Opinie o Vivus Finance sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Vivus Finance sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Vivus Finance sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vivus Finance sp. z o.o. w Warszawa

Pracownik cc

Słyszałam że są wpisy na go worku więc wchodzę i oczom nie wierzę. Albo to sfrustrowany pracownik ktory awansu "nie dostał" i z nikim nie umie na ten temat pogadać albo nasza konkurencja. Ja jestem zadowolona, inni wiem że też. Nie pamiętam kiedy ktoś od nas odszedł. Masakra te wpisy.

Zadowolona
@Pracownik cc

Również nie rozumiem tych wpisów. Też jestem zadowolona z pracy na CC. Fajna atmosfera, fajni ludzie, zarobki tez ok. Ja polecam prace w Vivusie

Ciekawe rzeczy można przeczytać. Lubie czesto przeczytać o firmach, do ktorych udaje sie na rozmowy lub juz bylam. W Vivusie bylam na rozmowie jakis czas temu na sluchawke do cc. Na rozmowie nie dowiedzialam sie o warunkach finansowych bo ponoc sa one omawiane na wyższym szczeblu po rozmowie. Dodatkowo z informacji jakie mili rozmowcy pzekazywali wybikalo, ze targety robi sie bez duzego wysilku, ze atmosfera jest fajna i ze awanse czesto maja miejsce wsrod osob pracowitych. Ogolnie ochy i ahy. Niestety nie przeszlam pozytywnie rekrutacji. Moge tylko przypuszczać, ze moje oczekiwania finansowe nie spodobały sie mimo, ze rozmowcy sprawiali wrazenie wielkiego zainteresowania (moze z uwagi na wiele lat doswiadczenia w windykacji). Moze dla kogos opinia byla pomocna.

Agnieszka

Słowo o awansach i rekrutacjach wewnętrznych Poszukując osób na wolne stanowiska zawsze sprawdzamy wcześniej, czy nie mamy pośród nas tych, którzy mają odpowiednie kompetencje/potenchał i mogliby awansować. Uruchamiamy rekrutacje wewnętrzną i ten kto pracuje w Vivusie wie, jak dużo osób awansowało ze stanowisk podstawowych na specjalistycznie i menedżerskie i jak często pojawia się komunikat „Jest okazja do rozwoju” Rekrutacja wewnętrzna w większości przypadków jest dwuetapowa, gdyż przeważnie po pierwszym etapie trudno podjąć trafną decyzję, kto powinien zostać wybrany. Mamy na pokładzie naprawdę bardzo dużo dobrych, kompetentnych ludzi. Drugi etap to zadania, które w sposób zobiektywizowany pozwalają nam podjąć rzetelne decyzje i wybrać osobę, która odznacza się pożądanymi na nowym stanowisku kompetencjami, motywacją, potencjałem rozwojowym, talentami. Po rekrutacji, osoby, które nie zostały wybrane otrzymują feedback, by miały wiedzę co następnym razem mogą zrobić lepiej lub z jakich powodów nie zostały wybrane. Zapewniamy o gotowości do wsparcia jeżeli dana osoba bedzie chciała pogłębić informacje zwrotną na oddzielnym spotkaniu. Jednocześnie też traktujemy sie tutaj jak osoby dorosłe czyniąc założenie, że każdy jest kowalem swojego losu i sam odpowiada za swoją karierę. W ostatnim miesiącu 3 osoby z CC awansowany i przeszły do innych działów. To są fakty.

abc

Nie polecam, niskie płace w cc, mimo, że się chwalą, że są super. Klimat słaby, wysokie targety, nacisk na zysk firmy, człowiek mało ważny o czym świadczą pensje w cc.

