Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o BSM Partners Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie BSM Partners Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
marx - 2013-08-08 20:26:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja pracowalem i nadal pracuje dla dziewczyn. Jest okey. To nie sa zadni [usunięte przez admina] Dziewczyny nie cierpia pijakow wiec pewnie skoro tak piszesz masz klopot z kielichem. Placa spoko, umowa tez jest.
zdjecie uzytkownika
zywiol - 2014-04-19 17:27:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
pezdek jest kłamcą i naciągaczem
zdjecie uzytkownika
gigant - 2014-04-20 21:57:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Laski są spoko, trochę nerwowe, ale na pewno nie oszustki. Nigdy nie miałem problemów z kasiorą, no chyba, że same czekały na kase od zleceniodawców, którzy sie ociągali. A dla ciekawskich one nie zyja z budowlanki.
zdjecie uzytkownika
ja - 2014-07-15 18:21:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ja również zostałem wykorzystany przez nich, uważają się za fachowców a znają się jedynie na malowaniu paznokci.... Uważajcie na tych krętaczy, dają zaliczkę a później bujaj się bez pieniędzy!!!
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BSM Partners Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość: