Opinie o FM Logistic w Olszowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy FM Logistic. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FM Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FM Logistic w Olszowa

Mikołaj

Не связывайтесь с говном этим, вас будут заставлять быстрее работать, контракт вам не дадут будут тянуть, а потом уволят если не сможете быстро работать , охреневшие колхозники думают им можно людей так просто раскидывать,не идите к ним пусть мастера теперь сами там работают.

ku as
@Przetłumaczę,bo to prawdaPOLAK

czysta prawda, miałeś wykonać normę bo po premii, tylko w tym problem że w jednej godzinie norma wykonana a przez inne godziny brak normy- jest to po prostu niewykonalne nawet jakby się zwiększyło tempo o 100 czy 200%, jedno słowo było powtarzane tylko "szybciej" za wolno pracujesz, zrobisz jedno to nawet kilku minut nie możesz odpocząć bo inna robota czeka, byłeś w ciągu dnia prawie na wszystkich stanowiskach: piki, rozładunki, załadunki, przewożenie, wstawianie, depo czy rapro a nawet sprzątanie, ludzie zaczynają się buntować bo każą im wykonywać robotę do jej zakończenia , i nie ważne jest że godz 6, 14 czy 22 i masz koniec pracy, wykonujesz pracę na wysokim składzie a jesteś oww, s- jest dla nielicznych

Kto pyta nie błądzi...

Co oferujemy? Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełen etat, Świetną atmosferę w pracy, Możliwość samorozwoju i podnoszenia kwalifikacji, Atrakcyjny pakiet socjalny (system kafeteryjny MyBenefit, imprezy integracyjne, paczki świąteczne dla dzieci itp.); Prywatną bezpłatną opiekę medyczną, z możliwością ubezpieczenia swoich bliskich; Ubezpieczenie grupowe; Program poleceń pracowniczych; Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy! Pytanie mam do osób pracujących w FM Logistic warto aplikować i iść za "ciosem" wg powyższego opisu stanowiska pracy i jaki to jest konkretny dział art.spożywcze i chemiczne plus jak wygląda sprawa dojazdu tam i spowrotem??

kotekpo
@Kto pyta nie błądzi...

Zatrudnienie omowa o prace- tak, atmosfera w pracy delikatnie mówiąc nie zbyt miła, tworzą się układy i układziki, samorozwój co to takiego w tej firmie, podnoszenie kwalifikacji tylko dla nielicznych, pakiet socjalny śmiechu warte, prywatna opieka podobno jakaś tam jest- chciałem sie zarejestrować do lekarza pierwszego kontaktu- termin za miesiąc, ubezpieczenie grupowe jak sobie sam zapłacisz, polecenia pracownicze nie wiem co to takiego w tej firmie, brak doświadczenia to nie problem, a poza tym z miesiąca na miesiąc niższa wypłata i przydała by się znajomość ukraińskiego aby wiedzieć co o tobie mówią

Ciekawa...

Na obecną chwilę jak przedstawia się praca w FM Logistic pod każdym względem (atmosfera, zarobki,praca sama w sobie) czy warto aplikować? Proszę o konkretne względem faktów opinie, dzięki.

Chlop
@Witek

W niczym nie pomagasz a raczej sam się pogrążasz. Ludzie tu chcą poznać prawdę jak jest naprawdę. Ale dzięki tobie wiadomo że nie można tam żadnemu pracownikowi ufać. Pozdrawiam

Ciekawa...

@Ciekawa...

Na chwilę obecna nadgodziny... Płaca chyba najmniej w całej strefie, ale można posciemniac bo szefowie zamiast pilnować grają na telefonach.

Chłop
@Adam

A tu się zgodze. Pani Al telefonu z ręki nie wypuszcza

Witek

Dla mnie fałszem jest będąc anonimem opluwać innych,podaj swoje prawdziwe imię i może pośmiejemy się z Ciebie?od nas naprawę rzadko odchodzą osoby coś warte,częściej nieudacznicy,(usunięte przez administratora) lub niespełnieni,Tobie znacznie łatwiej powinno być podać swoje prawdziwe dane,no chyba że byłeś daremny,wywalili Cię i teraz lejesz gorzkie żale,no to wcale mnie nie dziwi że wolisz zostać anonimowy,nikogo nie chcę bronić,każdy potrafi sam,ale takie anonimowe (usunięte przez administratora) totalnie mnie (usunięte przez administratora), także ogarnij się chłopie!

