Opinie o ALLERGAN SP Z O.O w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ALLERGAN SP Z O.O. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ALLERGAN SP Z O.O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALLERGAN SP Z O.O w Warszawa

Katarzyna Nowy wpis

Czemu na takie stanowiska, jak przedstawiciel ds. obsługi klienta firma zatrudniała dwa lata temu przez agencję? Zrezygnowali już z tego, mam nadzieję? Tym bardziej, że miała to być (wg ogłoszenia) umowa o pracę, więc kuriozum. Agencje kojarzę jednak z tymczasowymi pracownikami produkcji, a nie specami od klienta trudnego i reklamacji...

Nick Nowy wpis

Niestety nie mam dobrego zdania o firmie. Chaos, papirologia, jeszcze więcej niepotrzebnej papierologii, biurokracja, papierologii. Jak skończysz papierologię, możesz wyjechać do klienta. Roszada terenów w trakcie zatrudnienia, ale zmniejszenie terenu nie wiąże się ze zmniejszeniem targetu. Czas pracy 20h dziennie. Na urlopie i L4 też musisz odbierać telefon. Na plus, samochody, wypłata.

Ann Nowy wpis

nie!

Ann

Fatalny pracodawca

Rafał Nowy wpis
@Ann

Hej, dzięki, że piszesz i ostrzegasz, ale przydałoby się coś więcej. Co masz dokładnie na myśli? Z jakich przyczyn określasz Allegrana jako fatalnego pracodawcę? Napiszesz proszę o co konkretnie chodzi?

logo firmy Dietetyk
Zamość
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Dla mnie to dobry pracodawca a że przy okazji bardzo wymagający to może i dobrze bo każdy musi pracować na wysokich obrotach, polecam.

Obecne firma czeka na zmiany. Kupil ich duzy koncern farmaceutyczny. Wszyscy sa nerwowi i postepuja malo racjonalnie. (usunięte przez administratora) Zarobki sa w tej firmie bardzo wysokie i standardy pracy tez. (usunięte przez administratora)Produkty oferowane przez Allergan sa najwyzszej jakosci i profilu bezpieczenstwa ale srodowisko lekarzy nie chce juz wspolpracowac z tymi ludzmi;( Pozdrawiam tych ktorzy jeszcze trwaja w strukturach (usunięte przez administratora)

Miro

Mam nadzieję, że dobrze sie wam pracuje skoro tak sporadycznie ktoś zamieści opinię o pracy?

Heniek

Czy Bufetowa w HR jeszcze pracuje?

NIKI
@Heniek

Bufetowa w HR pracuje i ma się dobrze.

Norbert

Czy firma normalnie działa? Nikt nie pisze, ludzie szukają info i odchodzą z niczym.

Zuzanna

Dziękuję za jakikolwiek odzew @Jonasz86, każda opinia w tym przypadku się liczy. Możesz napisać co dokładnie spotkało Cię nieprzyjemnego ze strony ALLERGAN SP Z O.O? Na pewno innym będzie łatwiej się do tego odnieść, gdy opiszesz i podasz konkretne przykłady.

Zuzanna

Pracujesz w ALLERGAN? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak obecnie wygląda praca w firmie. Na co obecnie mogą liczyć jej pracownicy?

vbnm,

@witek a to jest jakiś obowiązek żeby mieli pakiety medyczne? Przecież to dobra wola pracodawcy,a nie wymóg

not09

Witam,mam pytanie dot. pracy na stanowisku Przedstawiciela Medycznego - okulistyka. Jak to teraz wygląda po połączeniu z Actavisem? Zmieniły się warunki pracy oraz promowane molekuły? Jakie auto teraz? bardzo dziękuję za odpowiedź.

ONe

Nowy Allergan to popłuczyny po poprzednim. Generyczny Actavis zrobił tu własne porządki, czyli w większości kicha na 100 %. Dorota, akurat Neurologia w Allergan jest bardzo OK. To Botox w programach lekowych terapeutycznych. Kasa około 10 000 PLN brutto, Avensis i pakiety ubezpieczeń, w tym zdrowotny.

Dorota

Czy ktoś może coś napisać nt. stanowiska Kierownika ds. Kluczowych Klientów (linia neurologiczna). Jest rekrutacja na pracuj.pl. Interesuje mnie struktura, zakres obowiązków, socjal, narzędzia no i wynagrodzenie.

www

O jaką blondynę chodzi? I czemu ma być już? Raczej nie zatrudniają skoro się zwijają. Jest nowa struktura ponoć i będzie cienko...

Maja

Czy ktoś wie ile aktualnie jest tam przedstawicieli, ilu kierowników? Co do przejęcia, to Actavis ich kupił i będą się łączyć.

bruno

hmm no wlasnie czy na jakies konkretne pytanie uzyskam odpoiwedz to tez nie wiadomo bo nie kazdy chce sie wypowiadac ..mysle ze dobrze jest komus pomóc jezli ma sie doswiadczenie w danej branzy i jak firma prosperuje czy jest uczciwa w stosunku do pracownika dla kazdego człowieka jest to cenna wskazówka ...

xxxx
@bruno

jesli jest tam juz ta blondyna z tevy to wspolczuje wszystkim którzy tam jeszcze pracuja i radze uwazac....przekrety,mobbing, wiara w czary...i mega plecy w poprzedniej pracy....jak kogos nie polubi to tak zastraszy ze sam odejdzie. obluda falsz i zero kompetencji.

Były

Kto pisał że pracuje się świetnie ? Chyba prochy bierzesz ! Byłem tam 4 lata. Jedyny plus to że płacili dużo pieniędzy, ponad 6 tysi na rękę. Cena rekompensowały w pewien sposób ten syf, który trzeba było znosić. Prawda jest brutalna - wszystko można wycenić, nawet cierpienie w pracy z debilnymi kierownikami i BuM -ami !

Kate

Nie "jest" tylko ewentualnie będzie. "informator" napisał ze Allergan ZOSTAŁ KUPIONY a przecież działa nadal niezależnie. Między ofertą a transakcją dokonaną jest różnica. Proces się toczy, jednak proponuję poczekać do grudnia.

Zostaw merytoryczną opinię o ALLERGAN SP Z O.O - Warszawa

• Jak się pracuje w ALLERGAN SP Z O.O?

Zobacz opinie na temat firmy ALLERGAN SP Z O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ALLERGAN SP Z O.O?

Kandydaci do pracy w ALLERGAN SP Z O.O napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ALLERGAN SP Z O.O