Opinie o CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy w Bydgoszcz

Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy będąca istotną częścią Grupy CANPACK jest producentem aluminiowych puszek napojowych oraz wieczek łatwo otwieralnych. Zakład jest kontynuatorem doświadczeń i tradycji produkcji dawnej Fabryki Opakowań Blaszanych. W 2001 roku nastąpiło oficjalne otwarcie fabryki oraz uruchomienie pierwszej linii produkcyjnej. Obecnie produkcję realizujemy na 2 wydziałach i 4 liniach produkcyjnych. Spełniamy wysokie standardy w zakresie jakości, bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Jesteśmy znaczącym i solidnym pracodawcą, a nasza załoga liczy obecnie blisko 450 osób. Swoją pozycję zawdzięczamy wysokiemu poziomowi zaawansowania technologicznego oraz wysoko wykwalifikowanej kadrze. Naszym pracownikom zapewniamy stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia, jasne zasady rozwoju i awansu oraz rozbudowany pakiet świadczeń motywacyjno-socjalnych: • dodatek 4-brygadowy • dodatek frekwencyjny • premie kwartalne • prywatna opieka medyczna • ubezpieczenie na życie • dofinansowanie do posiłków • dofinansowanie do wczasów • dofinansowanie na święta • Pracowniczy Program Emerytalny

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy w Bydgoszcz

Mike Brzesko

Mam pytanie, czy u was też obcinaja etaty ?? U nas panika u kierowników i nie pewna sytuacja pracowników

@Mike Brzesko

Pracowników ciągle brakuje więc jest w tym temacie spokój.Co do kierowników...to kilku (a na pewno jednego) to bym sam wymienił bo nie nadaje się do niczego,a już na pewno nie do kierowania wydziałem.Ale i tak uważam że to tylko taka "nagonka" i nic się nie zmieni.Bydgoszcz pozdrawia Brzesko!

Pepsi
@CocaCola

Nie gadaj glupot ze w tym temacie jest spokoj, bo zwalniaja pracownikow

@Pepsi

Ty jesteś głupi czy z milicji..... zwalniają,czy pracownicy się SAMI zwalniają!??? Ludzie mają gdzieś tą dziadowska firmę i odchodzą.

Pepsi
@CocaCola

sa zwalniani i sami sie zwalniaja

Związek

Dlaczego w CanPaku w Bydgoszczy nie ma związków zawodowych...jak by były to pewien łysy gość wypowiadał by się z szacunkiem do pracowników,a nie tak jak teraz....Brzesko może to czego nie Bydgoszcz?Boicie się czegoś...?

Polityka firmy tak ma wyglądać że cały czas podwójnie muszę robić za gościa który cały czas lata na fajkę? Tego kierownik nie widzi? Ludzie liczyli że rozgoni te kolesiostwo ale nic się nie zmieniło Canpack Bydgoszcz nie realizuje polityki firmy raczej eksperymentuje z ludźmi. Gościu nie pracujesz na wieczku albo jesteś jednym z mistrzów co biorą kupę kasy i boją się o stołki.

CanPack zaczyna być w czarnej d..pie, ludzie odchodzą i odchodzić będą z tego kołchozu.Po ostatnich podwyżkach będzie jeszcze gorzej...,a zbliża się okres wakacyjny.Ale pomimo że jest coraz gorzej to kierownictwo nic nie robi w tej kwestii - przez łysego z wieczka odejdzie jeszcze wiele osób bo robić trzeba to wiadomo ale dać sobą pomiatać i być upodlanym to już nie przejdzie.

Łysy z powodzeniem zrestrukturyzował kilka wydziałów na tej firmie. Nieroby i ściemniacze nie znająda tam miejsca. Musisz być wyjątkowo upsledzony umysłowo, żeby nie zobaczyć ze realizuje politykę firmy. To ze jeszcze tam pracujesz znaczy ze dostałeś szanse, ale chyba niedługo.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz

Chciałbym poznac stanowisko firmy na temat nowego kierownika wieczka,na pewno kazdy wie o kogo chodzi. Dlaczego czlowiek,ktory nie potrafi kierowac zespolem, nie ma szacunku do pracownikow, wydziera sie na nich zajmuje kierownicze stanowisko? Pracownicy są pod ciagla presja, zestreowani i zdenerwowani, trudno o wyniki w takiej atmosferze. Ciagłe straszenie zwolnieniami, krzyki, pojawiaja sie tez glosy o pojawieniu sie w pracy pod wplywem alkoholu. Czy ktos moglby sie odniesc do tej sytuacji?

