznikiem, jest wyśmiewany przy innych pracownikach przez szefostwo.

W
@Ex

Oj tak, bardzo trafna opinia .Wlasciciele zakłamani i potrafia zniszczyć człowieka w momencie kiedy się zwalniasz. Zmartwiły mnie komentarze wcześniejsze na temat Pani kierownik Aleksadry, mi osobiście bardzo dobrze się z nią pracowało.Czyżby, aż tak się zmieniła?

@W

A w jakim okresie byłeś tutaj zatrudniony?

@ex
@W

Ona była nieskutecznym handlowcem, z niskim planem dzięki czemu robiła premie. Jako kierownik jest taka sama malowanie trawy na zielono, pokaże jak możesz oszukać zasady, które wymyśliła centrala. W Odklepywaniu Gps faktycznie była mistrzynią, lekarze i apteki raczej jej nie znają, ale w papierach wszytsko się zgadzało .....

Aneta
@@ex

Ktoś ewidentnie ma niska samoocenę. Ola robila plany, była dobrym handlowcem i świetnym merytorycznym przedstawicielem. Super , że awansowała ????

@Aneta

Skoro twierdzisz jednak, że faktycznie dobre je miała to w zasadzie jakie konkretnie? I jakie są tu przeciętne normy?

ANETA
@Aneta

No bez jaj :). ona była takim samym dobrym handlowcem jak jest kierownikiem :) liczba ludzi w zespole = 0, to Olu czym TY kierujesz :)

@ANETA

Czekaj o co z tym chodzi. Sugerujesz, że aktualnie wszyscy odeszli z tego zespołu czy do czego to nawiązanie jest?

Karo

Przed aplikacja na stanowisko postanowiłam sie rozejrzeć. W sumie po tym co przeczytałam żałuje ze tu w ogóle weszłam. Ludzie co z wami! Same wypociny osób które sobie nie poradziły na danym stanowisku albo zostały zwolnione. W sumie czego sie spodziewac w takim miejscu… To przelany (usunięte przez administratora) żalu, osób niedojrzałych emocjonalnie, ktorzy nie sa w stanie ruszyc dalej rozwoju zawodowego.

@Karo

A możesz wysłać link do ogłoszenia , tez jestem zatarasowania praca w tej firmie.

@Karo

Wypocinami jest to co napisałaś powyżej. Polska interpunkcja jest dla Ciebie nieosiągalna. Na forum piszą ludzie, którzy sami odeszli i rozwijają się firmach, które maja leki.

@...

No może trochę za ostro pojechała, ale to chyba dowód na to, że jest świadoma i przekonana o prawdziwości swojego zdania. Czyli tak naprawdę to czy komuś tu się spodoba czy nie to kwestia indywidualna i w sumie to w firmie nie ma jednak żadnych nieprawidłowości?

Izabela 1
@Izabela

Karo = kierowniczka, którą opisali już na tym forum. Ta firma nie prowadzi rekrutacji. co do firmy to wszystko co zostało napisane negatywnego o tej firmie to prawda. wszystkie 2 pozytywne wpisany to przemyślenia, bezmyślnej kierowniczki.

@Izabela 1

Serio tak sądzisz? I na pewno rekrutacji nie prowadzi? Bo ktoś parę dni temu napisał, że szukają przedstawicieli na pomorskie i lubelskie. Prawda to?

@Izabela

Olu z Lublina, spieszę Ciebie poinformować, że firma nie prowadziła rekrutacji w kwietniu.... Być może panowała. Natomiast, nie dziwę się rotacji.....

Ex
@Karo

Zastanawiające jest to że osoby które jak mówisz sobie nie poradziły, na podobnych stanowiskach, albo dobrze sobie radziły przed przejściem do firmy, albo po odejściu odnoszą sukcesy. Chyba ktoś tu nie potrafi wykorzystać potencjału ludzkiego, co również zastanawiające, osoby zarzadzające firma uważają się za znających się dobrze na ludziach????????????

@Ex

Czyli całą winę przerzucasz na zarząd?

@Izabela

Szkoda czasu.Współpraca z kierowniczką Olą to dramat.....

Urszula
@Izabela

ale są jakieś większe powody, przez które szkoda naprawdę czasu?

Ciekawy

Pojawiło się ogłoszenie na przedstawiciela tej firmy , ktoś może wie jak się pracuje ???

Katarzyna
@Ciekawy

Oferta jaką daje ta firma doświadczonemu PM, mówiąc żenująca jest nawet nad wyrost. Podstawa na umowę B2B (usunięte przez administratora) zł, premia miesięczna sięga (usunięte przez administratora)zł na fv oczywiście! Auto jeżeli chcesz używać prywatnie to stawka jak z wypożyczali (usunięte przez administratora)zł dziennie, czyli jak będziesz używać go w weekendy zapłacisz firmie za cały miesiąc wynajmu długoterminowego lub leasingu. Gps w aucie, telefonie i urządzeniu w którym raportujesz, geolokalizacja musi zgadzać się wszędzie ! Szkolenie z kilku maści i suplementu diety trwa tydzień ! Jeżeli zwolnisz się przeć upływem 9 miesięcy zapłacisz za każdy dzień szkolenia (usunięte przez administratora)zł A jeżeli dotrwasz do podwójnych wizyt z kierownikiem to taka wizyta zwrot (usunięte przez administratora)zł plus zapłacisz za koszt przyszłych rekrutacji ! Brzmi kosmicznie! Zwłaszcza w czasach gdzie pracy naprawdę nie brakuje ! Ciekawe czy firma zarabia na sprzedaży PM czy jego umówię ? Szczerze odradzam Na interwiew kierownik nie zadaje nawet jednego pytania! Dominuje gość który jest jakimś udziałowcem w tym cyrku! Masz na odp pół h czy chcesz czy nie chcesz bo oferta gorąca i warta grzechu, kolejni kandydaci już przebierają nóżkami ;-)

