Opinie o IMPEL w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie IMPEL. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie IMPEL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IMPEL w Wrocław

Zawiedziona

Jestem rozgoryczona tym co robią w spółkach impel .Bez porozumienia z pracownikiem zanikają mu ekwiwalent za urlop nie informując go o tym.Pozatem ludzie niepełnosprawni są wykorzystywani do ciężkiej pracy fizycznej na maxa,tzw zapomogi świąteczne dają tzw pracownikom ,którzy są tylko na papierze a tym którzy faktycznie nie korzystają ze zwolnień, uczciwie wykonują swoją pracę nie dają nic poza minimalną krajową. Jednym słowem jak najdalej od takich pracodawców.

Bartek.
@Zawiedziona

Zgadzam się że wszystkimi, którzy piszą negatywne opinie o tej firmie. Bez mojej wiedzy zapłacili mi za urlop i jeszcze odciągnęli podatek, z którego nie można się rozliczyć. W szpitalu pediatrycznym na Czarnowie w Kielcach panuje zła atmosfera. Pracownicy , którzy tam dłużej pracują donoszą na innych, gdzie jeszcze donosząc kłamią, a Pani kierownik nawet się tym nie przejmuje i nic z tym nie robi. Co do kierowniczki to jest okropna i tylko z pozoru wydaje się miła. Ma swoich donosicieli na terenie szpitala, którzy jej donoszą o wszystkim. To jest coś okropnego. Nigdy nie sprawdziła czy jest posprzątane tylko słuchała swoich donosicieli. Moim zdaniem powinna wylecieć z tego biura na (usunięte przez administratora). Ona nie jest dla pracownika tylko dla firmy Impel. Nigdy jeszcze w niczym nie pomogla pracownikowi. Pracowałem tam to wiem. Z daleka od tej firmy

Były Pracownik

W całej Polsce NIKT nie Poleca IMPELA !!!!!! Jak czytam te Opinie - Firma Śmiechu Warta !!!!!! Napisana jest cała Prawda o tej Śmiesznej Firmie IMPEL !!!!!!! Żenada !!!!! Dla tej firmy liczą się pracownicy z grupami Wiadomo Forsa !!!!! Osobiście NIE Polecam IMPELA !!!!!!!!!!!

Borys Jelcyn 666
@Były Pracownik

Firma Impel to nie firma a (usunięte przez administratora) dla ludzi którymi można pomiatać i rozkazywać . Nie można mieć własnego zdania czy uwag bo zawsze rację ma ten kto rządzi . Ludzie oddają serce w pracy a i tak jest źle . Liczą się osoby mocno chore które łatwo poddają się manipulacji i nad którymi nie trzeba stać bo osoba w strachu kierownictwa zrobi wszystko .

czy

czy impel wydaje paski zarobkowe i w jakiej formie?

netGhost
@czy

Wydaje w formie elektronicznej na portalu pracownika ze wszystkich 10 spółek w których będziesz zatrudniony.

Kamilos

Bardzo jestem zadowolony z firmy impel i możliwości rozwoju bardzo dużo mi pomogła : )

Shila

Niestety pracując prawie 3 lata w tej firmie niewiele dobrego mogę o niej powiedzieć.Jedyne co to to,że wypłata na czas,i na tym koniec.Niewyobrazalny wyzysk ludzi.Zwalnianie osób i utykanie braków innymi pracownikami co kończy się fiaskiem ,bo z nadmiaru obowiązków zaczyna się robić sajgon.Od kierownika do koordynatora jedna wielka pomyłka.Jak człowiek się odezwie to od razu grożą wypowiedzeniem.Od 3 lat nie ma tygodnia ,żeby nie wymyślili czegoś na niekorzyść pracownika.Prace dodatkowe za darmo ,za co pobierają kolosalne kwoty ,a pracownik zero.Tną etaty wymuszając pracę na nierejestrowane działalności.A te ich telefony z aplikacją Optima to nic głupszego nie można było wprowadzić ,bo człowiek zamiast robić to co powinien bawi się telefonem ,ktory wiecznie ma jakiś problem

Hd Nowy wpis
@Shila

Mi właśnie nie dali wypłaty. Gdzie to mogę zgłosić?

