Apteki Dr.Optima

Opinie o Apteki Dr.Optima

Aleksandra 2014-10-06 21:49:46
Jestem byłą pracownicą tej firmy, zmieniłam miejsce pracy bo przeniosłam się za mężem. (usunięte przez administratora) Pracuję w zawodzie 7 lat, od kilku jestem kierownikiem apteki. Tak naprawdę każda firma ma swoje zalety i wady, ja dobrze wspominam pracę w tej firmie. Mogę z czystym sumieniem napisać, że czasami trzeba było się napracować ale wiedziałam za co. Premia, którą otrzymywałam co miesiąc to ok. 850 zł na rękę. Żadnych pieniędzy nikt z nas nie dostawał pod stołem. Ja miałam umowę o pracę + umowa zlecenie na premię. Mam nadzieję, że komuś pomogę tą skromną opinią.
subiektywnie 2014-10-06 23:35:04
Od paru ładnych lat pracuję w tej sieci. Tak jak wszędzie są coraz większe wymagania, które są przyjmowane z niechęcią, jednak przynoszą efekty i firma może się rozwijać a pracownicy są słusznie wynagradzani. Szef jest radykalny, ma stałe poglądy, jak również wrażliwy na problemy pracowników. Potrafi zaskoczyć bezinteresownością klientów i pracowników (przykładów mi nie brakuje). Umowy? No cóż jeśli chcielibyśmy mieć wszystko na 1-nym papierze to wypłaty, byłyby znacznie mniejsze ze względu na PODATKI, także pretensje proszę skierować w inną stronę. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam.
gość 2015-02-11 22:39:42
Pracuję w firmie prawie 3 lata i póki co nie zrobiono mi krzywdy. Trzeba pracować, a niestety w wielu aptekach są osoby, które nie do końca wiedzą co to znaczy, a potem mają pretensje....
gość 2015-03-28 11:37:44
Uważam że coś się zmieniło w księgowości chyba inna pani. Bo z poprzednią panią były problemy z porozumieniem się, a w chwili obecnej jak rozmawiałam żeby rozwiązać mój problem to pomogła i nawet doradziła co zrobić w mojej sprawie. Więc idzie ku lepszemu, możne nie wszystko ale zawsze to początek.
jestemdawno 2015-04-02 22:12:44
Praca. Moja pierwsza- wiele rzeczy mi się nie podoba, ale w życiu sama nie odejdę- tak wspaniałych ludzi z jakimi współpracuję życzę wszystkim marudom. Kadra dobrana idealnie. Gdy którejś brakuje tych "smiesznych" liczb w tabelkach, to sobie pomagamy, Tak żeby każda z nas miała swoją premię. Apteka sieciowa- muszą być jakieś progi, ale bardziej traktuję to jako motywację aniżeli karę. i nie stoję cały czas za pierwszym stołem, jest receptura, towar czasem trzeba sprawdzić, do banku kasę trzeba wpłacić żeby poźniej "te niby spóźnione" wypłaty były. A jeśli odwiedzi nas koordynator? Zawsze się przyczepi do czegoś, ale trzeba wziąć na klatę uwagi i dążyć do doskonałości. Daltego uważam, że Ci co narzekają powinni najpierw spojrzeć na siebie. Jeśli Wam się nie chce, to czemu tkwicie w tej firmie? Szefa osobiście nie znam, więc się nie wypowiadam. Może i ma kogoś do pomocy, ale generalnie uważam, że gdybyście sami mieli się wziąć za ogarnięcie tylu aptek, to powodzenia. Kamery i mikrofony- przy pierwszych stołach to super sprawa. Pacjenci są różni, czasem przychodzą po paru dniach i mówią, że nie dostali leku. To zapraszamy do gabinetu, w celu obejrzenia monitoringu. Mina nieswoja i twierdzą, że poszukają jeszcze w domu ;) A to, że premię obetną, za to że się gazetki nie da? Ok, następnym razem będę pamiętać żeby dać. Ale świat się nie kończy. Może przejdę do tego, co mi się nie podoba. Antykoncepcja. Uważam, że powinna być, ale nie ma. Trudno. Odsyła się pacjentów. Ale szanuję postanowienie szefa, szefowej. Dr Optima nie jest taki okropny jak go "malują" . wszystko.
anonim 2016-11-18 21:25:04
może należy dodać iż nie wypłacają pensji na czas... zmiany które są wprowadzane?? hmm niestety nie zawsze są dobre dla pracowników... niekoniecznie liczą się z ich zdaniem. Premie są tak jak mówiono ale zawsze znajdzie się powód dla którego można je obciąć "za coś" no ale coś tam "skapnie"... apteka trochę tańsza, nie ma wygórowanych cen także to jest duży plus, dużo odpowiedników ale to też w sumie ok. Pracuje się fajnie ale to tylko dzięki ekipie pracującej a nie koordynatorowi czy właścicielowi... gdyby nie oni już dawno by mnie tam nie było.
Zostaw swoją opinię o Apteki Dr.Optima - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apteki Dr.Optima