Jack
@Katarzyna

chyba warunki pracy i wynagradzania pomyliłaś z firmą o tej samej nazwie, ale Healthcare z siedzibą w Warszawie

@Katarzyna

(usunięte przez administratora) Nie wiem i jakie aspekty zdecydowały o jej awansie i chyba nie chcę wiedzieć....różnie mówią, a raczej mówili bo wszyscy odeszli po tym awansie. Jako przedstawiciel była mierna i nie wiem jakim cudem przeszła rekrutacje i dostała się do firmy ?! Jednym słowem firma słaba, a praca z kierowniczką nauczy Ciebie drogi kandydacie jak skutecznie odklepywać GPS :) jeśli to Ciebie interesuje w karierze zawodowej to ONA JUZ CZEKA !

@Jack

To skoro Twoim zdaniem ona pisze nie o tej firmie co trzeba, może napisz tyle ważnych info o tej wlaściwej firmie, z Tarnowa. Jeżeli ktoś chce startować na Ph, to nic mu nie pomoże, że zaprzeczysz jej opisowi. Daj swój.

@Jack

O chyba firma zaczyna czytać komentarze bo znikają. Co do osoby z Lublina zwanej kierowniczka to wszyscy wiedzą, że robiła wszystko żeby pokazać jaka ona jest dobra , a jaka reszta to banda baranów. Chociaż było dokładnie odwrotnie . Olk, Ty Swoimi kompetencjami w innej firmie nie miałbyś szans nawet na stanowisko młodszego przedstawiciela. Więc poświęć swój czas na rozwój, zamiast na kasowanie komentarzy.

NICK1
@...

Do firmy dostała się po znajomościach.... w normalnej rekrutacji nawet by nie dostała się na rozmowę ta dziewczynka jest wybitnie perfidna i dwulicowa. Kłamstwo na kłamstwie, A w odklepywaniu GPS to była mistrzynią i pewnie dalej jest jeśli ciągle pracuje w NES PHARMA.

Leszek

Rozumiem, że byłeś rozczarowany kierowniczką i dlatego odszedłeś ale dodałeś że wreszcie pracujesz na normalnej umowie o prace. To tutaj było tylko B2B? Nie można było wybrać formy zatrudniednia? Bo szczerze to nie chciałbym zakładać działalności.

@Prawda
@Leszek

Odeszli wszyscy..... Cały skład PM. Wszyscy byli na B2B. Nasze odejście wiązało się z awansem(usunięte przez administratora) ....Nie ma sensu o niej pisać jako osobie , ale jeśli firma zatrudnia takie persony na kierowniczych stanowiskach do pokazuje to jakość firmy.

Krystyna
@@Prawda

Moim zdaniem jest sens. Co według Ciebie jest takiego w tej Pani, że piszesz, że zatrudnianie jej pokazuje jakość firmy - z kontekstu wnioskuję, że niską.

@@Prawda
@Krystyna

Poziom jest tragicznie niski. Nie słyszałam, nigdy aby po awansie jednej osoby cały dział zrezygnował z pracy praktycznie z dnia na dzień. Kompetencje jako handlowca ma na bardzo niskim poziomie. Do tego dochodzi toksyczna osobowość... Dla mnie to już przeszłość, jednak do czasu kiedy „aleksandra „będzie na stanowisku kierownika to z cała pewnością firma nie jest do polecenia jako miejsca do rozwoju zawodowego.

....
@...

Z jakiego Lublina chyba Sawina :). Współpraca za nią to stan świadomości. Zdecydowanie polecam, oby nie za długo .

@@@Prawda

Zabrzmiało to serio słabo. Ale tak właściwie to jakich kompetencji według Ciebie jej brakuje jako handlowca?

@@@Prawda
@Izabela

Izabelo ! Posługujesz się podobna polszczyzna jak kierowniczka z Lublina . Przypadek ? A może to Ty Aleksandro pytasz czego Tobie brakowało ?

@@@@Prawda

O matko, dopiero teraz to zauważyłam.xd Ale po dwóch miesiącach ogarnęliście, że to wcale nie Pani Kierownik pisała i że coś wam się pomieszało? ;p Ogólnie to zdarza się, żebyście czasami tak luźniej rozmawiali między sobą?

....
@Izabela

Kierowniczka AlEksandra jest już na wylocie ???? cyferki się nie zgadzają .....

@....

Jakie cyferki? Serio odchodzi?

Abc…

Witam jak wygląda praca w 2022 roku , coś się zmieniło prowadzone są rekrutacje na pomorskie Dziękuje

@Abc…

No tyle, że konkurencja jest o wiele mocniejsza..... A resztę poczytaj poniżej .....

Rekrutacja

Wie, ktoś dlaczego w tej firmie jest taka duża rotacja ?Znowu szukają przedstawiali na pomorskie i lubelskie .

Była
@Rekrutacja

Forma zatrudnienia b2b ni kadra zarządzająca , poziom firmy oceniam Ns zerowym poziomie

jako

ambicja to chyba podstawa w kierowaniu biznesem. Jakby nie stawiali sobie wysokich celów to mogliby poczuć się z góry przegrani

PM

[usunięte przez admina].Firma bardzo słaba kierownictwo bez pojęcia o kierowaniu PM z przerostem ambicji produkty mega słabe .Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Nes Pharma - Tarnów

• Jak się pracuje w Nes Pharma?

Zobacz opinie na temat firmy Nes Pharma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nes Pharma?

Nes Pharma