Opinie o Makro- Cash w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Makro- Cash. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Makro- Cash o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Makro- Cash w Bydgoszcz

Żałość... Nowy wpis

...ta firma to typowy januszex. 3100 brutto, 3 zmiany, po 22:00 nadal klienci są na hali i nikt z przełożonych nie chce im powiedzieć, że sklep już zamknięty bo klient jest najważniejszy haaaaa. NIE POLECAM.

Mikołaj Nowy wpis

Jak teraz wygląda rozliczanie nadgodzin? Przeczytałem, że kiedyś za nadgodziny częściej odbierało się godziny innego dnia. Teraz jest tak samo czy może jednak za nadgodziny pracownik ma dodatkowo płacone?

Maciek Nowy wpis

Ale to jaki jest powód ze atmosfera się ciagle pogorsza?

eddy Nowy wpis

a jesteś pracownikiem MAKRO Cash and Carry @Aler?? spotkałem ogłoszenie o pracy w tej firmie i zależy mi na opinii pracowników o tym co słychać, jak wynagrodzenie i atmosferka wśród pracowników. firma oferuje stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjny system premiowy. może coś o premiach powiecie??

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Makro- Cash się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
m

Za nadgodziny rzadko płaca, częściej odbierasz innego dnia. Atmosfera coraz gorsza, więcej pracy i obowiązków a ludzi coraz mniej, bo powoli zaczynają odchodzić doświadczeni. Pracuję tam to wiem, trzeba uciekać z tonącego okrętu.

jedjdjdj

Praca w makro to bez nadzieja lipa mało płaćą pracowałam 2 lata i wynagrodzenie szkoda słów nie tylko w makro

Słowa kojarzące się z Makro- Cash (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):stresująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo słaby. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .nieżyczliwa atmosfera .. . Od jakiej stawki można negocjować pensję?600zł Najbardziej podobało mi się w Makro- Cash:obiady w stołówce Najbardziej nie podobało mi się w Makro- Cash: praca w wekendy do późnych godzin

Zostaw merytoryczną opinię o Makro- Cash - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Makro- Cash?

Zobacz opinie na temat firmy Makro- Cash tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Makro- Cash