Bolo

Bo Sobie dajecie nagrajcie go i zgłoscie do dyrekcji lub jest dział co się mobigiem zajmuję ) ,lub poczekajcie na niego za bramą nie tacy byli i chodzili z ochroną bo bali się do domu wrucic żeby po drodze w (usunięte przez administratora) nie chwycili )

szuedat

Ludzie co słuchacie intratnych ogłoszeń o przyjęciu do pracy w firmie CAN-PACK nie dajcie się zwieść!!!!!!! Ta firma to może była kiedyś firmą przyjazną pracownikowi,ale teraz??????????????????? Pogadajcie z tymi którzy tam pracują!!!!! Oczywiście są tam też wszystko mówiący kierownikom za premię!!!! ODRADZAM!!!!!

Kamila
@szuedat

Cześć, czy możesz napisać konkretnie dlaczego odradzasz? Wspomniałeś by pogadać z tymi, którzy tam pracują. Wnioskuje więc, że Ty nie jesteś obecnie pracownikiem CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy? To skąd w takim razie możesz wiedzieć jak wygląda aktualnie praca w tym miejscu?

@Kamila

Pomijam kwestię wcześniej napisaną, ale to pytanie nie jest kogoś obcego tylko pracownika i to zaewne HR. Kto normalny i nie znający CP pisze całą nazwę? ????????

....,..

w HR nigdy nie pracowała żadna Kamile jak by co ????

@....,..

a ja mam na imie Kuba a podpisałem sie Paweł i co to ma do rzeczy ? ktos z HR mogl sie podpisac jako Kamila

Pomocny
@Paweł

Dla niewtajemniczonych te pytania zadaje pracownik Gowork, aby rozkręcić dyskusję... wystarczy zajrzeć na fora dotyczące innych firm żeby się zorientować.

Lukas

A jak się u was maja pracownicy utrzymania ruchu...mógłibyscie coś napisac?? Zarobki, praca itd.

@Lukas

Praca raczej spoko,tylko że UR pracuje też w systemie - i to jest MEGA minus tej roboty.Kasa...pewnie coś koło 4000zł możesz liczyć.

....,..
@CocaCola

A co ty chciales, zeby UR pracowalo od poniedzialku do piatku od 7 do 15 ?? Sama nazwa mowi UTRZYMANIE RUCHU. Skoro produkcja pracuje 24/7 ti chyba logiczne, ze ruch musi byc utrzymany

@....,..

Czytaj ze zrozumieniem, gdzie napisałem że UR ma pracować inaczej?To że pracujesz na puszce nie zwalnia cię z myślenia...

Były Pracownik

Can-Pack to patologia pod każdym względem co druga osoba tam pracująca jest albo pod wpływem alkoholu albo narkotyków szczególnie widać to na brygadach A i D pomimo zgłoszenia tych sytuacji do Państwowej Inspekcji Pracy dopiero po roku przyszła wiadomość o wszczęciu postępowania. Nie polecam nikomu trzeba się pilnować aby nie stała się tragedia każdy kto szanuje swoje zdrowie powinien odpuścić sobie tę firmę z racji braku kontroli nad ludźmi którzy chodzą naćpani a najgorsze jest to ze Kierownictwo o tym wie i nic sobie z tego nie robi a jak stanie się tragedia to dopiero się tym zajmą

Pracownik wieczka
@Były Pracownik

Jestem pracownikiem linii produkcyjnej na jednej z brygad wymieniowych w komentarzu i chciałbym odnieść się do zarzutów jakie zostały przedstawione. Uważam, że osoba która zamieściła ten komentarz nie brała udziału w pracy na owych brygadach ,a jest to jedynie działanie mające na celu wpłynięcie na dobre imię zakładu. Wykorzystując anonimowość osoba ta może napisać wszystko ,a i tak większość zarzutów nie znajdzie swojego pokrycia w życiu codziennym. Kilka dobrych lat w tym zakładzie, a nie zauważyłem żadnych niepokojących rzeczy . Walka z problemem uzależnień jest tu na porządku dziennym ,a osoby podejrzane o takie rzeczy są monitorowane i usuwane z zakładu.

