Opinie o OVB w Warszawa

firma finansowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OVB w Warszawa

Jakie godziny pracy obowiązują w OVB?

OVB Nowy wpis

Godziny pracy Centrali OVB to 9;00-17;00. Informacje są dostępne na stronie www.ovb.pl. Jeśli chodzi o współpracowników OVB - godziny pracy są elastyczne, można też pracować zdalnie. Tu link do znalezienia najbliższego biura w okolicy, gdzie można dowiedzieć się więcej na temat pracy jako pośrednik finansowy OVB. https://www.ovb.pl/o-nas/nasi-doradcy.html Pozdrawiamy! Centrala OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o. mail: centrala@ovb.com.pl ul. Mierosławskiego 11 A 01-527 Warszawa tel: 22 576 35 35

Justyna Nowy wpis

cześć, na jaki zarobek można tu obecnie liczyć i jak praca w praktyce wygląda? pytam, bo w googlach z reguły chwalili obsługę i ciekawa jestem ile mogą płacić za tak dobre wyniki. ktoś wie i się pochwali?

MartaZ Nowy wpis
@Justyna

czesc, odezij sie do mnie, to chętnie opowiem Ci więcej. https://www.facebook.com/MartaZZareba

Jak długo czekaliście na odzew z OVB? Oddzwaniają zawsze?

Katarzyna

Dzwoniąc do centrali nigdy nie czekałam aż oddzwonią bo sprawe załatwiam od razu. Wszystko zalezy w jakiej sprawie. W razie pytań zapraszam do kontaktu 508208846

Gabriela

czy może ktoś opowiedzieć o jakichś kursach, które rzekomo trzeba tutaj zdać, odbyć, aby móc otrzymać wynagrodzenie za prowizję? ktoś tak pisał, ale nic z tego nie wiem.

@Gabriela

Proszę o kontakt 508208846

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w OVB?

Katarzyna Borowik

Dla mnie zawszy wszyscy byli i są pomocni nie miałam do tej pory przykrych sytuacji pytając nawet o podstawy. Zawsze otwarci do rozmowy przynajmniej Ci z którym jestem w strukturze. Jeśli masz ochote dołączyć do naszej struktury to napisz :) katarzyna.borowik@ovb.com.pl

Uczą jak mieć twardą (usunięte przez administratora) rozwiązywać trudności, stawiać klienta na 1 miejscu, patrzeć dalej i szerzej na różne sprawy. Szkoła życia w bardzo satysfakcjonującym i miłym wydaniu. bardzo polecam w lipcu stukną mi 3 lata i jestem świadom swoich kompetencji, które potwierdza ilość klientów, ciągłość ich współpracy ze mną i ilość otrzymywanych rekomendacji - a to co umiem i gdzie jestem zawdzięczam swojej kierowniczce

Wszystko zależy od tego gdzie przystąpiłeś do rekrutacji. Większość osób na stanowisku kierowniczym ma kompetencje by nauczać innych poprzez to, że sami przeszli ścieżkę bycia ekspertem oraz ukończenia cyklu szkoleń. OVB jest miejscem gdzie inwestuje się w jego wiedzę i rozwój tak by mógł edukować nie tylko pracowników ale także klientów by mądrze zarządzali swoimi finansami.

Marzena

Pracowalam krotko dla OVB w 2009r, poniewaz wyjechalam za granice. Samodzielnie podpisalam jedna umowe. Otrzymalam informacje note prowizyjna o naliczeniu prowizji w wysokosci 375zl. Pieniedzy nigdy nie zobaczylam, konto zablokowane... a kiedy zapytalam przez tel dlaczego pieniadze nie wplynely na konto bankowe, uslyszalam, ze nie mam zdanego jakiegos egzaminu... o czym nie bylam informowana wczesniej, ze aby otrzymac prowizje, musze zdac jakies kursy. No coz.... uplynelo juz wiele lat id tego czasu. Mam nadzieje, ze zarobiona przeze mnie kasa poszla na dobry cel. Pozdrawiam.

Patrycja

Za odpowiednia opłata Pani Katarzyna W. (Dyrektor) z Lubina załatwia zdany egzamin KNF. :-)

@Patrycja

Wow... Za to już można lecieć z kodeksu karnego i w razie założenia procesu ,,Anonimowość", która daje Pani taką pewność jak się okazuje wcale nie pomoże. Pracowałam w zespole Pani Katarzyny kilka lat temu, zdawałam te egzaminy i żadnych opłat poza 20 zł za krk nie ponosiłam. Szkoda czasu na takie opinie, ale Pani Katarzyna na tyle poważnie traktuje swoich pracowników i klientów, że zechciała odnieść się do tej informacji...Czytałam na profilu GoWork OVB Wrocław.

