Opinie o Api Market Sp. z o.o. w Wołomin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Api Market Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Api Market Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Api Market Sp. z o.o. w Wołomin

Sąsiadka

Jak to jest ze Pani Agata sąsiadka że sklepu Armii Krajowej 64 jest ciągle na rauszu i nikt z tym nic nie robi..???

Ziel

Pracownikom torby przeszukują to śmieszne.W Zielonce jakiś czas temu była dziewczyna która niesłusznie posadzili o kradzież bo komuś tam podpadła.

Joasia

Czy na stanowisku asystentki do działu wprowadzania możliwy jest jakikolwiek rozwój? Dużo pracy widzę z fakturami itp, może potem bardziej ambitne zadania dają związane z księgowością? W ofercie wymagają już doświadczenia, więc też mam nadzieję że stawka byłaby nie jak dla całkowitego nowicjusza. Od jakiej kwoty polecacie rozpocząć negocjacje w trakcie rekrutacji?

@Becia

Słowo awans w tej firmie nie istnieje :)

Koko

Ja chodze na Armii Krajowej jest tam bardzo mila i profesjonalna obsluga a dziewczyny zawsze sluza pomoca

Slod Nowy wpis

Niestety APi Market nie płaci dostawcą za towar , brak odpowiedzi na wezwania do zapłaty IGNORANCI i (usunięte przez administratora)

Zainteresowany Nowy wpis
@Slod

Jak nie płaci?? To z kad niby mają towar na pułkach??? Przecież wszystko jest dostępne

123 Nowy wpis

Cześć, a kasjerzy tutaj to mają w ogóle jakiś konkretny social? Teraz patrzę po ofertach to nie jest on jakoś szczególnie rozpisany, a ktoś sugerował imprezy integracyjne. narzeczona będzie chyba aplikowała ale nie jestem pewien jakie jeszcze warunki przysługują i czy jej odradzać?

Jeśli jest tak jak ktoś stwierdził, że jednak wszystko zależy od punktu czy też kierownika, to ciekawa jestem jak w moim rejonie teraz jest, na który szukają. Powiedzcie mi czy te prace porządkowe w ogłoszeniu dla kasjerki są jakieś szczególne? Co mniej więcej teraz każą robić?

Klara

Wszystko zależy od kierownika i dyrektora. Jak są normalni to i pcownikom się chce. A tu chyba nie

Firma Api Market Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Pracownik na stoisko mięsne. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Customer Success Manager 1 with Dutch
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.
logo firmy Lider Linii
HSS Work Sp. z o.o.

Czy pracownicy w Api Market Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Mira

Nie wiem czemu pojawiają się tu opnie od samych klientów ale czy ktoś mógłby odnieść się do konkretnych warunków pracy w Łochocinie? Szukają tam do sklepu kasjera. Wiadomo ze są dwie zmiany, pytanie czy na luzie można się tam dogadać z grafikiem? Pracownicy pomiędzy sobą go ogarniają czy jednak kierownik zabiera w tym glos?

Bożena sasiadka

A ja piszę odpowiadam Pani Koko,że niby mile dziewczyny. ..a no mam wątpliwości co do uczciwości pewnej kasjerki ,ta co taka gruba jest na 64kreci równo,parę razy 2razy wydała mi źle reszty jak poszłam to tak mnie zakręciła że przyleciała jakas kierowniczka i okazało się że ja źle czytam ceny a wiem ile mi wydała pieniędzy.To już 2 raz u niej

Nikola

Na fieldorfa pracuje bardzo nie przyjemna pani,czarna niska z dużym biustem nie raz czuć było won alkoholu bardzo opryskliwa nigdy się nie uśmiechniętym wiecznie na burmuszona jsk zwróci jej się uwagę że zaduzo naliczyła i nie raz niedokładnie wydaje reszty(zawsze za malo)

asdf
@Nikola

A widziałam, że ze trzy miesiące temu kierownik supermarketu był potrzebny tylko chyba nie na te lokalizację? Na linku oferta była. Mimo wszystko z treści wiem ze to praca od 6 do 22 na jakieś zmiany, także w soboty. I kierownik w każda musi być? Jak to płatne? I czy to do niego klienci zgłaszają takie rzeczy?

Faktycznie nie ma kas? Akurat mnie tam nie było to nie wiem. Chyba ze adresy się komuś pomyliły? Fakt faktem jak osoby nowe są szkolone w tym zakresie? Obsługa kasy tez będzie obowiązkowa?