Rrrrr
@Były Pracownik

Dobrze,że były pracownik...jednego (usunięte przez administratora)mniej.

M.
@Były Pracownik

Jesteś wzorowym przykładem "kozaka w necie"....,a resztę to już wiecie.Idz włóż ciepłe papucie,nalej swojej ulubionej sojowej late i daj buziaka partnerowi.

@Pracownik wieczka

Nie wiem na, której brygadzie pracujesz ale jeśli tak piszesz to albo na żadnej albo to ty jesteś jedna z tych osób o której napisałem. Jeśli odezwie się tutaj do mnie HR CanPack z chęcią udostepnie listę nazwisk z tych brygad, których jestem pewien co do używania substancji odurzających i udowodnię swoją prawdę dowodami które posiadam.

Wieczko

Nie mogę tego czytać ty to jesteś naprawdę gamoń, i bez szkoły hehe a może wyrzucili ciebie właśnie za którąś z tych rzeczy pajacu.

Pracownik wieczka

Cały czas pracuję na jednej z tych brygad. Myślę, że udostępnienie listy nazwisk w oparciu o przypuszczenia, a nie konkretne dowody (jestem pewien, że takowych nie posiadasz)może zakończyć się jedynie na drodze sądowej. Chcesz sam sobie robić problem to do dzieła, powodzenia.

@Pracownik wieczka

Pracowałem na obu brygadach mam dowody w postaci zapisanych wiadomości i nie tylko mam też zdjęcia a nawet jeden filmik nadal uważasz że jest to ujawnianie bez dowodów? Myslisz że zglaszalbym to do inspekcji pracy bez dowodów? Wszystkie dowody otrzymala inspekcja pracy

Konfident
@Były Pracownik

Bycie konfidentem tak jak Ty to jest dopiero patologia. Widać że chyba nie masz własnego życia, jeśli tak bardzo interesuje Cię życie innych. Nie wypowiadaj się jeżeli nie masz nic wartościowego do powiedzenia.

Wieczko.
@Konfident

Bycie konfidentem ciekawa teoria to jest praca dość ryzykowna gdzie występują zagrożenia zdrowia lub też życia a ludzie z którymi się pracuje są naćpani a jeśli coś się stanie to bedą głosy dlaczego nikt nie reagował, że przecież każdy to widział itp. Zdrowie ludzkie powinno być nadrzędne nad pieniędzmi i wszystkim innym takie zachowania powinno się tępić a nie na nie przyzwalać w 100% się zgadzam z autorem postu CP coś powinien zrobić z tą patologią używek w pracy a do autora o nazwie "Konfident" to tak jakby pijana osoba potrąciła Ci żone/ męża czy dziecko a ty byś tego nie zgłosił bo po co być konfidentem jego sprawa ze był pijany a nikogo innego

Jarek
@Wieczko.

Brak rotacji pracowników między brygadami ma spory wpływ. Ja osobiście jak bym widział kogoś pod wpływem bym nie zgłaszał bo bym też był nazwany konfidentem tak jak tu ten człowiek na GoWork.

Ktoś
@Były Pracownik

Panie G uspokój się hahaha.

Wieczko

Ludzie przestańcie się użalać, większość z was to zwykłe gamonie co boją się własnych żon i mają bardzo nudne i smutne życie. Jedynie co wam pozostało to pisanie na goworku wymyślonych fantazji. Kozaki jesteście to mówcie w twarz.(usunięte przez administratora)

Pracownik z bryg.A,B,C,D wiecz

Kierownik w końcu wziął się za nierobów, (skończyło się siedzenie na stołówce i picie kawki, herbatki i pierdoly) a teraz wylewanie żalów na jakimś goworku.....????????????ŻAL MI WAS

Mam pytanie do działu Hr nowy kierownik wieczek to jakaś (usunięte przez administratora)czy wy tego nie widzicie co się dzieje? W niedziele przyjechał pod wpływem do firmy i urządził horror na brygadzie A. Pytam gdzie są te wartości ? Szacunek.......