@Karolina

Pani Karolino dziękuję serdecznie! Pozdrawiam :)

@Patrycja

Pani Patrycjo proszę mi powiedzieć jaka to jest opłata bo niestety nigdy do mojego portfela żadna nie trafiła :( a tak na poważnie to pewnie nie ma pani na imię Patrycja. Pracowała pani kiedyś w Ovb w ogóle? Ja 13 lat temu chciałam pracować w tej firmie miesiąc , dwa aby odbyć szkolenia podstawowe i wpisać je sobie (wtedy w moje ubogie) Cv. Zostałam do dziś. Na szczęście nie muszę dywersyfikować przychodów w postaci pobierania opłat za egzaminy. Jedyną opłatą jest krk, za które każdy płaci sam w sądzie :) proszę wziąć pod uwagę, że wypisanie nieprawdy jest karane. Życzę mniej zawiści (takowa służy chorobom) i więcej uśmiechu. Pozdrawiam wszystkich, a do współpracy zachęcam tylko tych, którzy są nastawieni na rozwój.

Cluesr10
@Karolina

KRK nigdy nie kosztowało 20 zł. Na początku już kłamiesz.

Czym w OVB zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Katarzyna

Brak podstawy, brak dodatków. Serdecznie zapraszam do kontaktu odpowiem na wszelkie nurtujące pytania. Pozdrawiam Katarzyna Borowik tel 508208846

