Hotel Piramida

Wrocław

Opinie o Hotel Piramida

Lazanek 2015-01-06 23:25:34
Pracowałem tam jako konserwator stawka 10zl/h nie było źle, na początku było niby tyle pracy a potem okazało sie ze w ogóle w całe jej nie było. Dostałem propozycje jako portier zmiana 24h/100zł. I wszystko było by fajnie gdyby nie to ze pracowalem jeszcze jako konserwator tego dnia i nie dostałem za to żadnej dopłaty. ( i to nie jeden przypadek tylko z każdy tak postępuje) Oprócz tego facet strasznie miesza jeśli chodzi o zlecenia co trzeba zrobić, a pózniej ma pretensje czemu tak długo to trwało. Po za tym kanciapa konserwatora to wielka graciarnia i brak porządnych narzędzi urzydkowych. Kończąc opinnie dodam ze praca jest tam bez umowy i na recepcji jest zainstalowana kamera z podsłuchem, co jest nie zgodne z prawem. Ale jedyny plus w tej pracy był taki ze pieniądze były zawsze wypłacane w tedy kiedy chciałem. Jak ktoś sie uczy i szuka pracy po szkole polecam bo kokosów to tam sie nie zbija.
Zostaw swoją opinię o Hotel Piramida - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Piramida