Piątka

Antoniów

Opinie o Piątka

Piotrek 2013-03-15 08:02
Witam.

Jeżeli pracowałeś/aś w tej firmie w latach 2001-2012 bez rejestracji a chcesz uzyskać świadectwo pracy za przepracowany okres pisz (usunięte przez administratora)udostępniam dokładny okres w jakim praca była świadczona , zarobki , listy wejść i wyjść sąd pracy to nie jest taka straszna instytucja a wiele można zyskać . Osoby pracujące obecnie te nawet zarejestrowane niech sprawdzą czy mają opłacane składki w co wątpię , na to też jest sposób chętnie pomogę.
Kuba 2015-04-14 06:54
Pracowalem tam pare lat. Przydalby sie taki spis. Jak sie skontaktowac?
dzidka 2015-07-21 19:57
uciekajcie, firma oszust robota na czarno, brud smród smieci dookoła, pracodawca dziad i oszust, nie ma pojecia o prowadzeniu firmy. pierwszy lepszy pracownik by to lepiej ogarnął bo szefu nie ogarnia wcale...
Moo 2016-05-04 15:38
Uważam, że w tym momencie nie ma lepszej firmy tutaj na rynku
były 2016-10-24 21:23
No cóż krzysiu wydygał i znikneły wszystkie wpisy Sławek rób co napisałeś wystarczy cynk do skarbówki i zapłaci za wszystko trzymam kciuki Powodzenia
obecny 2016-10-25 20:23
Sławek niech robi i Sławkowi też się zrobią, w końcu pobierał zasiłek i pracował na czarno. teraz pracują tutaj sami porządni ludzie, zostawcie nas w spokoju i pracujcie sobie gdzie inndziej...
Gienek 2016-10-27 01:39
Skoro nie dostał umowy bo takowy dokument w tej "firmie" to iluzja znam to z autopsji więc pracował na czarno jednak fakt że wpisy zniknęły daje dużo do myślenia rzeczywiście "właściciel" wydygał mnie okradł tylko na sto parę złotych ale znam ludzi okradzionych bardziej więc mu się należą kłopoty.Tak jak napisał @były trzymam kciuki.
Gienek 2017-02-28 18:05
Na pół roku więzienia w zawieszeniu na dwa lata Sąd Rejonowy w Kielcach skazał dziś Agnieszkę K. To właścicielka nieistniejącego już, ale znanego z programu "Kuchenne rewolucje" lokalu "Wyszynk z szynką".
Śledczy zarzucali kobiecie dwa przestępstwa. Pierwsze dotyczyło złośliwego i uporczywego naruszania praw pracowniczych, a drugie poświadczenie nieprawdy. Oskarżona chciała dobrowolnie poddać się karze i przyznała się do zarzucanych jej czynów. - Prokurator wspólnie z oskarżoną uzgodnili treść wyroku, a trzy kobiety, które były pokrzywdzone w tej sprawie nie sprzeciwiły się temu, dlatego sąd mógł przychylić się dziś do wniosku prokuratora i wydać wyrok – mówi Onetowi sędzia Jan Klocek, rzecznik Sądu Okręgowego w Kielcach. – Agnieszka K. została skazana na pół roku więzienia w zawieszeniu na dwa lata i grzywnę w wysokości 3200 zł – dodaje.

Agnieszka K. była bohaterką jednego z najgłośniejszych odcinków telewizyjnego programu Magdy Gessler "Kuchenne rewolucje". Znana restauratorka przyjechała do Kielc w marcu 2016 roku. Po przeprowadzonej przez nią metamorfozie jadłodajnia "Bartosz" zmieniła nazwę na "Wyszynk z szynką". Zaraz po majowej emisji programu wybuchł jednak skandal.W programie ujawniono szokujące informacje dotyczące traktowania pracowników lokalu przez jego właścicielkę. Pracownice zarzucały Agnieszce K., że ta nie wypłaca im pełnych pensji i zamiast deklarowanych 1500 – 2000 złotych, otrzymują zaledwie po 700 – 800 złotych. Sporo wątpliwości budziły też składniki posiłków oraz metody ich przygotowania.

Zaraz po wybuchu skandalu Agnieszka K. zamknęła "Wyszynk z szynką" i wynajęła pomieszczenia, w których dziś znajduje się inna restauracja. Najpierw doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez właścicielkę restauracji złożyła do Prokuratury Rejonowej posłanka Anna Krupka z Prawa i Sprawiedliwości. Chwilę później podobne zawiadomienia do śledczych złożył Okręgowy Inspektorat Pracy w Kielcach oraz Miejski Urząd Pracy w Kielcach.

Wyrok jak zapadł przed kieleckim sądem nie jest prawomocny. – Wyrok ten powinien być przestrogą dla innych przedsiębiorców – podkreśliła dziś sędzia Iwona Wąsik-Winiarczyk.
Zostaw swoją opinię o Piątka - Antoniów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piątka