Do hd Nowy wpis
@Hd

Zadzwonić do przełożonego, albo do ibs do wroclawia na infolinie czy wogole naliczyli.. niech robią korektę

Do @Hd Nowy wpis
@Do hd

@Hd pierwsze co możesz zrobić to skontaktowac się z koordynatorem. IBS robi paski wypłat na podstwie tego co dostaje od koordynatorów. Masz do nich numer? wiesz jak to psrawdzić. Jeśli potrzebna Ci pomoc w uzyskaniu dostępu do swojego paska wypłaty, odezwij sie.

Gertruda 123

Ogólnie firma to jedna, wielka porażka przez duże P. Wykorzystują ludzi na umowę zlecenie, a potem nie chcą wypłacać wynagrodzenia. Firma ogłasza się jako profesjonalna etc. A w rzeczywistości jeśli chodzi o sprzątanie, to brak słów. Nie posiadają żadnego sprzętu. karzą myć podłogę płynem do szyb!!!!! Brudnymi szmatami myją pólki sklepowe, a wcześniej były używane do mycia podłogi, na dodatek w zimnej wodzie. Jestem bardzo rozczarowana pracą w firmie sprzątającej Impel. Zdecydowanie odradzam. Zarobki poniżej najniższej krajowej. Praca zaczyna się ok godziny 19-20 a powroty ok 6 nad ranem.

@Gertruda 123

Tak masz rację jeszcze grupach mobilnych zero koordynacji jeździć po 200km gdzie grupa z punktu A jedzie do punktu B a z B do A

Były pracownik Nowy wpis

Ta firma to totalna porażka praca same nocki i najlepiej żeby po nocce jechać na zlecenie i znów nocka Dla nich dobry pracownik to taki który wykonuje polecenia i o nic się nie upomina A w razie urlopu lub choroby to nie można brać l4 bo po powrocie dostajesz wypowiedzenie lub rozwiązują grupę

Aga

Pracuje od 6 lat w tej firmie ,ale w. Bydgoszcz ,i osobiście nie narzekam umowy o pracę od razu były ,wypłata jest na czas nawet czasem wcześnie. Nie mam zastrzeżeń.

Były Pracownik

Prawda
@Były Pracownik

Nie masz grupy inwalidzkiej to dostaniesz umowę zlecenie lub niezarejestrowaną działalność gospodarczą. Nic się nie liczy do lat pracy. Firma śmiechu warta. Kobiety mające umowę o pracę pracują latami i zamiast dostać trzecią umowę na czas nieokreślony to dostają kolejną terminową z inną firmą córką Impel-a.

@eks pracownik
@Były Pracownik

Nie dokońca liczą się z pracownikiem niepełnosprawnym. Brak ekwiwalentów. Zero zwrotów za leki. A o urlopie to można zapomnieć. W dodatku brak szacunku do takiej osoby. Oskarżenia z (usunięte przez administratora) wytrzaśnięte. Jak powiedział mi jeden Pan firma pod psim (usunięte przez administratora)

Borys Jelcyn 666
@Były Pracownik

Dzień dobry, Jak wygląda obecnie sytuacja w firmie Impel ? Jestem umówiona na rozmowę rekrutacyjną.Same oferty pracy wyglądają dość atrakcyjnie, jednak jest tu dużo negatywnych opinii.

el camino
@Kandydat

nawet się w to nie pakuj. dopóki nie złozysz papierów do podpisania umowy bedzie względnie. gdy bedziesz miec juz umowę -docisną cie do ziemi

Myszka
@Kandydat

Szczerze,o ile Twoje pytanie jest aktualne,to z całego serca odradzam Tobie pracy w Impelu-pracę w tej ,, firmie,, podejmowałam dwa razy -raz mocno mnie (usunięte przez administratora) z wypłatą,a drugi raz -zwolnili bez przyczyny.... dostaniesz umowę bez stawek godzinowych,nie wiesz ile zarobisz,tylko pracować, pracować i nie wiadomo za co,...a po ,, jakimś,, czasie podziękowanie....