Puszkowy

Niestety, tylko łysy jest w stanie wyprowadzić ten (usunięte przez administratora) do którego doprowadziliście, więc przestańcie płakać tylko weźcie się do roboty

Obiektywny
@Puszkowy

Kolego metodami presji i (usunięte przez administratora) to działają słabi i ciency interpersonalnie tak jak twój bohater łysy

Pracownicy

Witam w związku z zaostrzeniami z pododu pandemi wirusa w Polsce jak i na świecie mam pytanie do biura HR w Bydgoszczy jak to jest możliwe że pozostałe działy w związku z zmiana rozliczenia ddw mają wolne a z decyzji kierownika wydziału puszek dodatkowa brygada musi przyjść do pracy w dzień wolny co spowoduje ścisk i tlok nie tylko na szatni ale i stołówce hali a jak wiemy nie którzy z nas przechodzą go bezobjawowo i nawet nie wiedzą że są nosicielami i mogą zarazić innych widocznie za mało pracowników było na kwarantannie i widać jak kierownik dba o zdrowie pracowników proszę o odp

kf
@Pracownicy

To jest portal z opiniami o pracodawcy. Nie prościej było napisać do HR nawet anonimowo?

naj
@kf

A słyszałeś kiedyś o KGB, to HR jet kilka razy gorszy.

Klaudiusz

Kiedy doczekamy się normalnego parkingu samochodowego? Bo obecny jest zdecydowanie za mały, szczególnie jak się ma drugą zmianę.

GG
@Klaudiusz

Pewnie nigdy...tą firmą nie dba o pracowników... zapamiętaj to sobie.

@Klaudiusz

Witaj, obecnie realizujemy inwestycję polegająca na budowie nowego magazynu do przechowywania materiałów do produkcji obok Wydziału Produkcji Wieczek, dlatego powierzchnia parkingu uległa chwilowo pomniejszeniu. Docelowo - biorąc pod uwagę wszystkie uwarunkowania - planujemy tę kwestię rozwiązać i zapewnić naszym Pracownikom możliwie jak największą ilość miejsc do parkowania. Pozdrawiamy Dyrekcja i Zespół HR Bydgoszcz

Jarek
@CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy

Nadal nie rozwiązano problemu z parkowaniem. Niszczymy auta parkując w krzakach. Nie wspominając o BHP. Czy coś ktoś w tym temacie? robi?

Taaaa
@Jarek

Oczywiście że robi... Nowy magazyn na przykład

Szary
@CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy

No ta chwilka już 7 miesiąc trwa ???? HR trzyma tempo.

Mam już dość...

(usunięte przez administratora)świątek-piątek i niedziela i po roku czasu dostaje 3tys na rękę...kupa darmozjadów z dwiema lewymi (liderzy) jedynie co robią to przesiadują na stołówce i zgrywają specjalistów.Nikomu nie polecam tej roboty,no chyba że ktoś lubi być olewany przez kierownika (na wieczku ma już mistrzostwo w tym temacie).

Bach
@Mam już dość...

Nie spinaj się. Ja po 12 latach pracy mam 3500 na łapke.. Nie narzekaj,(usunięte przez administratora)

Miriam

Witam Szukam pracy na produkcji mam 8letnie doswiadczenie na produkcjach roznych banzy moje ostatnie zatrudnienie to operator maszyn czy zatrudniaja Panstwo kobiety i na jakie wynagrodzenie moge liczyc?

@Miriam

Witaj, W zakresie naszych wymagań, co do Kandydata na stanowisko OPERATORA MASZYN, są to przede wszystkim: gotowość do pracy w 4-brygadowym systemie, zdolności mechaniczne/techniczne/manualne, odpowiedzialność, zaangażowanie i chęć do nauki. Szczegóły: https://canpack.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/236996/0/) Na podstawie podaych informacji, zachęcamy do podjęcie decyzji o aplikowaniu. Jednocześnie informujemy, że na okresie próbnym oferujemy na tym stanowisku wynagrodzenie brutto 3350-3700 PLN. Pozdrawiamy, Zespół HR Bydgoszcz

Miriam
@CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy

Aplikacje juz wyslalam w cv brakuje 2ostatnich zatrudnien ale to rowniez produkcje wiec raczej nie umniejsza to wartosci cv Czekam na pozytywna odp o zatrudnienie pozdrawiam

jurek
@CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy

A jak wygląda stawka w Hämeenlinnie?

