Contact Sales

Opinie o Contact Sales

Jasiek

Można przy tej okazji dorobić sobie! W sumie fajna firma jako pracodawca

@pracownik Telekadry czyli jest wypłacana premia za polecenie innego pracownika? A czy można liczyć na jakieś inne premie, np. na uznaniową? Czy są bonusy w stylu dofinansowanie karty sportowej? Telekadra zatrudnia w oparciu o umowę o pracę?

miejscowy
@Marta

Zgadza się. Premie za polecenie innego pracownika są wypłacane, fajna sprawa swoją drogą. Więc polecam telekadrę :D

Wiktor

Nie jest tajemnicą, że firmy potrzebują pracowników. !

pracownik Telekadry

firma płaci pracownikom (usunięte przez administratora)zł za każdego przyprowadzonego (usunięte przez administratora) do pracy - to chyba mówi wszystko o tej firmie. Reszta jest milczeniem ..............

Konsultant Telefoniczny

Bardzo dziwna, rekruterka chodziła i mówiła jak robot ,na siłę chciała zrobić wyniosłość rozmowy i wrażenie że to super prestiżowa firma. Taki tani kit :)

Nie było

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Gogol

Może w sytuacji kiedy na rynku brakuje ludzi do pracy firma podniesie wynagrodzenia?

Magda

Miła atmosfera, brak presji, elastyczne godziny pracy, ale jest to zajęcie opłacalne tylko dla studentów którzy chcą sobie dorobić pare złotych do kieszonkowego :/

@wsdhh odpowiedziałeś na komentarz z przed dwóch lat. Miejsce na uwadze, że odpisując na tak stare komentarze i je podważając możecie Wy się mylić, bo aktualna sytuacja w firmie Telekadra mogła się od tego czasu zmienić. To, że teraz czegoś nie ma to nie znaczy, że nie było tego w 2015 roku.

Ernest

Kartę benefit dostaje KAŻDY po ukończeniu szkolenia :) Tak mówią na szkoleniu i taką dostałem po szkoleniu, coś mi się wydaje, że kolega się z prawdą rozbiega :P

wsdhh
@Ernest

ja nie dostałem żadnej karty a pracowałem koło miesiąca

Szkolenie super, szkoleniowiec na poziomie, zamiast przeprowadzać szkolenie puszcza filmy znudzonym uczestnikom kursu na projektorze. Po rozmowie z innymi zainteresowanymi jestem zmieszany, podczas rekrutacji miła pani jednym powiedziała że to umowa o pracę , innym że prowizyjna, jeszcze innym że zlecenie.

jrsd
@Marek

popieram,z początku było że ma się zapewnioną podstawę,nagle się okazało,że wynagrodzenie i tak od sprzedaży,ciekawe co jeszcze się okaże z umową

Nie wiem czy zwróciliście uwagę, że pod nazwą firmy na wątku są różnego rodzaju zakładki. Firma Telekadra posiada m.in zakładkę oferty pracy. I już w tej zakładce znajdziecie oferty pracy z wszystkimi informacjami. Nie trzeba szukać ofert na innych portalach czy wchodzić na stronę firmy. Podczas czytania opinii możecie przyjrzeć się zapotrzebowaniu Telekadry na pracowników: https://www.gowork.pl/telekadra,842767/oferty_pracy a w tym momencie jest ono duże.

@Zarząd mój błąd, wywiad jest z Koordynatorką projektów rekrutacyjnych. Ale nie jestem w żaden sposób związana z firmą Telekadra. Nie pracuje tam. Chciałam tylko polecić osobom zainteresowanym pracą źródło informacji o firmie.

Zarząd

@Marta Z kim ten wywiad? ;p Widać jesteś nowa w firmie, czyżby nowy narybek HR ?... ;p Postaraj się bardziej, następnym razem, próbując poprawić PR ;p

@JUST @Magda @MM rozumiem, że polecacie tego pracodawcę. Aktualnie nadal w firmie Telekadra jest prowadzona rekrutacja http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,842767,0,0,oferty_pracy. Czy z osobami zainteresowanymi pracą podzielilibyście się swoimi doświadczeniami, zaletami pracodawcy? @Magda mogłabyś powiedzieć jak się przygotować do rozmowy, żeby dobrze wypaść w oczach rekrutera firmy Telekadra? Polecam przecztać też wywiad http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,842767,wywiad-kamila-stanek z właścicielką firmy Telekadra. Tu również osoby zainteresowany powinny znaleźć odpowiedz na wiele pojawiających się pytań przed podjęciem pracy.

Magda

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej, rozmowa w porządku, aczkolwiek Pani rekrutująca sprawiała wrażenie "zbyt miłej". Wszystkie warunki, które przedstawił mi rekruter się zgadzają, tymbardziej, że dowiedziałam się o znajomej, któa u nich pracuje dwa lata. Pracowałam wcześniej w kilku callcenter i nigdzie nie otrzymałam tak dobrych warunków jak tutaj. Jak najbardziej polecam!!! :) :)

MM

Jest ok, polecam. Z Koordynatorami się można dogadać, w kwestii urlopu firma idzie na rękę. Pieniądze też w porządku ;)

JUST

W maju wzięłam pierwszą wypłatę. Jak będzie tak dalej, to jest naprawdę spoko :D

Nicki

Wydaje mi się, że kto chce i ma chęć do pracy, to zarobi dobre pieniądze. Zresztą podobnie jak w każdej innej pracy. Firma daje podstawę i prowizję. Są ludzie, którzy zarabiają niewiele ale też nie przykładają się zbytnio do pracy. Jeśli przeginasz z przerwami i zwyczajnie ci się nie chce, to się nie dziw. Są też ludzie, i to nie pojedyncze przypadki, którzy zarabiają powyżej średniej krajowej. Zasada jest chyba prosta: ile swojej pracy włożysz, tyle z niej wyciągniesz dla siebie :)

AAA

do Ser, pracuję tu już od pół roku i nie zapłaciłem ani grosza jakiejkolwiek kary. Atmosfera w porządku, pieniądze też.

pracownica

Wszystko pięknie ładnie w internecie i na rozmowie. W praktyce okazuje się jednak inaczej. (usunięte przez administratora) Atmosfera fatalna. Nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Contact Sales - Kraków

• Jak się pracuje w Contact Sales?

Zobacz opinie na temat firmy Contact Sales tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Contact Sales?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Contact Sales?

Kandydaci do pracy w Contact Sales napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Contact Sales