Umowy
@Myszka

Jak nie wiesz ? Najniższa krajowa. Tylko najgorsze jest to wachlowanie umowami by nie dać pracownikowi z dużym stażem umowy na czas nieokreślony. Impel ma spółek "córek" sporo i jak trzecia umowa to bach z inną firmą lub agencją umowa. Czy tak to prawnie jest OK ? Skoro pracujesz np.10 lat w tym samym miejscu na tym samym stanowisku i masz nawet 10-15 umów terminowych ?

Impel

Nie polecam niskie stawki wysokie wymagania

Krzych
@Impel

Piszę prawdę 3 lata bez podwyżki, żadnego zainteresowania socjalnego,bytowego,prosisz się o wszystko od ubrań do narzędzi PORAŻKA

Nie narzekaj bo premie niby za co Masz dostawać ? Płacą Ci za robotę 8 godzin a nie za każde zadanie osobno. Jesteś tam od roboty i ją wykonuj. A premia to albo wszystkim albo wcale. Jakieś uprzywilejowane po poprzedniej szefowej ?

Zawiedziona

Ola

Tylko Inspekcja Pracy

Były Pracownik.
@Ola

(usunięte przez administratora)Nie służy do czego jest powołana. Sprzeda się za ciastko i kawę .Patologia i tragedia skorumpowanych Inspektorów którzy kryją bandytów Pracodawców. A my na tą Patologię płacimy podatki.

@Zawiedziona

O co chodzi z tym urlopem? "Zanikają"? Czyli, że zabierają, nie wypłacają czy jak??

aqq
@Anna

nie pisze o firmie impel (nie pracuje tu) a o innym miejscu pracy, zmuszali tam pracownikow do falszowania dokumentacji pod grozba dyscyplinarki. zmuszali i zastraszali osoby niepelnosprawne, walczace w sadzie o rente z zus, ( w tej syt. utrata jedynego zrodla dochodu to znakomity sposob na zastraszanie i trzymanie w garsci). takie firmy jak impel, zatrudniajce inwalidow z jak najwyzszymi doplatami (w moim przypadku 3150, czyli caly koszt pracodawcy za minimalna), tez to robia, tylko na duuuzo wieksza skale.

Miska
@Zawiedziona

Stanowczo nie pracowałam w impelu na terenie Jaworzna (usunięte przez administratora) ze strony pracownic wyzwiska szarpanie przechodziłam okropność reakcja kierownika żadna

Kaczka k.
@Zawiedziona

Masz rację dlatego nie mam skrupułów pracując 3lata w spółce mam gdzieś ich 3miesieczne wypowiedzenie i rozstaje się z firmą z dnia na dzień

maxi

firma LIPA

maxi
@Były Pracownik.

TAM INSPEKTOR SPRAWDZA INSPEKTORA ITD WSZYSTKIE TE WSZY BIORĄ GRUBĄ KASĘ KOSZTEM TYCH NA DOLE

Bumba
@Zawiedziona

Od tego wpisu minęły trzy lata nadal to samo trzymać się z daleka od tej firmy

@Zawiedziona

Co wy robicie w tej firmie żerują na was biorą 1200 zł z orefonu wam dają ochłapy ciuchy kurtki bo innych i zmarłych co ta firma reprezentuje idźcie do normalnej firmy zarobisz ponad 3 tys i weekendy wolne co więcej potrzeba a tu sres nerwy (usunięte przez administratora)

Irena
@Bumba

Witam, jak najdalej, nic się nie zmieniło! Pozdrawiam.

