Flint Group

Konstantynów Łódzki

Opinie o Flint Group

od kilku lat 2010-06-13 10:20:43
( usunięte przez administratora ).. + dobre samochody służbowe, socjalne/ - wiele ograniczeń korporacyjnych. Jeśli jesteś oddanym wyrobnikiem - polecam
dany 2011-03-18 00:25:56
nikt tu nie planuje produkcji nikt tu nie planuje dostaw nikt tu niczego nie bierze pod uwage? ( usunięte przez administratora )ale cieniutkie. nowoczesny pracodawca co ma ambicje do bycia jak najlepszym a magazyn opiera sie na kartkach i kalkulatorze jak za komuny :D smiech na sali! kpina! zart! zdezelowane ( usunięte przez administratora ) multi madrym zeby na to wpasc! najlepjej miec podejscie takie... "byle do piatku" firma schodzi na psy a ocena widac jaka jest :D
kolo 2011-03-29 22:50:42
bylem na rozmowie w tej firmie daje se luz! widzialem jak to wyglada. Jeden duzy gosciu zapitalal z folia do okola palety ciagle cos sprawdzajac na kartkach a4 zapelnionych maczkiem a pudelek i butelek i pojemnikow na tej palecie mial na wysokosc poltora metra :-D niezle trzeba byc skoncentrowanym zeby sie nie pomylic bo wez to potem w razie pomylki znajdz na tej palecie :-D huhuhu ( usunięte przez administratora )br /> zatrudniaja przez agencje wiec pewnie rotacje czeste bo ciagle ktos odchodzi na zadowolonych to pracownicy nie wygladali.
anonim 2011-04-21 21:04:26
zgadzam się - układy i układziki - jeśli masz własne zdanie i chcesz coś osiągnąć,( usunięte przez administratora )jeśli nie masz ochoty na tyranie za śmieszne pieniądze - to nie zatrudniaj się w tej firmie.
turbo 2011-06-27 04:18:38
a mieszalnia farb wodnych (nie mylic z bezpiecznymi dla srodowiska) plucze i wylewa resztki do zwyklej kanalizacji bez zadnego filtrowania. ( usunięte przez administratora )D ciekawe co na to sanepid i organizacje ktore dbaja o srodowisko. Z ciekawosci zglosze w najblizszym czasie :roll:
dyrektor daje sie w trabe robic 2011-06-27 04:29:36
dyrektor zakladu daje sie w trabe robic bo palaci premie za niepalenie ( usunięte przez administratora )Gdy nie ma czasu jaranie odbywa sie w kiblach.
oczywiscie koordynatorzy wiedza bo tez korzystaja 2011-06-27 04:32:51
no jasne ze( usunięte przez administratora ) wie bo sam tam jara, wiadomo ze i ( usunięte przez administratora )tez wie bo mu towarzyszy. A co na to ich tato r( usunięte przez administratora )
punktualny decydent 2011-06-27 04:40:14
dlaczego punktualnosci pilnuje sie tylko przy wejsciu do pracy? a przy wyjsciu zeby ktos do domu poszedl juz nie jest to takie wazne? :D Masz byc punktualnie na osma czy dziewiata ale wyjsc to juz mozesz duuuzo po czasie a najlepiej siedz i tyraj do maksa bo przeciez potem ci oddamy ten czas. Ja mam w [( usunięte przez administratora ) zostawanie ponad godziny pracy i nie chce odbierac godzin :D coo musze chciec ? ( usunięte przez administratora )
wspaniale bhp 2011-06-27 04:49:30
a( usunięte przez administratora )niech sobie zalozy te super wygodne buciki na jeden dzien i w nich pochodzi, moze wtedy zobaczy jakie wygodne stroje funduje pracownikom. Tobie tez zycze na starosc zylakow ale pamietaj ze jak bede je mial za wczesnie to upomne sie o odszkodowanie. Moglas kupic lekkie obuwie wygodne a kupilas najgorsze i zmusilas mnie do przebywania w nich skazujac na nieludzkie katorgi.
michaił 2011-10-04 11:56:59
zarobki marne, mizerne, socjal mizerny, slabiutki. ubranie robocze gowniane niewygodne najtansze najgorsze plastikowe buty do chodzenia po 10h dziennie??? chaos, balagan, wszystko pod klienta. Dzis masz malo pracy i sie nudzisz a jutro masz tyle ze TRZEBA zostac nadgodziny nieplatne tylko do odbioru.
jeszcze pracuje 2012-01-31 02:35:54
Odeszla niezrownowazona psychicznie i emocjonalnie kierownik logistyki i w magazynie/produkcji/logistyce ma sie na lepsze, ale odeszli tez ludzie ktorzy tworzyli klimat i spajali biuro z szara masa magazynu. Coraz wiekszy podzial. Handlowcy narzekaja na swojego dyr.handlowego - zero kultury i dyscyplina poprzez zastraszanie, w laboratorium kierownik kawaler marionetka.
Prawdziwy szacunek calej firmy dla glownego dyrektora (usunięte przez administratora)
Pracuje kilka lat,ale nastawiam sie na zmiane pracodawcy - atmosfera
Stokrotka 2013-08-15 10:34:12
I jak?? Znalazlam ogloszenie- kuszace. Jak sie utrzymuja zarobki?? Czas pracy?
zed 2014-10-01 14:54:51
Piszcie na jakie stanowisko idziecie na rozmowę ludzie. Jeżeli chodzi o labolatorium to wymagają dobrego angielskiego i niemieckiego. Praca dwuzmianowa, umowa o pracę.
kitym 2015-01-12 14:40:57
ja ide właśnie tam na rozmowę - napiszcie co zrobić, aby zaprezentować się, jako idealny kandydat, by pracodawca mnie zatrudnił, jak wypaść dobrze na tej rozmowie kwalifikacyjnej? Jak to wygląda w tej firmie? zastanawia mnie również sprawa związana z finansami, bo już jakes dośw.posiadam co wiąże sie z tym że chcę wiedzieć za co pracuję.
ja 2015-03-05 09:56:17
kitym dostałeś robotę napisz jak jest na prawdę
pick nick 2015-03-31 07:29:36
Cześć,

Wiecie może jakie są widełki zarobkowe na stanowisku specjalisty? Np. ds. zarządzania zapasami?
ja 2015-05-19 22:49:33
JAkiego rzędu można spodziewać się zarobków?
oli 2016-07-07 16:32:00
Szukają teraz kogoś na stanowisko Laborant-kolorysta. Ktos wie jaki jest zakres obowiązków na tym stanowisku ?
amk 2016-07-08 22:42:25
Rzeczywiście zajmują dość wysoką pozycję, ale jakie zarobki dają? Dzięki
Zostaw swoją opinię o Flint Group - Konstantynów Łódzki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Flint Group