Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze
logo Tax-Pol

Opinie o Tax-Pol

Pracowałeś w firmie Tax-Pol i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
wiki - 2015-03-23 11:21:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
hey rozliczyłam sie przez Tax-Pol miesiac temu ile bede czekac na zwrot z holandii
zdjecie uzytkownika
tomek - 2015-04-07 19:18:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zwrot z Holandii zalezy jeszcze pewnie od konkretnego prawa jakie jest u nich w kraju. A tak poza tym to wydaje mi się, że powinni jakoś szybciej rozliczyć wszystkich, a jeśli nie, to zawsze są ambasady i na pewno w jakimś stopniu będa w stanie pomóc. Napisz @wiki jak cała sytuacja dalej się potoczy.
zdjecie uzytkownika
Aldeni - 2015-04-24 18:17:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Moja koleżanka pracowała w Holandii i właśnie jakoś ostatnio dostała zwrot. Więc pewnie u Ciebie tak samo sprawa powinna się już rozwiązać a jeśli nie to daj znać.
zdjecie uzytkownika
wiki - 2015-04-30 14:53:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
u mnie sprawa wyglada tak ze jeszcze niema mojego wzrotu z holandii a najlepsze jest w tym ze wkazdym biorze Tax pol podaja mi inna sume do wzrotu i badz tu madry narazie mineło dwa miesiace zobaczymy jak dalej sie to potoczy. Teraz szukam biora gdzie moge rozliczyc ubezpieczenie bez opłat wstepnych
zdjecie uzytkownika
mala - 2015-06-08 11:30:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
to krętacze uwaga na tę firmę szukajcie innej
zdjecie uzytkownika
pawel... - 2015-06-09 23:04:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja nadal czekam na rozliczenie z holandii złozone nylo podobno 30 marca... i nadal nic...
zdjecie uzytkownika
pawel... - 2015-06-09 23:06:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Aldeni - 2015-04-24 18:17:41]:
a kiedy skladala to rozliczenie?
zdjecie uzytkownika
wiki - 2015-06-11 09:12:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Hey ja od dwuch tygodni czekam na przelew moja kase juz maja ale czekam az wysla mi na konto niby jak dzwoniłam w piatek to powiedziano mi ze do konca tygodna je otrzymam. Papiery składałam 1go marca ale oczywiscie decyzje z holi oni dostali a nie ja do domu.
zdjecie uzytkownika
devdawid - 2015-06-20 13:42:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nie polecam, bardzo DŁUGIE okresy oczekiwania i zwodzenie klienta!
zdjecie uzytkownika
pawel... - 2015-06-25 01:59:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [wiki - 2015-06-11 09:12:50]:
skad wiedzialas ze ja maja? z profilu? mi tłumacza ze decyzje otrzymali z Balastingu i czekaja na przelew ok 2 tygodni.... mam czekac
zdjecie uzytkownika
qwe - 2015-06-26 06:16:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Rozliczenie z Holandi.... skladane 30 marca.... wyplacone 25 czerwca....troszkie trzeba poczekac ale warto....
zdjecie uzytkownika
tomas - 2015-06-26 08:16:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
to długo???? 2,5 miesiąca? mega szybko
zdjecie uzytkownika
gustlik - 2015-07-22 00:32:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
To faktycznie spore opóźnienie, chyba nie powinno tak być, bo jak dla mnie w takim wypadku tax-pol ma drobne problemy organizacyjne. Chociaż z drugiej strony pewnie jest sporo formalności, jesli to rozliczenia z Holandii. Teraz za to szukają do Wrocławia, może tutaj jest kasa na czas, poszukują głównie konsultantów ds. wsparcia klienta.
zdjecie uzytkownika
olek - 2015-08-27 19:22:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
niemozliwe, żeby firma miała aż tyle nieścisłości, nie wiem skąd wziąłeś takie dane @ja, ale brzmi to bardzo nieprawdopodobnie. Oczywiście, że mają wysokie prowizje, ale nie wietrzyłbymw tym żadnego spisku tak naprawde, mam nadzieje, ze ktoś z Was da rade napisać coś więcej o tym jak wygląda obecnie praca
zdjecie uzytkownika
parzymiech - 2015-08-27 20:38:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
@ja chyba jest chyba osobą mocno nudzącą się w domu... Każdy, kto ma choć trochę umiejętności w czytaniu umów ze zrozumieniem, nie powinien wylewać swoich żali na forum. Wszystko jest napisane w umowie. To tylko świadczy o poziomie tej osoby...
A wracając do rozliczeń, to mam tam kilka spraw aktualnie prowadzonych i nie mam probelmów z uzyskiwaniem odpowiedzi na pytania, tłumaczeniu czegokolwiek, każdy uprzejmy i pomocny :) pozdrawiam załogę tax-pol i liczę na szybkie zwroty jak w ubieglym roku;)
zdjecie uzytkownika
