Opinie o BUTIK NEW YOUR STYLE BYTOM w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie BUTIK NEW YOUR STYLE BYTOM. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BUTIK NEW YOUR STYLE BYTOM o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUTIK NEW YOUR STYLE BYTOM w Bytom

amamdason Nowy wpis

hahahaha dokładnie! Tam kierowniczka ciągle świeciła oczami za szefów! Byłam tam chwilę. Prace wspominam ok.

Nick Nowy wpis

Spoko sklep. Kiero ok. Fajne ciuchy. Kasa jak to w sieciówkach, bez szału.

ani.nia. Nowy wpis

Też miałam okazję tam chwilę pracować. Kierowniczka kompetentna i bardzo przyjemna chociaż wymagająca. Zespół też fajny. Tylko problem z kasą. Może nie płacili Ci bo sami nie mmieli :) Oni tam mają dziwny system ze płaci ich szef, który chyba nie jest wypłacalny .

SKAKANKA

BYŁAM NA ROZMOWIE, ZOSTAŁAM ZAPROSZONA DO SKLEPU NA 2-3 GODZ BY KIEROWNICZKA MOGŁA ZOBACZYĆ CO I JAK ... OK JAK WSZĘDZIE ... OKAZAŁO SIĘ,ŻE Z 2-3 GODZ ZROBIŁO SIĘ 5 GODZIN. KIEROWNICZKA DUŻO NAOBIECYWAŁA I ZAPEWNIŁA ŻE DO UMÓWIONEGO ZE MNĄ DNIA SIĘ ODEZWIE, A ZA TE GODZINY BĘDĘ MIAŁA ZAPŁACONE. DZIEŃ UMÓWIONY MINĄŁ I CISZA, WIĘC ODEZWAŁAM SIĘ SAMA Z ZAPYTANIEM NA CZYM STOJĘ ?! OKAZAŁO SIĘ, ŻE PRZYJĘLI KOGOŚ INNEGO HMM NO OK... DZIWNA TAKTYKA, PO CO TAKIE OBIECYWANIE KIEROWNICZKI ? KTÓRA TWIERDZIŁA ŻE MAM DUŻE DOŚWIADCZENIE I NIE BĘDZIE MUSIAŁA MNIE DUŻO UCZYĆ ITP IDT CO DO KASY HEHE ZADAŁAM PYTANIE DOT PIENIĄŻKÓW ZA PRZEPRACOWANE GODZINY, KAZANO PODAĆ NR KONTA WIĘC PODAŁAM ... PO 2 TYG NAPISAŁAM DO NICH MEILA ŻE PIENIĄŻKÓW NADAL NIE MAM .... WIĘC DOSTAŁAM ODPOWIEDŹ ŻE MAM CZEKAĆ DO 10TEGO NAST MIESIĄCA ... NO OK ... SZKODA ŻE DZISIAJ JEST 20 MARZEC A MOJE KONTO PUSTE ... NO CÓŻ ... JEŻELI TAK MAŁO KOMPETENTNIE TRAKTUJE SIĘ LUDZI TO SAMI DAJCIE SOBIE ODPOWIEDŹ CZY WARTO .... ZA TE PARĘ GODZIN TO NIE MAJĄTEK, ALE BYŁAM TAM PRACOWAŁAM I SPRZEDAWAŁAM ICH UBRANIA CZYLI JAKIŚ TAM ZYSK ZE MNIE MIELI ...

Bytom
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.