Opinie o Grupa DSF Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Grupa DSF Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa DSF Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa DSF Sp. z o.o. w Warszawa

Ktoś

Duba koczuje na Tarnogórskiej, pojawia się o różnych porach i kieruje nową firmą sds, myśli że ludzie są tak głupi że uwierza ze (usunięte przez administratora) KZ prowadzi firmę a (usunięte przez administratora) JK opowiada ludziom bzdury że Duba nic nie ma tam do powiedzenia. Niech go wsadza albo dojadą wkoncu za to co ludziom zrobił, wsza łysa.

@Ktoś

Proszę wszystkich o odpowiedź, komu Sławomir Duba osobiście coś jest winien. Sławomir jest władcą, pod nim jest więcej niż jedna laska. Jeśli ktoś miał kilka chwil bez zapłaty za pracę, to przede wszystkim musisz poradzić sobie z osobą, z którą bezpośrednio z nim negocjowałeś. Rozumiemy, że nie ma przyjemnych chwil, ponieważ każdy ma rodzinę i osobiste potrzeby. Jako przedstawiciel tej firmy spróbuję w przyszłości tutaj wszystkiego, aby takie nieprzyjemne sytuacje nie powstały.

Hmmm, szukam informacji o pracy w firmie, ale też nie widziałam żadnych nowszych ogłoszeń. Ale czytam te wpisy o jakiś problemach z wypłacaniem pensji. Czy wiecie, firma działa, rekrutuje, zatrudnia i płaci? No bo nie wiem, czy wgl jest po co szukać w sieci kontaktu do nich i wysyłania cv.

Adam Nowy wpis

Pracowałem w wymienionej firmie, nie udało mi się odzyskać zaległych wypłat , pomimo wygranej sprawy w Sądzie, nie udało się również komornikowi , konta prezesa były puste. Straciłem około 10 tys. zł. Wesołych Świąt.

xxx Nowy wpis

Jakoś nie ma nowych ofert pracy. Zresztą starych też nie ma. Czy oni jeszcze zatrudniają, a jeśli tak, to czy płacą na czas i ile? Ostatnio to przecież nie brakowało komentarzy o zaleganiu z wypłatami.

BYŁY PRACOWNIK Nowy wpis

FIRMA PORAŻKA,NIE DOŚĆ ,ŻE LUDZIOM WISZĄ MNÓSTWO KASY ,TO DALEJ ROBIĄ SWOJE ..KTO TAM PRACUJE NIE WIEM .. CHYBA WOLONTARIUSZE...A PREZES TŁUSTA ŚWINIA BAWI SIĘ ZA NASZĄ KASĘ ,W KSW....DNO

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Grupa DSF Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości

Pracowałem w tej firmie , nie udało mi się odzyskać zaległego wynagrodzenia pomimo wygranej sprawy w sądzie , w podobnej sytuacji jest trzech pracowników z którymi pracowałem . Z tego co wiem w podobnej sytuacji jest jeszcze wielu byłych pracowników.

Natalia
@Adam

A co się stało, że nie dostaliście pieniędzy? Jakieś problemy z wypłacalnością? W internecie jest tylko zdawkowa informacja, że firma jest zamknięta na stałe.

Kamila

Czy można spodziewać się benefitów na posadzie Pracownika ochrony? Czy są tu dodatki typ pakiet medyczny, karta sportowa i dofinansowanie kursów? W internecie trafiłam na ogłoszenie od nich, że szukali kogoś na tę posadę. No ale ciekawią mnie detale co do tych dodatków. Ktoś coś wie?

He
@Kamila

Przecież oni nie wypłacili od kilku lat ludziom wypłat. Kordowiecka (usunięte przez administratora)

Magdalena
@He

A skąd ta pewność? Pracowałeś tam? Jeśli to prawda to czy w końcu Ci ludzie dostali swoje pieniądze? Czemu właściwie musieli na nie czekać? Czy aktualni pracownicy są już normalnie wypłacani?

Agnieszka

I jak tam z zaległymi wypłatami? Udało się komuś coś odzyskać? Jak firma teraz prosperuje? Coś się poprawiło w kwestii wynagrodzeń?

@Agnieszka

Nie udało się straciłem 10000 zł nie pomógł sąd ani komornik , nie miał z czego ściągnąć,prezes wyczyścił wszystkie konta.

Piter

Pozew zbiorowy może się udać, tylko trzeba się porozumieć miedzy sobą!

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Grupa DSF Sp. z o.o.?

Chcesz pracować za darmo i nigdy nie odzyskać zarobionych pieniędzy to się zatrudnij w tej (usunięte przez administratora) firmie , ja straciłem 10000 zł.

Qwww

Potwierdzam, mi tez wiszą kasę za 2 Msc od 5 lat i nadal nie ma

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Grupa DSF Sp. z o.o.?