@jurek

Witaj, na to pytanie może odpowiedzieć tylko przedstawiciel CP Finlandia i to kandydatom, którzy są już w procesie rekrutacyjnym na wolne stanowiska w tej jednostce naszej Grupy. Zachęcam do zapoznania się z bieżącym ofertami pracy w Grupie CANPACK na naszej stronie internetowej www.canpack.com,. Pozdrawiamy Zespół HR Bydgoszcz

Giexa
@jurek

Nawet nie próbuj, w ramach motywacji do pracy dyrektor operacyjny stwierdził że dostaniemy talon na obiad, zamiast podwyżek. Podwyżki są jak yeti ktoś je kiedyś widział. Wszystkie wyższe pozycje obstawiane po znajomościach, włacznie z wybieranim ludzi bez angielskiego na stanowiska z wymaganym angielskim.

No obiad talon
@Giexa

A gdzie ten talon realizujecie, przecież tam nie ma baru chyba w promieniu 30km :)

Duko
@Giexa

Giexa coś w tym jest od wielu lat rządzą działem te same osoby, którzy sobie nie zaszkodzą nawet jeśli coś żle funkcjonuje. Brak rotacji na stanowiskach zarządzających doprowadza do złych praktyk. Jak jest coś nie tak to zawsze zwykli pracownicy są winni. Obstawianie stanowisk swoimi ludźmi moim zdaniem też wiąże się z brakiem rotacji kadry zarządzającej. By to ukrucić wystarczyło by zrobić rotację wśród działów.

Giexa
@No obiad talon

Talon był wartości 9€ ...

Tomasz
@CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy

A czy nadal pracuje na wydziale puszek (pakowanie puszek i wywóz na magazyn) kierownik nie pamiętam nazwiska, ale charakterystyczny łysy gość. Przez tego pana zrezygnowałem z pracy w 2005 roku. To był wielki arogancki cham, nienawidzący ludzi. Wiecznie bluzgający na lewo i prawo, traktujący ludzi jak podłe szmaty, przedmioty. Chętnie ponownie wróciłbym do Was, ale nigdy do takiego kierownika.

Czlowiek
@Miriam

Ludzie tu się pisze opinie a nie pyta o pracę jesteście ograniczeni umysłowo ?

Ciekawy

Witam posiadam orzeczenie niepełnosprawności. Mam duże doświadczenie jako operator maszyn produkcyjnych , brygadzista. Czy mam szanse na prace u was?

Przodownik pracy
@Ciekawy

Niestety nie

@Ciekawy

A po co chcesz się pchać do tego syfu nazywanego Canpackiem....lubisz byś poniżany za psie grosze, robić świątek-piątek i niedziela...!?

Karol

Hej :) macie wszyscy umowę o prace ?

Przodownik pracy
@Karol

Tak

Hgji

Pani odpowiedzialna za rekrutację jest jakaś niekompetentna. Najpierw dzwoni, zaprasza na rozmowę, mówi, że wyśle smsa z konkretną data spotkania, potem się nie odzywa, nie odpowiada na smsy, kiedy w końcu odpowie to nagle jednak nikogo nie szukają. Za jakiś czas znowu dzwoni i zaprasza na rozmowę w ten sam dzień. To w końcu wy potrzebujecie tych pracowników czy nie?

klient

bardzo zle podejscie do pracownkow ochrony bylem swidkiem bardzo zlego podejscia do pracownika ochrony przez jedna z pan ktora pracuje w tym zakladziea chodzilo o przesylke dostarczona przez kuriera a przeciesz o ile sie orietuje pracownik ochrony nie jest upowazniny do odbioru czejsc przesylki mysle ze to byla prywatna przesylka kurier jest zobowiazany poinformowac adresata o danej przesylce a odbiorca powinien sam ja odebrac a nie pracownik ochrony ktory nie jest upowazniony do odbioru przesylki tak mysle i jeszcze bardzo ordynarne zachowanie tej pani do pracownika ochrony bardzo nie ladnie powinien dyrekto zwrocic uwage tej pani albo zmienic pracownika

Tą firmą to nie żadna firma tylko (usunięte przez administratora) jakieś. Zwalniają ludzi którzy pracują tam od lat i mają ogromnie doświadczenie. Brak słów.

Zostaw merytoryczną opinię o CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 3 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy
1.9/5 Na podstawie 377 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy