BSM Partners Sp. z o.o.

Żywiec

Opinie o BSM Partners Sp. z o.o.

marx 2013-08-08 20:26:04
Ja pracowalem i nadal pracuje dla dziewczyn. Jest okey. To nie sa zadni [usunięte przez admina] Dziewczyny nie cierpia pijakow wiec pewnie skoro tak piszesz masz klopot z kielichem. Placa spoko, umowa tez jest.
zywiol 2014-04-19 17:27:05
pezdek jest kłamcą i naciągaczem
gigant 2014-04-20 21:57:23
Laski są spoko, trochę nerwowe, ale na pewno nie oszustki. Nigdy nie miałem problemów z kasiorą, no chyba, że same czekały na kase od zleceniodawców, którzy sie ociągali. A dla ciekawskich one nie zyja z budowlanki.
ja 2014-07-15 18:21:45
ja również zostałem wykorzystany przez nich, uważają się za fachowców a znają się jedynie na malowaniu paznokci.... Uważajcie na tych krętaczy, dają zaliczkę a później bujaj się bez pieniędzy!!!
michal09 2014-07-30 20:21:38
Hah, skoro chlejesz nie dziw sie ze laski Cie wywalily.
Jacek 2014-08-05 16:34:58
okradli wielu ludzi, którzy robili od rana do wieczora za nic!!! Cały czas była gadka, że dostanę jak oni ściągną kasę od zleceniodawców i co??? kasę dostali [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po świecie wozili za kradzione pieniądze, których pracownicy nawet na oczy nie widzieli. Oprócz budowlanki bawią się w modę... żałosne. Ludzie wystrzegajcie się ich jak ognia
marek 2014-11-29 16:56:03
zgadzam sie z taką opinią jacek
kazik 2014-11-30 13:20:41
jesli sa takie spoko to czemu zmieniają ciagle śiedzibe najpierw nazwe teraz zameldowanie
khjv 2016-05-19 21:37:06
a czy ktoś z was korzystał z ich usług? Pytam, bo też chce wykończyć wnętrze, wiec bede wdzieczna o informacje czy jestescie zadowoleni z ich usług, czy kasa jest adekwatna do wykonanej robocizny. Z góry dziekuję za informacje zwrotną... pozdrawiam.
Zostaw swoją opinię o BSM Partners Sp. z o.o. - Żywiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BSM Partners Sp. z o.o.