Agata z bloku

Bardzo (usunięte przez administratora) i nieprzyjemna i też zarty sobie stroi z kiijentow i zle nalicza i nabija na kasę i wydaje reszty też trzeba zwrócić szczególną uwagę na kasierke czarna o imieniu Kaśka a jak stoi na wędlinach to wtedy Oj klienci miejcie się na baczności !!!!

Jarek
@Agata z bloku

CZY miwi pani o fieldorfa,Bo tam jest jedną taka kasierka i bodajże o tym imieniu tak nie miłej i niesympatycznej kasierki-ejspedientki nie spotkałem.Jakby pracowała za karę a przy kasie trzeba dokładnie sprawdzać czy dobrze naliczyła i niczego dodatkowego nie naliczyła a wędlinę czy świeża podała a nieraz niechce mięsa zmielić bo nie przeszkolona.sxkoda że kietiwnictwo tego nie widzi i tracą klientów

Magdalena

Nie mam pojęcia o jakie żarty z klientów mogło wcześniej komuś chodzić, ale jaka przy tym występuje teraz atmosfera pomiędzy pracownikami? czy organizowane są może jakieś integracje? Pracodawca się do tego dokłada?

Anka

a jakie tu są wszystkie działy tak w ogóle? teraz niedawno ktoś o ten od zakupów pytał i po przejrzeniu komentarzy widzę, że jest chyba tez dział wprowadzania, tak? asystentki do niego kiedyś szukali. a jakie jeszcze inne są? który polecacie?

Adrianna

Co tam słychać w API? Chciałam wysłać cv do działu zakupów. Warto??

Hejka, widzę parę zapytań o pracę kasjerów. Nie ma jednak zbyt wielu odpowiedzi na pytania. :( zastanawiam się przy tym czy każdy musi robić na mięsie i wędlinach? Akurat w tytułach ofert są o nich wzmianki i po prostu się nad tym zastanawiam. Czy możliwie jest by się nieco inaczej ugadać? Jakoś bardziej elastycznie?

Anka

O co mogło chodzić komuś z tym, że jakichś kas nie ma? słyszeliście o tej sprawie? Mnie tak czy siak interesuje opis pracy zastępcy, jak widać obecnie jest on poszukiwany i ciekawią mnie obecne warunki związane z praca na tym stanowisku. tez interesuje mnie to czy sprzedawca może po prostu przejąć te funkcje? Czemu przez ogłoszenie kogoś szukają?

Jak w Api Market Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Jaki awans? Hehe. Jedynie można awansować z mięsnego na kasjera lub z kasjera na rozkładanie towaru hehe. Niea żadnych awansów

Cenimy uczciwość, zaangażowanie i pracowitość. Staramy się doceniać swoich pracowników i zaczynając np od kasjera przechodząc przez kolejne szczeble można dojść do kierownika.

@pracodawca
@Api Market Sp. z o.o.

To ze to wy wszystko cenicie to jest jakiś żart. Staracie się, a prawda jest taka ze traktujecie ludzi jak (usunięte przez administratora) Zwłasza tych którzy pracowali po 10 lat

Jakie są warunki zatrudnienia w Api Market Sp. z o.o.?

Wiki

Właśnie zaciekawiło mnie ogłoszenie w sieci dla kogoś jako Magazynier Branża Spożywcza. Sami napisali, że to jest praca fizyczna. A co z noszeniem ciężarów? Czy przestrzegane sa limity kg noszenia w pracy towarów? Pracownicy dźwigają ponad to co można, czy jednak firma dba o zdrowie osób, aby nie nosiły za dużo??

Bożena
@Sąsiadka

Sąsiadka z bloku obok pracuje tam ,stoi podcięta na kasie często, nie do pomyslenia

Bożena
@Sąsiadka

To moja sąsiadka z bloku obok tam pracuje ciągle stoi na kasie ba rauszu

Michu
@Sąsiadka

Ta babka nadal chyba pracuje bo ja widziałem na sklepie. Dziwne jest to ,że z szefostwa nikt jej nie zwolnił .

@Bożena

Być może przymykają oczy, o coś innego tam chodzi..Przecież to nie do pomyślenia.

Helena
@Sąsiadka

a nie możecie tego faktu zglosić właścicielowi sklepu ?

@Helena

A czy kierownik nie widzi w jakim stanie jest pracownik?Wybaczy Pani ale sam fakt że ludzie widzą a kierownik sklepu nie to o czymś świadczy.

