Opinie o Pizzeria PICOLO w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Pizzeria PICOLO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pizzeria PICOLO o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pizzeria PICOLO w Kraków

Aneta Nowy wpis

Czy dużo macie chorych w pizzeri?

wkak Nowy wpis

@Motyl ale jakie stanowisko masz konkretne na mysli? widze ze od dawna szukaja na przyklad szefa markeitngu w Bydgoszcyz chodz o tworzenie i aktualizacja planów sprzedaży,skuteczne realizowanie biznes planu,organizacja procesu sprzedaży i przekazania pojazdów

grds Nowy wpis

UWAGA ! Firma nie płaci dostawcom!

so Nowy wpis

Lokale nieczynne

Czy po rozmowie w Pizzeria PICOLO rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
karina

Najlepsza pizza w Krakowie! Idealna pizza na spotkanie ze znajomymi. Gigantyczna, dobrze wypieczona, ze świeżymi składnikami po prostu pyszna! Polecam bo warto spróbować. Na pewno nie będziecie żałować.

ruda

Ostatnio zamówiliśmy pizze z tej pizzerii do domu i byliśmy bardzo zadowoleni. Pizza przyjechała gorąca i bardzo szybko. Pizze są robione cienkim cieście i dobrze wypieczone. Dodawany jest sos gratis oraz pepsi litrowa za 1zł. Gorąco polecam

kas

WOW nigdy nie jadłeś tak pysznej i dużej pizzy! Pizza nawet do 60cm. Można przyjść do lokalu przy ulicy Balickiej lub zamówić z dostawą do domu. Pizza zawsze pyszna, zrobiona ze świeżych składników, dobrze wypieczona na cienkim cieście. W dostawie pizza równie dobra i przyjeżdża bardzo szybko. Pizzeria ma również w ofercie dania obiadowe, które też warto spróbować. Zachęcam do odwiedzenia lokalu lub zamówienia do domu :)Jestem bardzo zadowolonym klientem :)

rudy rydź

Najlepsza pizza w Krakowie! Oferta w menu jest bardzo szeroka więc każdy znajdzie coś co jest dla niego najlepsze :) W dostawie pizza zawsze przyjeżdża szybko i gorąca. Ostatnio wprowadzili kilka atrakcyjnych promocji m.in. zniżki dla studentów lub kartę rabatową dla stałych klientów. Jeżeli nie masz pomysłu na kolacje to zamówienie pizzy z Pizzerii Piccolo jest idealnym pomysłem :) GORĄCO POLECAM!

ruda

Pizza w pizzerii Piccolo bardzo smaczna i gorąca. Zawsze jestem zadowolona jak i z dostawy jak i z jedzenia w lokalu. Gorąco polecam! :)

papryczka

Kiedyś pizza w picolo była smaczna inie można było narzekać,a dziś niestety nie polecam.Na dostawę czekałam godzinę nie mówiąc że pizza była zimna i za mało składników.W stosunku do innych pizzeri niestety pizza w picolo się pogorszyła.

nie daj sie

Zarabiamy za mało? Celem pośrednim wszystkiego o czym piszę jest nagłośnienie sytuacji ludzi, którzy pracują za śmieszne pieniądze . Czy rzeczywiście tylko idioci pracują za 900 złotych? Ile w takim razie takich "niedołęg" w naszym kraju mamy? I trzecie pytanie - co zrobić, żeby nie zaliczyć się do tego grona? Zacznę od pytania drugiego. Trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi, gdy nie jest się w posiadaniu konkretnych statystyk. Wystarczy jednak rozejrzeć się dookoła i spojrzeć na wszechobecne hipermarkety, knajpy , pizzerie sklepiki, fast foody i tym podobne. Sam Real posiada w Polsce aż 50 swoich placówek. Przyjmijmy, że w jednym markecie pracuje za około 900 złotych po 100 osób. I tak z jednego tylko marketu uzbierało nam się już 5000 tysięcy "idiotów". Do tego dochodzą w obrębie tych marketów wszystkie małe sklepiki, bary, stacje benzynowe i tym podobne. Możemy więc spokojnie dodać kolejny 1000 "niedołęg". Do tych sześciu tysięcy trzeba doliczyć pracowników wszystkich innych marketów w Polsce. Ale na tym nie koniec! Co z nauczycielami (bez wyższych stopni awansu zawodowego) i pracownikami organizacji pozarządowych? Co z pracownikami sklepów osiedlowych? Tak by można mnożyć i mnożyć, a wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że "idiotów" w Polsce mamy całe morze! - żeby zarabiać dużo trzeba w naszej Ojczyźnie zapomnieć o rodzinie i życiu prywatnym. Innymi słowy - trzeba harować jak wół 12, a w skrajnych przypadkach nawet 20 godzin na dobę! za głodowe grosze. Tak więc koniec użalania się nad mało zarabiającymi, czas przejść do działania - 23.12.2010 dzień wolny od pracy - ALE TYLKO WSZYSCY RAZEM! Kiedy jest możliwe skorzystanie z urlopu na żądanie? Czy prawdą jest, że przed rozpoczęciem pracy trzeba to zrobić, a nie w dniu w którym się nie jest w pracy? Czy pracodawca może zwolnić mnie dyscyplinarnie? Art.167 pkt.2 Pracodawca jest obowiązany udzielić na żądanie pracownika i w terminie przez niego wskazanym nie więcej niż 4 dni urlopu w każdym roku kalendarzowym. Pracownik zgłasza żądanie udzielenia urlopu najpóźniej w dniu rozpoczęcia urlopu. Możesz też zrobić to telefonicznie. Nie może Cię zwolnić jeśli to zrobisz przed rozpoczęciem pracy. Może rzeczywiście pracę z przymusu da się zmienić na pracę za przyzwoitą wypłatą ?

Studentka111

zgadzam sie z innymi klijentami jestem studentka i nie zawsze mam ochote cos gotowac :P a pizza z picolo jest ciepla dostawcy sa bardzo mili ) a smak jest mmmmm... :) zawsze sie nian najem :) pozdrwiam

Mają nowy lokal na ul.Podbrzezie,bardzo sympatyczny.Obsługa miła i uśmiechnięta a pizza pyszna!

bandurex

Osobiście jadam w wielu pizzeriach, ale w picolo naprawdę pizza jest dopasiona, bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Polecam.

marta

Uważam, że Pizzeria Picolo zasługuje na pochwałę zawsze dostarczają ciepłą pizze i nie muszę długo czekać, maj bardzo przyjemny lokal na ulicy Krakowskiej 7

Zostaw merytoryczną opinię o Pizzeria PICOLO - Kraków

Pizzeria PICOLO