@abc

Nie zgadzam się z opinią i wiele innych osób zadowolonych także.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Agnieszka

Szanowni Państwo, Tego typu portale jak Go Work powstają m.in. po by wylewać anonimowo falę hejtu, przed którą nie sposób się obronić. Nawet gdy mowa o konkretnych danych i faktach, ktoś postronny, zawsze może po prostu napisać, że tak nie jest. Dyskusja tutaj ma na celu niszczenie wizerunku Vivusa jako Najlepszego Pracodawcy, którym od kilku jesteśmy. W tym roku Vivus zdobył certyfikacje Great Place to Work, w poprzednich latach wyróżnienie Najlepszego Pracodawcy Aon Hewitt jeszcze wcześniej podwójny tytuł Inwestor w Kapitał Ludzki. To o czymś świadczy. Proszę czytające to osoby o krytyczną i rozsądną ocenę tego wątku. Zapraszam także osoby starające się o pracę u nas na naszego fb. https://www.facebook.com/karieravivuspl/ Tam jest więcej prawdziwych informacji o firmie. Pozdrawiam, Agnieszka

uczciwy
@Agnieszka

Wręcz przeciwnie. Tu pracownicy mogą się jeszcze w miarę swobodnie wypowiedzieć, proszę nie deprecjonować znaczenia serwisu Go Work i poczytać o tym, jak jest cenny dla poszukujących pracy, właśnie dzięki możliwości wymiany informacji między wszystkimi pracownikami, tymi obecnymi, byłymi i potencjalnymi w przeciwieństwie do prywatnych stron, gdzie firma pieje tylko peany na swoją korzyść. Myślę że każdy realnie podchodzi do tematu proszę Pani, nie trzeba ludzi pouczać, jak mają postępować i które strony odwiedzać. Z pani wypowiedzi wnioskuję że wiele opinii pracowników Vivusa na stronie Go Work jest niewygodnych dla Pani i firmy, ale to nie powód by atakować osoby wypowiadające się i oskarżać nas o hejt. Administratorzy Go Work umieją odróżniać opinie od hejtu, bez obaw.

@uczciwy

To ciekawe....

Igor

Jaki jest powód, że nie zagląda nikt z pracujacych osób na ten wątek?

analityk
@Igor

Bardzo prosty: jak ludzie są zadowoleni z pracy to nie siedzą na GoWorku, bo mają ciekawsze rzeczy do roboty ????

Ad
@Igor

Boją się utraty małego, ale jednak źródła utrzymania. A dyrekcja potrafi postraszyć na spotkaniach :-) Jedno jest pewne - małe zarobki i wielkie wymagania a następnie mydlenie oczu na Go Worku różnymi tzw "uśrednionymi" liczbami, czyli coś jak ze średnią krajową zarobków, która jeśli wynosi 5 tysi, to się niby wszyscy generalnie powinni cieszyć ???? Już widzę uradowanych z tego powodu pracowników CC. Także tego, średnie, średnimi, pisanie HR-owców i innych dbających o wizerunek firmy pisaniem a fakty same mówią za siebie w postaci niezadowolonych pracowników, którzy od Was odchodzą sami i takich, których zwalniacie niby z ich winy (z tym się nie da polemizować, bo na tym forum odpowiedź zawsze będzie sztampowa). A kto awansował i jak "uczciwi" to pracownicy pozostanie w pamięci tych, którzy tej szansy nie otrzymali i nie otrzymają, tych co wkurzeni odchodzą i co zostali zwolnieni, by zrobić miejsce tańszej sile roboczej. Jaki pan taki kram :-) Karma wraca...

Jestem świeżo po rekrutacji w Vivus. Ostatnio uczestniczyłem w wielu rekrutacjach i muszę powiedzieć, że tu było wyjątkowo przyjemnie. Bardzo miła i kompetentna rekruterka, rozmowa bez głupich pytań, sprawny kontakt, co jak się ostatnio przekonałem wcale nie jest standardem. Wszystko było ok, na prawdę mi się podobało, nawet zniósłbym brak miejsc parkingowych, ale zarobki w obsłudze klienta stosunkowo niskie. Nie rozumiem dlaczego ludzi na słuchawce traktuje się jakiś gorszy sort, bo to na prawdę ciężka robota. Ostatecznie zdecydowałem się na lepiej płatną propozycję.