gruby benek

Cześć wszystkim! Pomyślałem, że dodam opinię od siebie, ponieważ byłem w OVB na rozmowie kwalifikacyjnej i co nieco się dowiedziałem. Powiem tak- nie chcę jechać po tej firmie jak po burej suce, bo przecież ludzie tam jednak pracują i zarabiają, często pewnie niemałe pieniądze. Są minusy i są plusy. No więc tak, sama robota jest w ubezpieczeniach i wygląda dosyć typowo dla tej branży- chodzi o to by sprzedać ubezpieczenia, z czego ma się prowizję, a przez to zarabia pieniądze. Także, wielkiej filozofii tu nie ma. Teraz będą punktował: - po pierwsze, to nie ma podstawy wynagrodzenia, a zatem zarobek zależy od liczby podpisanych umów na polisy; nie jest to jakiś wielki minus, bo są ludzie, co lubią zarabiać w ten sposób, potrafią sprzedać dużo i mieć z tego sporą kasę - po drugie, nie ma bazy klientów; to jest OGROMNY MINUS, ponieważ musisz sobie sam ogarnąć klientów; wyobraźmy sobie dwie sytuacje: powiedzmy, że już od kilku lat pracujesz w ubezpieczeniach, np. od 2014 roku, masz swoje biuro w centrum miasta, gdzie ludzie do ciebie przychodzą i robią z tobą interesy; no i nagle zacząłeś współpracę z OVB; w takim wypadku, ma to sens, możesz na tym zarobić; a teraz wyobraźmy sobie drugą sytuację- jesteś zupełnie nowy i zielony w branży ubezpieczeń, nie masz żadnej bazy klientów, firma OVB mówi ci byś sobie ich szukał po znajomych i rodzinie (wielkie XD), więc jestes w (usunięte przez administratora) bo podstawy wynagrodzenia nie ma, a żaden z twoich znajomych nie chce ubezpieczenia; nie masz wtedy z tego żadnych pieniędzy, nic a nic; po jakimś czasie oczywiście uda się wypracować bazę klientów i będzie można na tym zarabiać, jak każdy szanujący się doradca ubezpieczeniowy, ale umówmy się- to potrwa miesiące lub nawet lata; naprawdę, jeśli się buduje bazę klientów i wizerunek od zera, to przez dłuuuugi czas do interesu się po prostu będzie dokładać, bo nie będzie na kim zarabiać - po trzecie, forma współpracy w oparciu o działalność gospodarczą; oznacza to, że trzeba sobie założyć firmę, żeby współpracować z OVB; - po czwarte, jeśli podpiszesz umowę z klientem, a on przestanie płacić, to musisz jakiś tam procent niezapłaconej kwoty pokryć z własnej kieszeni; wiadomo, że chodzi o to by sprzedać polisy ludziom, którzy ich faktycznie potrzebują i których na to stać, ale zawsze może się zdarzyć taka sytuacja, że ktoś jednak zaniecha płacenia i będziesz w (usunięte przez administratora) firma OVB, jakąś część (chyba 25%) twoich prowizji zamraża na okres chyba dwóch lat, żeby cię zabezpieczyć (tak mi powiedziano), przez co niby te pieniądze by szły na pokrycie ewentualnych niezapłaconych umów; tak czy siak, strasznie jest to słabe, wręcz potwornie duży minus za to; - elastyczny czas pracy- jedno wielkie XD; no wiadomo, że skoro sam prowadzisz swoją firmę, skoro sam jesteś sobie szefem, to również sam ustalasz od kiedy do kiedy pracujesz; zatem nie można tego traktować jako plus, bo po prostu nie jest to zasługa firmy OVB No, to by były najważniejsze rzeczy. Wiadomo, że na rozmowie było kupę bzdur i zachęt i ochów i achów, jaka ta praca świetna i jakie daje możliwości, ale już pomijam wszelkie pierdoły, bo chciałem się skupić na aspektach najważniejszych dla każdego, kto szuka roboty, czyli rodzaju umowy, na czym robota polega i zarobkach (których nie przedstawię niestety, bo jak mówiłem- podstawy brak, a tego ile wynoszą prowizję niestety nie wiem). Podsumowując (iść do tej roboty, czy nie iść): + jeśli pracowałeś już w ubezpieczeniach, masz już baze klientów to idź śmiało + jeśli jesteś osobą towarzyską, na fb masz tysiące znajomych i nie widzisz przeszkód by próbować sprzedać im polisy (i zawracać(usunięte przez administratora)ę XD) to idź śmiało + jeśli prowadzisz już firmę, lub nie widzisz problemu by ją założyć to idź śmiało - jeśli nie masz bazy klientów i nie masz doświadczenia w ubezpieczeniach, to nie idź, bo pierwsze miesiące będziesz gryzł piach i pieniędzy nie zobaczysz - jeśli zależy ci na stałym wynagrodzeniu, to nie idź, bo tutaj nie ma podstawy - jeśli nie chcesz zakładać działalności gospodarczej, to nie idź Mam nadzieję, że pomogłem wszystkim, którzy czekają na rozmowę kwalifikacyjną z tą firmą. Ja np. bardzo bym chciał sie wcześniej dowiedzieć, że nie ma podstawy wynagrodzenia. Zaoszczędziłbym wtedy czas i w ogóle nie przychodził na spotkanie, a tak, to po 1,5 h rozmowy o bzdurach dopiero się dowiedziałem tego. Pozdrawiam! :)