ona27 - 2015-08-28 16:12:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Mąż czeka już 5ty miesiąc na zwrot podatku z Niemiec.Nadal cisza,jak dzwonił do biura to raz mówili,że do września będzie,następnym razem że we wrześniu, że powinniśmy dostać decyzje z urzędu....Nie wiem co myśleć o tej firmie są tak różne opinie...
zdjecie uzytkownika
ja - 2015-08-29 14:05:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Co jest podane w umowie? Co pokrywa oplata manipulacyjna? W który miejscu? Jest to wybieg pozwalający firmie na doliczenie dodatkowej kwoty, poza oplata prowizyjną oraz dodatkowa oplata za przelew.
zdjecie uzytkownika
idela - 2015-08-31 09:35:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Skoro tak dobrze znasz tą firmę, to powinnaś/powinieneś wiedzieć co to jest ta opłata i łaskawie każdego poinformować, a nie oczerniać pracowników firmy... To w dalszym ciągu niczego nie tłumaczy. Daremne są te wypowiedzi.
zdjecie uzytkownika
parzymiech - 2015-08-31 19:52:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@ja i @mocne to pewnie ta sama osoba i do tego jest bardzo zdesperowana... :D
zdjecie uzytkownika
Reklama - 2015-09-02 18:18:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Ja również polecam zawód masażysty. Postanowiłam zmienić kwalifikacje po 5 latach pracy za biurkiem. Zapisałam się do 2-letniej szkoły gowork www.szkoly.gowork.pl i jestem bardzo zadowolona. W końcu robię coś innego, cos co sprawia mi radość i przyjemność. Atmosfera w szkole fajna można dużo się nauczyć. A po szkole planuję otworzyć własną działalność.
zdjecie uzytkownika
Atena - 2015-09-02 18:19:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jestem zadowolona z taxpolu jako firmy rozliczeniowej!!! Dostalismy z mezem szybko zwrot z Niemiec, zasady oczywiste, prowizja naliczona zgodnie z umowa i jeszcze dpostalismy rabat:)
zdjecie uzytkownika
artur - 2015-09-02 21:52:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
dlaczego usuwane są nasze opinie- opinie osob niezadowolonych ? czy to nie jest naruszanie swobody wypowiedzi i tego aby inni kliencie sie "poznali"na waszej firmie?!!!jest to bardzo żałosne
zdjecie uzytkownika
artur - 2015-09-02 21:55:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
posty z waszego fb tez usunieto- bo oszukujecie ludzi i bezczelnie usuwacie to co dla was jest niewygodne
zdjecie uzytkownika
jola - 2015-09-02 22:26:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Na pewno nie dostala ponieważ pierwsze decyzje i wyplaty z Holandii sa najwcześniej w maju/ poczatku czerwca. Wie o tym kazdy kto mial kontakt z holenderska skarbowka..... TAX Pol nieco nadgorliwie zachwala samego siebie....
zdjecie uzytkownika
Reklama - 2015-09-03 07:01:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Ostatnio podjęłam pracę po ukończeniu szkoły policealnej www.szkoly.gowork.pl. Zdałam egzamin państwowy z asystentki stomatologicznej i po ok. miesiącu miałam zatrudnieniu na tym stanowisku, zarabiam 2.000 zł. Jak dla mnie to naprawdę ok, zwłaszcza że nauka trwała rok. Cały czas myślę o tym, żeby pójść na studia,wcześniej było to dość trudne, m.in dlatego zdecydowałam się na gowork.
zdjecie uzytkownika
och - 2015-09-03 07:02:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Tak jak bylo tu wpisane zanim usunięto post - to jest najmniej istotne. Merytorycznych argumentów tax polowi brak to wnosi o usuwanie negatywnych opinii. Kompetencje firmy sa wątpliwe - tax Pol nie posiada uprawnień do wielu rozliczeń ani do kontaktów z wieloma urzędami w imieniu klientów. Osoby wypełniające zagraniczne deklaracje posługują sie często słownikiem Google ponieważ nie znają języka danego kraju a sposoby wyłudzania zwrotów na własne konto bankowe przez firmę ro juz działanie na pograniczu prawa (preparowane przez firmę dokumenty bankowe).
zdjecie uzytkownika
artur - 2015-09-03 10:47:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nie wiem czy jest sens cokolwiek wiecej pisac na te beznadziejna firme,skoro i tak zaraz ktos usunie nasze negatywne opinie! Firma próbuje się "wybielić", choć myśle że wiele osób juz sie przekonało o "fachowosci"
Zdecydowanie odradzam rozliczenie każdemu, kto kiedykolwiek napomknie o tax-polu
żenada, brak kompetencji i na dodatek bezczelnosc pracownikow, ktorzy swoja niewiedzę tlumacza błedami urzędu zza granicy. Śmieszne!
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tax-Pol

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Tax-Pol?
Zadaj pytanie
alert