Opinie o studio dna, A.DO XXI sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie studio dna, A.DO XXI sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie studio dna, A.DO XXI sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o studio dna, A.DO XXI sp. z o.o. w Poznań

Czy w studio dna, A.DO XXI sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w studio dna, A.DO XXI sp. z o.o.?

WER ARCH Nowy wpis

Rozmowy kwalifikacyjne to rozmawianie o architekturze. Padają pytania o umiejętności, o silne i słabe strony, o to co chce się robić w biurze np. bardziej prace koncepcyjne czy projekty wykonawcze. Jest duża otwartość i nie ma testowania na temat wiedzy o przepisach czy normach. Po rozmowie sprawdzono moje umiejętności obsługi programu. Przez o.k. 30 minut miałam przerysować fragment rzutu projektu i zaproponować swoją zmianę do projektu. Po wspólnie z architektem prowadzącym omówiliśmy silne i słabe strony moich propozycji. Było to bardzo poznawcze doświadczenie.

Klaudia Nowy wpis

Czyli w firmie jest problem a mobbingiem tak?

Garu

Witam. Ja raczej dołączę się do grupy krytykującej P. Daniela. Miałem do czynienia z tym człowiekiem przez półtora roku i uważam że był to najgorszy okres mojego życia. P. Daniel jak to cześć osób już napisała jest osobą bez odrobiny przyzwoitości. Wszystkich wyzywa od najgorszych używając przy tym sporo wulgaryzmów. Każdemu robi na złość i ma przy tym satysfakcję. Pracowników prubuje skłonić wymyślają same pomówienia. Szczerze odradzam współpracę z tą osobą

architektka stud4
@Garu

zawsze ciekawi mnie jak to jest by przez 18 miesięcy skazywać sie dobrowolnie na przezywanie najgorszego okresu w życiu. Właśnie aplikuję o prace w tej firmie. Może napiszesz coś więcej czy sa wypłacane pensje? czy płaca za nadgodziny? czy jest praca w sobotę i niedzielę? Pracuje tam troche osób a rozmowę kwalifikacyjna przeprowadzały ze mna dwie osoby Pan Michał i Pani Katarzyna i każda z nich polecała mi prace w tej firmie. Sama już nie wiem co o tym mysleć. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Nie Garu
@architektka stud4

Jak się potrzebuje pieniędzy, a telefony nie dzwonią, to niestety czasem trzeba to znieść. :) Nadgodziny bywają, soboty pracujące również - zawsze płatne (lub oddawane w urlopach) - raczej nikt nikogo do nich nie przymusza. :) Pieniądze są na czas, umowy są. Atmosfera w biurze - gdyby nie p. Daniel to byłoby super. Pracownicy są mega w porządku. Jednak p. Daniel jest osobą, która nie potrafi pracować z ludźmi, traktuje ich przedmiotowo. Kłamie w żywe oczy, na każde swoje zachowanie ma usprawiedliwienie - najczęściej winę zwala na innych. Zdarza mu się wydzierać na pracowników, co mega psuje atmosferę w pracy. Jeśli jesteś studentką i nie masz innych ofert to próbuj. :) Póki studiujesz, raczej nie będziesz bezpośrednio odpowiadać przed szefem, a możesz się tam sporo nauczyć. Spróbuj i sama wyrób sobie zdanie. :) Są tam ludzie, którzy pracują tam kilka lat i sobie radzą - wszystko zależy od Twojej wrażliwości.

architektka stud4
@Nie Garu

Dziękuję za odpowiedź. Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Dostałem tam pracę. Rozmowiałam z osobami prowadzącymi rekrutację. W rozmowie w 4 oczy nie potwierdzają wszystko na temat płatności, urlopów, płacenia za nadgodziny, nauki, odpowiedzialności. Każda z osób natomiast powiedziała, że pracując z szefem duzo sie można nauczyć. I że nikogo nie traktuje przedmiotowo. Czy możesz cos napisać o tym wydzieraniu bo pracuje tuz juz kilka dobrych dni i nie słyszałam, by ktokowliek sie wydzierał. Atmosfera jest super. Potwierdzam. Polecam to miejsce do pracy. Rozmawiałem tez o pracujacych sobotach. Nikt tu nie pracuje poza tymi,którzy sie nie wyrobili np. chodząc na papierosy. Raz jeszcze dziękuję za podpowiedź, i cieszę się, że nie poszłam za twoim głosem.

PaniArch
@Nie Garu

Dziwi mnie zakłamanie w Twojej opinii. Z jednej strony wszystko ok. pensje, nadgodziny, ludzie. Z drugiej nie do zaakceptowania własciciel biura. jak to jest, że super ludzie pracują w takim miejscu? Możesz coś o tym napisać? Szukam pracy w Poznaniu i kązda opinia jest ważna. Nawet te, które są sprzeczne same w sobie. A może troche jest winy w nas, pracownikach szukających pracę? Może czasem to my tez powinnismy uderzyć się w pierś zanim napiszemy o miejscu, którym spędzilismy 1,5 roku i więcej?

mart
@Nie Garu

kazdy ma swoją opinie na temat szefów - ja mam inne zdanie

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie studio dna, A.DO XXI sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Olga

Opinie wydają się super, ciężko się dostać? jak wygląda rekrutacja???

SYLWIARCH

Polecam. Dużo można się nauczyć. Dużo można podglądnąć. Dużo fajnych pracowników. I dobra (darmowa) kawa!

Bartosz

@AP94 Możesz dodać więcej informacji? Jaka atmosfera i zarobki?