@gruby benek

Drogi Użytkowniku, Bardzo dziękujemy za zamieszczenie swojej opinii na temat pracy w naszej firmie. Doceniamy możliwość zapoznania się z refleksjami i uwagami byłych, obecnych czy też przyszłych Współpracowników OVB. Odnosząc się do zawartych sugestii, polityka firmy OVB opiera się na dobrym samopoczuciu i motywowaniu do działania naszych pracowników, a nie na wywieraniu presji. Na rynku funkcjonuje wiele modeli biznesowych – każdy z nich będzie indywidualnie wartościowany. Jeżeli w jednym z takich modeli – pracy etatowej - kandydat zobowiązany jest do pracy w pełnym wymiarze godzin i w wyznaczonym przedziale czasowym, a także ma narzucony konkretny plan do realizacji, pracodawca może przeznaczać co miesiąc określoną kwotę na jego pensję podstawową. Dla części osób poszukujących pracy może to być dużym atutem. Jednocześnie dla innych spędzanie całego dnia w biurze, brak możliwości samodzielnego zarządzania czasem oraz stres, który zwykle towarzyszy realizacji budżetów firmy, będzie ogromnym minusem. W przypadku OVB nie ma wymogu czasowego ani planu na realizację aktywności, w związku z czym wynagrodzenie zależy od pracownika i jego zaangażowania. Dlatego praca w OVB jest dla osób ambitnych i rzetelnych, ponieważ wynagrodzenie jest odpowiedzią na wykonaną pracę i czas realnie poświęcony konkretnym aktywnościom. Regularnie zatrudniamy nowych współpracowników, którzy, wykazując się dużym zaangażowaniem, już w pierwszym miesiącu z pomocą wieloletnich, doświadczonych pracowników mogą wykonywać swoje pierwsze aktywności, za które oczywiście otrzymują wynagrodzenie. Praca w OVB pozwala na samodzielne zarządzanie swoim czasem i potencjałem rynku. Pozwala myśleć i działać jak przedsiębiorca w przedsiębiorstwie, a nie jak pracownik etatowy. Jako firma, która profesjonalnie i z należytym szacunkiem podchodzi do każdego klienta nie możemy jednak przekazać bazy danych naszych klientów osobom nieposiadającym doświadczenia. Dopiero kandydat, który przejdzie szkolenia, może otrzymać bazę podopiecznych od osoby zajmującej wyższe stanowisko. Chcielibyśmy także nadmienić, że pracownik nie jest zobowiązany do zakładania własnej działalności gospodarczej, jeżeli spełnia określone warunki np. jeśli jest studentem lub jest już zatrudniony. Nawiązując do systemu wynagradzania pracowników, stosujemy różne mechanizmy chroniące zarówno naszych klientów jak i pracowników. W przypadku części produktów stosowana jest rezerwa, o której wspomniano, jednak w 80% produktów prowizja jest wypłacana w 100 % z góry na konto pracownika. Są to jednocześnie produkty, których nie można przerwać i tym samym pracownik nie jest narażony na spłatę takowej należności, chodzi tu np. ubezpieczenie auta, nieruchomości, opiekę medyczną. Jest nam bardzo miło, że zdecydował się Pan na spotkanie i jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Życzymy samych sukcesów na ścieżce zawodowej. Jesteśmy otwarci na zapytania i zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym centrala@ovb.com.pl Pozdrawiamy serdecznie OVB Allfinanz Polska

johny
@OVB Allfinanz Polska

brzmi sensownie i dużo wyjaśnia

Cluesr
@johny

Hahahahaha.... nigdzie nie widzę aby napisali kwoty i ile faktycznie się dostaje za sprzedaż tych ubezpieczeń , żeby wiedzieć ile trzeba zrobić żeby godnie żyć. Obstawiam że przy umowie ubezb, polis na życie, majątkowych masz z te 30 zł. żeby zarobić min 3000 to 100 umów na msc. hahahahahahah. firma dramat

Sylwia
@OVB Allfinanz Polska

Witam chciałabym współpracować z tą firmą,jest to mój początek więc działalności nuechce otwierać jak wygląda współpraca i zatrudnienie,czy składka zdrowotna jest opłacana i inne ..Proszę mi opisać jak to wszystko działa ..Dziękuję mój mail sbilicka78@gmail.com

Detelina
@gruby benek

Cenna opinia. Obiektywna, oparta o wiedzę w temacie. Dziękuje

Decyzja którą podjęłam rok temu była najlepszą ścieżką. Wspólpraca z OVB. Zdałam egzaminy przeszłam szkolenia jedno za drugim a przede mna jeszcze kolejne. Praca w obecnej sytuacji całkowicie zdalna co daje wieksze możliwości. Jeśli masz pytania dotyczące współpracy, chętnie wsprowadze Cie w tajniki ;)

Edyta
@Kasia

Cześć, właśnie rozpatruje możliwość współpracy z OVB - czy mogłabyś powiedzieć jak wygląda kontakt z klientem , czy z bazy danych dostępnej dla osoby wybiera się pierwszą osobę z listy dzwoni i pyta się czy ma Pan/Pani ochotę do skorzystania z oferty ubezpieczenia ??, Dziękuje za odpowiedz

Kasia Borowik
@Edyta

Zadzwoń do mnie a wszystko wyjaśnię 508208846

@Edyta

Szanowna Pani, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem Centrala@ovb.com.pl. Chętnie odpowiadamy na Państwa zapytania :) Z wyrazami szacunku OVB Allfinanz Polska

@Kasia

Mogłabyś opowiedzieć o początkowych zarobkach?

@Kasia

Wszystko zależy od Twojego zaangażowania. Możesz zarobić 2000, 3000, 5000zł to zależy od Ciebie. Zapraszam do kontaktu 508208846

Sylwia
@Kasia

Proszę powiedzieć,mi na temat współpracy z tą firmą mój mail sbilicka78@gmail.com

Tomasz

Kiedy zarząd spółki OVB zareaguje na działalność swojego pracownika M. Moskwiaka na Dolnym Śląsku??? Ile jeszcze będzie trwało przyzwolenie na jego praktyki polegające na przywłaszczaniu pieniędzy klientów?!?

