Opinie o TAX-POL.PL Sp. z o.o. Sp. k. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie TAX-POL.PL Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TAX-POL.PL Sp. z o.o. Sp. k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TAX-POL.PL Sp. z o.o. Sp. k. w Wrocław

kaktus

chcialbym bardzo pracowac w takiej firmie, interesuja mnie kwestie podatkow polskich, zagranicznych. Sam dawno, dawno temu zaczynajac swoja kariere zawodowa pracoewalem poza granicami naszego kraju, wiec wiem tez jak to wyglada. Mysle, ze mogloby mi to sporo ulatwic w kontaktach z ta grupa osob. Takze piszcie cos - obecni pracownicy, jak jest w Tax-Pol i czego sie mozna spodziewac:) czkeam

dżemor

A mogliby zacząć :) w sumie dobrze byłoby się dowiedzieć jak to wygląda ze strony pracownika jeśli chodzi o kasę i atmosferę w Tax-polu...

andzia

a kto mowi, ze tax-pol jest wielki?? ja po prostu oceniam ich jako biuro podatkowe, nie wiem ile zatrudniaja osob, srednio mnie to interesuje jako klienta

andzia

nigdy nie wystawiam firmom opinii, ale jesli chodzi o tax-pol jak najbardziej warto.. polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy w rozliczeniu!! WIELKI PLUS!

Czy po rozmowie w TAX-POL.PL Sp. z o.o. Sp. k. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Trollos

Zdecydowanie duży plus, z resztą inne firmy powinny się uczyć od TaxPolu, takie moje zdanie.

nie uważam aby moje pytanie bylo dziwne, mimo że firma nie szuka to ja jestem zainteresowany pracą w firmie a nóż widelec Ciebie zwolnią a mnie zatrudnią ;)

tytus

O co chodzi Ci z tymi szkoleniami? To jest aż tak ważne? Myślę, że to jest najmniej ważne. Mogą być a nie muszą.

grazia

anonim - 2013-08-12 16:46:42 grazia, a możesz napisac coś więcej? Jak jest ze szkoleniami w tax-pol? Czesto się odbywają i sa pełnopłatne?polecam zadzwonić do firmy i dopytać, albo zlożyć cv i wszystkiego się dowiesz na rozmowie :)

zuza

tyle lat z rzedu juz korzystam z tej firmy i nigdy mi sie nie zdarzyl zaden przypadek z opisywanych na forum, jestem bardzo zadowolona

grazia

super atmosfera w firmie, zgrany zespół

Łukasz F

Administrator: Usuwane są wulgaryzmy i oszczerstwa nie poparte żadnymi faktami. W celu weryfikacji faktów prosimy wysyłać e-maile na marketing@tax-pol.pl podając imię i nazwisko

hanshans

wszystko szybko i porządnie, polecam i dziekuje

adamT

tez sie rozliczalem z podatku i w mojej sprawie miala miejsce podobna sytuacja. to byla inna firma niz tax-pol. Kazdemu moze zdarzyc sie pomylka, przeciez nie pracuja tam roboty tylko ludzie, troche zrozumienia by sie przydalo w tym roszczeniowym pokoleniu. W tym roku korzystalem z tax-polu i jakos nikt bledu nie popelnil, zwrot mialem u siebie juz po 2 miechach

Romek Ka

Anita - 2013-07-25 21:54:12 Chyba mylisz firmy, jak na profesjonalną firmę nie popełniają błędów... Ja rozliczam się od 7 lat i z każdym rokiem nie ma problemów więc o czym to świadczy? O tym, że każde rozliczenie jest indywidualne i jak nie rozumiesz sytuacji to masz problem. Polecam za poznać się z umową i wykazać się rozumieniem...

asterek

super, polecam wszystkim tax-pol!!

kamilabogusławska

Wypowiadają się osoby, które korzystały z uslug firmy.. Są zadowoleni i niezadowoleni. Nie wiem w czym problem.. że ktos nie ma ochoty czytać Twoich przekleństw? Nic dziwnego chyba. Jest wolność słowa, ale wiażą się z nią również ograniczenia związane z obrażaniem innych osób/mienia itd... Tu pojawia się cenzura. Przecież to oczywiste

wolken

ja skorzystalem z uslug i nie miałem żadnych problemow, wystarczy znac usługę i umowę, ktora sie podpisuje i nie będzie halasu:)

kamilabogusławska

Przejrzyj wnikliwiej fora i przede wszystkim umowę, w której masz info, że 7% netto nie mniej niż 59 funtow netto. Netto = dodaj vat.... (nie wychodzi 80) Akurat dobrze sie orientuje, bo też rozliczałam się z UK. Jesli chcesz zlozyc reklamacje, rowniez mozesz to zrobic :) wszystko masz w umowie, wystarczy dokladnie przeczytac

dam3

korzystalem z uslug firmy i polecam nigdy jednak tam nie pracowalem wiec nie znam warunkow

kamilabogusławska

niestety nie jestem w stanie Ci pomoc, ja wypowiadam sie tylko od strony klienta, ale wątpię, że ktokolwiek napisze Ci o zarobkach, bo o tym sie nie rozmawia, to tajemnica firmy

Zostaw merytoryczną opinię o TAX-POL.PL Sp. z o.o. Sp. k. - Wrocław

• Jak się pracuje w TAX-POL.PL Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy TAX-POL.PL Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

TAX-POL.PL Sp. z o.o. Sp. k.
3.9/5 Na podstawie 795 ocen.
  • STACYJNA 1 / 43
    53-613 Wrocław

TAX-POL.PL Sp. z o.o. Sp. k.