drewutnia

Łochowo

Opinie o drewutnia

PRACOWNIK 2011-09-02 15:03
Niepoważna firma. Jesteś pracownikiem biurowym zajmujesz się zaopatrzeniem, marketingiem, reklamą, odbieraniem telefonów, sprzedażą a nawet sprzątaniem salonu sprzedaży i toalety! ( usunięte przez administratora )
drew 2014-06-18 11:07
zgadza się, zapraszają na rozmowę, tam dowiadujesz się, że jesteś od wszystkiego łącznie z projektowaniem mebli kuchennych, zamawianiem towarow, pilnowaniem poprawności wykonywanych mebli, pilnowaniem terminów,sprzątaniem sprzedażą, wypełnianiem dokumentów za najniższą krajową na umowę zlecenie ( w najlepszym wypadku). nie polecam
xyz 2014-06-22 11:45
pani mówi prosto z mostu na rozmowie czego oczekuje i co daje w zamian, wiec z tej strony jest okej. pytanie kto na coś takiego (bo to jest istny śmiech na sali)się zgodzi to druga sprawa...być może firma ledwo się utrzymuje stąd takie cięcie kosztów myślęrmlw
Magda 2016-02-11 15:59
zupełnie nie rozumiem wcześniejszych wypowiedzi. Praca TYPOWA dla małego czy tam średniego przedsiębiorstwa. Wiadomo, że to nie jakaś tam wielka korporacja w której na wejściu dostajesz nie wiadomo co ale też system pracy jest inny... Jeżeli ktoś przez "pracownik biurowy" uważa siedzenie i odbieranie telefonów to faktycznie praca nie dla niego. Ale moim zdaniem jeżeli ktoś ma chęci do działania i ambicje to może dużo osiągnąć.
Ania Dobosz 2016-04-21 15:59
NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE. KOMBINATORSTWO I TYLE.
Kontrahent 2016-05-18 17:09
Brak kompetencji pracowników i dziwne wymówki jak i bardzo nieprofesjonalne podejście do kontrahenta. Nie polecam współpracy z tą firmą.
marta 2016-06-01 12:51
Hm, ja pracowałam w tej firmie i byłam zadowolona. Rozstaliśmy się tylko dlatego, że musiałam wyjechać. Fakt, czasem bywało dużo pracy ale i w zamian kasa dobra.
marta 2016-07-12 08:42
tak. Tzn póki ja pracowałam pieniądze zawsze miałam na czas.
sami 2016-07-13 17:26
Chyba jest na czas @ft, bo zobacz, że nikt na ten temat nic nie wspominał, ale jaka jest teraz atmosfera? Sam chętnie podjąłbym u nich pracę nawet na tego specjalistę ds. obsługi klienta. Szkoda, że w ofercie nie napisali jakiego rodzaju jest zawierana umowa.
Julita 2017-08-08 09:43
Jak wygląda praca w drewutnia na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży? Czy można liczyć na jakieś premie i w przyszłości awans? Ktoś mógłby przekazać takie informacje? Dzieląc się informacjami pomagacie tym, którzy zastanawiają się nad aplikowaniem.
Zostaw swoją opinię o drewutnia - Łochowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie drewutnia