Czy OVB oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Katarzyna Borowik

Dzień dobry, wchodząc do struktur OVB umowa jest o współpracę (czyli takie zlecenie)

@OVB Allfinanz Polska a można cv do Was słać?

@ja

Tak :)

@ja

Dzień dobry, Oczywiście tak ! :) Zapraszamy do aplikowania na adres Centrala@ovb.com.pl Pozdrawiamy OVB Allfinanz Polska

OVB Allfinanz Polska

Szanowni Użytkownicy, Dziękujemy za Wasze zgłoszenia i uczestnictwo w kolejnych Drzwiach Otwartych, a także liczne aplikacje, które nadsyłacie. Zapewniamy, że trafiają one do odpowiednich oddziałów najszybciej jak to możliwe. Cieszymy się, że chcecie dołączać do zespołów OVB Allfinanz i wspólnie z nami zabezpieczać obywateli na trudne sytuacje. Chcielibyśmy zachęcić Was do śledzenia naszego bloga na stronie internetowej. Poniżej ciekawy artykuł dotyczący tego, dlaczego to właśnie naszym Doradcom warto powierzyć swoje bezpieczeństwo. www.ovb.pl/blog/artykul/zalety-doradztwa-ovb-poznaj-trzy-wazne-powody-aby-z-niego-korzystac.html Przypominamy, że wszelkie zapytania można wysyłać na adres Centrala@ovb.com.pl Pozdrawiamy serdecznie OVB Allfinanz Polska

Aleksander

Trzy miesiące temu kiedy wprowadzałem się do innego miasta miałem świadomość tego,że instytucja wynajmująca mi mieszkanie,oczekuje ode mnie oc w życiu prywatnym,które jest w ogóle dla mnie nie opłacalne.Został mi jeden dzień do tego,aby wysłać polisę do biura w celu potwierdzenia posiadania zabezpieczenia.No i co ? Nie miałem nic...Ale kolega dał mi numer do Pani Marii twierdząc,że pomoże mi z ubezpieczeniem,pomimo niechęci i braku przekonania,zadzwoniłem i wyjaśniłem sytuacje.Tego samego wieczoru dostałem ubezpieczenie działające od następnego ranka,które spełniało moje oczekiwania.

OVB Allfinanz Polska

Szanowni Państwo, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą ! Jesteśmy uradowani mogąc odpowiadać na tak wiele maili i zapytań, które do nas kierujecie. Jako wiodąca od 1970 roku w Europie firma konsultingowa w zakresie usług finansowych stawiamy na kompleksową współpracę z zachowaniem najwyższych standardów obsługi Klienta, a także zasady otwartej komunikacji, wzajemnego szacunku i profesjonalizmu. Ostatnio otrzymujemy coraz więcej zapytań dotyczących Drzwi Otwartych OVB. Informujemy, że ze względów bezpieczeństwa dokładamy starań, aby zapewnić nasze usługi chroniąc wzajemnie swoje zdrowie. Dlatego wszelkie konsultacje, dobór produktów ubezpieczeniowych, czy też inne tematy możecie omówić z Doradcą na spotkaniu video lub przez telefon. Przypominamy, że takie spotkanie jest dla Państwa bezpłatne, ale ze względów organizacyjnych musi zostać poprzedzone mailowym zgłoszeniem na adres centrala@ovb.com.pl. Zapraszamy do kontaktu ! Z wyrazami szacunku OVB Allfinanz Polska