Pracowałem w tej firmie , nie udało mi się odzyskać należnego wynagrodzenia około 10 tys. zł netto , pomimo że wygrałem sprawę w sądzie pracy , komornikowi nie udało się ściągnąć moich należności. Była to najgorsza firma w jakiej pracowałem , Straciłem już nadzieję że , odzyskam wynagrodzenie. Można by przekazać sprawę firmie windykacyjnej w ciągu 3 lat ale są to dodatkowe koszty , muszę pogodzić się ze stratami.

1977

Tych społek już dawno nie ma tzn. są ale właściciel to przekret, wywalil mnostwo firm, ludzi w walka i to na setki tysiecy.

Czacha

Ja z tej firmy uciekłem, jak jeszcze mieli Stadion Narodowy, teraz ta firma już nie istnieje i jak słyszę wisi ludziom kasę

Ktoś

Ta łysa parszywa morda Duba działa teraz z PHO tacy sami (usunięte przez administratora) jak on więc nic dziwnego ze się dogadali, a debilka kordowiecka nadal wciska kity że nie ma z nim nic wspólnego, strzeżcie się tych firm.

Lucek
@Ktoś

Myślisz że ta firma współpracowała by z osobą oskarżoną o przekręty vatowskie? Dziwię się że nie jest jeszcze głośno o tym gościu w mediach. Bo kuluarach to nawet jest już zbyt głośno.

Cześć, wpisałam nazwę firmy w google bo chciałam poszukać jakichś ofert pracy firmy i pojawiła mi się informacja, że zamknięte na stałe. Czy to prawda i firma już nie istnieje? A może to chwilowe? Napiszcie jak coś wiecie.

@Monika

Jak najdalej od tej firmy , najbardziej złodziejska firma na rynku , chyba że chcesz pracować za darmo , pracowałem tam i straciłem 10.000 zł, kwoty tej nie mogłem odzyskać , pomimo że, wygrałem sprawę w Sądzie Pracy , to i tak komornik nie ściągnął moich należności. okazało się ,ze firma jest niewypłacalna. W podobnej sytuacji znalazło się wiele osób tam pracujących.

Dobra dusza

Ludzie na fejsie wystawiają (usunięte przez administratora) i graty na handel należące do grupy dsf, a podobno nie mają nic żeby komornicy mogli kasę ściągać. Graty wystawia niejaki Mark Rubkov. Ciekawe czy jak (usunięte przez administratora) sprzedadzą to ludziom kasę odpala. To już są jaja.

@Dobra dusza

Taaaaa wieszaki po 1 zł i inne śmieci. (usunięte przez administratora) i jaja

Ktoś się kontaktował z tym grysiukiem? O co kaman? (usunięte przez administratora)

Pracowałem w tej firmie na umowę o pracę i umowę zlecenie , nie otrzymałem wynagrodzenia w wysokości około 10 tysięcy złotych netto , wygrałem sprawę w sądzie pracy , komornikowi nie udało się ściągnąć należności , wszystkie konta firmy zostały wyczyszczone. Nie udało mi się również odzyskać należności za umowę o pracę , z gwarantowanego funduszu świadczeń pracowniczych , gdyż firma nie ogłosiła upadłości , nie chciało mi się angażować do powyższego firmy windykacyjnej , straciłem nadzieję na odzyskanie moich należności. W podobnej sytuacji znalazło się trzech moich kolegów z którymi pracowałem. Niestety byli moi pracodawcy mogą się ze mnie śmiać , pozostają bezkarni , przywłaszczyli sobie nasze wynagrodzenie.

@Adam

Czyli prawda jest taka ze mozna zapomniec o odzyskaniu jakichkolwiek pieniedzy ?

Jak się pracuje z ludźmi z Grupa DSF Sp. z o.o.?

Piotr CWENAR

A nie widzisz komentarzy!?

Szybki

Powiem tak ta kurwa Dupa czy jak mu kurwie tam to cwel do potęgi jak on rucha swoją rodzinę na każdym temacie to co tu wiele gadac ni ta kurwa sieciowa wisi ponad 10 tysi a co najciekawsze to jest to że twierdzi huj że nie zna takiej osoby a jak już to że jako byłem na zwolnieniach cały czas sam frajer gubi się w zeznaniach bo ja w przeciwieństwie do niego mam wszystkie dokumenty i nie tylko ile i gdzie mam przepracowane więc kto to czyta to omijajcie to sieciowe z daleka bo księgowość i te inne co tam niby pracują to są jego kurwy a ty. Kurwo administrorze dalej dajesz jemu dupy za usuwanie postow

Odpowiedź

.Jakim wakatem jest zainteresowany Pan?

@Szybki

Przyjdź do biura i porozmawiaj

@były pracownik
@Grytsiuk V. B.

do jakiego biura??? jak odzyskać pieniądze ??