Chlop
@Witek

Poprostu prawdę mówię a ty się czepiasz. Jest fałszywa i to już dużo ludzi potwierdza

Witek
@Chlop

A więc się przedstaw,kto pracował na Lorenzie wie kim ja jestem,a Ty? Czego tu się bać? masz swoje zdanie to wal otwarcie kim jesteś,za to nie zamykają,nie zaszkodzisz sobie bo z tego co widzę jesteś byłym pracownikiem,no więc czemu to ukrywanie? może dlatego że z pozycji anonima można bezkarnie pisać bzdury na każdego kto popadnie?

Chlop Nowy wpis
@Witek

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w FM Logistic?

Zainteresowany Nowy wpis

Mam pytanie w sprawie pracy w fm jak atmosfera i zarobki ?

Arkadiusz 77 Nowy wpis

Pracowalem tam przez jakis czas w Fm logistic i nie polecam tego miejsca do pracy robi sie po prostu bajzel (usunięte przez administratora)ludzi a ci ktorzy sa liderami zmian to straszne nieroby tylko w internecie siedza kawe pija i co chwile na fajke biegaja pracowalem na Lorenzie lop3 w szczegolnosci trzeba tam uwazc na niejakiego (usunięte przez administratora) bardzo nie przyjemni ludzie te konfidenty to by cie sprzedali za 50 groszy tyle co chcialem powiedziec.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie FM Logistic? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Czy urlop w FM Logistic jest płatny 100%?

Mikołaj

Chłop
@Mikołaj

I wszyscy wiemy o co chodzi dziękuję. Pozdrawiam

Przetłumaczę,bo to prawdaPOLAK
@Mikołaj

Nie zadzieraj z tym (usunięte przez administratora), zmuszą cię do szybszej pracy, nie dadzą ci kontraktu, wyciągną cię, a potem zwolnią, jeśli nie możesz szybko pracować, myślą szaleni (usunięte przez administratora)mogą po prostu rzucać ludźmi tak łatwo, nie idź do nich, niech mistrzowie sami tam pracują.

Polak
@Chłop

To wszystko prawda niestety,"Chłopie" co Mikołaj pisze.

ku as
@Przetłumaczę,bo to prawdaPOLAK

Czy w FM Logistic poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

sewko

Przeważnie 10% premii od podstawy, 15% domyśl się kto może mieć, wymagania rosną a wypłata z miesiąca na miesiąc po parę zł była niżej, większość pracowników to osoby, które ciężko zrozumieć oczywiście z za Buga, awanse zarezerwowane są dla wybrańców jak również kursy udt, z tego względu mnie już tam nie ma

Kto pyta nie błądzi...

@Kto pyta nie błądzi...

Propaganda niczym w obecnej Rosji. Wszystkiego o czym piszą to kłamstwo. Na szczęście pracuję tam do końca miesiąca.

Noname
@Kto pyta nie błądzi...

Dział copakingu to jest, pakuje się tam płyny do podłóg, żele itp. Zaraz jak się przyjęłam to poszłam na ten dział i z całego serca go ODRADZAM. Norma jaka jest tam ustalona jest nienormalna, w momencie kiedy się chce iść do toalety i informuje się o tym osoby pracujące z tobą przy danej stacji patrzą się krzywo, mnie się nawet raz spytano czy napewno muszę iść . Radzę iść albo na magazyn albo na Tupperware bądź gumy. Nie copaking, nowe osoby które się tam przyjmują, szybko się przenoszą albo skladaja wypowiedzenie.

Noname
@Kto pyta nie błądzi...

Dojazd własny jest w FM, nie ma autobusów, jest karta zniżkowa 10% chyba na Lotosa.

kotekpo
@Kto pyta nie błądzi...

Czy FM Logistic zatrudnia studentów?

Cześć, Dużo osób studiuje zaocznie. Jeśli powiesz o tym na rozmowie, napewno zaproponują Ci miejsce gdzieś, gdzie zapewnią Ci wolne na zjady itd. Sam osobiściem miałem na dziale, którym zarządzałem, czasem po 2-3 studentów i dawało radę to ogarnąć :)

Skoda

Czy są fajne dziewczyny do poderwania

Ernest
@Skoda

Jest duży wybór w łatwych

Siema21
@Ernest

Zależy, na jakim dziale :)

# Zainteresowana #

Czy warto podjąć się pracy w FM Logistic pod względem samej pracy jak i zarobku...wiadomo ile ludzi tyle opinii ????? Jestem ciekawa opinii jak obecnie tam wygląda praca czy to na produkcji,czy przy pakowaniu i itp i czy praca jest w normalnym systemie czy na akord płatna wg umowy o pracę? dzięki za wszelkie odp..

Siema21
@# Zainteresowana #

A więc to zależy, na jaki dział pójdziesz. Mam 20 lat i pracuje na magazynie Tupp.....* dostaje na rękę 3500-3900 zł netto premie tip. bez podatku. Osoby z podatkiem zarabiają tyle samo !!!!!! Może ciut więcej !!!! Praca w systemie 3 zmianowym 6-14,14-22, 22-6

Czy w FM Logistic odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

tak

Tak .odbywają się po dobrych znajomościach, inaczej nie masz szans

Tak, odbywają się i osobiście jestem przykładem, że nie trzeba mieć znajomości aby z nich skorzystać :)

Ja tak samo nie mam znajomości, a jakoś się udało.

POLAK

W FM Olszowa tak właśnie jest.

Jak wygląda sprawa grafiku w FM Logistic. Czy pracodawca idzie na rękę?

Ortis

Myślę, że tak. Oczywiście dużo zależy od tego jakie mamy stanowisko i w jakim dziale pracujemy. Jednak jeśli potrzebujemy jakiejś zmiany względem grafiku, to raczej nie ma z tym problemu.

anonimowy

Dajcie Sobie spokój z tą firmą słyszałem,że tam się niezły (usunięte przez administratora) zrobił ja osobiście tam nie pracowałem ale mój znajomy z tamtych stron pracował i powiedział mi " coś nie co" Ogólnie ponoć coraz większe (usunięte przez administratora) się robi ponoć zaczeli już nawet wykorzystywać ludzi na lorenzie przy chipsach zrobili im już akotrt. No i co jeszcze mi wiadomo to trzeba na nie których uważać bo są tam tacy którym nie brakuję "brąząwych języków... " Wiecie o co chodzi?

Henio
@anonimowy

Nie pracowałem ale się wypowiem.. Siedź w domu na bezrobotnym i dalej pisz o czymś o czym nie masz pojęcia brązowy języku.

Anonom
@anonimowy

Pokaz mi ten akord ..bo jakoś nie zauwazylem

Robert

Póki wykonywałem usługi dla FM, było w miarę choć biednie. W monecie jak chciałem zakończyć współpracę to za ostatnie zlecenia nie zapłacili. Szkoda bo zespół Pana Mariusza wydawał się miły i nie podejrzewałem, że tak się zachowają.

# Zainteresowana #

Mam pytanie do osób pracujących w FM Logistic jak tam rzeczywiście wygląda praca atmosfera,praca na danym stanowisku (produkcja lub magazyn), zarobki .. czy jest faktem, że podobno zrobiło się nieciekawie,praca na akord i zarobki -na ile jest prawdy w negatywnym opiniowaniu? Doradzacie nowym pracownikom aplikować czy dać sobie spokój?

@# Zainteresowana #

Daj Sobie spokój, idź do mubea

@Młody

Słyszałam też że w dino ponoć fajnie też jest i można fajnie zarobić ????... Dzięki wielkie Młody za cenne wskazówki ????.

@Młody

Sam idź bo ponoć ci tu tak źle a zajmujesz miejsce innym z przyzwyczajenia????????

Fanka.
@# Zainteresowana #

Polecam sprubowac do FM. Zawsze idzie zmienić pracę. W Mubea zależy gdzie się dostaniesz. Jeśli na gradowanie to nie polecam dla kobiet ciężko ale idzie się przyzwyczaić. Ja musiałam zmienić pracę z powodów zdrowotnych. a inne stanowiska to Ok. Polecam.