Logiczna wskazówka dla ludzi myślących. W OVB Polska działa ponad 5000 pośredników. OVB posiada w samej Polsce grubo ponad 500 000 klientów, którzy w większości mają wszystkie ubezpieczenia w ramach OVB. OVB proponuje klientom rozwiązania spośród wielu dużych firm jak chociażby Allianz, Ergo Hestia, Generali, Warta itd. OVB działa na naszym rynku od 1992 roku a na Europejskim od 1970 roku. Na Forum pisze negatywy kilkadziesiąt osób, kilkadziesiąt osób (ludzie którym być może nie wyszło, być może niezadowolone z jakiejś tzw czarnej owcy" może słabego managera, niedoświadczonego doradcy, lub po prostu konkurencja) kilkadziesiąt osób spośród ponad 500 000 klientów i z ponad 5000 pracowników. Czy opinie garstki tak naprawdę mogą imają rzutować na obiektywny obraz Firmy? Czy to ma decydować o tym że jakaś osoba nawet nie spróbuje, skupiając się na tych mimo wszystko wybiórczych opiniach? Osobiście w OVB działam od 2015 roku. Początki były trudne. Natomiast mając logiczną wizję tego co da to w przyszłości trwałem konsekwentnie przy swoim. Dzisiaj moja baza własnych klientów liczy kilkaset osób, baza współpracowników kilkadziesiąt osób, wśród których jest też początkowo nieprzychylna rozdzina- dzisiaj wszyscy przychodzą do mnie :-)Obecnie od 2 lat jestem na stanowisku Kierownika Okręgu. Stanowisko to gwarantuje mi emeryturę z firmy i dochody o których Inni mogą pomarzyć, za wytrwałość, naukę i szczerą etyczną pomoc klientom (dodam że przez blisko 6lat, nie wpłynęła ani jedna skarga na moją pracę) jak i współpracownikom. Jeśli ktoś miał negatywne doświadczenie, niech to zgłosi do centrali, albo niech napisze skąd to biuro, zamiast obrażać całą firmę a w tym przypadku też mnie i innych uczciwie i dobrze wykonujących swoją pracę. W Polsce kadra Managerska liczy pona 600 osób, ludzi naprawdę wykształconych, kompetentnych, i z wysoką etyką pracy. Dlaczego Wszystkich wrzuca się takimi opiniami do jednego worka? Osobiście nigdy nie słyszałem aby ktoś z mojego biura obiecywał komuś złote góry, i super fury. oczywiście można powiedzieć że wiele osób ma już te góry i fury z salonu a nie z Niemiec na Lawecie, ale to po jakimś czasie wytrwałej pracy a nie zaraz po podpisaniu papierów :-D. Przyznaję rację że większość osób się do OVB nie nadaję, ponieważ ambicji nie da się nauczyć . Większość ludzi nie obrażając, ale nie ma ambicji, aby dążyć do jakiś wyższych celów Przecież 8 godzin pracy za 2500zł, piwo popołudniu przed telewizorem, i grill na działce w weekend im do życia wystarczy. Rozumiem i szanuję, nie każdy z nas jest taki sam. Nowy współpracowniku, jeśli masz ambicje w życiu i wysokie cele to nie mogłeś trafić lepiej. Spróbuj, tylko wtedy przekonasz się jak jest naprawdę bo prawdy dowiesz się w realu a nie na internetowym portalu :-) pozdrawiam

@tofik jak to, to nie wiesz czy masz nadal umowę?

OVB Allfinanz Polska

Szanowni Państwo, chcielibyśmy życzyć radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku wraz z podziękowaniami za dotychczasową współpracę. Z wyrazami szacunku OVB Allfinanz Polska

tofik

Z OVB podpisałam umowę na współpracę w lipcu 2019 r. Do dnia dzisiejszego nie miałam żadnych szkoleń, a jak pytałam się to słyszałam że na razie nie ma i nie wiadomo kiedy będą. Nie otrzymałam żadnego wsparcia. Z tego wniosek, że firmie nie zależy na współpracy. Chcę rozwiązać umowę, ale prawdopodobnie już mnie nie ma w systemie. Jestem zawiedziona.

@tofik

Powiem szczerze że każdą osobę którą samodzielnie wprowadzam do współpracy prowadze krok po kroku zaczynając od zapisania na szkolenie podstawowe które obecnie odbywa się online. Sama zostałam wprowadzona do współpracy mniej więcej w takim okresie jak Pani wtedy szkolenia odbywały się stacjonarnie. Dziwi mnie postawa osoby która Panią wprowadzała. Posiadając już raz nr współpracownika jest Pani przypisana do tej osoby choć można złożyć wniosek do centrali aby rozpatrzyli prośbę o przeniesienie do innej struktury. Jeśli ma Pani więcej pytań zapraszam do kontaktu katarzyna.borowik@ovb.com.pl

Zostaw merytoryczną opinię o OVB - Warszawa

• Jak się pracuje w OVB?

Zobacz opinie na temat firmy OVB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OVB?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OVB?

Kandydaci do pracy w OVB napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OVB