Robert
@Piotr

Firma Vivus organizuje szkolenia dla nowych pracowników? Na rozmowie mówili coś o premiach lub benefitach? Dzięki za jakiekolwiek komentarz na ten temat..

vicik

Opinie klientów o vivusie, warto poczytac(usunięte przez administratora)

Maca
@vicik

Opinie klientów a nie pracowników;) a to portal dla ewentualnych pracowników, taki mały szczegół ;)

Edyta

@Ania w jaki sposób Vivus Finance dba o pracownika? Jak możesz opisać warunki zatrudnienia? Jest oferowana umowa o pracę? Czy firma oferuje premie i bonusy pracownicze? Jest możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych? Proszę podziel się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem, wiele osób zaglądających tu z pewnością uzna te informacje za przydatne. @marek forum gowork służy do wymieniania opinii o pracodawcach, a nie do reklamowania swoich usług.

fffff
@Edyta

Zespole HR Vivusa.... odpisz "Edzi", napisz "jako" pracownik jak jest kolorowo BUhahahahahahahah

Ania z HR
@Edyta

@Edyta Mamy tylko umowy o pracę - no chyba, że przychodzisz na krótko na praktykę czy staż. Wstępnie każdemu bez względu na stanowisko oferujemy umowę na czas próbny na 3 miesiące , potem umowa na czas określony lub nieokreślony – w zależności od tego do jakiego działu dołączasz. Mamy i premie miesięczne dla działów CC i DC i bonusy roczne fajnej dla pozostałej części. Do tego prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny i mulisport . Wspomnę tylko o czwartkowych śniadaniach dla pracowników, cotygodniowych owocach , lodach w okresie letnim, wspólnych wyjściach na przysłowiowe „piwo” i przede wszystkim super ludziach i mega atmosferze. Ścieżki karier są nieodłącznym elementem rozwoju w CC, DC, i BO, do tego szkolenia wewnętrze i zewnętrze. Kompetencje naszych pracowników podnosimy także poprze programy Top Talentowe , ale i wspólne inicjatywy biznesowe , w których pracujemy projektowo . Stawiamy zawsze na wewnętrznych kandydatów; zatem gdy w organizacji pojawia się wakat, pierwszeństwo mają zawsze nasi ludzie , dopiero potem szukamy na zewnątrz. W 80% udaje nam się pokryć wakaty potencjałem pracowników, których już u siebie mamy. Generalnie jak masz fajny pomysł na rozwój, akcję charytatywną itd. i chcesz czuć się jego „właścicielem „ nie ma problemu , damy Ci taką możliwość. @fffff narzekać może zawsze i każdy , ale trzeba się też nauczyć doceniać to, co pracodawca oferuje , bo jak się okazuje rynek jest różny i zawsze możesz trafić jeszcze gorzej.

Set

Rekrutacja przeciętna zero info o socjalu bo najpierw musisz się wykazać

@Set

Jeżeli podczas rekrutacji nie otrzymałeś pełnej informacji na temat tez „socjalu” już odpisuje. Od samego początku zatrudnienia pracownik może korzystać z benefitów, które są dostępne dla nas wszystkich takich jak np.: • dofinansowanie na platformie benefitowej, która daje szerokie możliwości utylizacji tych środków w różnych obszarach takich jak np. nauka i rozwój, moda i zdrowie, strefa zdrowia i ciała, zwiedzanie świata) lub jest możliwość przeznaczenia części tej kwoty na kartę multisport lub wybór pakietu medycznego. • dofinansowanie do parkingu • aplikacja do nauki j. angielskiego • upominek z okazji urodzin, narodzin dziecka I wiele wiele innych jak np. czwartkowe śniadania czy owocowe wtorki lub mnóstwo akcji, konkursów wspierających well-being i budujących naszą kulturę organizacyjną. Pozdrawiamy, Zespół HR

Beata

pożyczki chwilówki takie jak vivus są na lista-firm.com.pl

Edyta

@fffff, jesteś w posiadaniu jakiś informacji na temat pracy w firmie Vivus Finance, które mogą pomóc osobom przeglądającym ten wątek? Jeżeli tak to, proszę, abyś wypowiedział się w tym temacie. Obecnie firma Vivus Finance poszukuje pracowników na stanowiska obsługi klienta oraz windykacji telefonicznej. Wszelkie informacje na ten temat firma aktualizuje na swojej oficjalnej stronie internetowej http://kariera.vivus.pl/dolacz-do-nas/?filter=oferty-pracy Czy ktoś z Was zastanawia się nad złożeniem aplikacji do pracy w tej firmie?

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

Zainteresowana

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Nie bardzo rozumiem.. Jak się komuś w pracy nie podoba to czemu jej nie zmieni? Fakt bywa ciezko ale to specyfika pracy z klientami.. Pracuje tu dłuższy czas i jak mamy mówić o klimacie i socjalu to jest dobrze. Polecam bo znam wiele osób które też sa zadowolone

Baśka

Bo ludzie tak mają. W twarz się boja powiedzieć cokolwiek, ale za klawiaturą to dobermany!

@Baśka

A ja sobie myślę, że ludzie szybko się do dobrego przyzwyczajają... A że zawsze trawa u sąsiada jest bardziej zielona, to marudzą. Pracowałam i wiem z Vivus dba o pracownika. Odeszła i żałuję :/

Laluna

Ja mogę polecać pracę w firmie ale osobom , które taka prace lubią.

olasek09
@Laluna

proszę o informacje czy ciężko jest wyrobić premie ok 1000 zł, mówimy o osobie z poważnym podejściem do pracy :) z góry dziękuję za informacje i pozdrawiam

Norbert
@Laluna

Na jakim szczeblu pracowałeś?

to nie jest dobry pracodawca, kiedyś i owszem aktualnie mierny .... odchodzi cała maa ludzi z różnych działów a na nowych jakoś nie mogą liczyć aczkolwiek nowy prezes jest OK. Może potrzeba czasu na zmiany., tylko te zmiany powinny zacząć się się od podstaw ..

Grażyna
@anonymous

mierny to delikatne określenie, jest źle, odchodzą z różnych działów, to fakt a afery wynikające na cc są traktowane indywidualnie tzn jak ktoś ma plecy i jest z rodziny może liczyć tylko na upomnienie .... reszta nie wiem

Grażyna
@Grażyna

bo to firma rodzinna jest, odchodzę na dniach więc mam gdzieś ale to prawda, jak masz miękki kręgosłup to może zrobisz karierę ? nie wiadomo do jakiego łóżka trafisz w skrócie Vivus za Loukasa był ok , teraz na cc żądzi miernota do nauki

Janusz
@Grażyna

Pracownik który nie odchodzi
@Janusz

Ej, zaraz. Przecież na CC regularnie odbywają się rady pracowników i managerów. Coś Ci leży na sercu, to możesz anonimowo zgłosić koledze z działu który przedstawi sprawę wyżej (oczywiście możesz sam iść na taką radę, no ale wtedy anonimowy nie będziesz...). Jakoś wszyscy sobie pracę chwalą, poza totalnymi leniwcami. Nie wiem gdzie widzisz jakieś kolesiostwo - w firmie pracuje kilka spokrewnionych osób, ale każda którą znam - a wiem o trzech takich sytuacjach - zaczynała od młodszego specjalisty. W bieżącej pracy nie mają ze sobą kontaktu. To chyba dobrze że uważają Vivusa za tak super firmę, że polecają ją rodzinie? Hejterów najbardziej boli, że w Vivusie awansuje się za ciężką pracę. We wszystkich działach. Spora część managerów w firmie (w tym managerowie CC i windykacji) zaczynała na słuchawce - więc nie działa na nich żadne bajerowanie. I nie można cały dzień przeglądać fejsika i brać za to kasy. Mamy mnóstwo sposobów, w jakie można zgłosić ze coś jest nie tak... I nikt nic nie zgłasza! Skoro ze światem wszystko jest ok, to może z Tobą jest coś nie halo?

