Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Barbara Crassa Łódź

Pracowałeś w firmie Barbara Crassa Łódź i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Handlowiec - 2013-03-27 14:46:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Ta firma to jakies nieporozumienie, szefostwo bez kwalifikacji,[usunięte przez admina] mniej niz zero, szkoda czasu i nerwów

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Barbara Crassa Łódź!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Barbara Crassa Łódź

Twoj email:
Wiadomość: