Opinie o MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k. w Bełchatów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k. w Bełchatów

Pan Ktoś

Kierowczki i liderki traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) nie mają szacunku do człowieka tą firmę powina skontrolować inspekcja pracy i praw człowieka!!!!!

Justyna
@Pan Ktoś

A czy próbowaliście to zgłosić do jakiegoś prezesa czy kogoś na wysokim stanowisku? Może od tego warto zacząć? :)

Zdzichu

Czy to prawda że na magazynie były zwolnienia?

Łe nie

A siwa wali ściemę nadal i druga pani niezdrowa magdalena P. pseudo operator maszyny. L4 goni l4 iprzerost formy nad treścią. Żenada.

szukam_pracy
@Łe nie

A latwo wg distac pracę? są różne opinie że firma ma problemu finansowe, może to być prawdą?

Grażyna
@szukam_pracy

zaniosłeś już CV? ja się wciąż nad tym zastanawiam

No lipa

Kierowniczka gdy coś potrzebuje to jest wazelina a jak nie potrzebuje to jestes śmieć

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.? Czy kandydat na stanowisko PRACOWNIK W DZIALE MIESZALNI powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Szukam pracy

Chcialbym zatrudnic sie jako magazynier, ale słysze opinie że masowo magazynierzy odchodza z firmy - czemu? Niskie zarobki czy to ta atmosfera? Ktoś coś wie?

Pan Ktoś

Firma Majami ogłasza się ciągle że szuka pracowników i że zarobki są od 4100 zł do 5000 zł to się nazywa podawanie fałszywych informacji i oszukiwanie ludzi co chcą tam pracować. Majami stało się perfekcyjna firma do oszukiwania ludzi

Pan Ktoś

Najgorsza Firma jaka jest w tym mieście brak szacunku do człowieka straszenie i zastraszanie jest codzień ością tej firmy. Jak ktoś szuka pracy to nie tam nie polecam tej firmy ocena od 0 do 10 to minus 1000

Sylwia

Cześć mam pytanie jak jest teraz w Majami? Czy dalej to samo czy się coś zmieniło

Polaxxxx
@Sylwia

Niestety dalej tak samo . Lepiej unikac . Znajdz sobie prace gdzie maja szacunek do czlowieka

Klient

Kupiłam sezamki tej firmy w Dino za 1,50 zł...Bardzo słabe!!! Sezam jest wymieszany z jakimś resztkami czegoś innego ???? Trudno nazwać co to jest... Generalnie nie polecam. Lepiej już dać z 30 groszy drożej a kupić lepszej marki.

prawda

Niewiem dlaczego takie bzdury wypisujecie pracuje tam i żadna kierowniczka ani brygadzistka mnie nie wyzywała, ani nie mówiła do mnie(usunięte przez administratora). Weźcie się za uczciwą pracę a nie za pisanie tych oszczerstw. Kiedyś może wam albo waszym dzieciom też ktoś nie słusznie wyrobi opinie to wtedy może zmądrzejecie. Czy w naszym mieście to tylko tacy zawistni ludzie mieszkają? Pewnie pracy przybywa ale pensja jest na czas a jak się zasłuży to się dostanie za swoje, ale w każdym zakładzie tak jest. Więc nie demonizujcie MAJAMI, tam też pracują ludzie.

Jm
@prawda

Serio ludzie tam pracują tak No sory ale widocznie jestes kolejnym lizodupem bo pracowalam tam i to jest jakaś porazka kierowniczka tylko drze buziaki stali pracownicy to hamy jakich mało prosząc o pomoc dostalam tylko odpowiedź (usunięte przez administratora) to tak się ludzie zachowują to ja wolę być już zwierzęciem tam nie ma szacunku do pracowników wykorzystywanie i poniżanie i do tego liderka od (usunięte przez administratora) zaczela wyzywać bo całego odpadu nie zrobiłam

Nie radzę zatrudniać się nikomu w Majami zrobicie ogromny błąd będziecie gnębieni przez liderów i kierowniczkę

szukam_pracy

A jest duża rotacja? czy mimo gnębienia można liczyć na jakąś stabilność w zatrudnieniu....czemu tak (usunięte przez administratora)????

GosiaK

Czy to prawda, że firma została wykupiona przez łódzki Unitop?

Podobno zakład na Marsa przenoszą.