Janusz
@Pracownik który nie odchodzi

Możesz mi wierzyć, że ze mną jest wszystko ok. Może prawda boli ? Doprawdy słaba argumentacja na konkretne zarzuty

Pracownik który nie odchodzi
@Janusz

"też odchodzę na dniach .... 2 dniach a że wszystko popsuli to fakt, łóżko, rodzina, i włażenie w (usunięte przez administratora) kolesiostwo to teraz rządzi niestety i fakt jak był Loukas było inaczej nie wiem czy Ewa sobie nie radzi ale na cc jest TRAGEDIA !!!!!!!! miernoty u władzy" Śmierdzisz, za bardzo lubisz dzieci i wyprowadzasz papier biurowy! - to przykład równie konkretnych zarzutów, jak Twoje. Póki nie pokażesz dowodów, mamy do czynienia tylko z wyssanymi z palca oskarżeniami - jak te, które ja pozwoliłem sobie napisać. Prawda jest taka, że w firmie jest mnóstwo ciał, którym problemy można zgłaszać. Gdyby źle się działo, mógłbyś ich o tym poinformować. A takie walenie kałem po wszystkich licząc, że do kogoś coś się przyklei, jest mega kiepskie ;)

Bumka
@anonymous

A jaki wg Ciebie jest dobry pracodawca?

NIEWIARYGODNE

Jestem zdumiony tak ogromną ilością negatywnych komentarzy, które ciągną się od kilku lat. Rozumiem, że rządzący nic z tym nie robią - czy ktoś może coś na ten temat napisać ? Z tego co wiem firma chwali się, że ma dobre wyniki - ale wyobraźmy sobie, co by było gdyby pracownicy byli bardziej zadowoleni ze swojej pracy -"zadbaj o pracownika, on zadba o klienta" - przecież mogli by mieć jeszcze większe! No chyba, że firmie odpowiadają wyniki takie jakie są i nie zależy im na opinii pracownika - może liczy się kasa, a pracownik jak nie ten to następny - wymienia się ją jak zużyty sprzęt. Szkoda Z chęcią posłużę się tym przykładem do mojej pracy o tematyce "hejt w sieci - co boli polskiego pracownika"

@NIEWIARYGODNE

Również jestem zdumiony ilością negatywnych komentarzy. Pracowałem w różnych miejscach, ale żadna firma nie przykładała takiej wagi do zadowolenia pracowników. Jak jednak widać nie da się dogodzić wszystkim. Zawsze znajdzie się ktoś, kto na siłę doszukuje się działania na szkodę pracownika. Może ja mam inne podejście niż ludzie piszący negatywne komentarze, ale uważam, że w pierwszej kolejności to firmie musi się opłacać zatrudniac danego pracownika. Jeśli pracownik swoją postawą przynosi straty, to nawet najbardziej tolerancyjna firma prędzej czy później coś z tym zrobi. Pracuję w Vivusie od dłuższego czasu, znam ludzi, procedury oraz wartości i wszystko tutaj jest na swoim miejscu. Ze swojej strony poleciłbym pracę w tej firmie swoim najbliższym, co z resztą kilkukrotnie robiłem. Jako najlepszą rekomendację proszę uznać fakt, że część osób, którym nie podobała się praca w Vivusie i próbowali sił w innych przedsiąbiostwach, po jakimś czasie prosi o możliwośc powrotu.

koko

Twój komentarz mnie nie zdziwił :) No bo co mógłby napisać niby "pracownik" Vivusa - same superlatywy! :) Rozumiem "Pracowniku?!" że starasz się wybielić sytuację, jednak rozumiem kiedy jest kilka komentarzy, ale cała masa już daje wyraźny sygnał, że coś się dzieje. A nie jest tak, że już kilka osób wstępując do VIVUSA ugrało swoją pozycję, zdobyło fajne stanowisko i według nich jest ok. Pamiętajcie nie tylko z takich pracowników składa się firma, ale też z pracowników operacyjnych. Według mnie dążycie w ślepy zaułek, z czasem zwrócicie na to uwagę. Ja pozostanę jednak przy moich odczuciu i opinii, że trochę to jednak wygląda jak - Liczy się wynik i tylko wynik, pracownika zawsze można wymienić

@koko

Gdyby coś mi nie pasowało, to szukałbym innego pracodawcy, nie sądzisz? Byłem "pracownikiem operacyjnym" i moja opinia o firmie była taka również wtedy. Nie znam osób które "ugrały" stanowiska, chyba że "ugraniem" nazywasz ciężką pracę na swoją pozycję. Jeśli to dla Ciebie problem, że w Vivusie ktoś widzi Twoją postawę i odpowiednio na to reaguje, to nie wiem jakiego pracodawcy oczekujesz. Nikt nie da Ci niczego za darmo.