Lopik
@Zawiedziona

Mnie ostatnio szef ochrony prosił bym podpisał puste wnioski urlopowe. Moja odpowiedź była jedna NIE PODPISUJĘ DOKUMENTÓW INBLANCO. Pretekst wymyślił taki że nie musiał bym przyjeżdżać do firmy i składać wniosku o urlop. Śmieszni są ci ludzie w tym impelu, myślą że mają do czynienia z idiotami. Z wejścia trzeba im pokazać że jak ma się orzeczenie o Niepełnosprawności to nie znaczy że odrazu na głowę. Cwaniakow trzeba gasić z wejścia. Powiem tak podłóg tego co było w impelu 3 lata temu to teraz zostały same (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) hamstwo totalne. Nie szanują w ogóle ludzi ale trzeba mieć do nich takie samo podejście jak oni mają, czyli też być hamem i prostakiem. Dobrze że tylko rok muszę się użerać z nimi bo pocieszam się że za rok nie wygrają przetargu. Ta firma idzie po trupach do celu większość fajnych osób tzn kadry po zwalniali się sami bo taka atmosfera w firmie Impel jest. Same czopy zostały które lizą (usunięte przez administratora) głównemu prezesowi.

Ola
@Zawiedziona

Nieliczni korzystają z ZFŚS na Swięta.Czy tylko to dziaĺa dla osób kombinujących zaświadczenia by mieć niskie dochody.Może warto zauważyć ze pracownik jest pracownikiem i też za pracę oczekuje takich samych praw..Osoby sprzątające mają zlecenia i zapłatę za nie nawet gdy jej nie wykonują bo nie ma ich w pracy!!!Ochrona gdy nie ma godzin eypracowanych zabierany ma urlop wypoczynkowy.A przecież często pracują w soboty i niedziele bez dodatków płatnych za pracę w sobotę i niedzielę.Czy pracownicy niepełnosprawni w Impel i Impel Arvie uzyskają sprawiedliwe dyżury i płace?

Olek
@Zawiedziona

Firma ipel prpnwała mi zatrudnienie ale nie wyszło firma ipel jednm słowem mnie olała jeśli chodzi o zatrudnienie

Franciszek
@Zawiedziona

To jest prawda. Zapłacono mi za urlop bez mojej wiedzy i zgody. Do końca roku nie mam już żadnego urlopu. To jest okropne ci robią z ludźmi w tej firmie. Ciągle zmieniają spółki. Jeśli ktoś ma iść do pracy NTO nie do tej firmy. Nie polecam

Franciszek
@Zawiedziona

Zabrali urlop, zapłacili za niego bez mojej wiedzy. Trzeba to zgłosić do Inspekcji pracy, jak tak może być. Urlop jest osoby pracującej, a nie Impela.

Bartek.

czy

czy impel wydaje paski zarobkowe i w jakiej formie?

@czy

Jest odpowiednia strona internetowa na której można znaleźć swoje należności.

@WorkMen

adresik podaj WorkMen dziekuję.

@czy

Adres podają kadry. Oraz brygadzista i kierownik czy menager powinien znać. Te informacje nie mogą być przecież ukrywane . A oto ta strona: www pracownik24.eu

@czy

www.pracownik24.eu ... Przy logowaniu należy podać PESEL i hasło (które otrzymamy na nr tel. który podało się pracodawcy) przy rekrutacji.

Anonimowo

Elektronicznej. SAP

Babajaga
@czy

Nie wiem czy wszędzie ale u nas tylko paski mają na umowach o pracę

netGhost
@czy

Zgadzam się... tej Pani brakuje empatii i kultury osobistej .Krzyczała na moją żonę w pracy . Na szczęście już nie wróci na etat

Była Impelka

Prace wspominam dobrze. Dużo się nauczyłam. Przyjemni ludzie, zgrany zespół

Lufa

Dość że jest zbędna to tylko zamęt wprowadza bo nie ma pojęcia o niczym co się dzieje w firmie. Do tej pory była zawsze jedna i było. Nowa szefowa jest bystra i sama doskonale da sobie radę. Tylko żeby jej nikt nie przeszkadzał. Ma całkiem inne podejście do ludzi. Na zbędną wypłatę zbędnej osoby firmę stać ?

