Opinie o Idea Expert w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Idea Expert. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Idea Expert o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Idea Expert w Wrocław

Scooti Nowy wpis

ja odradzam ta firmę jako klient osoby w niej pracujące odpowiadają na emaile 20 dni są nie douczone jedna wielka kompromitacja

enzel Nowy wpis

ameryki nie odkrywasz tym wpisem ale masz rację @wear

Stary Nowy wpis

Praca w tej firmie od paru lat była fatalnym doświadczeniem bo brakowało w nie atmosfery ,profesjonalizmu ,możliwości rozwoju i wielu innych elementów.czasem wręcz elementarnego szacunku dla pracownikow i klientów.Drogi "ja" w pracy nie chodzi tylko o to żeby dobrze zarobić a i to jest względne i dotyczyło wybranych i nie koniecznie tylko najlepszych czasem było dziełem przypadku i wiem o czym mowię.

Tak czytam te różne wypowiedzi i aż momentami włosy mi dęba stają. Jak komuś się nie chce pracować albo jest nieudolny to wszędzie mu będzie źle, chyba, że są okoliczności od nas samych niezależne np. stawki dla pośredników, które są niższe niż u innych partnerów przez co traci się możliwość zarobku.Praca w tej firmie nie była zła i można było naprawdę dobrze zarobić. Pośrednicy chyba też nie narzekali. Mówię głównie o produktach Idea bank. A że nie każdy był zadowolony z kredytów Idea Bank to już zupełnie inna sprawa. Moi drodzy nie ma już Idea Expert - została wchłonięta, połączona (jak kto woli) z Tax Care, a pion samochodowy to teraz Idea Leasing. Wiem co mówię więc skończmy już snuć te domysły.Pozdrawiam

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Idea Expert? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Kicia

Śmieciowe imperium LC i śmieciowe metody jego" mistrzów "zarządzania. Wreszcie koniec tego bagna tylko co zrobią ci "mistrzowie "chyba bedą Kozy pasać - czy sobie poradzą ? Taka koza potrafi mieć swoje zdanie.

arg

a ludzie dalej swoje...nie ma ogłoszeń bo zwijają biznes...

arg

Marek Ciebie nie wywalili? JESZCZE:D

A możesz podać link do tego forum... bo nigdzie nie widziałem takich newsów

Utylizacja Idea Expert trwa kilka lat, głupota i pazerność macherow z Idea Banku rozwali każda firmę. Panowie ta formuła już się wyczerpała za gruba kasy jaka bierzecie wypadałoby się rozwijać. Open, Tax Care IB to wszystko leży na ryju Rynek i Giełda już tego bałaganu nie kupuje.

enzel?

Enzel chyba opłacony, firma znika idea bank wprowadza swoich, ludzie na bruk. Tyle

Zament to czyni ta firma na rynku i w głowach pracownikow ,a na efekty proponuje poczekać ze trzy miesiące i pozamiatane. Gdyby mieli działać tak samo to słabo widzę przyszłość.

Phy

To ze wchłoną nie musi oznaczać zwolnień. Być może takie ruchy są potrzebne. Tak duża firma raczej nie pozwoli sobie na takie manewry. Pewnie bedą działać tak samo tylko pod innym szyldem. Nic nie piszą o zamknięciu spółki wiec to chyba niepotrzebny zamęt

Luty

A jaki jest końcowy etap procesu wchłaniania przez organizm np. Ludzki ? I taki będzie koniec pracownikowiik. Jeszcze pracy nie zacząłeś a już ja zamknęli . Szkoda tyle dobrego byś się nauczyl bo i takie głosy informacje tu czytałem ( chyba za wypisywanie tych bredni płaca )

Work

A czy ktoś zna jakieś szczegóły zmian? Bo doszły mnie skuchy, ze firma wcale nie znika tylko wchłania ja idea bank

ads

gdzie chcesz aplikować jak firma znika?? są ogłoszenia?

ads

No i ludzie na bruk, ale co tam nowych się zatrudni by zrobić potem to samo....

czesc

Jest ciężko, to fakt! Jestes tyle wart co Twój ostatni miesiąc! Ale z drugiej strony w jakies spolce można tyle zarobić co w IE? Ja nie mialem jeszcze tak dochodowej pracy. Mam nadzieje ze po przejściu będą płacić tak samo.

Luty

Nie każdy się nadaje a właściwie nikt skoro firma w niesławie kończy swoją obecność na rynku :-)

Byly

Czas zakończyć bezsensowna dyskusje IE kończy swoje rynkowe szamotaninę.przed laty to była świetna firma .Wiem co pisze bo pracowalem niemal od początku. Firma przez ostatnie lata była konsekwentnie niszczona przez absolutnie nieudolnych prezesów przez małe "p" wystarczy przesledzic ich dokonania zawodowe. Ciekawe , ze czym się nie zajmą to rozwala a mimo wszystko ich przełożeni znajdują dla nich nowe ważne zadania.przypomina to rzeczywistość rodem z filmu Miś. Szanowny Panie LC to jest działanie na szkodę kolejnych społek a dowodów nie brakuje.Majatek sprzedawany po zaniżonych cenach niektórym pracownikom ( z grona zaufanych ) zawyżone ceny usług np. Ubezpieczenia komunikacyjne samochodów czy chociażby niegospodarność Prezesa ( woda , imprezy np. Zakup drogiej gitary bo chciało mu się pośpiewać po wodzie z 5 minut Brawo! Gdzie RadaNadzorcza czy inne np. Państwowe organa kontroli.Tak działają spółki giełdowe. Pozdrawiam wszystkich wiedzących co piszą i tych którzy błądzą w oparach absurdu od PR czas do nowych społek tyle jest przecież do zrobienia :-)

Atrybutka

Jak dla mnie czas w którym u nich pracowałam nie był czasem straconym. Fajna praca, w miłej atmosferze. Może targety były wysokie, ale uczy to samodyscypliny . Polecam tym którzy zaczynaja pracę w finansach, bo dla mnie cały okres pracy był rozbudowanym szkoleniem za co jestem im wdzięczna.

Zostaw merytoryczną opinię o Idea Expert - Wrocław

Idea Expert
2.6/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Przyokopowa 33
    01-208 Wrocław