Ropucha
@# Zainteresowana #

FM - Fabryka marzeń... Dostarczy Ci nie jednych wrażeń. Tutaj średnia zarobków to 18 tysięcy.. Jaka szkoda że w 5 miesięcy. Powodzonka i całuje tam gdzie lubisz ☺️

Atmosfera w pracy jest 100/100. Co do zarobków to praktycznie każdy jeden zakład na strefie oferuje 2500 na początek więc też jest OK. Coraz więcej ukraińców ale wszyscy są jak najbardziej w porządku. 3 przerwy na 8 godzin pracy. Dwie po 10 minut i jedna 20. Większość zakładów daje jedną śmieszną przerwę 15 minut na całe 8 godzin i to tyle. Żadnych przymusów do nadgodzin czy też pracy w soboty, Jest to całkowicie wolny wybór pracownika. Mimo wielu ostrzeżeń znajomych, którzy kiedyś tu pracowali nie mam po 6 tygodniach pracy NIC do czego mógłbym się przyczepić. Oby tak dalej :-)

Pan kandydat

Wstyd dla faceta, który jest po 30-stce chce kupić mieszkanie na kredyt i żeby robił za 2500 zł netto tragedia. Taka pensja dla 20 latka idealna

@Pan kandydat

Hah. Odpowiedziałeś na mój bardzo stary komentarz. Teraz po takim czasie nie chcę słyszeć o tej firmie. I to nie chodzi już o zarobki. One były do samego konca takie same 2500-2600 na rękę. Aby wyciągnac więcej czyli np 2800 trzeba było przyjść 1 sobotę . Żeby wyciągnąć 3000 to 2 soboty. Praca jak praca. Nie można tutaj powiedzieć ani że ciężka ani że lekka. Normalna. Chodzi bardziej o zepsucie się atmosfery do maximum i przykre widoki ludzi gotowych oddać życie za tę firmę i niskie pieniądze (kablowanie, plotkowanie i wchodzenie w (usunięte przez administratora) szefostwu NA KAŻDYM KROKU. Przypadki typu sobota pracująca = wszyscy oburzenie, zdenerwowanie, niezadowolenie na palarni czy tam jadalni. Przychodzi co do czego hura hura nagdodzinki więcej zarobimy hura hura. To jesteś na takiej zmianie. Za 2 miesiące na innej zmianie. za kolejne 2 znowu na innej. To masz takiego kierownika zmiany , za chwile takiego. za chwile jeszcze innego. Przyzwyczaj się do czegokolwiek a w piątek się dowiesz że od poniedziałku wszystko bedzię inaczej. Cyrk, kabaret i wieczne niezadowolenie, zdenerwowanie, narzekanie pracowników, którzy jak przychodziło co do czego to głowa na dół i ''okej nie ma sprawy/ nie ma problemu a nawet hura hura''. Po kilkunastu miesiącach już zastanawiałem się czy ja zwariowałem czy cała reszta zwariowała. Jakbym przyszedł do raju a odchodził z piekła i to dosłownie. Nie wiem jak jest aktualnie z zarobkami. Ale domyślam się że będzie 200 brutto więcej czyli tyle o ile się zwiększyła minimalna krajowa brutto i ani złotówki więcej. Podsumowując jeśli masz nerwy ze stali to startuj. Jeśli nie to odpuść sobie :)

OPERATOR LINII PAKUJĄCEJ

Jak rzeczywiście na obecną chwilę wygląda praca w FM Logistic na wzgląd na atmosferę, płacę-zarobki i ogółem? Na czym polega stanowisko operator linii pakującej chemia, żywność czy trzeba posiadać jakieś doświadczenie i jak sprawa z dojazdami?

Kibic

Gdzie ty masz przerwy chłopie po 10 min? Jak sobie sam robisz to gratulacje !zarobki czym się szczycić że inni ten na strefie tak dają? Co do atmosfery to . ..ale to akurat nie jest wina platformy poprostu tacy są ludzie .

Mateusz

Ty Młody!!! Jeśli jeszcze raz będziesz tu tak fałszywe kombinował/a i się wypowiadać się w ten sposób to Cię znajdziemy!! Bo chyba wiesz że da się Ciebie bardzo łatwo namierzyć !

@Mateusz

Naucz się pisać w języku polskim. Każdy ma prawo do własnej opinii, ja wyraziłem swoją.

Iwona najlepszym przykładem z (usunięte przez administratora)- fałszywa Aldona

@Młody

Widzę że ktoś im zazdrości bo kobietki spoko są i fajnie się z nimi pracuje

Mateusz
@Młody

Pani Iwono powinna pani to sprawdzić bo ktoś tu bardzo fałszywe kombinuje. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o FM Logistic - Olszowa

• Jak się pracuje w FM Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy FM Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FM Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FM Logistic