M@RKUss

Pracowałem w tej firmie przez 10 lat i mam pozytywne zdanie o Impelu.

Jak szefostwo w IMPEL traktuje ludzi?

Nie ciekawie

Liczy się sztuka. A czy będzie ta czy inna to dla nich bez różnicy. Najniższa krajowa to szczyt kariery w tej firmie a o umowie na czas nieokreślony nawet jak będziesz pracować i 15 lat zapomnij. Jak trzecia umowa ma być podpisana skutkująca umową na czas nieokreślony to dają z jakąś inną firmą córką Impel-a których jest masa i dalej robisz na czas określony.

Święta w Impelu

Taka duża firma a na święta żadnych benefitów. Nawet złamanego grosza. Żenująca firma ! Najniższa krajowa to dla tej firmy szczyt.

Praca @impel

W firmie obiecanki tylko rzeczywistość zupełnie inna.bierzesz zlecenie i jeszcze nie masz zapłacone za dobrze wykonana usługę.mydlenie ludziom oczu.co niektóre osoby nie mają pojęcia o zarządzaniu juz nie wspomnę o pracy która ludzie wykonują.wedlug nich praca to 5 min.robisz jeszcze trochę po 24 h.a i tak jest źle.umowa tylko zlecenie bo na umowę o pracę za dużo ci się nalezy,dlatego na nią nie zaslugujesz

Taka tam

Beznadziejna firma zero zainteresowania pracownikami .co miesiąc braki w wypłatach. Coś okropnego aż nie chce się pisać. Impel sprzątające Namyslow w Dilu.Koordynatorka (usunięte przez administratora) strasznie nic nie umie załatwić porszka totalna

Agida
@Taka tam

Pracuje od 6 lat w impelu w Bydgoszczy ,nigdy nie miałam braktu w wypłacie zawsze płacone na czas , firma może nie interesuje się pracownikiem ,ale jeśli ktoś jest kumaty to sobie wszystko sam załatwi łącznie z dofinansowanie że świąteczna premia ,fundusz socjalny od tego jest Wrocław i zawsze można zadzwonić i zapytać.

Traktor

Wygląda jakbyś zazdrościł że musisz łopatą robić a on jeździ traktorem. Wygląda to tak jakby te komentarze o traktorze pisała cały czas jedna osoba ? Chociaż trzeba przyznać że w tej firmie na terenie cmc jest jeszcze sporo do poprawy jeśli chodzi o warunki zatrudnienia. Taki niestety współczesny (usunięte przez administratora) gdzie pracownik jest tylko sztuką za najniższą krajową i najlepiej na śmieciówce bez żadnych przywilejów wynikających z KP.

Taka tam

Weźcie się za koordynatorkę w namyslowie w dilu w firmie sprzątającej impel układy z Pawłem mają. NIC ta kobieta nie umie załatwić nie nadaje się na te stanowisko .koordynatorka jest tylko dlatego że (usunięte przez administratora) Pawłowi który z dila zatrudnia impel .Totalna porażka

Iza 8734

Najlepsze jest zatrudnianie jednocześnie na umowie o pracę i zlecenie.Przy czym robisz to samo pod nadzorem brygadzistów.Jak ktoś chcę zarobić to ok,ale zapomnijcie o czasie wolnym dla siebie.Jest to obejście przepisów o czasie wolnym i ubezpieczeniu art.58kc.Miejsce pracy centrum Łódzi.

Zostaw merytoryczną opinię o IMPEL - Wrocław

• Jak się pracuje w IMPEL?

Zobacz opinie na temat firmy IMPEL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 147.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IMPEL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 126, z czego 9 to opinie pozytywne, 105 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IMPEL?

Kandydaci do pracy w IMPEL napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IMPEL