Inny pracownik
@koko

@Koko Ale jaką sytuację wybielać? Na CC jest naprawdę super. Pozycję ugraje się pracą - wszyscy teamliderzy zaczynali jako pracownicy na słuchawkach. Szef CC też. Więc co to za gadanie, że nie wiedzą jak wygląda praca pracowników operacyjnych? Pewnie biadolenie kogoś, komu się robić nie chce i brałby kasę za nic. Nic dziwnego, że firma takich nie chce trzymać. Ja nie pracuję już w CC, ale też tam zaczynałem. W rekrutacji wewnętrznej na moje stanowisko brało udział +/- 10 osób. Zdobyłem fajne stanowisko, bo na to ciężko pracowałem. Tak jak większość załogi Vivusa. I pracuję tutaj już ponad trzy lata - nigdy nie widziałem żeby krzywda się działa komuś kto chciał pracować i się uczyć. Pracować, a nie jakoś zapieprzać specjalnie. Żegnaliśmy tylko roszczeniowców którzy się dziwili, że ktoś od nich czegoś wymaga. Może jesteś jednym z nich?

Były pracownik CC

Świetnie, tylko dlaczego macie taki problem z rekrutacją ? Jest źle i prawie wszyscy to wiedzą ale nic nie powiedzą na forum bo boją się utraty pracy. Owszem zawsze znajdzie się zadowolony, sam znam kilku nie zmienia to faktu, że od ponad pół roku jest coraz gorzej. I nie jest prawdą twierdzenie, że ci niezadowoleni to lenie !!!! O nie. Co prawda już nie pracuję tam ale obrażanie byłych pracowników ? Chyba nie tędy droga. Padły konkretne zastrzeżenia i brak odpowiedzi. Kolesiostwo się panoszy i nikt nad tym nie panuje bo ci którzy są w gronie, korzystają i są zadowoleni.

Inny pracownik
@Były pracownik CC

Przecież już od dłuższego czasu nie ma problemów z rekrutacją. Nie widzę nieobsadzonych miejsc, ze wszystkim się wyrabiamy. Nawet przesadnej rotacji nie ma. Jak sam mówisz, w firmie są zadowoleni ludzie. Właśnie nie padły żadne konkretne zastrzeżenia. Ludzie wylatują, jak mają kiepską jakość rozmów. Nikt nie chciałby przecież jako klient rozmawiać z nieuprzejmym agentem, prawda? Gdzie tutaj obrażanie? Proste stwierdzenie faktu, ktoś jest słaby, to firma się z nim rozstaje. Przecież to nie instytucja charytatywna. A przed rozstaniem taki pracownik ma kilkanaście szans na poprawę!

@koko

otototo i taka cała prawda o vivus :)

Tragedia
@anonymous

Czytając dochodzę do jednego wniosku: Rządzący, kierownicy etc są zadowoleni, a pracownicy tak nie bardzo-... tak to odbieram! Tak szczerze, tak mnie rażą po oczach te sztucznie, pompowane ideały wypisywane "przez niby pracowników", że to chyba jakiś Matrix- najwidoczniej HRy łykają jakieś inne tabletki

Edyta

@anonymous, czy pomimo swojej negatywnej opinii o Vivus Finance sp. z o.o. jako pracodawcy, nadal z nim współpracujesz? Jeżeli tak, to co w Twoim odczuciu może być zachęcającym czynnikiem do ubiegania się o zatrudnienie w Vivus Finance sp. z o.o.?

@Edyta

już nie pracuję i Tobie odradzam

Edyta

@Polak, dziękuję za wyjaśnienie. Jeżeli jesteś pracownikiem Vivus Finance sp. z o.o. to mógłbyś opisać jak oceniasz tę firmę jako pracodawcę? Czy dba ona o Twój rozwój zawodowy, np. poprzez organizowanie szkoleń lub zapewnianie Ci wyzwań, dzięki którym możesz zdobywać nowe umiejętności?

Zostaw merytoryczną opinię o Vivus Finance sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Vivus Finance sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vivus Finance sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vivus Finance sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vivus Finance sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Vivus Finance sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vivus Finance sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 149 ocen.

Vivus Finance sp. z o.o.