W majami są nadal osoby co powine dawno siedzieć na emeryturze a nadal pracują firma spadła na samo (usunięte przez administratora) kierowniczka zamiast mózgu to ma siano nie mają tam szacunku do człowieka ludzią co mają władze w Majami to w głowach się poprzewracało. (usunięte przez administratora)

Haha

Co tu duzo pisac kierowniczka to mysli tylko jakie pazurki sobie zrobic i jak udupic pracownika wredna nie mila baba o i tylko wybije 9:00 to juz biegnie na kawe bo do niczego sie nie nadaje produkcji nie rozliczy odpadu sie nie dotknie bo odpad przeciez gryzie jeszcze by jej pazurek odpal firma zeszla na psy odkad jest ta kierowniczka i dyrektor oboje sa siebie warci... a prezeska ma klapki na oczach

Hehe
@Haha

Potwierdzam kierowniczka pozerka nie ma pojęcia o pracy na poszczególnych stanowiskach, ustawia i przestawia ludzi jak pionki, wazelinuje prezesową i ogólnie jest sztucznie życzliwa ze aż sie ulewa ta sztuczność na sam widok. Cięższej pracy się nie tknie przecież długość i fason hybrydki musi się zgadzać. Nie znam drugiej tak fałszywej osoby.

Hehehe
@Haha

Człowieku czy Ci się w głowie nie poprzewracało? Kierowniczka, która zarządza taką masą ludzi nie jest od rozliczania produkcji, odpadu czy ciężkiej pracy tylko od zarządzania i robi to bardzo dobrze,

Heha
@Hehehe

Tiaaaa kierownicy i dyrektorzy są od (usunięte przez administratora).kto głośniej ten większy autorytet ma, ale nie idzie to w parze z intelektem - niestety. Kojarzy mi się to z pewnym obozem....

@Hehehe

Tu nie chodzi o to by to robila tylko czy w ogole potrafi bo pare lat temu to kierowniczka wszystko robila ale cos mi sie wydaje ze to Ty Kasiu kierowniczko od siedmiu bolesci to napisalas bo Cie ubodlo ojej prawda boli abo twoj luzodup haha

@Heha

Mi tez sie kojarzylo z (usunięte przez administratora)tam nie da sie pracowac brygadzistka za Toba nie stanie bo trzesie porami ogolnie dziwi mnie to ze ta " firma" jeszcze istnieje...

Karolinka
@Haha

O czym kto myśli to nikt nie wie. Można jedynie snuć domysły.

Jasiek
@Haha

I znowu dyrdymały wypisywane. Co wszyscy jesteście negatywnie nastawieni do Kierowniczki i Dyrektora. Przecież starają się utrzymać produkcję i ludzi nie zwalniać. Może pora by obie strony nauczyły się słuchać wzajemnie i zaczęli grać do jednej bramki.

@Haha

To fakt nie wiem kto ją awansował na kierowniczkę za miast mózgu to ma tam siano

Piotrek

Czy w Majami są obecnie przyjęcia faktyczne ?Czy tylko tworzenie sztucznego wizerunku zapotrzebowania rynku pracy?

Piotrek

Podobno firma została sprzedana.

Roman Wielkopolski
@Piotrek

Czy można prosić o więcej informacji?

Janek

Czy w Majami zatrudniają obcokrajowców na umowę o pracę?

Michalina

A jest jedna kierowniczka?

@Michalina

Niestety jedna ale (usunięte przez administratora)umie

Zniesmaczony
@Haha

Potraficie tylko kasowac komentarze nic więcej. A kierowniczki zachowanie wobec pracowników sprawia że ludzie odchodzą z pracy. Gdyby byla mila i przyjazna atmosfera to ludzie by nie zrezygnowali z pracy.

Heha
@Zniesmaczony

Tam wszyscy siebie warci pracownik nic nie znaczy. Tak było jest i będzie...

Weronika
@Heha

Pytanie trochę odbiegające od tematyki wątku: czy osoba z orzeczeniem o niepełnosprawności znalazłaby pracę w MAJAMI? Może znacie kogoś takiego, bądź macie aktualne informacje z wewnątrz firmy.

@Michalina

chyba już dwie osoby na stanowiskach kierowniczych jest.

Pazerny

Są same kierowniczki

Kazik

Pomysł dla młodych pracowników. Może pora założyć Pracownicze Związki Zawodowe w wyłączeniem z zarządu pracowników biurowych oraz kadry menadżerskiej.

@Kazik

Bardzo dobry pomysł!

Zostaw merytoryczną opinię o MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k. - Bełchatów

• Jak się pracuje w MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
2.2/5 Na podstawie 95 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042