AP94

polecam wszystkim w czasie studiów magisterskich!

student arch 2018

Jestem po kilkumiesiecznym stażu. Firma dobrze prowadzona, praca 8 godzin, nadgodziny płatne, wynagrodzenie na czas, ciekawe tematy, wizyty na budowie, szkolenia. Polecam wszystkim studentom do odbycia stażu.

Kamil
@student arch 2018

Mógłbyś napisać, czy jesteś zadowolony z wiedzy, którą przekazała Ci firma studio dna, A.DO XXI w trakcie odbywania Twojego stażu? Wiesz może, czy są w ogóle szanse na to, aby stażyści, którzy kończą nauki w tej firmie, mogli otrzymać propozycję pracy na stałe? Proszę, abyś napisał, jak to w rzeczywistości wygląda.

Agata

@studentka po stażu, czy Twoja opinia mogłaby odnieść się także do obowiązków jakie pełniłaś w trakcie trwania stażu? Co należało do Twoich obowiązków i czy miałaś możliwość nauki zawodu - to bardzo istotna kwestia dla osób, które szukają możliwość stażu właśnie w studio dna, A.DO XXI. Czy staż był płatny?

studentka po stażu

Po dwóch latach pracy jako studentka gorąco polecam wszystkim studentom pracę lub staz w biurze. Praca tam mnie rozwinęła, dała szersza perspektywę patrzenia na architekture i co najwazniejsze pozwoliła mi uwierzyć w siebie. Elastyczny czas pracy, ciekawe tematy, wizyty na budowie. Teraz mam studia zagranicą i juz podjęłam się pracy w biurze projektowym. Wysoko oceniono moje kwalifikacje zawodowe. Opinia pozytywna.

Agata

@2013-14, widać, że nie miałeś zastrzeżeń do pracy w studio dna, A.DO XXI sp. z o.o. Mógłbyś jednak opisać szerzej jak w tamtym okresie, w którym współpracowałeś z tą firmą, wyglądała organizacja pracy w tym miejscu i warunki zatrudnienia?

2013-14

Na podstawie prawie dwoch lat pracy: było normalnie jak w kazdym innym biurze, skrajne opinie sa grubo przesadzone.

Agata

@JKarola, odbyłaś rozmowę kwalifikacyjną, która spełniła Twoje oczekiwania. Jesteś na ten moment zadowolona i prawdopodobnie niedługo rozpoczniesz współpracę z studio dna, A.DO XXI sp. z o.o. Napisałaś również, że ta rozmowa była merytoryczna i rzeczowa. Mogłabyś ją bardziej opisać? Jakie pytania zostały Ci zadane? Jak, Twoim zdaniem, przygotować się do takiej rozmowy? Czy warunki zatrudnienia zaproponowane przez pracodawcę odpowiadają Ci?

XYZ

Mogę podpisać się pod wszystkimi negatywnymi komentarzami tutaj zamieszczonymi. Atmosfera pracy wykreowana przez p. D. naprawdę wpływa negatywnie na psychikę, samoocenę i rujnuje motywację do pracy w tym zawodzie.

JKarola
@XYZ

hej. możesz napisac coś wiecej. Co to znaczy atmosfera pracy wykreowana? Napisałam podanie o pracę. Przyznam, ze odpowiedź dostałam juz nastepnego dnia. Rozmowa kwalifikacyjna z włascicielem była bardzo merytoryczna. Była bardzo rzeczowa i kompetentna. Z tej pierwszej rozmowy wynika, ze jest to bardzo ambitne biuro i stawia bardzo wysoko poprzeczkę. Mi to bardzo odpowiada. Rozumiem, ze osoby mało ambitne mogą czuc sie rozczarowane. Na koniec rozmawiałam jeszcze z Panią Architekt i polecała mi prace w tym biurze. Pewnie sie zdecyduje. -:)

MM. 2017

Witam. Polecam prace w biurze A.DOXXI. Moja opinia: 1. Wszystkie soboty wolne. 2. Płatne nadgodziny 3. Umowa o pracę. 4. Kawa i najlepszy ekspres do kawy w biurze projektowym dla wszystkich 5. Praca 8 godzin, nikt nikomu nie liczy kiedy przyszedł i kiedy wyszedł. 6. Pełne zaufanie, działa w dwie strony. 7. Szef rezygnuje z wyjazdów i imprez firmowych na rzecz pracowników. A p. Daniel wymaga tylko dwóch rzeczy uczciwości i usmiechu. Polecam i pozdrawiam

Agata

@studentka czy mogłabyś rozwinąć swoją opinię? Rozumiem, że jest ona pozytywna, nie mniej misją forum jest zbieranie komentarzy o pracodawcy i ważne, by były one jak najbardziej rozbudowane, aby stawały się źródłem informacji o przyszłych miejscach pracy dla osób nimi zainteresowanych. @gr czy aplikowałeś na to stanowisko? Jeżeli tak, to mógłbyś opowiedzieć o zaproponowanych warunkach zatrudnienia?

gr

Chętnie bym się załapał na tego doradcę klientów, bo i tak na jakieś premi można liczyć, ale jaka jest wypłata?

studentka

Polecam

architektka po stażu

Moja opinia będzie krótka. Jest to jedna z nielicznych pracowni, w której pracowałam wypłacająca co miesiąc pełne wynagrodzenie. Pracowałam w 4 pracowniach w Poznaniu i tylko tej 1 dostałam samodzielne zadania na miarę moich możliwości. Każde zadanie było coraz trudniejsze. Dobrze mi się tu pracowało. Polecam wszystkim. Panuje tu zasada im więcej zaangażowania tym więcej uznania w oczach szefa. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o studio dna, A.DO XXI sp. z o.o. - Poznań

studio dna, A.DO XXI sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Trybunalska 38
    60-325 Poznań

studio dna, A.DO XXI sp. z o.o.