@Ktoś

Dziwię się Wam ludzie że dalej dla nich pracujecie... oszukali Was i oszukiwać będą, potrafiliście płakać że Wam kasy nie wypłacili A dalej dla nich pracujecie... WSTYD!!! Pani JK opowiada bzdury A Wy wierzycie, to Wy powinniście się zastanowić bo to wlasnie dzięki Wam w dalszym ciągu mogą wały kręcić...

Ktoś

Anonim Zgadzam się z Tobą, kto tam dalej pracuje nie ma za grosz honoru, Duba chodzi bezkarnie po ulicy i jeszcze ma tepa (usunięte przez administratora) Panią AR która robi za jego szofera i chwali się że ma to gdzieś bo jest ustawiona do końca życia ,Duba załatwił jej posadke w urzędzie i pewnie jeszcze wzięła pieniążki które (usunięte przez administratora) ukradł ludziom . Zacznijcie myślec bo dorabiacie (usunięte przez administratora) i złodziei .

@Ktoś

Dokładnie tak to dzięki Wam oni są bezkarni mogą zakładać nowe firmy na debila który się na wszystko zgadza KZ albo innego słupa, wstydziłbym się nosić na piersi napis firmy która rządzi ten (usunięte przez administratora) i jego (usunięte przez administratora) JK jest najgorsza w tym wszystkim prosto w twarz kłamie ludziom o swoim prezesiku, i całej reszcie... Mało zrobiliście ludziom złego??? Zasrane SDS ,AD czy cokolwiek innego...

@Ktoś

02.01.2021 22:18 @Ktoś Proszę wszystkich o odpowiedź, komu Sławomir Duba osobiście coś jest winien. Sławomir jest władcą, pod nim jest więcej niż jedna laska. Jeśli ktoś miał kilka chwil bez zapłaty za pracę, to przede wszystkim musisz poradzić sobie z osobą, z którą bezpośrednio z nim negocjowałeś. Rozumiemy, że nie ma przyjemnych chwil, ponieważ każdy ma rodzinę i osobiste potrzeby. Jako przedstawiciel tej firmy spróbuję w przyszłości tutaj wszystkiego, aby takie nieprzyjemne sytuacje nie powstały

@Ktoś

Mam informację dla wszystkich, którzy zostali (usunięte przez administratora) przez Grupę DSF. Nie liczcie na odzyskanie jakichkolwiek należności. Ja walczyłem o zaległe wypłaty od czerwca ubiegłego roku. Wreszcie złożyłem wniosek do Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych , niestety dostałem odmowę , gdyż wymieniona spółka nie zgłosiła upadłości , nie jest wyrejestrowana w związku z czym nie należy mi się wypłata, straciłem około 7 tysięcy złotych . Nie pomógł wyrok prawomocny sądu , komornik nie ściągnął należności. Nasuwa mi się taki wniosek , jak ukraść np. 100 tys. złotych , być bezkarnym i śmiać się ze wszystkich oszukanych pracowników. Wystarczy być prezesem spółki nie wypłacić wynagrodzenia pracownikom np. za trzy miesiące , następnie wyczyścić wszystkie konta, a majątek przepisać na dowolną osobę. Upadłości nie trzeba ogłaszać , spółka istnieje ale nie ma nic na koncie nie ma majątku. Niestety prawo chroni złodzieji . Pracowałem na umowę o pracę , nawet jak się odwołam do sądu to i tak nie odzyskam należnego wynagrodzenia.

Szybki

Weźcie się ogarnijcie wszyscy dawać tą (usunięte przez administratora) na szubienice i tyle mi lachon (usunięte przez administratora) wisi ponad 10tysiskurwysyn (usunięte przez administratora) etat jest chroniony i wiem że te pieniądze wyrwa (usunięte przez administratora) z grubego ryja jemu a ty administratoze od siedmiu boleści dalej targasz jemu dzwona

Beata
@Adam

Moim zdaniem należy zgłosić sprawę do Prokuratury druga kwestia to skarga pauliańska jeśli uciekł z majątkiem. Prezes zarzadu odpowiada całym swoim majątkiem więc działał świadomie.

Czacha
@Adam

od kiedy tak DSF upadł,ja dla nich pracowałem na masówkach i na narodowym i nigdy nie było problemu, co sie stało ze jest nie wypłacalny, jak u nich z Polonią jest ??

Kolejne firmy otwiera na Rudasiową i Krzciuka, energia odnawialna, jakieś kpiny śmieje się w twarz wszystkim. Wszystkie dzieci zostawia z długami, ale może chociaż synusia chce ustawić

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa DSF Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa DSF Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa DSF Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa DSF Sp. z o.o.?

Grupa DSF Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 131 ocen.

Grupa DSF Sp. z o.o.