@Helena

A czy kierownik tego sklepu nie widzi pracownika w pracy,w jakim on jest stanie?To jest zastanawiające...

@Sąsiadka

Mi z kolei w tym sklepie ostatnio sprzedano śmierdzące mięso już po raz drugi,.Jak tak dalej będą robić stracą klientow.

@Anna

Ja dziś kupiłam nogi wieprzowe i też śmierdziały, jeszcze chciała mi wcisnąć sprzedawczyni inne

Xxx
@Sąsiadka

Wiele rzeczy nie widzą Pracowałam tam i widzą tylko siebie.Ciagle jakieś przekręty i kombinowanie.Ale to dłuższy temat..Była kadrowa wie o co chodzi.

Teresa
@Xxx

"była"? czyli warunki mogły teoretycznie się zmienić wobec tego? może i dłuższy ale czy wpływa na warunki zatrudnienia pozostałych? jeśli tak to rozwiniesz, żeby było wiadomo w czym problem?

Pan
@Teresa

Zmieniło. . ??Byłem dostawcą w tej firmie .Kierowniczki sklepów robią takie przekręty że głowa mała a później jest wszystko na dostawców ,że czegoś nie dali itp itd...Niech lepiej prezes przyjrzy się dokładniej pracy kierownictwa zaznaczam kierownictwa

Paulina
@Xxx

Pewnie tu to samo się dzieje co w byłym Marcpolu w Wołominie.Musieli go zamknąć bo kadra kierownicza przekręty robiła(usunięte przez administratora).

Ziel

Joasia

Fakturzystka
@Joasia

Jest się zwykłym pracownikiem z najniższą krajową pensją plus dotatek za pranie a o awansie można zapomnieć. Nie polecam pracodawcy

Do Fakturzystka
@Fakturzystka

Mam znajomą która pracowała jako asystentka, nie pracowała za najniższa krajową a więc myli się Pani. Praca 8-16 bez nadgodzin

Olga
@Fakturzystka

Wiadomo, że szukają kierowników. Trzeba było się spytać KR i byś miała propozycje awansu... Tak ciężko się spytać?

Do Do fakturzystka
@Do Fakturzystka

Proszę nie wprowadzać w błąd..bez nadgodzin jako asystentka to tam niemożliwe, w dodatku na wieczne oddaj! Najniższa krajowa i dodatkowo pranie 500

Becia
@Olga

Czyli o awans trzeba specjalnie się ubiegać? Nikt nie weryfikuje na bieżąco wyników i nie są one w żaden sposób konsultowane z pracownikami? swoją drogą skoro tak to czy z podwyżkami jest całkiem podobnie? Warto się ubiegać? Są przyznawane?

X
@Do Fakturzystka

Ja pracuję tu jako fakturzystka i jest tak że o 16 kończę ...ale jak są urlopy to na inne sklepy się chodzi na 2,3godz żeby wszystko wklepac . Ogólnie nie polecam nikomu pracy na tym stanowisku..Kombinacje i machlojki są tu na co dzień.Dziwne zagmatwania przy dostawach ..Myślę,że Prezes powinien bardziej się temu wszystkiemu przyjrzeć bo niedługo pójdzie z torbami

Mała
@X

Pewnie chodzi tu o znikający towar przy remanentach..a wystarczy przyjrzeć się bliżej jak są przyjmowane dostawy na sklepach .

@X

A ile czasu trwają ten urlopy i trzeba chodzić do innych sklepów? Ten okres to jest kilka tygodni? I ten czas po tej 16 to sa godziny liczone odpowiednio jak nadgodziny, czy normalna stawka jest za ten czas?

X

W godzinach pracy jedzie się na 2godz np to zależy do innego sklepu i tak to się odbywa jak jest okres urlopowy .Trochę to chore jak zresztą wszystko w tej firmie

@Do Fakturzystka

Tak, pracowała za najniższą krajową + ekwiwalent za pranie. (usunięte przez administratora)

@Becia

Słowo awans w tej firmie nie istnieje :)

Abc

Do którego API w Wołominie to ogłoszenie o pracę?

Kierownik pewnego sklepu

I znowu...się zaczyna od nowa ...nowy regionalny ...nowa lista obecności w pracy...nowe wymysły i więcej obowiązków ..

Zostaw merytoryczną opinię o Api Market Sp. z o.o. - Wołomin

• Jak się pracuje w Api Market Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Api Market Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Api Market Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 8 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Api Market Sp. z o.o.