logo Makro- Cash

Makro- Cash

Bydgoszcz

Opinie o Makro- Cash

anonim 2009-01-19 20:32:24
Słowa kojarzące się z Makro- Cash (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):stresująca
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo słaby. .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są .nieżyczliwa atmosfera .. .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?600zł
Najbardziej podobało mi się w Makro- Cash:obiady w stołówce
Najbardziej nie podobało mi się w Makro- Cash: praca w wekendy do późnych godzin
jedjdjdj 2014-10-11 20:11:38
Praca w makro to bez nadzieja lipa mało płaćą pracowałam 2 lata i wynagrodzenie szkoda słów nie tylko w makro
m 2016-04-22 22:08:11
Za nadgodziny rzadko płaca, częściej odbierasz innego dnia. Atmosfera coraz gorsza, więcej pracy i obowiązków a ludzi coraz mniej, bo powoli zaczynają odchodzić doświadczeni. Pracuję tam to wiem, trzeba uciekać z tonącego okrętu.
eddy 2016-05-19 18:17:17
a jesteś pracownikiem MAKRO Cash and Carry @Aler?? spotkałem ogłoszenie o pracy w tej firmie i zależy mi na opinii pracowników o tym co słychać, jak wynagrodzenie i atmosferka wśród pracowników. firma oferuje stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjny system premiowy. może coś o premiach powiecie??
Zostaw swoją opinię o Makro- Cash - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Makro- Cash